A 2013. évi Téli Mátra L teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Csemez Attila  MB 12x  TML 15x (1945), Budapest, 68 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Novai György          TML 12x    1975Budaörs3:32
2.Sándor Gergő      1979Gödöllő4:20
3.Bakos Gergő Dr.            1981Bátonyterenye4:24
4.Mezei Gábor         1973Jászberény4:32
5.Szeilev Oszkár   1972Debrecen4:33
6.Fejes János         1976Nagykáta4:42
7.Szász Krisztián         1973Budapest4:46
8.Solomampianina Gilot         1984Budapest5:03
9.Koós Krisztián         1973Budapest5:04
10.Lukács Béla MB 5x       1968Budapest5:12
11.Petró Géza       TML 10x 1953Jászárokszállás5:17
12.Hargitai Gábor   1973Pócsmegyer5:23
12.Kemény András   1974Csobánka5:23
12.Majoros Mihály    MB 5x        TMXL 5x 1981Budapest5:23
15.Oravecz Szabolcs HK 8x     TMM 5x       1976Jobbágyi5:25
16.Molnár László         1976Budapest5:36
17.Magyar Lóránd                  1994Szolnok5:37
18.Gál István   1971Budapest5:43
18.Kovács József       MB 8x     TML 5x    1978Gödöllő5:43
20.Kigyós Sándor    TML 9x 1958Hajdúszoboszló5:47
20.Nagy Csaba         1989Tiszatenyő5:47
20.Nagy József         1981Tiszatenyő5:47
23.Szij Zoltán         1986Budapest5:53
24.Baranyai Tamás   1976Gyuró5:56
24.Kárász Zakariás   1978Budapest5:56
26.Besenyei Tamás MB 6x     TMXL 8x 1972Parád6:02
27.Lipniczky Attila         1969Dunakeszi6:04
28.Kreicsi Gábor HK 5x     TML 19x 1970Salgótarján6:06
29.Pongrácz Zoltán            1995Szolnok6:22
29.Tornyos Péter         1973Budapest6:22
31.Birnbaum István                   OM25 1x 1979Heves6:26
32.Paskuj Sámuel            1996Szeged6:34
33.Kirmer Dániel   1982Budapest6:36
34.Takács Gergely      1985Budapest6:37
35.Farkas Sándor            1974Cegléd6:39
35.Lévai Ferenc             TMS 8x          1956Gyöngyös6:39
37.Tábori Sándor         1970Heves6:40
38.Szűcs Nándor    HK 10x        TMXL 5x 1974Gyöngyös6:41
39.Radványi Károly               1956Abasár6:42
40.Gordos Zoltán               1968Budapest6:44
40.Jeney Gábor      1963Budapest6:44
42.Bogyó Dávid   1984Debrecen6:47
42.Kecskeméti Sándor HK 6x  TML 13x 1962Debrecen6:47
44.Vogl Péter               1966Budaörs6:48
45.Bikki Gábor               1967Budapest6:50
45.Rózsavölgyi Gergely      1977Szentendre6:50
47.Vígh Csaba HK 10x        TML 11x 1970Visonta6:51
48.Krátky Márk    MB 9x    1975Szeged6:54
49.Molnár Attila         1984Győr6:55
49.Molnár Gábor         1979Győr6:55
51.Farkas Gábor       TMM 5x    1969Gyöngyös6:57
52.Kállai Sándor    MB 16x    1962Mezőtúr6:59
52.Pék Zoltán      1986Solt6:59
54.Gergely Gábor HK 13x             1983Gyöngyöspata7:00
55.Rákos Imre                  1981Hajdűböszörmény7:01
56.Halmos László      1978Budapest7:02
57.Nemes Lóránd      1971Cegléd7:04
57.Pokovai László    HK 11x     TML 5x  TMXL 5x 1973Hatvan7:04
59.Tóth András         1996Szolnok7:05
60.Lusztig Péter            1988Abasár7:07
61.Drén Gábor    TML 16x 1956Hajdúböszörmény7:09
61.Győri László    HK 6x             1956Salgótarján7:09
63.Brindza Zoltán          TMM 5x    1970Gyöngyös7:11
64.Bereczki Sándor         1973Budapest7:14
64.Németh Sándor      1973Budapest7:14
66.Keszei Sándor   1970Budapest7:15
67.Füleki László            1990Gyöngyössolymos7:16
68.Fritz Sámuel         1989Esztergom7:23
69.Kozma Csaba    HK 10x             1967Atkár7:24
69.Molnár Barnabás      1977Budapest7:24
71.Szabó Zoltán         1988Hajdúböszörmény7:27
72.Deszk József   1973Aszód7:28
72.Hinkel Attila HK 8x    1976Nagykovácsi7:28
74.Hornok Sándor      1981Gyomaendrőd7:29
75.Seprős Viktor HK 13x       1982Sülysáp, Tápiósüly7:30
76.Wehner Lóránt      2000Budapest7:33
76.Wehner Lőrinc         1986Budapest7:33
78.Hidi László      1988Komárom7:34
78.Pesti Szabolcs HK 5x     TML 5x 1984Dunaújváros7:34
80.Csemez Attila MB 12x  TML 15x 1945Budapest7:35
80.Oroszi György   1980Budapest7:35
82.Antal Zoltán         1963Füzesabony7:37
82.Poncski Kristóf         1996Boldog7:37
84.Szabó Szabolcs               1979Gyöngyöstarján7:38
85.Ispán István            1978Somoskőújfalu7:39
85.Ispán Péter            1981Salgótarján7:39
87.Koronka Dániel            1991Budapest7:41
87.Koronka Gábor         1989Budapest7:41
87.Lányi János       TML 5x    1966Budapest7:41
87.Tóth Gábor         1966Salgótarján7:41
87.Turcsány László   1960Salgótarján7:41
92.Szécsényi Tamás HK 10x  MB 7x     TML 5x  TMXL 7x 1983Mátrafüred7:42
93.Szabó Péter HK 6x           TML 8x    1988Pálosvörösmart7:43
94.Király Tivadar         1987Gyöngyös7:44
95.Bagdi István    HK 5x  MB 5x  TML 5x  TMXL 7x 1978Hajdúnánás7:45
95.Rieder Béla      1976Budapest7:45
95.Torma Albert    HK 7x                1971Hajdúböszörmény7:45
98.Szőnyi Zoltán          TMXL 5x 1976Törökbálint7:48
98.Szundi György   1978Somoskőújfalu7:48
100.Babós Gábor            1969Szeged7:49
100.Papp Pál    MB 10x     TMXL 9x 1977Budapest7:49
100.Tamás György HK 10x     TML 9x 1966Szarvas7:49
103.Erdei Zoltán   1980Salgótarján7:50
103.Kőszegi István                TML 5x    1950SZIGETSZENTMÁRTON7:50
105.Balla György MB 6x       1973Szolnok7:51
105.Papp Antal      1971Szolnok7:51
105.Trencsényi Zsolt & Johnny      1979Gyöngyössolymos7:51
105.Utassy Gábor       TML 6x 1960Bátonyterenye7:51
109.Hársy István               1965Gyöngyös7:52
110.Hársy Marcell         1992Gyöngyös7:53
111.Koronka Ádám         1986Budapest7:55
112.Bodnár Ferenc          TMXL 5x 1952Eger7:57
112.Kun Tibor HK 6x     TML 6x    1964Túrkeve7:57
112.Sólyom Sándor    TML 5x 1949Mezőtúr7:57
112.Torma Levente            19777:57
116.Dr. Beregi László             TMM 6x       1953Szolnok7:58
116.Dr. Szentkirályi István                     1970Debrecen7:58
116.Palotás Lehel         1973Debrecen7:58
119.Csépány László    TML 10x 1953Gyöngyössolymos8:00
119.Szalánczi Zoltán         1983Alsózsolca8:00
121.Bíró Péter         1976Szolnok8:01
121.Vass András             TML 5x 1964Rakamaz8:01
123.Kotlár János               1967Nyíregyháza8:02
123.Rusvai Károly      1971Jászberény8:02
123.Takács László         1972Jászberény8:02
126.Bóna Roland         1985Jászjákóhalma8:03
126.Kocsis Csaba HK 6x     TML 12x 1961Eger8:03
128.Csontos Sándor         1969Jászárokszállás8:04
128.Járvás Péter         1978Jászapáti8:04
128.Mozdik József    TML 15x 1976Egerszólát8:04
131.Elek László   1985Miskolc8:08
131.Hatala Imre   1996Miskolc8:08
131.Kopacz Botond   1982Miskolc8:08
131.Szabó Ákos   1986Miskolc8:08
131.Taksás Balázs   1982Miskolc8:08
136.Mészáros Károly   1980Budapest8:09
136.Sasvári Tamás    HK 5x        TML 5x    1974Gyöngyös8:09
138.Hartmann Tamás   1989Szekszárd8:10
138.Mészáros Szabolcs      2001Budapest8:10
140.Mészáros György MB 9x        TMXL 9x 1960Budapest,8:13
141.Péczely György      1984Szeged8:14
142.Danyi Antal            1983Szeged8:15
142.Teski Mihály      1964Gödöllő8:15
142.Tóth Gyula   1980Petőfibánya8:15
145.Benecz Ferenc         1978Gödöllő8:16
145.Koós Alex   1984Petőfibánya8:16
145.Sulyok Gábor    TML 8x    1978Nagyhegyes8:16
145.Vízer Péter      1980Markaz8:16
149.Barta Imre    MB 11x     TML 6x  TMXL 6x 1967Szarvaskő8:18
150.Keresztes György       HK 10x     TML 6x    1945Gyöngyös8:20
150.Szabó Imre         1977Domoszló8:20
152.Kulcsár Péter         1977Göd8:21
153.Sági Tamás      1973Cegléd8:23
154.Dr. Pilinyi László    MB 7x          1969Salgótarján8:24
155.Beszteri István         1970Eger8:25
155.Dr. Orosz Iván    HK 8x  MB 12x     TML 6x  TMXL 8x 1954Salgótarján8:25
157.Ádám Antal         1971Hatvan8:26
157.Varga Zsolt    MB 5x          1970Hort8:26
159.Dr. Váróczy László    HK 6x  TML 8x 1974Debrecen8:27
159.Guttmann Zoltán      1970Budapest8:27
159.Hartmann Zoltán   1986Szekszárd8:27
159.Schüller Róbert MB 5x        TMXL 5x 1953Budapest8:27
163.Sánta György TML 8x 1984Karcag8:28
164.Domoszlai Dávid      1991Kányás8:29
165.Harangozó Márton      19978:30
165.Szabó Gergely László             TMXL 5x 1977Budapest8:30
167.Harangozó Károly            1969Jászberény8:31
167.Kabai Zoltán HK 9x  MB 13x        TMXL 10x 1955Bátonyterenye8:31
167.Tóth Balázs Endre            1974Érd8:31
170.Mélykuti Lajos   1978Nagykáta8:32
170.Üveges Tamás    TML 5x 1981Budapest8:32
172.Hegyi Zoltán   1963Budaörs8:33
172.Pécsi Levente      1974Budapest8:33
172.Sió Zsolt   1967Budapest8:33
172.Szerbin Péter            1977Budapest8:33
176.Polyák Ádám TMM 7x    1990Budapest8:34
177.Kosztolányi Péter                  1976Budapest8:35
178.Hotzi György          TMXL 5x 1947Eger8:37
179.Maczák Tibor   1989Kakucs8:38
179.Szolner Norbert                   OM45 1x 1984Gyöngyös8:38
181.Nagy Balázs   1984Inárcs8:40
182.Budai István dr   1973Debrecen8:43
183.Dr. Barna Tibor                  1977Pásztó8:46
183.Fritz Ernő MB 8x       1962Esztergom8:46
185.Bíró Zoltán      1979Erdőkövesd8:48
185.Dávid Csaba Zoltán   1988Debrecen8:48
185.Diszházi Gyula         1992Piricse8:48
185.Egyed Norbert   1993Kistarcsa8:48
185.Kökényesi Róbert      1978Hajdúdorog8:48
185.Rehó Bálint            1992Nyírbogdány8:48
185.Szabó Ádám      1993Nyíregyháza8:48
185.Szabó Péter Dr.      1978Mátrafüred8:48
193.Aradi Miklós    TMXL 8x 1983Szolnok8:49
193.Aradi Tamás      1981Szentendre8:49
195.Sonkoly Gábor HK 8x  TML 6x    1974Szarvas8:55
196.Berecz András   2002Szeged8:56
196.Berecz Botond      2002Szeged8:56
196.Berecz László   2005Szeged8:56
196.Berecz Zoltán   2002Szeged8:56
196.Berecz Zoltán MB 19x    1968Szeged8:56
196.Cseppely János   1971Veresegyház8:56
Juhász György   1962Tokaj9:02
Kadlecsik Ferenc Péter    HK 8x             1985Budapest9:03
Bálint Zoltán            1982Kecskemét9:14
Márkus László    TMXL 5x 1997Nagyréde9:20
Mészáros Dávid1996Nagyréde9:20
Pintér Csaba      1976Pécs9:34
Szakál Alex      1985Budapest9:36
Ivanyik Zsolt1979Miskolc9:41
Török András1978Debrecen9:44
Erdős Bence1981Budapest9:47
Herbay András1983Szigetszentmiklós9:47
Szalai József1977Budapest9:47
Wálny Péter   1982Biatorbágy9:47
Szabó József1970Tokaj9:49
Komáromi Márk1992Csomád9:55
Barna Rudolf1990Debrecen9:56
Farmosi János   1990Szolnok9:56
Prakfalvi András         1992Budapest9:56