A 1994. évi Téli Mátra L teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Lovász József          (1921), Eger, 73 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Győri Lajos         1969Jászárokszállás3:29
1.Juhász György         1973Jászárokszállás3:29
3.Petró Géza       TML 10x 1953Jászárokszállás3:55
4.Szepessy Áron         1975Sárospatak3:57
5.Sólyomvári Gábor      1979Gyöngyös4:05
6.Rusvai László TMS 8x  TMM 7x    1963Jászárokszállás4:10
7.Csépe György MB 7x     TMXL 10x 1971Gyöngyös4:45
8.Tóth Péter   1978Károlyfalva5:15
8.Varga Ervin            1978Nyíregyháza5:15
10.Menyhárt Gábor         1975Gyöngyös5:20
11.Deme Norbert         1979Rózsaszentmárton5:23
12.Vadász Zoltán         1977Gyöngyös5:27
13.Elekes Krisztián    MB 7x    1979Rózsaszentmárton5:40
13.Kasza Levente      1977Rózsaszentmárton5:40
15.Mester Ádám      1976Sajókaza5:50
16.Petró Árpád         1980Jászárokszállás6:05
16.Pleiveisz István    TML 5x 1980Jászárokszállás6:05
18.Csikós Tamás      1981Jászárokszállás6:10
18.Farkas Attila            1967Gyöngyös6:10
18.Farkas Zsolt         1976Gyöngyös6:10
18.Várdai Zoltán      1980Jászárokszállás6:10
22.Balogh József HK 10x             1963Gyöngyös6:15
22.Barna Dániel         1979Gyöngyös6:15
22.Fehér Gábor            1978Gyöngyös6:15
22.Pintér Lajos   1979Gyöngyös6:15
22.Szókovács Péter         1978Gyöngyös6:15
27.Ágh András   1974Budapest6:16
28.Kovács Dániel   1977Pásztó6:23
28.Sándor Balázs   1978Pásztó6:23
30.Török András   1980Nagyréde6:25
31.Tari Roland         1978Pásztó6:28
32.Deák Domonkos   1980Nagyréde6:30
32.Dr. Szabad Gergő                  1978Pásztó6:30
32.Szabó Zoltán   1982Nagyréde6:30
32.Szókovács Dávid            1982Gyöngyös6:30
36.Németh Laszló      1948Szolnok6:33
37.Lukács István         1979Rózsaszentmárton6:40
38.Bálint Igor         1982Gyöngyöstarján6:45
38.Fáczán Attila            1957Rózsaszentmárton6:45
38.Hegyi István      1979Rózsaszentmárton6:45
41.Batik Miklós    MB 7x     TMXL 10x 1980Gyöngyös6:50
41.Csoszánszki László         1981Gyöngyös6:50
41.Katona Sándor dr.         1941Budapest6:50
41.Mészáros György    MB 7x     TMXL 5x 1981Gyöngyös6:50
41.Pogácsi Balázs   1975Pásztó6:50
46.Faragó Dániel HK 5x          1981Gyöngyös6:52
46.Kalcsó Benedek HK 5x          1982Gyöngyös6:52
46.Schaffer Gyula HK 5x          1982Gyöngyös6:52
49.Gáspár Sándor   1979Lőrinci6:55
50.Csernyik István      1977Nagyréde7:00
50.Igliczki Róbert   1978Gyöngyös7:00
50.Lukács Károly   1977Mátraháza7:00
50.Rakonczai Péter HK 5x          1970Budapest7:00
50.Tóth Tamás               1978Gyöngyös7:00
55.Pápista László HK 14x    1944Eger7:04
56.Bíró Krisztián      1978Oros7:05
56.Szepesi László      1975Budapest7:05
58.Honti István HK 7x          1942Budapest7:06
58.Stuller György    HK 13x       1958Mátraszentimre7:06
58.Sváb László HK 6x        TML 7x  TMXL 5x 1940Budapest7:06
61.Angyal Gábor      1979Oros7:07
62.Kecskés Csaba   1974Gyöngyös7:10
62.Molnár Krisztián         1975Gyöngyös7:10
62.Orvos Csaba      1982Gyöngyös7:10
65.Kőszegi István                TML 5x    1950SZIGETSZENTMÁRTON7:14
66.Balázsi Csaba      1975Gyöngyös7:15
66.Bíró Balázs         1976Kápolna7:15
66.Mike Attila       MB 6x       1941Hatvan7:15
66.Palya István         1953Budapest7:15
70.Kovács Viktor   1975Hatvan7:17
71.Alapi Sándor   1950Pásztó7:20
71.Galgóczi Péter   1900Budapest7:20
71.Sztancsik György         1964Budapest7:20
74.Boros Gábor   1981Hatvan7:25
74.Búzás Dezső   1980Hatvan7:25
74.Franczia István HK 5x     TML 5x 1934Eger7:25
74.Lovász József         1921Eger7:25
74.Tihanyi Péter    MB 5x       1957Budapest7:25
74.Tóth Róbert      1975Hatvan7:25
74.Vér Péter   1973Budapest7:25
81.Kelecsény Miklós      1970Szerencs7:30
81.Sarok Csaba      1971Mór7:30
81.Surányi Gábor   1976Nyíregyháza7:30
84.Dobrocsi Tibor   1978Gyöngyös7:35
84.Papp Nándor      1978Gyöngyös7:35
84.Szabó János            1977Gyöngyössolymos7:35
84.Szabó Zoltán      1979Gyöngyös7:35
88.Fehér József    MB 8x       1972Hatvan7:40
88.Gáva János    TML 5x    1978Napkor7:40
88.Kiss István Péter   1938Hatvan7:40
88.Lukács Gyula   1978Nyíregyháza7:40
88.Molnár Gábor      1981Székesfehérvár7:40
88.Nagy Lajos         1978Tiszafüred7:40
88.Nagy Lajos               1964ÚRHIDA7:40
88.Szeniczey Zsolt      1976Mátrafüred7:40
96.Forrai Viktor      1900Székesfehérvár7:41
97.Süttő István      1946Székesfehérvár7:42
98.Hegede Szabolcs   1979Gyöngyös7:45
98.Kovács András         1965Budapest7:45
100.Lutter Gábor      1980Gyöngyös7:50
100.Nagy Viktor   1980Gyöngyös7:50
100.Rácz Péter      1980Gyöngyöspata7:50
103.Merkl Balázs      1981Budapest7:53
103.Merkl Tamás      1978Budapest7:53
105.Borbás Jenő HK 5x    1955Debrecen7:55
105.Borbás Péter    HK 7x    1985Debrecen7:55
105.Kulcsár Péter   1981Budapest7:55
108.Füleki Róbert      1981Gyöngyös8:00
108.Gaál Gergely            1900Nyíregyháza8:00
108.Göntér Péter      1965Gödöllő8:00
108.Kalmár Csaba      1968Budapest8:00
108.Lencsés Kornél   1978Székesfehérvár8:00
108.Lovas István         1977Nyíregyháza8:00
108.Somorjai Gábor   1973Budapest8:00
108.Somorjai Zoltán MB 8x     TMXL 5x 1971Nagykovácsi8:00
108.Szekeres Szabolcs   1980Székesfehérvár8:00
108.Szűcs Szabolcs   1980Székesfehérvár8:00
108.Vincze József      1982Gyöngyös8:00
119.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös0:00
119.Perényi János    HK 7x     TMS 9x       1942Gyöngyös0:00
119.Szűcs Zoltán   1950Székesfehérvár0:00