A 2010. évi Téli Mátra L teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Vasanits László (1943), Budapest, 67 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Páll Attila1971Veszprém4:26
2.Hegedűs János19734:46
3.Sándor Gergő1979Gödöllő4:52
4.Erdélyi Tamás19714:53
5.Lukács Zsolt1973Vámosgyörk4:55
5.Petró Géza TML 10x 1953Jászárokszállás4:55
7.Bárdi Attila1974Békés5:24
8.Kovács Dávid1977Budapest5:25
9.Kiss Attila TML 7x 1973Tiszadada5:27
10.Német Zoltán TML 8x 1968Jászapáti5:29
11.Gém János TML 5x 1964Hajdúszoboszló5:33
11.Mézner Károly1971Hajdúböszörmény5:33
13.Békési Lajos TMXL 7x 1976Hajdúszoboszló5:34
13.Kigyós Sándor TML 9x 1958Hajdúszoboszló5:34
15.Herédi László19725:52
15.László Károly MB 5x  TMXL 5x 1954Nyergesújfalu5:52
17.Kuti Péter1964Budapest6:15
18.Polyánki Róbert HK 7x 1968Budaörs6:21
18.Rácz Tibor1972Aszód6:21
20.Tóth Gábor MB 5x 1984Kecskemét6:24
21.Szűcs Gábor1974Pécel6:25
22.Vereckei Béla1966Budapest6:30
23.Szikszai Bálint1980Dunakeszi6:43
24.Csemez Attila MB 12x  TML 15x 1945Budapest6:44
25.Vígh Csaba HK 10x  TML 11x 1970Visonta6:45
26.Lukácsi Lóránt1991Jászjákóhalma6:50
27.Jen László1976Budapest7:03
28.Kállai Sándor MB 16x 1962Mezőtúr7:05
29.Erős Gábor1963Esztergom7:06
30.Dervadelin Gergely1976Budapest7:10
30.Dr. Révész Ádám MB 9x 1972Székesfehérvár7:10
32.Matusek Zoltán1969Mezőtúr7:15
33.Parai István HK 6x  TMM 5x 1955Hatvan7:19
34.Hadnagy József1970Solymár7:23
35.Dézsi András MB 11x  TML 6x 1958Debrecen7:28
36.Maku László MB 31x  TMXL 9x 1972Ecséd7:30
37.Vass András TML 5x 1964Rakamaz7:31
38.Gelics László1972Budapest7:32
38.Varjassy György1961Pilisjászfalu7:32
40.Sztregova Péter1973Gyöngyös7:33
41.Baranyai Árpád19707:34
42.Angyalics Attila Dr.1950Lébény7:35
42.Gordos Zoltán1968Budapest7:35
42.Jeney Gábor1963Budapest7:35
42.Varga Szabolcs1976Budapest7:35
46.Molnár Gábor TMS 5x 1979Gyöngyössolymos7:37
46.Rózsa Zoltán1972Eger7:37
46.Tornyos Péter1973Budapest7:37
49.Lója Balázs1977Budapest7:39
50.Bánfi Szabolcs1980Hódmezővásárhely7:42
51.Faragó Zoltán1974Rózsaszentmárton7:43
52.Nagy Zoltán1983Szeged7:46
52.Somogyi Tibor MB 14x  TMXL 10x 1978Szentendre7:46
54.Kecskeméti Sándor HK 6x  TML 13x 1962Debrecen7:47
55.Gyuricza Krisztián1977Budapest7:49
56.Teski Mihály19647:53
57.Hegedűs András1980Cegléd7:57
57.Nádasdi Gergő19907:57
57.Nádasdi Zala1990Dunakeszi7:57
60.Molnár Gergely1981Szolnok7:59
61.Horváth Sándor TML 7x 1945Szeged8:02
61.Illés Péter MB 5x 1983Debrecen8:02
61.Vadon Béla1944Gyöngyös8:02
64.KovácsTamás19908:03
65.Lakatos Zoltán1974Nagyvárad8:04
65.Révész Péter1982Budapest8:04
67.Kovács Péter1979Budapest8:05
68.Simon Krisztián MB 9x 1975Nagyréde8:08
69.Plugor Magor19708:09
69.Szakál Adorján1984Budapest8:09
69.Vancsik Nándor1972Budapest8:09
72.Lénárd Zsolt19788:11
73.Szakács Péter Pál1979Debrecen8:12
74.Torma Albert HK 7x 1971Hajdúböszörmény8:13
75.Kecskés Ferenc1975Hort8:14
76.Ádám Szabolcs1981Zsámbék8:15
76.Kovács Krisztián1975Eger8:15
78.Kojsza Gergely19808:16
79.Kocsonya András MB 5x 1973Budapest8:18
80.Fenyős Zoltán MB 9x  TML 5x 1968Debrecen8:22
81.Fridel Zoltán1978Bükkszentlászló8:24
81.Kolossa József1977Piliscsaba8:24
81.Ladányi Lóránt1966Miskolc8:24
84.Kun Tibor HK 6x  TML 6x 1964Túrkeve8:25
85.Dr. Marosi Tibor MU 7x 1963Szeged8:26
86.Benedek Zoltán19808:27
86.Karádi Sándor19698:27
88.Gyenis András19868:28
88.Ispán István1978Somoskőújfalu8:28
88.Ispán Péter1981Salgótarján8:28
88.Sólyom Sándor TML 5x 1949Mezőtúr8:28
92.Gáspár László1982Atkár8:29
92.Nizsalóczki Nándor1981Nyíregyháza8:29
92.Szécsényi Tamás HK 10x  MB 6x  TML 5x  TMXL 7x 1983Mátrafüred8:29
95.Bagdi István HK 5x  MB 5x  TML 5x  TMXL 7x 1978Hajdúnánás8:30
95.Szalai Péter1977Hatvan8:30
97.Gere Péter TMXL 5x 1976Miskolc8:31
97.Kotlár János1967Nyíregyháza8:31
97.Lovász Zsolt1977Budapest8:31
97.Maczkó Róbert19788:31
97.Szente Viktor1975Felsőzsolca8:31
102.Válóczi Krisztián1980Hatvan8:34
103.Gyulai Gábor1980Budapest8:36
103.Tóth István MB 5x  TMXL 8x 1978Túrkeve8:36
105.Balog Elek MB 15x  TMXL 15x 1980Tök8:37
105.Csontos Csaba1959Kecskemét8:37
105.Sárik Péter1979Cegléd8:37
108.Bobák Zsolt1978Gyöngyös8:39
108.Ócsai Gábor1980Jászárokszállás8:39
110.Kun János1975Salgótarján8:40
111.Faragó Sándor1981Budapest8:41
112.Bazsala Zoltán MB 5x 1979Salgótarján8:42
112.Gergely Gábor1980Bonyhád8:42
112.Hajdú Attila1980Kistarcsa8:42
112.Nagy László1982Rózsaszentmárton8:42
112.Vasanits László1943Budapest8:42
112.Wagner Ádám1986Budapest8:42
118.Molnár Zsolt TML 5x 1986Rózsaszentmárton8:43
118.Szűcs Ádám1990Mezőtúr8:43
118.Tóth Zsolt19898:43
121.Bereczki Sándor1973Budapest8:45
121.Fedelin Tibor MB 6x 1976MÁTRASZŐLŐS8:45
121.Tuza Zsolt1972Miskolc8:45
124.Dénes József1978Rózsaszentmárton8:46
124.Vígh Krisztián19748:46
126.Lévai Ákos1976Albertirsa8:47
126.Németh Sándor1973Budapest8:47
128.Kovacsics Péter1985Budapest8:48
128.Sulyok Gábor TML 8x 1978Nagyhegyes8:48
130.Bakó Miklós HK 6x  TMXL 6x 1980Jászárokszállás8:49
130.Nagy Kristóf1996Törökszentmiklós8:49
130.Nagy Sándor1972Mezőtúr8:49
130.Némedi Richárd19768:49
134.Kurucz Ádám1994Bóly8:50
134.Kurucz János1966Bóly8:50
134.Tatár Loránd TMXL 8x 1983Budapest8:50
137.Grozdics György1967Budapest8:51
137.Pokovai László HK 11x  TML 5x  TMXL 5x 1973Hatvan8:51
137.Rendes Gábor1984Budapest8:51
140.Hives Zsolt1984Karancsalja8:52
140.Kiss Ferenc Emánuel1982Budapest8:52
140.Pauk János1979Szeged8:52
140.Roszol László1982Budapest8:52
140.Sárádi András19848:52
145.Kumli Tamás1976Budapest8:53
145.Szabó Viktor1984Budapest8:53
147.Bándi Áron1982Kistarcsa8:55
147.Benedek Gábor TMXL 5x  OM45 1x 1978Jászberény8:55
147.Bíró Attila TML 5x 1977Füzesabony8:55
147.Kocsis Csaba HK 6x  TML 12x 1961Eger8:55
147.Laki István1976Budapest8:55
147.Tóth László1986Debrecen8:55
153.Mozdik József TML 15x 1976Egerszólát8:56
153.Sipos Ferenc HK 6x 1949Gyöngyös8:56
153.Vig Zoltán1979Ecséd8:56
156.Nagy Gábor1972Jászberény8:58
156.Rózsa Attila TML 7x 1962Rozsaszentmarton8:58
158.Kiss Árpád TML 6x 1972Ecser8:59
158.Lippai Szabolcs1980Debrecen8:59
158.Páka Balázs1984Nyírlugos8:59
158.Papp Zoltán19748:59
158.Tasnády-Szeőcs Zoltán1980Szeged8:59
Bárczi Ottó1976Ebes9:01
Farkas László19539:02
Miskolczi Sándor1974Abony9:02
Rehor Mihály1968Csemő9:02
Tamás György HK 10x  TML 9x 1966Szarvas9:02
Erki Kiss Gábor1975Szeged9:03
Erki Kiss Gábor1975Szeged9:03
Sauer Gábor1976Vecsés9:03
Király Tivadar1987Gyöngyös9:04
Balogh József1979Debrecen9:05
Giczi Balázs1973Budapest9:05
Szabó Péter HK 6x  TML 8x 1988Pálosvörösmart9:05
Tóth György HK 8x 1958Hatvan9:07
Filep László1976Nyíradony9:14
Benei Balázs1987Gyöngyös9:15
Huszár Tamás1984Budapest9:16
Tóth Ferenc1975Budapest9:16
Goldschmidt Gergely1987Budapest9:17
Tóth András Attilio19869:17
Bíró László1967Telki9:18
Vincze Tamás HK 5x  TML 5x 1972Gyöngyös9:19
Zsíros Gyula TMXL 5x 1963Kecskemét9:22
Csordás János1964Budapest9:26
Szöllősi Miklós1966Makó9:27
Gombos József1981Debrecen9:33
Markó Dávid19859:33
Papp Dénes1982Budapest9:33
Ferencz Árpád1980Debrecen9:34
Malomhegyi Péter OM20 1x 1980Gödöllő9:34
Nagy Sándor1980Hajdúszoboszló9:34
Bánhidi Zoltán1976Budapest9:38
Sütő Zsolt1983Hajdúböszörmény9:46
Laczó Vilmos1983Tatabánya9:51
Sváb László HK 6x  TML 7x  TMXL 5x 1940Budapest10:03
Bognár Ákos HK 5x 1977Érd10:14
Bihari Gábor10:15
Molnár Gábor Dr.1977Eger10:19
Czövek Tamás1987Budapest10:24
Balázs Tibor1964Törökbálint10:35
Gáspár Attila TMXL 6x 1980Biatorbágy10:35
Kovács Viktor1981Budapest10:52
Orbán István1967Debrecen11:05