A 1996. évi Téli Mátra L teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Franczia István  HK 5x     TML 5x (1934), Eger, 62 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Terenyei Lajos            1971Jászárokszállás3:30
2.Petró Géza       TML 10x 1953Jászárokszállás4:00
3.Juhász Roland      1976Jászárokszállás4:05
4.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös4:45
4.Perényi János    HK 7x     TMS 9x       1942Gyöngyös4:45
6.Bajzát Zoltán HK 7x    1968Novaj5:35
7.Tóth István   1979Eger5:51
8.Tóth Nándor HK 9x     TMM 11x       1981Budapest6:05
9.Pleiveisz István    TML 5x 1980Jászárokszállás6:10
10.Csikós Tamás      1981Jászárokszállás6:25
11.Tatarek Péter MB 25x       1975Budapest6:30
11.Viát Gábor   1975Budapest6:30
13.Beliczai Tamás      1969Tiszaföldvár6:33
13.Bíró Krisztián      1978Oros6:33
13.Vas-Borosi Zoltán      1978Gyöngyös6:33
16.Gáva János    TML 5x    1978Napkor6:35
17.Csontos Sándor         1969Visznek6:40
17.Kőnnye Csaba         1973Gyöngyöshalász6:40
17.Petró Árpád         1980Jászárokszállás6:40
20.Nagy Zoltán      1974Abasár6:45
21.Berkó Árpád               1974Jászboldogháza6:48
21.Kerekes Antal    HK 6x          1974Jászboldogháza6:48
23.Nagy János         1981Gyöngyössolymos6:59
23.Tóth Béla Ákos            1980Gyöngyös6:59
25.Kovács Gábor   1975Gyöngyös7:00
25.Máté Zoltán      1977Mátrafüred7:00
27.Pápista László HK 14x    1944Eger7:02
28.Ládi István HK 6x  MB 5x       1961Mátraszentimre7:05
28.Rabi Bálint   1980Nyíregyháza7:05
28.Tordai János      1971Szikszó7:05
31.Kőmíves Adrián HK 6x       1978Gyöngyös7:08
31.Székely Norbert      1978Gyöngyös7:08
33.Kurucz Gergely HK 5x          1981Hatvan7:13
33.Penczner Péter         1980Hatvan7:13
33.Péter Magor   1981Ostoros7:13
33.Szendrei Sándor         1979Gégény7:13
37.Vásárhelyi Richárd         1978Felsőtárkány7:14
38.Jenes László       TML 5x    1968Vámosgyörk7:17
38.Kiss András MB 5x          1963Nyíregyháza7:17
40.Várdai Zoltán      1980Jászárokszállás7:20
41.Pintér András       MB 5x          1950Nagyréde7:25
42.Kovács Dániel      1979Salgótarján7:26
42.Schmidt Csaba      1979Salgótarján7:26
44.Bleuer Csaba         1973Budapest7:30
44.Boros Péter   1975Kerepes7:30
44.Boros Zoltán      1978Kerepes7:30
44.Kocsy Barnabás      1973Budapest7:30
44.Tóth Róbert      1975Hatvan7:30
44.Weiszmüller István   1960Pécs7:30
50.Benkő Sándor            1978Nyíregyháza7:35
50.Dávid Péter      1978Törökszentmiklós7:35
50.Franczia István HK 5x     TML 5x 1934Eger7:35
50.Kovács Péter   1979Nyíregyháza7:35
50.Mata József   1950Eger7:35
50.Polacsek György   1978Nyíregyháza7:35
50.Vörös Sándor      1975Abony7:35
57.Benei Ákos   1975Gyöngyössolymos7:38
58.Balatoni Attila      1984Martfű7:40
58.Grajzel Róbert   1979Lucfalva7:40
58.Györki Péter    MB 10x       1974Hatvan7:40
58.Ipacs József      1976Salgótarján7:40
58.Kraicz Gyula      1974Martfű7:40
58.Kreicsi Gábor HK 5x     TML 19x 1970Salgótarján7:40
58.Lakatos Zoltán          TMXL 7x  OM35 1x 1973Székesfehérvár7:40
58.Szemes Zsolt   1980Salgótarján7:40
66.Bokk Gyula         1981Gyöngyös7:42
66.Juhász Gábor         1981Gyöngyös7:42
66.Pongrácz Attila         1980Gyöngyös7:42
69.Erdész Péter   1946Budapest7:45
69.Kisida Zs. Gábor      1972Miskolc7:45
69.Lénárt László MB 8x    1972Szolnok7:45
69.Olsefszky Béla            19447:45
73.Gubola Tamás            1981Gyöngyös7:49
73.Medveczki Csaba   1981Gyöngyös7:49
75.Lénárt Lambert MB 6x       1974Esztergom7:50
75.Szarvas Zsolt      1980Salgótarján7:50
77.Nádudvari Gábor         1980Hatvan7:53
78.Antóny István            1976Miskolc7:55
78.Bartók Béla      1977Miskolc7:55
78.Bazsó Zsolt         1972Tar7:55
78.Bittsánszky Márton      1972Budapest7:55
78.Eszenyi Balázs   1975Hajdúböszörmény7:55
78.Gyürky Péter   1976Hajdúböszörmény7:55
78.Illés Gábor   1976Hajdúböszörmény7:55
78.Kovácsik Ákos HK 7x  MB 8x       1979Miskolc7:55
78.Méri Sándor      1978Tiszaföldvár7:55
78.Prorok Róbert HK 5x  MB 5x       1978Miskolc7:55
88.Schönléber Nándor      1977Ceglédbercel7:56
89.Kövesdi Miklós   1978Ceglédbercel8:01
89.Mátyás Attila      1979Nyíregyháza8:01
89.Mátyás László   1979Nyíregyháza8:01
92.Bakó Gyula   1976Debrecen8:03
93.Göntér Péter      1965Gödöllő8:08
94.Urbánfy Jenő †    MB 6x     TMXL 6x 1954Budapest8:10
95.Mátrai Robin   1980Gyöngyös8:12
95.Plaschil Tamás   1980Gyöngyös8:12
97.Rapcsány Árpád   1964Paks8:15
97.Sípos Gyula   1965Budapest8:15
97.Székely János       MB 13x     TMXL 9x 1969Ludas8:15
100.Kelemen Lénárd   1983Abasár8:20
100.Trencsényi Zsolt HK 9x          1979Gyöngyössolymos8:20
102.Tóth Zoltán MB 6x    1968Hatvan8:22
102.Válóczi Krisztián    TML 5x 1980Hatvan8:22
104.Bagi Attila      1980Nagyfüged8:23
104.Lutter Gábor      1980Gyöngyös8:23
106.Hová... Péter   1981Nyírgyháza8:25
107.Beleznay Péter   1978Nyíregyháza8:26
108.Püspökiné Papp Mónika         1966Miskolc8:35
108.Wass Péter      1973Gyöngyös8:35
110.Beregfy Balázs   1981Balkány8:36
110.Kovács Péter   1981Miskolc8:36
112.Molnár Lajos HK 5x  MB 6x              OM20 1x 1983Jászárokszállás8:40
112.Paréj Péter            1984Gyöngyös8:40
114.Prepuk Zsolt   1980Vámosgyörk8:45
114.Püspöki Péter            1967Miskolc8:45
114.Varga Csaba      1967Debrecen8:45
117.Szécsi Zoltán HK 6x       1983Gyöngyös8:47
118.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár8:53
119.Hámori Zsolt HK 9x  MB 24x       1966Miskolc8:55
120.Bodó István HK 10x  MB 17x        TMXL 10x 1969Szeged9:00
120.Sári András HK 6x  MB 8x          1968Miskolc9:00