A 1995. évi Téli Mátra L teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Lakos Imréné (1937), Székesfehérvár, 58 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Varga Edit1980Gyöngyös5:43
2.Szabó Anikó1979Budapest5:45
3.Baja Viktória1979Salgótarján6:40
3.Hortobágyi Judit1976Szolnok6:40
3.Németh Zsuzsanna1972Szolnok6:40
6.Balázs Enikő1978Gyöngyös6:45
6.Nemes Gyöngyvér1979Gyöngyös6:45
6.Zsákai Viktória1979Gyöngyös6:45
9.Huppauer Judit1976Maklár6:50
9.Vámosi Vera1972Maklár6:50
11.Kahlesz Edit1978Budapest6:58
11.Kovács Orsolya1977Budapest6:58
13.Balázs Krisztina1973Budapest7:00
13.Kalamár Anita1970Nagykanizsa7:00
13.Kósa Edit1900Gyöngyös7:00
16.Hoschek Krisztina1979Mátrafüred7:05
16.Mátyásházi Tünde HK 5x 1979Gyöngyös7:05
16.Várfi Melinda HK 5x 1980Gyöngyös7:05
16.Viktor Lívia1978Karácsond7:05
20.Azbei Kinga1976Gyöngyöshalász7:10
20.Fekete Adrienn1979Hatvan7:10
20.Ollé Dézi HK 5x 1981Gyöngyös7:10
20.Réz Boglárka1978Tarnaméra7:10
20.Thuróczy Adrienn1981Hatvan7:10
25.Harcz Natália1975Budapest7:15
25.Juhász Karina1980Gyöngyössolymos7:15
25.Mármarosi Ivett1983Salgótarján7:15
25.Mármarosiné Kiss Erzsébet HK 8x 1962Budapest7:15
29.Ludányi Mónika1979Gyöngyös7:20
29.Molnár Renáta OM20 1x 1979Gyöngyös7:20
31.Farkas Eszter1978Hort7:25
31.Kovács Rita HK 5x 1982Nagyréde7:25
33.Bodnár Gabriella HK 7x 1959Gyöngyös7:30
33.Gömbicz Renáta1978Budapest7:30
33.Kirzsa Karolina1979Hajdúszoboszló7:30
33.Lakos Imréné1937Székesfehérvár7:30
33.Markovics Bea1982Nagyréde7:30
33.Molnár Eszter1978Szirák7:30
33.Simon Ágota1980Gyöngyös7:30
33.Tarajossy Noémi1977Hort7:30
33.Tóth Krisztina1979Gyöngyös7:30
33.Varga Eszter1979Debrecen7:30
43.Barta Krisztina1975Abasár7:35
43.Horváth Zsuzsanna1965Budapest7:35
43.Krisztián Gabriella MB 12x 1964Székesfehérvár7:35
43.Magyar Katalin1980Gyöngyös7:35
43.Nagy Viktória1979Gyöngyös7:35
43.Takács Tiboldné1968Budapest7:35
49.Bohus Orsolya Virág1976Budapest7:40
49.Kobulniczkyné Sz. Lenke1951Hatvan7:40
49.Merfelsz Alíz1982Hatvan7:40
49.Sándor Andrea1973Debrecen7:40
49.Szikra Szilvia1982Hatvan7:40
54.Csépány Alexandra1980Gyöngyös7:45
54.Kiss Tímea HK 18x  TML 9x 1980Gyöngyös7:45
54.Mészáros Márta1979Gyöngyös7:45
54.Tarr Borbála1982Gyöngyös7:45
54.Tóth Judit1982Karácsond7:45
54.Víg Judit1981Hatvan7:45
60.Cseh Gabriella1973Nyíregyháza7:50
60.Gordos Bernadett1970Salgótarján7:50
60.Kálóczi Edina1971Berettyóújfalu7:50
60.Károly Judit1974Nyíregyháza7:50
60.Kiss Judit HK 7x 1976Abasár7:50
60.Matolcsi Judit1975Nyíregyháza7:50
60.Nagy Gyuláné TML 6x 1957Gyöngyössolymos7:50
60.Nagy Nikoletta1980Mátraverebély7:50
68.Borbásné Balogh Katalin1956Debrecen7:55
68.Gagyi Bernadett1981Bátonyterenye7:55
68.Sas Ervinné HK 7x  TML 5x 1951Bélapátfalva7:55
68.Szász Réka1975Miskolc7:55
72.Fekete Zsuzsa1982Gyöngyös8:00
72.Lakatos Rita1981Gyöngyös8:00
72.Szeleczki Petra1978Gyöngyös8:00
Kakas Zsuzsa1950Székesfehérvár0:00
Tari Ágnes1978Gyöngyös0:00
Varnyú Rita TML 6x 1978Gyönhyöstarján0:00