A 2010. évi Muzsla teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Puskás László     HK 7x    (1934), Göd, 76 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Molek Dávid            1992Salgótarján1:59
2.Széli Tamás   19882:15
3.Zánki Zoltán            1968Salgótarján2:24
4.Budai Lajos   1975Almásfüzitő2:26
5.Máhr László MU 14x  MB 5x    1972Budapest2:46
6.Horváth Miklós            19753:04
7.Kisházi Gábor Zoltán   1976Szeged3:12
8.Mészáros Miklós   1969Budapest3:20
9.Andrási Gyula MU 6x             1960Kecskemét3:29
10.Lencsés Csaba            1973Nagykőrös3:30
11.Bakos Norbert      1985Sülysáp3:54
12.Torma Albert Ifj.      1999Hajdúböszörmény4:02
13.Túri Ferenc MU 14x  TMM 14x 1962Törökszentmiklós4:04
14.Pintér Norbert       MB 6x  TMXL 5x 1970Jobbágyi4:06
15.Zenyik Tamás   1975Szada4:13
16.Tóth Ervin    MU 7x  HK 5x          1961Bátonterenye4:15
17.Kocsis Sándor   1994Gyöngyössolymos4:18
18.Mészáros Viktor               1993Gyöngyös4:20
19.Szopkó István      1988Tiszanagyfalu4:21
20.Takács Sándor MU 13x  TMS 10x    1954Budapest4:22
21.Mundruczó Gábor MU 5x    1974Budapest4:24
21.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár4:24
23.Kovács Norbert            1983Budapest4:26
24.Horváth Balázs MU 6x 1995Parádsasvár4:27
25.Gráczer Lajos                  1961Budapest4:30
26.Tóth László MU 5x     TMM 5x 1972Kiskunfélegyháza4:32
27.Lovai Róbert MU 9x       1977Szeged4:36
27.Ocskó Attila         1978Forráskút4:36
29.Fodor Richárd      1991Ceglédbercel4:37
30.Hampl Attila      1967Jobbágyi4:42
31.Kiss Gábor      1958Eger4:44
32.Csókás József MU 5x  TMM 5x 1976Tiszaalpár4:45
33.Aszódi Bence   1997Szolnok4:47
33.Varga Zoltán         1982Budapest4:47
35.Paskuj Mátyás         1967Szeged4:48
36.Aux József            1958Füzesabony4:54
36.Csatári Mihály MU 6x       1992Gyomaendrőd4:54
36.ifj. Benyovszky Péter    MB 9x     TMXL 10x  OM20 1x 1996Gyöngyös4:54
36.Laurinyecz Zsolt   1982Békéscsaba4:54
40.Maczák Attila             TMS 5x       1977Márkháza4:55
41.Tódor Imre   1980Gyomaendrőd4:58
42.Grimplinyi Péter MU 5x  HK 6x  MB 6x  TMS 7x       1969Gyöngyös4:59
43.Buna Levente         1998Visonta5:01
43.Kéri Kornél Ifj   1999Visonta5:01
45.Nagy Gergely         1989Debrecen5:02
46.Bodnár Ádám   1978Budapest5:06
46.id. Pénzes Imre    MU 10x 1957Röszke5:06
46.Kovács László   1992Kecskemét5:06
46.Pap Ferenc               1970Veresegyház5:06
50.Kocsis László   1994Szolnok5:08
50.Molnár Bence                  1994Gyöngyös5:08
50.Molnár László    HK 6x                1961Pannaonhalma5:08
50.Pintér Nándor          TMM 7x 1995Gyöngyös5:08
50.Rádi József         1987Kecskemét5:08
55.Kőszegi István                TML 5x    1950SZIGETSZENTMÁRTON5:11
56.Benus Tibor   19675:12
57.Garics Viktor      1977Szarvasgede5:14
57.Halász László      1968Vámospércs5:14
59.Ádám-Szintay Zsebi (eb)   2005Miskolc5:15
59.Greman Olivér      1969Nagykáta5:15
59.Iványi Zoltán   1977Szeged5:15
59.Lankó Tamás   1972Budapest5:15
59.Sárközi Antal   1962Úri5:15
64.Csík Csaba      1971Budapest5:16
65.Fodor Alex   1999Mátraderecske5:17
65.Nagy Csaba         1989Tiszatenyő5:17
65.Nagy József         1981Tiszatenyő5:17
68.Balogh József   1947Makó5:18
68.Páldi Róbert      1954Hatvan5:18
70.Varga Ferenc    HK 9x 1962Budapest5:19
71.Ádám Attila      1978Letenye5:21
71.Csatári Tibor MU 11x  TMS 6x    1967Gyomaendrőd5:21
71.Ujfalussy Zsolt Dr.   1981Budapest5:21
71.Zsiros Csaba   19875:21
71.Zsiros Csaba László               1965Szécsény5:21
76.Barabási István   1990Debrecen5:22
76.Égei Dániel         1992Hatvan5:22
78.Szőllősi Bence   1995Gyöngyös5:23
78.Szőllősi Tamás   19715:23
80.Kis Gábor   1994Tiszaföldvár5:25
80.Őszi Tamás         1973Budapest5:25
82.Igyártó István      1968Szurdokpüspöki5:26
83.Balás Attila MU 5x    1986Pásztó5:27
84.Juhász Márk   1995Sarud5:28
85.Szollár Balázs            1997Gyöngyös5:29
86.Szűcs István            1983Mezőtúr5:30
86.Veres Péter         1981Göd5:30
88.Kaló Zoltán         1968Eger5:31
88.Noltész Róbert            1986Gyöngyös5:31
90.Kéri Kornél   1966Visonta5:32
91.Jernei Zoltán MU 8x  HK 7x  MB 5x 1970Újszentiván5:33
91.Tóth Alfréd MU 9x 1998Lőrinci5:33
91.Tóth Márton   1996Lőrinci5:33
94.Karaszi János   1975Szeged5:34
94.Kis Zoltán MU 5x 1974Szeged5:34
94.Szabó Péter   1976Debrecen5:34
94.Székely János       MB 13x     TMXL 9x 1969Ludas5:34
98.Gál Zoltán         1976Tiszaújváros5:35
98.Kollmann Szilárd Alex                  1981Siófok5:35
98.Neisz Ferenc         1965Budapest5:35
101.Daróczi Bence   1994Debrecen5:36
101.Gömbös Sándor   1974Budapest5:36
101.Korencsák István   1993Budapest5:36
101.Ködmön István   1969Bátonyterenye5:36
101.Szuhanek Dániel         1994Budapest5:36
106.Cserhalmi Krisztián   1975Miskolc5:37
106.Darvas László         1968Budapest5:37
106.Letsou Arhon   19985:37
106.Sándor János   1962Bátonyterenye5:37
110.Barakonyi Lajos   1957Budapest5:38
111.Bencsik Mihály   19675:39
111.Szenes Miklós MU 5x       1973Szolnok5:39
113.Kapás Gyula    HK 5x          1974Eger5:40
113.Zsákai Levente    TMS 11x 2000Jászszentandrás5:40
113.Zsákai Zsolt             TMM 11x    1972Jászszentandrás5:40
116.Bálint Zoltán         1965Szeged5:41
117.Nemes Zoltán   1975Budapest5:42
117.Tóth Bence         1973Bátonyterenye5:42
119.Hajdú Szabolcs      1976Békéscsaba5:43
120.Duka Pál MU 12x       1949Recsk5:44
120.Király Gábor   1969Gyöngyös5:44
120.Poncski Kristóf         1996Boldog5:44
120.Szabó Tamás         1969Békéscsaba5:44
120.Veres Péter         1975Pásztó5:44
120.Veres Szabolcs          TMM 8x 1975Bátonyterenye5:44
126.Király József               1941Budapaest5:46
126.Lakatos Zoltán    TMM 8x 1967Veresegyház5:46
128.Bede István            1981Szolnok5:47
128.Kis István   2000Gyöngyössolymos5:47
128.Kis Szebasztián   2000Gyöngyössolymos5:47
131.Bolyós Zoltán MU 13x     TMM 10x  OM20 1x 1965Jászárokszállás5:48
131.Csuberda Zoltán   1992Salgótarján5:48
131.Kovács László   1955Kecskemét5:48
131.Ördög Péter MU 10x  TMM 10x 1966Jászárokszállás5:48
131.Szabó Tamás   19925:48
136.Alberti Zsolt   1967Salgótarján5:49
136.Dienes Zoltán   1981Sarud5:49
136.Lajor Zoltán   1967Nagytarcsa5:49
136.Lajos Jonatán      1996Nagytarcsa5:49
140.Kurilla Zoltán MU 13x     TMM 13x       1964Gyomaendrőd5:50
140.Kurilla Zsolt MU 5x       1995Gyomaendrőd5:50
142.Steuer Róbert         1989Adács5:51
142.Varga Zoltán   1985Gyomaendrőd5:51
144.Kakuk Ádám                TMXL 6x 1983Gyöngyössolymos5:52
145.Dunai Tamás MU 10x 1983Szeged5:53
145.Szabó Béla               1968Gyöngyös5:53
147.Füleky Endre      1975Szeged5:55
147.Kormos László    HK 5x 1968Budapest5:55
149.Fehér Kornél         1966Pásztó5:56
149.Göcs László       TMXL 8x 1980Kecskemét5:56
151.Nagy Sándor Tibor MU 10x     TMM 10x 1953érd5:57
151.Szklenár László         1960Pásztó5:57
153.Kátai István      1961Úri5:58
153.Mirkó László   1990Hajdúnánás5:58
155.Fülöp Péter   1991Gyöngyös5:59
155.Molnár Gergely               1981Szolnok5:59
155.Tóth Péter   1979Pásztó5:59
158.Papp Zoltán            1969Gelse6:00
159.Bóka Viktor      19806:01
159.Borbás Sándor MU 6x  HK 11x  TMM 5x 1965Úri6:01
159.Nagy Attila      19806:01
159.Nyári Ferenc   1982Vác6:01
163.Balla Viktor      1966Salgótarján6:02
163.Farkas Gábor       TMM 5x    1969Gyöngyös6:02
163.Kiss-Csitári Péter            1975Budapest6:02
163.Kovács Richárd         1978Budapest6:02
163.Tóth István       MB 10x    1968Mezőtúr6:02
163.Tóth Norbert      1996Mezőtúr6:02
169.Ádám Antal         1971Hatvan6:03
169.Balogh Sándor         1981Tiszavasvári6:03
169.Buvár István dr.    HK 7x  TMM 5x 1973Mezőkovácsháza6:03
169.Kofler Jónás   1998Szeged6:03
169.Pál Zoltán MU 16x          1977Szeged6:03
174.Nagy László MU 9x     TMS 17x 1955Jászárokszállás6:04
174.Szabó Ferenc            1967Martfű6:04
176.Bukovics Zoltán MU 6x       1978Szolnok6:05
176.Erb Lajos MU 10x     TMM 11x 1974Vác6:05
176.Hartyányi Arnold      1993Petőfibánya6:05
176.Krusper Balázs         1984Budapest6:05
176.Pápai Sándor      1959Gyöngyös6:05
181.Borbás Péter    HK 7x    1985Debrecen6:06
181.Huber József      1953Gyöngyös6:06
181.Szabó János Karvaly      1978Vésztő6:06
181.Szomszéd Ottó         1974Bátonyterenye6:06
185.Kerekes Tamás    MU 7x  TMS 7x 1977Budapest6:07
185.Nagy Róbert MU 5x          1983Martfű6:07
185.Takács Gergő   1986Gyöngyös6:07
188.Berzlánovich Krisztián   1982Budapest6:08
188.Puskás Miklós   1944Budapest6:08
188.Sörös János   1978Ceglédbercel6:08
188.Virág Tibor   1966Pásztó6:08
192.Bukta Péter   1981Budapest6:09
192.Fabula Zsolt               1982Nagykovácsi6:09
192.Nádasdi István   1971Bátonyterenye6:09
192.Szernecz Szilárd      19726:09
192.Tóth Péter            1978Budapest6:09
197.Balogh Zsolt          OM25 1x 1963Gyula6:10
197.Báthory Balázs      1968Budapest6:10
197.Fenyvesi Zsolt               1981Budapest6:10
197.Kobzi István MU 10x       1955Gyöngyös6:10
197.Nagy Ákos   1976Bátonyterenye6:10
197.Schönléber György         1975Törökbálint6:10
197.Siller Imre   1978Budapest6:10
204.Bodnár József   1978Tiszalök6:11
204.Csoszánszki András         1975Veszprém6:11
204.Gecse Balázs            1983Mátraterenye6:11
204.Pék Zoltán Dr.   19806:11
204.Takács Bálint MU 12x  TMS 8x    1982Budapest6:11
204.Turi János   1977Romhány6:11
204.Vojtek Gábor            1978Budaörs6:11
211.Dr. Major Tamás               1973Debrecen6:12
211.Hegyi Ferenc            1957Gyöngyös6:12
211.Juhász János   1961Debrecen6:12
211.Nádasdy Bence            1975Budapest6:12
215.Jarábik Zsolt   1977Albertirsa6:13
215.Kenderesi Norbert   19816:13
215.Kovács Richárd   19996:13
215.Kovács Zoltán      1966Hatvan6:13
219.Adorján Béla    TMS 9x 1973Kecskemét6:14
219.Szénási Ferenc Gyula   1980Dévaványa6:14
221.Balogh Gergely   1988Szabadkígyós6:15
221.Gál Zoltán MU 5x  HK 5x          1967Hatvan6:15
221.Kulcsár Balázs   19866:15
221.Zudányi Csaba   1970Hatvan6:15
225.Csibra Zoltán            1975Jászberény6:16
225.Horváth Péter   1954Érd6:16
225.Puskás László    HK 7x    1934Göd6:16
225.Sipos Gergő   2000Székesfehérvár6:16
229.Pfiszter Tamás   1982Budapest6:17
230.Puky Miklós Dr.      1961Budapest6:18
231.Darabos Gábor         1968Hatvan6:19
232.Árva János   1982Budapest6:20
232.Balogh Péter   1989Szabadkígyós6:20
232.Bartakovics Bükkös Balázs               1982Szolnok6:20
232.Fábián-Nagy Szabolcs Dr.      1978Szentes6:20
232.Hubai Zoltán    OM15 1x 1974Budapest6:20
232.Nagy Gábor   1979Budapest6:20
232.Szűcs Imre   1956Mezőtúr6:20
239.Csikós Attila      1977Bátonyterenye6:21
239.Korim Gábor      1967Zagyvaszántó6:21
241.Gyuricza Béla            1965Szolnok6:22
241.Gyuricza Levente         1999Szolnok6:22
241.Káity György      1969Deszk6:22
241.Szűcs Kilián   1998Klárafalva6:22
245.Ander Péter    MU 5x    1974Hatvan6:23
245.Bodnár Simon   1996Tarnaörs6:23
245.Pálinkás Csaba   1980Tószeg6:23
248.Kovács Attila   1979Szeged6:25
249.Balogh Attila      1973Eger6:26
249.Nádasdy Zoltán MU 7x    1976Budapest6:26
249.Ódor Balázs   1977Budapest6:26
249.Rácz Gergő   1998Eger6:26
249.Simon Zoltán   1980Budapest6:26
249.Szögi Lajos         1972Nyíregyháza6:26
255.Szabó Csaba   1970Salgótarján6:28
256.Pongrácz Zsolt            1961Szolnok6:29
257.Smíd Márton   1996Gyöngyös6:30
257.Tomar Tamás Dr.   1976Debrecen6:30
Gaál Attila1974Budapest6:32
Kelemen Tibor   1974Salgótarján6:32
Bartus Lóránt         1981Szolnok6:33
Járvás Gábor   1982Szolnok6:33
Tóth Norbert   1980Fertőd6:33
Tóth Balázs1968Budapest6:37
Huszár Attila1971Szolnok6:38
Duchan Balázs Dr.1972Budapest6:39
Nagy Péter   1971Püspökladány6:39
Karácsony Zoltán   1954Gyöngyös6:40
Széll Attila         1982Mátraszentimre6:43
Józa Árpád1963Zagyvaszántó6:44
Molnár Szabolcs   1979Legyesbénye6:45
Pálinkás Zoltán      1964Lőrinci6:45
Fodor Róbert1967Ceglédbercel6:47
Nagy Zsolt1965Salgótarján6:48
Juhász Tamás       MB 8x           TMXL 8x 1958Gyöngyös6:49
Császár Tibor1970Miskolc6:51
Vass János Dániel1977Mezőtúr6:53
Jenőfi Zoltán Márk1981Budapest6:56
Juhász Kornél            1980Budapest6:56
Csibra Norbert      1980Jászberény6:57
Végh Zsolt       TMS 7x  OM10 1x 1967Gyöngyös6:57
Bognár Ákos    HK 5x             1977Érd6:58
ifj. Borbás Sándor HK 6x    1988Úri6:58
Börcsök Ferenc   1970Szeged7:00
Börcsök Ferenc András1994Szeged7:00
Dénes Gábor1992Lőrinci7:25
Holló Ádám1984Petőfibánya7:25
Gál Attila      1972Petőfibánya7:26
Gaszt János1966Ócsa7:26
Révész Norbert1974Petőfibánya7:27
Dr. Szakali József1979Martfű7:31
Szakali Gábor MU 6x 1985Szolnok7:31
Pázmány Balázs1975Budapest7:32
Fehér Ferenc1966Tószeg7:34
Kulcsár Béla1974Kecskemét7:38
Csákvári Imre1969Mogyorósbánya7:40
Hováth Bálint1985Budapest7:47
Farkas Ádám1975Bicske7:49
Tóth Gábor      1975Cegléd7:52
Kis György   1950Abasár7:54
Tóth Gyula1963Dorog8:04
Papp TiborFót8:15
Tóth Árpád1973Szeged8:20
Csuri Zsolt1977Szeged8:21
Szűcs Tamás   1979Szeged8:21
Török Imre   1961Budapest8:27
Ujhelyi Zoltán   1975Sajóörös8:31
Papp Tibor1977Tószeg8:32
Auer Ignác1940Budapest9:17
Fazekas László1976Szolnok9:30
Ványi László1969Szolnok9:30
Szönyi Marcell1976Budapest9:32