A 1995. évi Téli Mátra L teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Franczia István  HK 5x     TML 5x (1934), Eger, 61 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Balogh Márk      1976Jászárokszállás3:20
2.Petró Géza       TML 10x 1953Jászárokszállás3:30
3.Lukács Zsolt      1973Jászárokszállás4:10
4.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös4:15
4.Perényi János    HK 7x     TMS 9x       1942Gyöngyös4:15
6.Bodó Attila      1966Gyöngyöshalász4:35
7.Kenéz Tibor   1972Hatvan4:55
7.Tarjáni Áron      1979Parád4:55
9.Tóth István   1979Eger5:05
10.Csikós Tamás      1981Jászárokszállás5:10
10.Pethes Róbert            1980Jászárokszállás5:10
10.Petró Árpád         1980Jászárokszállás5:10
10.Várdai Zoltán      1980Jászárokszállás5:10
14.Pleiveisz István    TML 5x 1980Jászárokszállás5:14
15.Miczkó J. Péter HK 7x    1978Üllő5:15
16.Kálmán Dénes Balázs      1980Gyöngyös5:20
16.Péter Dávid         1981Budapest5:20
18.Komáromi Gábor            1961Gyöngyös5:25
18.Lelkes Gusztáv            1969Budapest5:25
20.Varga László   1980Miskolc5:30
21.Köves Péter                  1956Győngyős5:35
21.Tufescu János            1954Gyöngyös5:35
23.Kecskés György       TMM 6x       1951Gyöngyös5:40
24.Deák Domonkos   1980Nagyréde5:45
24.Huczka Tibor   1978Nagyréde5:45
24.Molnár Krisztián         1975Gyöngyös5:45
27.Bodogán Attila         1978Debrecen5:50
27.Csemez Attila MB 12x  TML 15x 1945Budapest5:50
27.Csemez Gábor   1973Budapest5:50
27.Rácz Sándor         1959Debrecen5:50
31.Bíró Krisztián      1978Oros5:55
31.Gáva János    TML 5x    1978Napkor5:55
31.Kállai Ferenc   1974Szolnok5:55
31.Katona Gábor            1965Csepel5:55
35.Laczik Péter         1975Gyöngyös6:10
35.Lehotai Gusztáv         1974Gyöngyös6:10
35.Szepesi László   1979Budapest6:10
38.Kalcsó Benedek HK 5x          1982Gyöngyös6:15
38.Sisa Bálint      1982Gyöngyös6:15
40.Elekes Krisztián    MB 7x    1979Rózsaszentmárton6:20
40.Fáczán Zoltán            1974Rózsaszentmárton6:20
40.Kasza Levente      1977Rózsaszentmárton6:20
40.Kovács Béla   1972Budapest6:20
40.Mester Tibor                  1975Cegléd6:20
40.Semsei János         1973Cegléd6:20
40.Tóth Róbert      1975Hatvan6:20
47.Elekes Szilárd   1976Budapest6:25
47.Kun László   1972Budapest6:25
49.Faragó Dániel HK 5x          1981Gyöngyös6:30
49.Juhász Gábor         1981Gyöngyös6:30
49.Pongrácz Attila         1980Gyöngyös6:30
49.Rácz Péter      1980Gyöngyöspata6:30
49.Schaffer Gyula HK 5x          1982Gyöngyös6:30
54.Angyal Gábor      1979Oros6:35
54.Dombi Sándor Attila   1975Mezőberény6:35
54.Juhász Imre            1963Budapest6:35
54.Lányi Levente   1970Budapest6:35
54.Veres Péter            1981Gyöngyössolymos6:35
59.Bodor József   1976Homokterenye6:40
59.Bögös László   1979Eger6:40
59.Komjáti Attila                     1977Gyöngyös6:40
59.Kreicsi Gábor HK 5x     TML 19x 1970Salgótarján6:40
59.Németh Laszló      1948Szolnok6:40
59.Péter Magor   1981Ostoros6:40
59.Sólyomvári Gábor      1979Gyöngyös6:40
59.Szammer Balázs      1982Gyöngyös6:40
59.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár6:40
59.Vásárhelyi Richárd         1978Felsőtárkány6:40
69.Burján László   1976Nagykanizsa6:42
70.Retek Attila   1978Németkér6:43
71.Fekete László            1949Budapest6:45
71.Holló Péter   1977Visznek6:45
71.Kakuk Ádám                TMXL 6x 1983Gyöngyössolymos6:45
71.Kovács András         1965Budapest6:45
71.Péter Hunor      1979Ostoros6:45
76.Molnár Gábor      1981Székesfehérvár6:47
77.Győri Endre   1969Szeged6:50
77.Lengyel György         1973Budapest6:50
77.Stuller György    HK 13x       1958Mátraszentimre6:50
77.Tóth Nándor HK 9x     TMM 11x       1981Budapest6:50
81.Pápista László HK 14x    1944Eger6:55
82.Bártfai László    MB 5x          1974Budapest6:58
82.Csiba Ágoston               1977Göd6:58
82.Csipai György               1966Budapest6:58
85.Győri Péter            1952Budapest7:00
85.Hegede Szabolcs   1979Gyöngyös7:00
85.Járosi László               1954Erdőkertes7:00
85.Jónyer Gergely   1978Kazincbarcika7:00
85.Lukács Gyula   1978Nyíregyháza7:00
85.Márton Zoltán   1971Székesfehérvár7:00
85.Nagy Lajos         1978Tiszafüred7:00
85.Ormos Iván   1978Nyíregyháza7:00
85.Saxinger Balázs   1978Szentendre7:00
85.Szabó László Attila    MB 13x       1944Pécs7:00
85.Weiszmüller István   1960Pécs7:00
96.Bagi Attila      1980Nagyfüged7:05
96.Diák Tibor HK 16x        TMXL 5x 1943Gyöngyös7:05
96.Kecskés József      1969Gyöngyös7:05
96.Kis Szabolcs   1978Gyöngyös7:05
96.Lutter Gábor      1980Gyöngyös7:05
96.Petes Roland   1979Gyöngyös7:05
102.Ambrúzs Sándor            1961Gyöngyös7:10
102.Beregi Endre               1940Mezőberény7:10
102.Gál Dániel         1979Gyöngyös7:10
102.Gráner Tibor      1975Budapest7:10
102.Miklós András dr.         1958Budapest7:10
102.Oroszi György            1980Zsámbék7:10
102.Tari Márk   1980Gyöngyös7:10
109.Bazsala Zoltán    MB 5x       1979Salgótarján7:15
109.Élő Zsolt      1974Győr7:15
111.Fazekas Gábor            1977Salgótarján7:20
111.Franczia István HK 5x     TML 5x 1934Eger7:20
111.Katona Sándor dr.         1941Budapest7:20
111.Miklós Tibor      1978Nagyréde7:20
111.Nyitrai Gábor   1974Budapest7:20
116.Dubiczky Zoltán      1979Debrecen7:25
116.Füleki Róbert      1981Gyöngyös7:25
116.Kunszt Péter   1974Budapest7:25
116.Takács Imre      1977Kazincbarcika7:25
116.Varga Dezső   1976Miskolc7:25
116.Vincze József      1982Gyöngyös7:25
122.Gere Tamás                  1976Gyöngyös7:30
122.Hatházi László      1978Gyöngyös7:30
122.Juhász Ferenc   1978Gyöngyös7:30
122.Kovács Zoltán         1978Gyöngyös7:30
122.Lencsés Kornél   1978Székesfehérvár7:30
122.Miksi Gábor   1979Gyöngyös7:30
122.Püspökiné Papp Mónika         1966Miskolc7:30
122.Simon Dávid            1984Gyöngyös7:30
122.Szűcs Szabolcs   1980Székesfehérvár7:30
122.Szűcs Zoltán   1950Székesfehérvár7:30
122.Tari Róbert      1979Gyöngyös7:30
122.Varga Péter   1976Debrecen7:30
134.Mike Attila       MB 6x       1941Hatvan7:35
134.Nagy Lajos               1964ÚRHIDA7:35
134.Szuromi István MB 14x     TMXL 7x 1965Kápolna7:35
134.Takács Tibold          TML 5x 1967Budapest7:35
134.Vámosi Imre   1974Nyíregyháza7:35
139.Bódi Tamás   1975Budapest7:40
139.Czank Péter         1982Hatvan7:40
139.Horváth Dániel   1982Gödöllő7:40
139.Kobulniczky Kornél dr.      1940Hatvan7:40
139.Pintér József      1981Gödöllő7:40
139.Püspöki Péter            1967Miskolc7:40
139.Tábori Gergely      1981Hatvan7:40
139.Válóczi Krisztián    TML 5x 1980Hatvan7:40
139.Varga András                  1956Gödöllő7:40
148.Spaits Gergely      1983Székesfehérvár7:42
149.Kirzsa István   1952Hajdúszoboszló7:45
149.Kiss István Péter   1938Hatvan7:45
149.Papp Miklós   1976Debrecen7:45
149.Spakovszky Péter   1976Debrecen7:45
153.Novák Tamás   1969Budapest7:50
153.Póczos Attila    MB 5x    1974Salgótarján7:50
153.Sarányi Gábor   1976Nyíregyháza7:50
153.Sipos Ágoston    MB 5x    1968Budapest7:50
153.Surányi Gábor   1976Nyíregyháza7:50
158.Borbás Jenő HK 5x    1955Debrecen7:55
158.Borbás Péter    HK 7x    1985Debrecen7:55
158.Cifra Zsolt   1981Zichyiújfalu7:55
158.Göntér Péter      1965Gödöllő7:55
158.Kardos Gábor         1961Agárd7:55
158.Marczisák Viktor      1976Belsőbáránd7:55
158.Nagy Attila      1970Bátonyterenye7:55
158.Radics Roland      1974Agárd7:55
158.Schrek Ottó   1982Zichyiújfalu7:55
158.Székely János       MB 13x     TMXL 9x 1969Ludas7:55
158.Szépréti Szabolcs         1974Miskolc7:55
158.Szűcs János         1976Zichyiújfalu7:55
158.Teker József   1980Zichyiújfalu7:55
158.Tóth Béla HK 30x          1974Szorgalmatos7:55
158.Zsömbör István   1953Budapest7:55
173.Csoszánszki László         1981Gyöngyös8:00
173.Hegyi Csaba      1972Bezi8:00
173.Papp Attila   1982Gyöngyös8:00
173.Papp Szilárd HK 6x        TML 6x 1966Gyöngyössolymos8:00
173.Tick Zoltán         1976Eger8:00
173.Vámosi András               1982Gyöngyös8:00
179.Bazsó Zsolt         1972Tar8:10
180.Balogh József HK 10x             1963Gyöngyös0:00
180.Molnár Lajos HK 5x  MB 6x              OM20 1x 1983Jászárokszállás0:00
180.Szécsi Zoltán HK 6x       1983Gyöngyös0:00