A 2008. évi Muzsla teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Duka Pál  MU 12x       (1949), Recsk, 59 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Zánki Zoltán            1968Salgótarján2:45
2.Máhr László MU 14x  MB 5x    1972Budapest2:51
3.Szűcs Nándor    HK 10x        TMXL 5x 1974Gyöngyös4:07
4.Mészáros Medárd         1981Diósd4:17
5.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár4:51
6.Lovai Róbert MU 9x       1977Szeged4:59
7.Sztankó Ferenc   1967Salgótarján5:18
8.Égei Dániel   19825:22
8.Tóth László MU 5x     TMM 5x 1972Kiskunfélegyháza5:22
10.Sinkó István   1990Fülipjakab5:27
11.Csókás József MU 5x  TMM 5x 1976Tiszaalpár5:29
11.Sánta Gábor MU 5x    1976Tószeg5:29
13.Kincses Róbert    HK 5x  TMM 16x 1979Budapest5:30
14.Fazekas Ádám         1994Gyöngyös5:34
14.Kiss Péter    MB 7x        TMXL 5x 1976Kaposvár5:34
14.Páva Tamás      1976Berzence5:34
17.Dénes Ádám         1995Gyöngyös5:35
17.Kovács Gergő   5:35
19.Adorján Richárd            1974Budapest5:37
20.Gazdag Ádám   19875:39
20.Mester Miklós Gyula   1986Veszprém5:39
22.Gunda Mihály            1977Szolnok5:40
22.Szűcs István            1983Mezőtúr5:40
22.Túri Ferenc MU 14x  TMM 14x 1962Törökszentmiklós5:40
25.Bálint Zoltán         1965Szeged5:46
26.Halász László      1968Vámospércs5:47
26.Józsa Norbert            1976Budapest5:47
26.Zakhar István   1978Cegléd5:47
29.id. Pénzes Imre    MU 10x 1957Röszke5:49
30.Fuchs György   1992Budapest5:50
31.Nagy Gergely         1989Debrecen5:52
32.Szlivka Csaba      1969Debrecen5:54
33.Gidófalvy Gábor    HK 10x  MB 10x    1974Balkány5:55
34.Hugyecz Attila               1969Kosd5:56
35.Pál Zoltán MU 16x          1977Szeged6:01
36.Csatári Mihály MU 6x       1992Gyomaendrőd6:02
37.Szabó Dániel   1990Gyomaendrőd6:03
38.Greman Olivér      1969Piliszzentkereszt6:04
38.Kocsis Árpád   19586:04
40.Nagy Sándor Tibor MU 10x     TMM 10x 1953érd6:06
40.Szakács Péter Pál                     1979Debrecen6:06
42.Aba Levente   1990Budapest6:07
42.Dunai Tamás MU 10x 1983Szeged6:07
42.Tarcsi András         1986Vác6:07
45.Silkó Márk MU 5x       1978Hatvan6:08
45.Szűcs Ádám      1994Szigetbecse6:08
47.Aba Attila         1984Budapest6:10
47.Bombolya László      1957Budapest6:10
47.Folkmann Tamás   1993Budakalász6:10
47.Szabó Barnabás   19936:10
51.Galgóczy Ádám   1994Budapest6:11
51.Hamvai Krisztián               1976Budapest6:11
51.Pilinszki- Nagy Csongor   1994Pomáz6:11
51.Varga Nándor            1994Budapest6:11
55.Duchaj Dániel   1993Budapest6:12
56.Adamecz Attila   1993Szolnok6:13
56.Simkó Zoltán      1991Debrecen6:13
56.Szopkó István      1988Tiszanagyfalu6:13
59.Zarnóczay Lajos   1969Budapest6:15
60.Lányi József   19856:16
60.Tóth Tibor               1966Budapest6:16
62.Bolyós Zoltán MU 13x     TMM 10x  OM20 1x 1965Jászárokszállás6:17
62.Ördög Péter MU 10x  TMM 10x 1966Jászárokszállás6:17
64.Kis István       MB 10x     TMXL 21x 1961Gyöngyösoroszi6:18
64.Mihály Miklós   1978Pásztó6:18
64.Szabó Péter dr   1976Debrecen6:18
67.Polgár Károly MU 12x       1971Szeged6:19
67.Végh Gábor      1968Salgótarján6:19
69.Erb Lajos MU 10x     TMM 11x 1974Vác6:20
70.Bozsó Zsolt   1975Szolnok6:21
70.Győri László    HK 6x             1956Salgótarján6:21
72.Balogh Norbert      1977Szár6:22
73.Kis Zoltán MU 5x 1974Szeged6:24
74.Monostori Zsolt      19826:25
75.Szendi Horváth Ádám   1975Szentendre6:27
76.Csuberda Zoltán   1992Salgótarján6:28
76.Duka Pál MU 12x       1949Recsk6:28
76.Fodor Olivér   1980Apc6:28
76.Szabó Ádám   1990Salgótarján6:28
80.Kovács Zsigmond    HK 6x                1972Debrecen6:29
80.Molnár László    HK 6x                1961Pannaonhalma6:29
82.Csatári Viktor    TMS 5x    1974Gyomaendrőd6:30
82.Jernei Zoltán MU 8x  HK 7x  MB 5x 1970Újszentiván6:30
Kertész Balázs               1974Debrecen6:32
Salamon Attila Mátyás   1995Tiszavasvári6:32
Salamon Szabolcs MU 5x 1998Tiszavasvári6:32
Lele Andor   1986Szeged6:34
Makai Miklós   19556:34
Colin Hackett1967Budapest6:36
Pribela Tamás      1976Szarvas6:36
Nagy Szilárd   1985Bekölce6:38
Szentkirályi Péter                  1975Debrecen6:38
Kovács László   1955Kecskemét6:39
Kump Attila1989Fót6:39
Ludányi Ádám   1995Hatvan6:39
Gál István      1978Tiszavasvári6:40
Gál Szabolcs      1996Hatvan6:40
Gál Zoltán MU 5x  HK 5x          1967Hatvan6:40
Horváth Balázs MU 6x 1995Parádsasvár6:41
Horváth József1956Parádsasvár6:41
Karmazsin Sándor   1954Kecskemét6:41
Pap József   19916:41
Csúri Zsolt      1972Szolnok6:43
Szűcs Ferenc1966Szigetbecse6:45
Vásárhelyi Szilárd    HK 5x        TMXL 15x 1975Debrecen6:45
Medgyesi Szabolcs1976Vámospércs6:46
Gál Attila      1972Petőfibánya6:51
Molnár Tamás      1997Bátonyterenye6:53
Hordós László      19756:54
Vig Zoltán         1979Ecséd6:55
Karmazsin András   1992Kecskemét6:57
Kovács László   1992Kecskemét6:57
Kozma Csaba    HK 10x             1967Atkár6:57
Nagy Norbert   1974Vámosgyörk6:57
Erdei László            19606:58
ifj. Erdei László          TMXL 5x 1995Gyomaendrőd6:58
Kobzi István MU 10x       1955Gyöngyös6:59
Frigyesi László1984Budapest7:00
Frigyesi Miklós1953Budapest7:00
Frigyesi Tamás1978Budapest7:00
Berecz Gábor         1968Eger7:04
Lányi József         1950Hatvan7:04
Darvas László         1968Budapest7:05
Orbán Balázs1967Esztergom7:05
Szilágyi Novák Róbert1976Szolnok7:05
Marek Vilmos1969Esztergom7:06
Marek Vince1996Esztergom7:06
Kékesi Tamás1972Markaz7:10
Mettich István1981Gyöngyös7:10
Földesi Tamás      1990Hatvan7:14
Pál Mihály      1979Szeged7:14
Pánczél Tamás19757:14
Karsai Tamás19917:15
Katona Tibor HK 5x    1962Mezőtúr7:15
Orbán Tibor1963Gyöngyöshalász7:15
Katona Tibor ifj1999Mezőtúr7:16
Orbán Tamás TMS 5x 1968Gyöngyös7:17
Östör Balázs1977Nagykovácsi7:20
Pongrácz Zoltán            1995Szolnok7:24
Molnár Gergely               1981Szolnok7:25
Nagy Szilárd1956Bekölce7:25
Pongrácz Zsolt            1961Szolnok7:25
Szakács Attila1958Budapest7:45
Gelencsér János1962Budapest7:46
Lovai Gergely1978Szeged7:46
Bódizs Attila         1975Debrecen7:54
Herceg Flórián1977Debrecen7:54
Buday Gergely      1972Gyöngyös7:56
Simon Máté1966Budapest7:57
Molnár Gábor1980Pilisvörösvár8:00
Pál Zoltán1959Tatabánya8:00
Tóth Sándor1970Szentendre8:00
Németi Gábor1979Debrecen8:01
Nagy Péter   1971Püspökladány8:03
Bujdosó Tibor19778:15
Gubacsi Donát1978Kecskemét8:15
Fazekas Tamás   1979Budapest8:20
Gaál Attila1974Budapest8:22
Kőrösi Bálint   1983Székesfehérvár8:22
Biacsi Tamás1972Szeged8:24
Hubai Zoltán    OM15 1x 1974Budapest8:27
Balázs Gergő   1992Tiszavasvári8:35
Nagy Attila   1976Budapest8:35
Pintye Ferenc8:35
Ráduly Dávid8:35
Tomor Tamás Dr.   1976Debrecen8:37
Molnár János   1962Budapest8:45
Ocskó Géza            1966Szeged8:48
Szabó Péter1991Bököny9:12
Tisza Sándor1992Tiszavasvári9:12
Szabó Róbert   1973Úri9:16
Cseh Balázs1993Veresegyház9:17
Nagy Csaba   1978Úri9:17
Bodnár József   1978Tiszalök9:22
Cseh Károly   1964Veresegyház9:37
Perneki Róbert   1995Gyöngyös9:39