A 2008. évi Hanák Kolos teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Peták Kálmán     HK 12x     TMM 9x (1937), Szolnok, 71 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Tóth Ádám HK 18x  TMM 10x    1986Gyöngyös3:33
2.Zámbori Zoltán HK 8x       1971Jánoshida3:41
3.Tóth Ferenc HK 30x       1974Szorgalmatos4:03
4.Juhász László       TMXL 8x 1957Budapest4:10
5.Tóth Béla HK 30x          1974Szorgalmatos4:12
6.Schmidt Zoltán    HK 12x     TMXL 18x 1974Úri4:21
7.Dobrik Rezső      1975Miskolc4:32
8.Varga Balázs HK 6x     TMM 6x       1975Mátrafüred4:33
9.Danguly Domokos   1981Benedek5:15
10.Sáthy István      1962Budapest5:16
11.Dobos József HK 19x    1967NAGYKÁTA5:22
12.Pintér Ábel    HK 5x     TMM 8x 1993Gyöngyös5:33
13.Huszár Norbert               1970Somoskőújfalu5:48
14.Notter Krisztián    TMM 13x 1975Gödöllő5:52
15.Agócs András      1983Budapest5:55
16.Réde Zsolt HK 9x     TMXL 11x 1962Szurdokpüspöki5:58
17.Horváth Miklós            19756:00
18.Vágó Tamás   1990Salgótarján6:01
19.Tóth Ervin    MU 7x  HK 5x          1961Bátonterenye6:03
20.Molnár Gergely HK 5x 1990Újszilvás6:04
21.Parai István HK 6x     TMM 5x    1955Hatvan6:07
22.Antalóczy Dávid            1986Hatvan6:08
23.Budenszki Péter         1973Dejtár6:12
24.Bányai Miklós   1985Buják6:18
24.Krasznai Dániel    HK 5x 1991Szurdokpüspöki6:18
26.Nacsa Tibor      1968Cegled6:27
26.Polyánki Róbert    HK 7x             1968Budaörs6:27
28.Csontos Attila    HK 7x  MB 5x             1972Abasár6:29
29.Vincze Károly HK 5x 1965Jászberény6:31
30.Antalóczy Péter HK 10x    1964Hatvan6:32
31.Bakos Norbert      1985Sülysáp6:33
32.Tóth Sándor HK 9x  TMM 5x 19496:36
33.Kapási Tibor         19756:42
34.Tóth Péter HK 9x  TMXL 19x 1970Budapest6:45
35.Békési Csaba   1993Jászkarajenő6:49
35.Buvár István dr.    HK 7x  TMM 5x 1973Mezőkovácsháza6:49
35.Nagy Sándor      1977Budapest6:49
38.Székely Zsolt   1976Hajdúböszörmény6:50
39.Madai Tibor      1991Mezőkovácsháza6:53
40.Zobor Tamás          TMXL 5x 1977Budapest6:55
41.Némedi Gábor Márk   1990Salgótarján6:56
42.Gulyás Krisztián      1986Buják6:57
43.Kiss Gergő         1992Úri6:59
44.Cserta Csaba HK 11x    1987Gyöngyöshalász7:00
44.Deme János   1982Salgótarján7:00
44.Szűcs Dávid      1994Sülysáp7:00
47.Aszódi Ferenc HK 15x 1967Szolnok7:04
47.Zemen Péter HK 16x  TMXL 16x 1980Úri7:04
49.Kirisics Ákos          TMXL 5x 1987Salgótarján7:05
49.Takács Roland   1967Miskolc7:05
51.Kovács István   1966Salgótarján7:06
51.Novák Gergely      19827:06
51.Takó Szabolcs HK 11x             1987Mesterszállás7:06
54.Tóth Attila Gyula   1966Eger7:08
55.Angyalics Attila Dr.      1950Lébény7:12
55.Kállai Péter HK 19x 1978Budapest7:12
55.Melkvi Dániel HK 6x 1976Perbál7:12
58.Kerekes Gábor   1976Mezőkovácsháza7:14
59.Kuzder Tamás dr.               1979Edelény7:15
59.Ormos András            1979Debrecen7:15
59.Szuromi Balázs   1972Pilisszentlászló7:15
62.Hajkó István      1987Ónod7:16
62.Lukács András    MB 5x 1979Budapest7:16
64.Gál Zsolt Imre   1982Domaszék7:17
65.Fodor Gergely HK 7x 1993Mende7:18
66.Stuller Dávid   19957:19
67.Novák Péter   1982Miskolc7:20
68.Palásti-Kovács Imre HK 6x        TMXL 8x 1970Keszü7:21
69.Gubis Tamás         19757:22
69.Sztregova Péter               1973Gyöngyös7:22
71.Nagy László   1984Zalaszentgrót7:26
71.Vízi Béla HK 19x  TMM 15x 1957Jászalsószentgyörgy7:26
73.Piszetzky Zoltán   1987Gyöngyös7:27
73.Seiben Szilárd HK 18x        TMXL 13x 1976Nagyréde7:27
75.Kovács Márk         1954Vác7:28
76.Nagy Ádám         1991Gyöngyöstarján7:30
77.Füleki Dániel HK 6x          1986Gyöngyös7:33
77.Maksa Zsolt HK 9x     TMXL 6x 1978Gyöngyös7:33
77.Roch Károly HK 17x 1966Budapest7:33
77.Schmidt Sándor HK 12x       1993Szigetbecse7:33
77.Schmidt Sándor HK 11x    1959Szigetbecse7:33
82.Villám Pál    MB 6x 1965Budakalász7:34
83.Horváth István      1978Eger7:38
83.Liber István   1977Bárna7:38
85.Garai György HK 14x    1977Budapest7:41
85.Kecskeméti Sándor HK 6x  TML 13x 1962Debrecen7:41
85.Kiss Péter HK 11x    1978Gyöngyös7:41
85.Kovács Tibor HK 6x              OM15 1x 1974Gyöngyös7:41
85.Szőts Richárd         1977Debrecen7:41
90.Páldi Roland            1984Herceghalom7:42
91.Bartha Sándor HK 8x  MB 6x     TMXL 8x 1967Gyöngyöspata7:43
91.Sárközi Illés    MB 6x     TMXL 5x 19647:43
91.Tarján Gábor      1984Budapest7:43
94.Kovács Gábor      1987Hatvan7:44
95.Vig Gergely HK 5x    1988Hatvan7:45
96.Nagy Tamás             TMXL 7x 1964Létavértes7:46
97.Tiffinger Péter   1978Markaz7:49
98.Tamás György HK 10x     TML 9x 1966Szarvas7:50
99.Rischt Attila   1965Szigetszentmiklós7:51
99.Torday János HK 25x  MB 10x        TMXL 20x 1948Gyöngyös7:51
101.Sári András HK 6x  MB 8x          1968Miskolc7:52
102.Haller Mihály      1992Röszke7:53
102.Somogyi Géza         1982Budakalász7:53
102.Sütt Dezső    HK 5x       1964Budapest7:53
105.Dr. Sándor Gyula HK 24x       1967Nagyréde7:54
105.Schmidt Mátyás HK 18x    1952Szigetbecse7:54
107.Czibolya László   1966Gyöngyös7:55
107.Gidófalvy Gábor    HK 10x  MB 10x    1974Balkány7:55
107.Hegedűs Szabolcs    HK 10x  MB 20x  TMXL 25x 1976Markaz7:55
110.Demény Tibor         1972-7:56
110.Kecskés Ferenc         1975Hort7:56
110.Matuszka Gábor   1976Salgótarján7:56
110.Molnár Tibor      1964Hajdúböszörmény7:56
110.Nagy Mihály      1978Nagyréde7:56
110.Pusztai László HK 14x 1980Dunakeszi7:56
116.Tisza Kálmán             TMM 7x 1965Szolnok7:57
117.Kertész Benjamin   1993Abony7:58
117.Nagy Zoltán            1965Szolnok7:58
119.Farkas Sándor            1974Cegléd7:59
119.Zolván Attila HK 5x 1972Szeged7:59
121.Tótok Sándor   1988Gyöngyössolymos8:01
122.Kövesdi György    MB 5x    1967Budapest8:04
122.Tolnai István   1990Salgótarján8:04
124.Horváth Ferenc      1992Salgótarján8:05
124.Karcza János HK 17x     TMXL 12x 1974Gyöngyös8:05
124.Karkusz Loránd   1981Gyomaendrőd8:05
124.Lavaj Attila      1990Bátonyterenye8:05
124.Nagy Imre   1967Szigetszentmiklós8:05
124.Perényi János    HK 7x     TMS 9x       1942Gyöngyös8:05
124.Telek Máté   1991Bátonyterenye8:05
131.Vágvölgyi Péter HK 7x  MB 10x    1968Salgótarján8:06
132.Orosz Gergely HK 6x 1989Nógrádmegyer8:07
133.Barta Gergő    HK 6x                1985Gyöngyös8:09
133.Dr. Barta Zsolt    MB 8x       1983Gyöngyös8:09
135.Tóth János HK 18x    1950Mezőkövesd8:10
135.Vágner József HK 6x             1955Gyöngyöspata8:10
135.Vágner Lóránt HK 10x             1983Gyöngyöspata8:10
138.Koi Zoltán   19768:11
138.Tevesz Zsolt            1967Gyöngyös8:11
138.Torma Albert    HK 7x                1971Hajdúböszörmény8:11
141.Boda Márton            1991Gyöngyös8:12
141.Ivanics Dániel HK 6x       1991Gyöngyös8:12
141.Jákli Gábor      1969Piliscsaba8:12
141.Puskás Richárd            1983Sajóbábony8:12
145.Diák Tibor HK 16x        TMXL 5x 1943Gyöngyös8:13
146.Rácz Gábor    HK 6x          1975Gyöngyös8:14
146.Szarka Ferenc HK 5x 1949Szigetszentmiklós8:14
146.Zvara Ernő    HK 7x     TMS 5x       1976Abasár8:14
149.Gócza Gergő      1990Erk8:15
149.Kőrösi Gábor    HK 5x          1979Gyöngyös8:15
149.Oláh Sándor   1959Salgótarján8:15
149.Szikora Zsolt   1967Vác8:15
149.Tóth András   1983Szeged8:15
154.Magyar Szilveszter HK 11x 1983Debrecen8:16
154.Wojuteczky Csaba         1984Budapest8:16
156.Tímár Dániel      1980Heves8:17
157.Major Zoltán   1981Debrecen8:18
157.Tarcsai Krisztián   1981Debrecen8:18
159.Békési Szabolcs   1990Jászkarajenő8:22
159.Gere Tamás                  1976Gyöngyös8:22
161.Széll Imre      1986Mórahalom8:23
162.Kárpáti Tibor   1985Kaposvár8:24
162.Rácz Imre         1983Hajdúböszörmény8:24
162.Sziráki Krisztián   1985Domaszék8:24
165.Brackó Béla    MB 7x    1963Tárnok8:25
165.Metz Nándor    TMM 5x    1960Tárnok8:25
165.Mihály Zoltán   1981Tárnok8:25
165.Zabari Zoltán Gergő   1989Mátraszele8:25
169.Havasi János      1966Salgótarján8:26
169.Ispán István            1978Somoskőújfalu8:26
169.Ispán Péter            1981Salgótarján8:26
169.Kelemen Gábor   1989Abony8:26
173.Tamasi Krisztián   1990Abony8:27
173.Varga László      1960Budapest8:27
175.Gerály Zoltán HK 11x       1993Szolnok8:28
175.Szécsényi Tamás HK 10x  MB 7x     TML 5x  TMXL 7x 1983Mátrafüred8:28
175.Szűcs Tibor HK 5x    1967Sűlysáp8:28
178.Hotzi Dávid            1991Szeged8:29
178.Molnár Zsolt          TML 5x    1986Rózsaszentmárton8:29
178.Süle Krisztián Péter          TMXL 6x 1974Budapest8:29
181.Juhász József HK 16x 1958Budapest8:30
181.Szőnyi Péter      1960Várpalota8:30
183.Balogh Attila      19758:31
183.Cserváh Tamás   1972Budapest8:31
185.Csiba Roland HK 19x       1977Gyöngyös8:32
185.Kántor Géza      1980Budapest8:32
185.Rátz Zoltán HK 24x 1959Pilisborosjenő8:32
188.Balla Viktor   19668:33
188.Szabó László HK 21x 1978Úrhida8:33
190.Éliás Imre HK 14x  TMS 6x    1955Jászárokszállás8:35
190.Kókai Béla HK 10x        TMM 5x    1981Jászárokszállás8:35
192.Bene Tibor   1974Jászberény8:36
192.Bóna Roland         1985Jászjákóhalma8:36
192.Járvás Péter         1978Jászapáti8:36
192.Mizsei Csaba         1974Jászberény8:36
196.Adame Zoltán      1989Salgótarján8:37
196.Czuczka Csaba   1976Budapest8:37
196.Perényi Ariel   19918:37
196.Vasvári Ádám   1984Komárom8:37
200.Hanák Dávid         1978Göd8:38
200.ifj. Pénzes Imre HK 8x 1990Röszke8:38
200.Könczöl Árpád            1983Zalaegerszeg8:38
200.Szeredi Tamás            1978Budapest8:38
204.Stuller György    HK 13x       1958Mátraszentimre8:40
204.Szabó Zoltán   1991Abony8:40
204.Szűcs János   1976Gárdony8:40
207.Oláh János HK 5x       1965Barabás8:41
207.Oláh Márton   1993Barabás8:41
207.Soós Imre   1974Debrecen8:41
207.Tótok Zoltán    HK 5x                1977Budapest8:41
211.Bolla Zsolt   1981Debrecen8:42
211.Endrész Tamás   1983Miskolc8:42
211.Kis Gábor HK 20x     TMM 8x    1970Tura8:42
211.Kossuth Bálint HK 7x    1986Tura8:42
211.Oros Imre    HK 7x    1966Kisújszállás8:42
211.Pintér Béla      1985Kaposvár8:42
211.Varga Zoltán         1982Budapest8:42
218.Batta Norbert HK 7x 1989Abony8:43
218.Kis András HK 6x       1985Tura8:43
218.Sipos Ferenc HK 6x             1949Gyöngyös8:43
221.Szabó László            1971Szolnok8:44
221.Szalai Róbert      1970Budapest8:44
223.Borbás Sándor MU 6x  HK 11x  TMM 5x 1965Úri8:45
223.Kiss Ferenc HK 22x     TMM 5x 1965Úri8:45
223.Pokovai László    HK 11x     TML 5x  TMXL 5x 1973Hatvan8:45
226.Kotroczó Ottó   1979Szurdokpüspöki8:46
226.Tóth Antal         1974Kompolt8:46
228.Bognár László HK 6x       1976Gyöngyöspata8:47
229.Albrecht Dániel   1980Székesfehérvár8:48
229.Sasvári Tamás    HK 5x        TML 5x    1974Gyöngyös8:48
231.Szánthó Béla               1984Gyöngyös8:49
231.Szepesi Péter HK 12x    1979Úri8:49
231.Szűcs Tihamér    HK 12x    1965Sülysáp8:49
231.Tősér Gábor      1984Gyöngyös8:49
235.Balog Károly   1991Kecskemét8:50
235.Oláh Márió   1991Salgótarján8:50
235.Remete András      1977Budakalász8:50
235.Surányi Máté   19898:50
239.Gergelyfy Zsolt   1974Budapest8:51
239.Herczig András            1979Gyor8:51
239.Kosztolányi Péter                  1976Budapest8:51
242.Czimbounetz Ákos   1981Miskolc8:52
242.Nagy Attila      19808:52
242.Peták Kálmán    HK 12x     TMM 9x 1937Szolnok8:52
245.Darnyik József      1982Úri8:53
245.Fábián László    MB 7x  TMXL 12x 1982Budapest8:53
245.Füleki Dániel            1990Gyöngyössolymos8:53
245.Füleki László            1990Gyöngyössolymos8:53
245.Kakuk Norbert       MB 6x       1977Gyöngyös8:53
245.Tóth Levente         1992Gyöngyös8:53
251.Baráth József   1969Úri8:54
251.Cserháti Balázs      1979Csömör8:54
251.Kért Ádám   1989Gödöllő8:54
251.Kovács János   19528:54
255.Bősze Csaba   1971Dunaújváros8:55
255.Kormos László    HK 5x 1968Budapest8:55
255.Nagy László Zsigmond HK 12x    1973Budapest8:55
255.Radócz István HK 6x    1975Szolnok8:55
255.Vlagyimir Klicsko   1985Debrecen8:55
260.Kucsera János HK 6x       1971Budapest8:56
261.Buliczka János       TML 6x 1969Budapest8:57
261.Kuhrner László   1969Érd8:57
261.Vadász Ferenc         1976Gyöngyös8:57
264.Domokos Csaba      1981Szeged8:58
264.Fejes Tibor   1971Budapest8:58
264.Kiss Péter HK 6x 1982Budapest8:58
264.Rigler Miklós   1972Békéscsaba8:58
264.Singh-Bahadur Amar      1982Budapest8:58
269.Demjén Sándor      1984Budapest8:59
269.Forgács Dániel      1990Karácsond8:59
269.Füleki Flavián      1990Gyöngyöshalász8:59
269.Nagy Imre         1967Berettyóújfalu8:59
269.Rácz Tamás   1982Budapest8:59
269.Szabó Tamás         1969Békéscsaba8:59
269.Szűcs Bálint      1997Sülysáp8:59
269.Tallárom József      1974Kistarcsa8:59
269.Tóth György HK 8x       1958Hatvan8:59
278.Balogh György Tibor Dr.         1972Budapest9:00
278.Juhász Ákos MU 5x  HK 5x       1961Gyöngyös9:00
278.Kiss Kende HK 7x    1997Úri9:00
278.Kovács Andor   1985Abony9:00
278.Köles László Dr   1968Tura9:00
278.Varga Gábor               1978Dorogháza9:00
Bíró Lajos               1971Budapest9:01
Hetzl András      1986Budapest9:02
Primozic Krisztián   1982Csömör9:02
Körmendi Tamás HK 11x 1958Gyöngyös9:04
Rimóczi Richárd      1991Abony9:04
Zolnai Sándor   1983Hajdúböszörmény9:04
Ádám László   1968Polgárdi9:05
Balázs Géza   1984Szolnok9:05
Dajka Miklós HK 13x 19839:05
Lukács Zoltán HK 11x 1983Szolnok9:05
Albert Tamás1970Debrecen9:07
Komjáti János1973Gyöngyös9:07
Pintér József    MB 10x    1970Székesfehérvár9:10
Kássa Róbert   1989Budapest9:11
Horváth Miklós      1964Kisnána9:13
Sőregi András      1988Vámosgyörk9:13
Sőregi Tamás   1991Cserkeszőlő9:13
Gergely László      1961Budapest9:14
Skaliczky Zoltán1970Nagykovácsi9:16
Buna Levente         1998Visonta9:18
Tarján Péter dr.      1959Szolnok9:18
Maschek László          TMM 12x 1970Aszód9:19
Buna Elemér HK 5x  TMS 7x 1969Visonta9:20
Hajnal Gábor    HK 5x       1985Visonta9:20
Herédi János    HK 9x     TMS 5x    1966Abony9:20
Juhász János      1998Mátraszentimre9:20
Oelberg Ottó1992Budapest9:20
Pesti Gábor   1972Budapest9:21
Szizov Anton   1971Budapest9:21
Laskai Ferenc1981Szerep9:22
Pap Áron    MB 6x 1996Budapest9:22
Láng Szilárd   1977Budapest9:24
Pallagi Imre      1990Abony9:25
Terdik János   1976Debrecen9:26
Miskolczi Sándor         1974Abony9:27
Takács Péter      1973Budapest9:27
Nagy László   1979Debrecen9:28
Lukovszki László MU 6x     TMS 6x       1974Hort9:29
Kovács József Gábor         1962Szolnok9:30
Krasznai Tamás   1975Szurdokpüspöki9:32
Hornyák András   1991Mezőtúr9:33
Dubszki Zsolt         1968Csömör9:34
Siklós Norbert   1975Budapest9:34
Szegény Dániel   1990Mezőtúr9:34
Megyery Pál      1976Budapest9:35
Gotthárdi Balázs   1978Budapest9:37
Gubuznai Tibor dr.      1972Gyomaendrőd9:40
Bognár Ákos    HK 5x             1977Érd9:44
Ruttkay Péter            1948Kistarcsa9:44
Sztancsik Zsolt19789:44
Benyusz László HK 5x 1979Tiszalök9:46
Cseh Krisztián1982Budapest9:46
Németh István   1953Mezőtúr9:47
Sánta Miklós Attila    HK 5x    1975Hatvan9:47
Varga Tamás      1994Mezőtúr9:48
Samu Krisztián1988Szeged9:49
Simon Zoltán   1992Mezőtúr9:49
Varga Ferenc    HK 9x 1962Budapest9:49
Teleki Szabolcs Levente1992Poroszló9:52
Földházi Gyula1992Abádszalók9:53
Becsei Zoltán    HK 7x             1986Hajdúnánás9:59
Komenda Tamás         1969Budapest9:59
Simon Zoltán   1976Dunaföldvár9:59
Ládi István HK 6x  MB 5x       1961Mátraszentimre10:00
Szűcs Imre Ferenc            1993Mezőtúr10:00
Ludányi László   1976Halásztelek10:01
Sárközi Dávid          TMS 7x 1987Sülysáp10:02
Seprős Viktor HK 13x       1982Sülysáp, Tápiósüly10:02
Kováts András1976Budapest10:03
Peic Rudolf   1970Érd10:05
Ludányi Levente      1977Budapest10:07
Deák Péter HK 5x     TMM 10x 1980Debrecen10:08
Kovács Gergely   1986Hatvan10:08
Ecseki Roland      1977Cegléd10:09
Likai Kristóf HK 6x          1988Mátrafüred10:11
Kiss Kornél1986Gyöngyöstarján10:12
Oláh Sándor   197410:18
Homoki Balázs         1989Kecskemét10:19
Schelcz Albert1956Budapest10:19
Zajacz Lajos HK 7x        TML 6x 1966Kecskemét10:20
Mihályi Balázs1980Budapest10:27
Nagy Péter   1978Jászberény10:27
Török Ákos HK 9x 1971Szeged10:27
Kozma Attila   1977Pusztamonostor10:28
Pintér János197610:28
Törék István            1941Budapest10:28
Forsthoffer Ferenc   1985Balatonfüred10:29
Szentesi Áron   1978Jászberény10:29
Vajda Tibor1974Nyíregyháza10:33
Kertes Gábor1974Szekszárd10:37
Sipos Tamás1996Szokolya10:38
Varga Viktor      1985Bátonyterenye10:38
Dóra Szabolcs      1986Gyöngyös10:41
Noltész Róbert            1986Gyöngyös10:42
Deák Balázs1988Mezőtúr10:44
Patai Péter1977Szeged10:44
Fekecs Jenő1976Szeged10:45
Pongrácz Attila1980Budapest10:46
Király Imre195110:47
Adorján Balázs MB 8x    1985Paks10:49
Tóthszegi István1972Dámóc10:49
Papp Sándor1981Hajdúdorog10:51
Szabó Attila   1985Debrecen10:51
Tribik Péter   1985Heves10:51
ifj. Borbás Sándor HK 6x    1988Úri11:09
Tóth József   1963Budakeszi11:19
Dósa Zoltán      1970Jászárokszállás11:21
Nagy Attila      1974Nyíregyháza11:22
Soltész Károly      1962Budapest11:35
Koltai Gábor1947Tahitótfalu12:34