A 2003. évi Téli Mátra L teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Avar László       (1939), Budapest, 64 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Nenicska Gábor HK 5x       1976Miskolc4:02
2.Kiss Attila          TML 7x    1973Tiszadada5:20
3.Fekete Zoltán         1967Demjén5:21
4.Bozsik József MB 5x          1976Hatvan5:30
4.Dobi Gyula       MB 16x          1953Parád5:30
4.Györki Péter    MB 10x       1974Hatvan5:30
7.Csemez Attila MB 12x  TML 15x 1945Budapest6:20
8.Kreicsi Gábor HK 5x     TML 19x 1970Salgótarján6:27
9.Sipos Ákos   1983Érsekvadkert6:28
10.Szabó András         1959Békéscsaba6:32
11.Kalina György   1985Tállya6:33
12.Csontos Attila    HK 7x  MB 5x             1972Abasár6:42
13.Pecze Zoltán          TMM 6x       1966Budapest6:45
14.Vincze Tamás HK 5x  TML 5x    1972Gyöngyös6:50
15.Fehérdi Tamás             TML 5x    1968Eger6:55
16.Arató Róbert   1987Tarján7:00
16.Kállai József            1981Jászárokszállás7:00
16.Kapás Gyula    HK 5x          1974Eger7:00
16.Wagner Róbert         1978Budapest7:00
20.Baksa József HK 5x       1985Visonta7:04
21.Lukáts Sándor      1982Gávavencsellő7:06
22.Csajbók Ferenc      1980Kisköre7:10
22.Harkai Károly    TMM 5x       1982Kecskemét7:10
22.Kroffinger József HK 8x     TMM 6x       1954Gyöngyös7:10
25.Mata Tamás      1975Egerbakta7:14
25.Prokaj Attila      1974Egerbakta7:14
27.Bordás Botond TML 5x 1961Budapest7:15
28.Géczi Ferenc   1958Budapest7:16
29.Beke Albert      1985Salgótarján7:21
30.Pálosi Zoltán   1968Sárisáp7:22
30.Walter Zoltán         19687:22
32.Hasznosi Gergő         1981Palotás7:23
32.Holecz Péter         1985Salgótarján7:23
34.Kontos Gábor         1951Abasár7:24
34.Varga András                  1956Gödöllő7:24
36.Holló Balázs      1989Gyöngyös7:25
37.Bukovinszki Gergely   1985Kazincbarcika7:28
37.Rostás Péter      1985Kazincbarcika7:28
39.Birnbaum Antal         1985Mátrafüred7:30
39.Bozsó Domonkos         1989Gyöngyös7:30
39.Vancsó Csaba         1985Gyöngyös7:30
42.Horváth Sándor       TMM 5x  TML 7x 1945Szeged7:33
43.Csaszny Márton   1958Budapest7:34
43.Krokovay Árpád         1989Gyöngyös7:34
45.Avar László      1939Budapest7:40
46.Bathó Tamás         1977Kiskunhalas7:45
46.Bathó Zoltán         1985Soltvadkert7:45
46.Bimbó István      1977Cegléd7:45
49.Rózsa Zoltán   1990Mátraszentimre7:49
50.Szabó Tamás               1978Péteri7:50
51.Rédei Zoltán    MB 8x     TMXL 11x 1969Szolnok7:53
52.Csörögi József            1978Budapest7:54
52.Drén Gábor    TML 16x 1956Hajdúböszörmény7:54
52.Panteleev Demeter   1976Budapest7:54
55.Herceg Tibor         1975Nagylóc7:58
56.Vörös Tamás    TMS 5x  TMM 6x    1939Gyöngyös7:59
57.Dora Csaba MB 8x    1970Vác8:00
57.Honti István HK 7x          1942Budapest8:00
57.Paupa Gábor               1976Budapest8:00
57.Sváb László HK 6x        TML 7x  TMXL 5x 1940Budapest8:00
61.Kuris Gábor   1977Rétság8:05
62.Pászti Norbert   1974Dunaújváros8:09
63.Urbánfy Jenő †    MB 6x     TMXL 6x 1954Budapest8:15
64.Fehérvári Máté         1973Székesfehérvár8:20
64.Felsmann József   1945Budakeszi8:20
64.Költő Gábor   1969Budapest8:20
64.Malina István         1955Kistarcsa8:20
64.Murányi Dávid         1975Járdánháza8:20
69.Buliczka János       TML 6x 1969Budapest8:21
69.Radics Zoltán      1971Budapest8:21
71.Faragó Sándor   1981Nagykőrös8:24
71.Gergely Gábor      1980Bonyhád8:24
71.Hajdú Attila   1980Baja8:24
71.Válóczi Krisztián    TML 5x 1980Hatvan8:24
75.Takács Tibold          TML 5x 1967Budapest8:25
76.Farkas János       MB 5x     TMXL 15x 1965Békéscsaba8:26
77.Mike Attila       MB 6x       1941Hatvan8:27
78.Nasztanovics Ferenc                OM45 1x 1980Budapest8:30
79.Berkó Balázs      1976Gyöngyös8:40
80.Bíró Krisztián   1978Nyíregyháza8:41
80.Weszelovszki Gábor   1988Gyöngyös8:41
82.Gáva János    TML 5x    1978Napkor8:42
82.Jelencsik Viktor   1900Gyöngyös8:42
84.Barócsi Balázs      1984Verpelét8:43
84.Tóth Tamás      1984Eger8:43
86.Láng András             TMXL 5x  OM25 1x 1971Budapest8:45
86.Molnár Zsolt          TML 5x    1986Rózsaszentmárton8:45
86.Nagy Gyula      1990Gyöngyössolymos8:45
86.Papp Szilárd HK 6x        TML 6x 1966Gyöngyössolymos8:45
86.Rózsa Attila             TML 7x 1962Rozsaszentmarton8:45
86.Vásári Lajos         1949Érd8:45
92.Jávor Zoltán    MB 10x     TMXL 6x 1964Budapest8:46
93.Ocsovai Adrián      1983Szécsény8:47
93.Rádi László   1965Budapest8:47
95.Katona Sándor      1970Hódmezővásárhely8:48
96.Vasenszky Szabolcs   1977Verőce8:50