A 2013. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Peták Kálmán     HK 12x     TMM 9x (1937), Szolnok, 76 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Kovács Ádám       TMXL 5x  OM20 1x 1986Budapest2:17
2.Eördögh Ákos            1991Szirmabesenyő2:41
3.Rónaszéki Balázs   1981Veszprém2:42
4.Rittmann Zsolt            1973Törökbálint2:44
5.Burján Jenő   1982Veszprém2:48
6.Dévai Dániel HK 10x  TMM 7x 1985Gyöngyös2:55
7.Marczis Dávid TMM 6x 1991Ostoros2:58
8.Szabó András   1988Eger3:04
9.Dorner László MB 8x     TMXL 6x 1987Eger3:05
9.Karácsony Gábor            1995Eger3:05
11.Korcsok Pál MU 5x          1975Isaszeg3:13
12.Néda László   1972Szentendre3:14
13.Borbás Nándor       OM15 1x 1971Jászapáti3:19
14.Diószegi Bálint               1991Salgótarján3:20
14.Nagy Ákos            1969Salgótarján3:20
16.Kancsulik Ákos    HK 5x       1977Salgotarjan3:23
17.Alkér Csaba                  1982Budapest3:25
18.Rónay Tamás    TMM 6x 1970Bátonyterenye3:26
19.Ipsics László    TMM 5x 1968Budapest3:27
20.Szendi Ádám                  1973Verpeléz3:28
21.Pozbai Dávid   1991Szirmabesenyo3:31
22.Zsilinszky Péter   1976Diósd3:35
23.Ecser Gábor    MB 20x  TMM 15x       1973CEGLÉD3:39
24.Udvardi Szabolcs MB 6x  TMM 10x 1975Budapest3:40
25.Forrai Gábor TMM 14x 1979Budapest3:43
25.Velkei Péter    TMM 8x    1977Besenyszög-Palotás3:43
27.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest3:46
27.Polyánki Róbert    HK 7x             1968Budaörs3:46
27.Vágó Attila       TMM 17x    1974Gyömrő3:46
27.Vágó Miklós          TMM 16x    1973Tarnaméra3:46
27.Zsákai Zsolt             TMM 11x    1972Jászszentandrás3:46
32.Nagy Péter Tamás         1970Pálosvörösmart3:47
33.Oláh Gábor   1983Budapest3:48
34.Bozsik József MB 5x          1976Hatvan3:49
34.Farkas Márton      1984Gyöngyös3:49
36.Palatinus Gábor      1977Pomaz3:50
37.Dózsa Gábor      1965Pilisborosjenő3:51
37.Goldmann Róbert   1968Somoskőújfalu3:51
37.Kis Szabolcs HK 5x     TMM 5x    1975Gyöngyös3:51
40.Bagány György    HK 10x  TMM 5x  TMXL 5x 1963Szolnok3:54
41.Dávid Tamás            1988Mátrafüred3:55
41.Fehér Csaba HK 9x        TML 5x  TMXL 7x 1973Gyöngyös3:55
43.Farkas András   1967Szigethalom3:56
43.Harangozó Ferenc MB 12x  TMM 17x 1987Heréd3:56
45.Huczka Balázs   1980Budapest3:58
45.ifj. Túri Ferenc MU 7x     TMM 7x    1999Törökszentmiklós3:58
47.Verebélyi Tibor   1973Salgótarján3:59
48.Dr. Almási Csaba         1982Eger4:02
49.Györki Levente       TMM 7x 1976Budapest4:03
50.Sárvári Szabolcs    MB 7x       1976Budapest4:09
51.Kovács Péter Attila HK 6x    1973Budapest4:10
52.Gherdán Tamás            1965Tar4:11
53.Szabó László HK 5x  TMM 6x 1971Nagyréde4:13
54.Pozderka Zoltán MU 7x  TMM 5x       1971Törökszentmiklós4:16
55.Csendes László   1970Hajdúszoboszló4:26
56.Semsey Dávid   1994Harsány4:28
57.Nacsa Imre György TMM 8x 1976Budapest4:30
58.Molnár Gábor TMM 5x 1983Nagyhegyes4:40
58.Nagy Renátó   1987Budapest4:40
60.Német Sándor          TMM 17x 1967Cegléd4:41
61.Határ Máté            1983Nagylók4:42
61.Tóth Bence         1973Bátonyterenye4:42
63.Dobos József HK 19x    1967NAGYKÁTA4:49
63.Gábor József         1978Cegléd4:49
63.Nagy Viktor   1977Nyíregyháza4:49
66.Bozsó Norbert TMM 16x 1976Budapest4:50
66.Szántai Zoltán   19704:50
68.Balogh Norbert    MB 6x  TMM 5x  TMXL 7x 1974Abasár4:52
68.Túri Ferenc MU 14x  TMM 14x 1962Törökszentmiklós4:52
70.Notter Krisztián    TMM 13x 1975Gödöllő4:54
71.Zelei Tamás MB 15x     TMXL 6x 1970Budapest4:56
72.Nagy Árpád       TMM 9x 1974Vámosgyörk4:58
73.Völgyi-Csík Ádám   1995Jászberény5:00
74.Lakos Márk            1993Szolnok5:06
75.Bodrogi Tamás       TMM 6x 1973Miskolc5:07
75.Kovács László Zsolt   1976Diósd5:07
77.Bakos Gábor TMM 10x 1976Bátonyterenye5:08
77.Harangozó Tamás   1982Nagymaros5:08
79.Pánczél Csaba      1971Budapest5:10
80.Szűcs Csaba TMM 5x 1983Dorogháza5:11
81.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös5:14
81.Torma Albert Ifj.      1999Hajdúböszörmény5:14
83.Godó István   1993Bátonyterenye5:16
83.Kiss Martin   1996Bátonyterenye5:16
85.Andrási Gyula MU 6x             1960Kecskemét5:18
86.Kincses Róbert    HK 5x  TMM 16x 1979Budapest5:19
86.Venyige Róbert      1982Biharkeresztes5:19
88.Lakatos Zoltán    TMM 8x 1967Veresegyház5:21
89.Láng András             TMXL 5x  OM25 1x 1971Budapest5:22
90.Andrási Gyula      1999Kecskemét5:23
90.Osztrogonác Csaba TMM 14x 1982Bácsalmás5:23
92.Sztruhár Róbert            1978Mátrafüred5:24
93.Fuchs Nándor   1974Tarján5:25
93.Győri Bence      1997Jászárokszállás5:25
93.Halaj László       TML 5x 1968Budapest5:25
96.Bihari Tamás   1980Mád5:27
97.Juhász Attila   1984Karancsalja5:28
98.Bodor Bálint         1994Szolnok5:29
98.Lieli Róbert   1974Budapest5:29
98.Úri Máté         1959Besenyőtelek5:29
98.Úri Máté   1985Budapest5:29
102.Horváth János    TMM 6x 1977Budapest5:31
102.Oláh Csaba    TMM 12x 1983Tarnaszentmiklós5:31
104.Maschek László          TMM 12x 1970Aszód5:32
105.Dula Béla Dr.   1958Debrecen5:33
106.Gyarmathy Ákos         1978Budapest5:35
106.Nagy Lajos       HK 6x     TMM 5x    1966Szolnok5:35
108.Verebélyi Tamás         1986Gyöngyös5:37
109.Szabó-Hevér János      1986Budapest5:39
109.Tóth Szilárd   1987Jászapáti5:39
111.Péli Árpád      1972Budapest5:40
112.Nasztanovics Ferenc                OM45 1x 1980Budapest5:41
112.Szenes Miklós   1973Besenyeszög5:41
114.Bardóczi István    MB 15x           TMXL 13x 1976Markaz5:42
114.Dr. Szabad Gergő                  1978Pásztó5:42
116.Kálmán Viktor    MB 5x    1980Budapest5:43
116.Novák Péter HK 13x  MB 7x          1974Ecséd5:43
116.Takács Tibor          TMM 5x    1984Solymár5:43
119.Égei Bálint         1996Hatvan5:44
119.Telek Pál       TMM 6x    1978Jászberény5:44
121.Kecskeméti István         1976Cegléd5:45
121.Papp Márton      1992Budapest5:45
121.Papp Zsolt    TMM 5x 1968Budapest5:45
124.Dr. Bíró Edda   1982Budapest5:46
124.Hilbert Ferenc      1976Budapest5:46
124.Vincze Ákos                  2002Jászberény5:46
127.Harnyák István   1980Veresegyház5:47
127.Mészáros Viktor         1978Göd5:47
129.Vincze Gyula MB 7x     TMM 6x       1969Jászkisér5:48
130.Alkér András      1943Budapest5:49
130.Bata Attila         1982Vác5:49
130.Loós Tamás             TMXL 6x 1970Debrecen5:49
130.Popovics István      1978Kistarcsa5:49
134.Kabai Ferenc   1973Budapest5:50
134.Kovács Péter HK 15x        TMM 11x       1976Gyöngyöstarján5:50
136.Mikuska Ádám            1972Budapest5:51
137.Kálmán Ákos   1985Budapest5:52
137.Szűcs Imre Ferenc            1993Mezőtúr5:52
139.Baranyi Béla   1970Budapest5:53
139.Molnár Márton            1984Veszprém5:53
139.Rapai Gábor      1974Kistarcsa5:53
139.Szabó Béla               1968Gyöngyös5:53
139.Szabovik Géza   1991Szeged5:53
144.Novák Miklós            1975Budapest5:55
144.Sulyok Tamás dr.               1956Szeged5:55
146.Béres Krisztián               1978Bátonyterenye5:56
146.Bózsvári Gábor            1982Kazincbarcika5:56
146.Tóth Balázs            1993Szolnok5:56
149.Borhy Dénes   1976Vácszentlászló5:57
149.Varjú Norbert    HK 5x             1977Abony5:57
151.Veszelka Szabolcs      1980Budapest5:58
152.Rosero Olivér dr   1984Jobbágyi5:59
152.Viczián László   1980Bátonyterenye5:59
154.Völgyi-Csík István MB 12x  TMM 8x  TML 5x    1962Jászberény6:00
155.Kovács Zoltán Dr.   1980Debrecen6:01
156.Huszár Tamás      1981Budapest6:02
156.Ivkovic Iván       OM30 1x 1997Szolnok6:02
156.Molnár Péter TMM 8x 1984Salgótarján6:02
159.Kiss Péter   1970Eger6:05
159.Kósa László         1968Eger6:05
159.Veres Péter         1975Pásztó6:05
162.Uzonyi Imre   1956Hajdúböszörmény6:07
163.Káli Norbert      1972Székesfehérvár6:08
163.Nagy Sándor Tibor MU 10x     TMM 10x 1953érd6:08
165.Veres Szabolcs          TMM 8x 1975Bátonyterenye6:09
166.Csonka Antal TMM 7x       1961Szeged6:10
166.Csonka Gábor      1995Szeged6:10
166.Csonka Péter   19926:10
166.Erb Lajos MU 10x     TMM 11x 1974Vác6:10
166.Hugyecz Attila      1969Kosd6:10
166.Kui László       TMM 16x 1989Adács6:10
166.Mizsei Csaba         1974Jászberény6:10
173.Metz Nándor    TMM 5x    1960Tárnok6:11
173.Vigvári Péter       TMM 6x    1982Debrecen6:11
175.Égei Márton   1991Hatvan6:13
175.id. Kosik Tibor HK 7x             1954Szurdokpüspöki6:13
175.Kocsis Ferenc TMM 10x    1965Vizslás6:13
175.Parai István HK 6x     TMM 5x    1955Hatvan6:13
175.Sipos Ferenc HK 6x             1949Gyöngyös6:13
180.Korcsog Bendegúz   1987Budapest6:14
180.Puskás Aladár                     1969Salgótarján6:14
180.Szűcs Gergely          TMXL 10x 1980Gyöngyös6:14
180.Varga Péter   1989Budapest6:14
180.Vincze Gábor    TMM 7x    1976Somoskőújfalu6:14
185.Hegyesi Márk   1993Budapest6:15
186.Makaria Milán   1995Apc6:16
186.Pajor László      1967Törökbálint6:16
188.Gere Csaba   1968Nádudvar6:17
188.Kurilla Zoltán MU 13x     TMM 13x       1964Gyomaendrőd6:17
190.Bencze Gergely   1984Debrecen6:18
190.Hideg Bence      1994Hódmezővásárhely6:18
190.Kormos Zsolt      1967Nagyréde6:18
190.Landor Balázs    TMM 9x 1981Gyöngyös6:18
190.Landor Csaba TMM 5x    1958Gyöngyös6:18
190.Nagy Hajdú Péter TMM 6x 1977Gyöngyös6:18
190.Németh Gábor      1982Esztergom6:18
190.Soós Péter    TML 5x 1965Budapest6:18
198.Ádám László   1974Eger6:19
198.Csukás Gábor         1986Budapest6:19
198.Hegedűs András                     1980Cegléd6:19
198.Molnár József                  1967Gyöngyös6:19
198.Schmidt Péter   1975Eger6:19
203.dr. Hegedűs Ákos HK 5x  MB 12x    1979Pásztó6:20
203.Mezőfi Lajos            1981Budapest6:20
203.Nagy Norbert         1977Pázmánd6:20
203.Novák Róbert         1970Budapest6:20
207.Erdélyi Zsolt TMM 5x 1973Székesfehérvár6:21
207.Fehér István                   TMXL 6x 1951Dömsöd6:21
207.Mitercsák Péter               1979Budapest6:21
210.Balázs Péter                  1979Debrecen6:22
210.Biacsi Péter   1974Tatabánya6:22
210.Boda Attila            1968Maklár6:22
210.Boda Ferenc            1976Maklár6:22
210.Deák Zoltán      1965Ebes6:22
210.Édes Attila   1990Győrzámoly6:22
210.Gunda Mihály            1977Szolnok6:22
210.Kroffinger József HK 8x     TMM 6x       1954Gyöngyös6:22
210.Varga Roland      1975Tarján6:22
219.Holik László      1983Budapest6:23
219.Konkoly Antal MU 7x     TMM 7x 1972Szolnok6:23
219.Konkoly Koppány      1999Szolnok6:23
219.Zvara Ernő    HK 7x     TMS 5x       1976Abasár6:23
219.Zvara Zsolt Csongor         2001Abasár6:23
224.Balogh József         1979Debrecen6:24
224.Csicsely Pál    MB 5x        TMXL 5x 1960Kiskőrös6:24
224.Fileman Zoltán               1974Nyíradony6:24
224.Tóth Richárd   1991Debrecen6:24
228.Bársony Attila   1980Romhány6:25
228.Szabovik Zoltán István      1956Szolnok6:25
228.Szenes Marcell MU 9x     TMM 8x 2000Szolnok6:25
228.Varga Tamás            1981Mátraderecske6:25
232.Barát Péter   1976Eger6:26
232.Major Koppány   1983Sződliget6:26
232.Sike László      1972Harsány6:26
232.Szöllősi Miklós            1966Makó6:26
236.Demián Zoltán   1975Gyöngyös6:27
236.Farkas Tamás      1974Gyöngyös6:27
236.Varga Ferenc         1968Jászárokszállás6:27
239.Csóka Ákos      1974Budapest6:28
239.Molnár István MU 5x     TMM 10x 1958Gödöllő6:28
239.Molnár Máté         1990Gödöllő6:28
242.Kiss László         1947Budapest6:29
242.Rózsavölgyi Miklós       TMM 15x 1983Budapest6:29
242.Toba Zoltán TMM 10x 1983Budapest6:29
242.Tóth Máté      1989Gyöngyössolymos6:29
246.Dobos Csaba      1970Szekszárd6:30
246.Hegyi Győző             TMXL 5x 1963Eger6:30
246.Holló Bálint   19956:30
246.Perjési Attila      1963Eger6:30
250.Antal István   1995Gyöngyössolymos6:31
250.Dömötör Péter   1989Hódmezővásárhely6:31
250.Erdélyi Ádám TMM 5x 1995Gyöngyöstarján6:31
250.Erős Patrik   1999Tiszaújváros6:31
250.Ferenczi Sándor   6:31
250.Gerály Zoltán HK 11x       1993Szolnok6:31
250.Lőrincz Tibor      1995Tiszaújváros6:31
250.Molnár András       TMXL 6x 1984Gödöllő6:31
250.Nagy Dániel   1990Gyöngyössolymos6:31
250.Suos Seam Martin   1995Gyöngyös6:31
250.Tamás Tibor   1984Budapest6:31
261.Császár László   1982Budapest6:32
261.Dósa Zoltán   6:32
261.Dudás János   1965Göd6:32
261.Elek Gábor   1976Budapest6:32
261.Gömöri Ádám   1996Tiszaújváros6:32
261.Kavalecz Gábor   1982Sajóvámos6:32
261.Kuris Oszkár MB 7x          1963Vác6:32
261.Pócsi Alex   1998Kistokaj6:32
261.Takács László   1985Komló6:32
261.Tóth József   1963Budakeszi6:32
271.Csonka Jenő   1948Budapest6:33
271.Deák Péter HK 5x     TMM 10x 1980Debrecen6:33
271.Fekete Antal    TMM 10x    1956Hajdúböszörmény6:33
271.Kállai Imre      1986Debrecen6:33
271.Kerék Attila TMM 11x 1974Budapest6:33
271.Kovács Zoltán            1970Budapest6:33
271.Osvald Máté   1992Szeged6:33
271.Páldi Róbert      1954Hatvan6:33
271.Páldi Roland            1984Herceghalom6:33
271.Pogány Tamás   1977Veszprém6:33
271.Rozinai Róbert HK 17x          1978Gyöngyös6:33
271.Vastag György         1969Hajdúböszörmény6:33
283.Bolyós Zoltán MU 13x     TMM 10x  OM20 1x 1965Jászárokszállás6:34
283.Csobán Attila      1997Aszód6:34
283.Ökrös Szilveszter               1946Budapest6:34
283.Ördög Péter MU 10x  TMM 10x 1966Jászárokszállás6:34
283.Szekeres Csaba MB 5x          1978Budapest6:34
283.Szekeres Csaba            1999Budapest6:34
289.Bozsik András   1998Miskolc6:35
289.Csapó Márton   1994Tiszaújváros6:35
289.Szente Mihály   1964Szigetszentmiklós6:35
289.Zámbor Tamás   1984Budapest6:35
293.Féli István Attila   1980Pannonhalma6:36
293.Jamrik Norbert   1977Érsekvadkert6:36
293.Kiss Róbert László            1973Ebes6:36
293.Kollmann Szilárd Alex                  1981Siófok6:36
293.Kovács Attila Krisztián    HK 9x    1977Ebes6:36
293.Kovács Tamás             TMXL 5x 1990Gyöngyös6:36
293.Oláh Bálint      1983Budapest6:36
293.Szoboszlai Csaba               1972Ebes6:36
293.Szoboszlai Sándor   1975Debrecen6:36
293.Szuhanek Dániel         1994Budapest6:36
303.Csekő László   1982Budapest6:37
303.Fekete Botond          TMM 6x 1960Aszód6:37
303.Kerekes Zsolt   1968Budapest6:37
303.Kozma Szabolcs      1998Debrecen6:37
303.Osvald Ádám   1998Szatymaz6:37
303.Pánczél Tamás   1975Dunakeszi6:37
303.Szakács József   1987Budapest6:37
310.Bagi Sándor                  1975Csongrád6:38
310.Balog Csaba      1976Eger6:38
310.Edöcs Dávid   1986Salgótarján6:38
310.Gödri Attila   1970Budapest6:38
310.Kenéz Attila TMM 8x 1975Sáránd6:38
310.Király Bence         1993Úri6:38
310.Kovács István HK 6x    1974Martfű6:38
310.Rácz Krisztián   1996Csongrád6:38
310.Vass Tibor id.   1958Martfű6:38
310.Vass Tibor ifj.   1992Martfű6:38
320.Hegyi Zoltán   1991Rózsaszentmárton6:39
320.Huszár László      1951Budapest6:39
320.Urbán Domonkos   1992Gödöllő6:39
323.Kohári István   1970Nádudvar6:40
323.László Csaba   2011Szeged6:40
323.László Tibor            1970Szeged6:40
323.Liszkai Márton TMM 8x    1991Gödöllő6:40
323.Marcus Armbruster      1979Kecskemét6:40
323.Rózsa Attila             TML 7x 1962Rozsaszentmarton6:40
323.Szén István   1981Gárdony6:40
330.Balogh Solt      1995Besenyszög6:41
330.Gyulay Sándor   1996Budapest6:41
330.Hegedűs Sándor   1966Nádudvar6:41
330.Kertész Balázs               1974Debrecen6:41
330.Mráz János      1978Budapest6:41
330.Nagy Attila      1974Nyíregyháza6:41
330.Szentkirályi Péter                  1975Debrecen6:41
330.Tóth Tibor Mátyás    TMM 5x 1982Budapest6:41
338.Babics Tamás   1977Budapest6:42
338.Erdős László      1961Kecskemét6:42
338.Ficsor Gábor      1979Soltvadkert6:42
338.Győri Tamás      1982Budapest6:42
338.Nagy Iván Gábor   1993Kisvárda6:42
338.Parrag Gábor HK 11x          1984Veszprém6:42
338.Sápi Sándor   1970Debrecen6:42
338.Szabó Krisztián   1982Győr6:42
338.Varga Tamás   1982Győr6:42
338.Veppert Sándor      1974Soltvadkert6:42
338.Zahorecz Balázs                  1976Üllő6:42
349.Goda Attila   1979Nyírgelse6:43
349.Szanyi Gergely   1982Debrecen6:43
351.Bozó István               1981Gyöngyös6:44
351.Keleti Tamás   1970Budapest6:44
353.Keleti Domonkos   2002Budapest6:45
353.Nyáry Viktor Tamás   1997Etyek6:45
355.Had András            1953Budapest6:46
355.Hajdú Gábor      1979Gyöngyössolymos6:46
355.Kiss Norbert   1980Gödöllő6:46
355.Micsik Tamás TMM 5x 1983Szeged6:46
359.Bajkay Péter            1974Budapest6:47
359.Báthory Balázs      1968Budapest6:47
359.dr. Fülöp Dezső      1976Budapest6:47
359.Hajdú Zoltán      1985Gyöngyössolymos6:47
359.Janoviczki Gergő Dániel      1984Gyöngyössolymos6:47
359.Papp János         1977Mezőtúr6:47
365.Boday Szabolcs         1983Gyöngyössolymos6:48
365.Csurilla Márton   1994Miskolc6:48
365.Debrei-Nagy Zoltán TMM 5x       1963Kál6:48
365.Gortva József HK 5x     TMM 8x    1958Budapest6:48
365.Horhanzer Tamás   1987Kál6:48
365.Meleg Attila   1981Debrecen6:48
365.Tóth Máté   1994Miskolc6:48
372.Buhály Attila         1972Nyíregyháza6:49
372.Palásti Sándor         1972Budapest6:49
372.Tábi Tibor HK 7x       1965Hort6:49
375.Borics Béla      1984Jászjákóhalma6:50
375.Nagy Tibor         1971Budapest6:50
375.Nyáry Tamás   1973Etyek6:50
378.Balog Mihály       TMM 8x 1953Salgótarján6:51
378.Bese Gábor      1970Jászárokszállás6:51
378.Bodnár Gábor       TMM 6x 1982Lőrinci6:51
378.Fabula Zsolt               1982Nagykovácsi6:51
378.Fehérvári Zoltán         1987Debrecen6:51
378.Hajcser Zoltán      1972Jászberény6:51
378.Jeszenszki András      1961Nagyréde6:51
378.Kiss Gábor   1986Karácsond6:51
378.Marton Sándor   1983Debrecen6:51
378.Pál Béla      1972Jászárokszállás6:51
378.Telek Ákos      1984Budapest6:51
378.Tősér Alajos      1985Jászberény6:51
390.Ferenci Tamás    TMM 5x    1985Budapest6:52
390.Hegedűs Ágoston   1975Kecskemét6:52
390.Horváth Balázs            1979Budapest6:52
390.Kalmár Dániel István   1994Eger6:52
390.Karner Gábor TMM 7x 1969Veresegyház6:52
390.Kerényi Szabolcs   1973Debrecen6:52
390.Nagy László      1971Balmazújváros6:52
390.Osváth Sándor   1956Ózd6:52
390.Szabó Imre TMM 7x 1975Debrecen6:52
390.Szombathy-Groski György   1979Debrecen6:52
390.Tóth László TMM 5x 1977Budapest6:52
390.Váradi Attila   1996Gyöngyös6:52
402.Dubszki Zsolt         1968Csömör6:53
402.Gáspár Péter       OM30 1x 1980Budapest6:53
402.Györgyi Gábor   1976Budakalász6:53
402.Horváth Marcell      1986Budapest6:53
402.Juhász Gergely   19826:53
402.Kosztin János      1987Debrecen6:53
402.Pecze Ádám   1996Budapest6:53
402.Pecze Zoltán          TMM 6x       1966Budapest6:53
410.Izsó Benedek   1982Budapest6:54
410.Kiss Csaba László       TMM 7x    1995Salgótarján6:54
410.Martonosi Péter      1977Szeged6:54
410.Peták Kálmán    HK 12x     TMM 9x 1937Szolnok6:54
410.Simola Lukács Zsolt      1981Kecskemét6:54
410.Tóth József   1977Budapest6:54
416.Farkas Attila   1979Hajdúszoboszló6:55
416.Koltai Dániel      1979Budapest6:55
416.Molnár Balázs          TMM 8x    1986Somoskőújfalu6:55
419.Brotscholl Pál HK 5x       1970Budapest6:56
419.Dobos László      1977Tiszapüspöki6:56
419.Liszkai János TMM 7x    1968Gödöllő6:56
422.Babarczy Kristóf      1990Gödöllő6:57
422.Sarkány Zoltán   1972Budapest6:57
422.Zsida László   2000Budapest6:57
425.Deme Barnabás   1995Nagyréde6:58
425.Guth Zoltán   1987Bóly6:58
425.Hegedűs Bence      1990Dombóvár6:58
425.Horváth Sándor       TMM 5x  TML 7x 1945Szeged6:58
425.Kéri Ádám   1989Gödöllő6:58
425.Kobzi István MU 10x       1955Gyöngyös6:58
425.Nagy András         1955Ecséd6:58
432.Asztalos István            1964Szolnok6:59
432.Hatás Dániel   1984Budapest6:59
432.Juhász György   1985Nyiregyháza6:59
432.Kisely Róbert   1977Szolnok6:59
432.Őry Zsombor   2001Budapest6:59
432.Páczai Milán      2001Budapest6:59
432.Páka Balázs         1984Nyírlugos6:59
432.Pelenczei Bálint   2001Budapest6:59
440.Asztalos Zoltán HK 5x  TMM 5x 1987Mátraterenye7:00
440.Bohács Ádám    HK 5x    1983Mátraterenye7:00
440.Lippai Szabolcs            1980Debrecen7:00
440.Sípos Apor Árpád   1976Bicske7:00
Albóci Marcell1983Budaörs7:02
Papp Zoltán         1974Debrecen7:02
Thold Tibor      1984Hajdúnánás7:03
Tóth Ádám Péter   1982Debrecen7:03
Bakó Ádám      1991Pécel7:04
Rózsás László1977Budapest7:04
Miskolczy István2000Budapest7:05
Reinspach Kristóf1997Szentendre7:05
Szakál Gergely   1994Budapest7:06
Szirányi Olivér   1991Budapest7:06
Csernák Zoltán Csaba1980Kecskemét7:08
Pataki Máté1986Szilsárkány7:09
Cserháti Zoltán   1977Csömör7:10
Haszon Krisztián1982Budapest7:10
Kubina Ádám      1985Budapest7:10
Lantos Dávid   1986Nagykőrös7:10
Poncz Rihárd2000Érd7:10
Baumann Bence2000Budapest7:11
Baumann Gergő2000Budapest7:11
Deák Barnabás   1982Etyek7:11
Dicső Károly   1971Kistarcsa7:11
Cserháti Balázs      1979Csömör7:12
Farkas Dániel Bence2001Szigetszentmiklós7:12
Kollár Gábor   1977Szolnok7:13
Jernei András1956Szűcsi7:14
Kenyó Kristóf1985Budapest7:14
Koczka István      1984Hatvan7:14
Komjáti Géza         1987Hatvan7:14
Nagy Viktor      1978Szűcsi7:14
Patai Norbert      1983Gyöngyös7:14
Schmidt Sándor HK 12x       1993Szigetbecse7:15
Schmidt Sándor id.1959Szigetbecse7:15
Gubics Róbert1977Budapest7:18
Majoros Balázs   1978Budapest7:18
Nagy Árpád            1978Nagyvarad7:19
Boros László19647:20
Fábián György   1949Nagyvárad Románia7:20
Málnás Kristóf   1981Debrecen7:20
Takács Bálint MU 12x  TMS 8x    1982Budapest7:20
Maróti Dániel   1982Érd7:21
Tánczos Tibor         1965Dunaharaszti7:21
Tóth Gábor   1966Kecskemét7:21
Csukás Árpád         1981Budapest7:22
Reinspach Roland1970Szentendre7:22
Somogyi Endre1970Kecskemét7:22
Sóti Ádám1985Budapest7:22
Dudás Sándor András1989Budapest7:23
Finta Ádám1988Balatonendréd7:26
Kiss Szabolcs   1980Balatonendréd7:26
Pap Csaba   1988Balatonendréd7:26
Bekő György1976Nagykanizsa7:27
Szepesi Zsolt1972Nagykanizsa7:27
Tóth Péter dr1979Gödöllő7:27
Zakár Tivadar1979Gyöngyös7:27
Virág János   1979Budapest7:29
Petri Dávid1980Budapest7:30
Rapai Zsolt       TMXL 5x 1973Budapest7:30
Dékány Tibor1980Kecskemét7:31
Donka László      1956Tiszalök7:31
Hegedűs Gábor1991Budapest7:31
Horváth Zsolt1972Tinnye7:31
Meleg Tibor1969Tiszalök7:31
Nagy Izsó   1981Hatvan7:31
Unger Alex   1981Szombathely7:31
Kott Ferenc1972Domony7:32
Vízkeleti Péter1972Budapest7:32
Kulcsár Zoltán János         19807:33
Pethes Róbert            1980Jászárokszállás7:33
Kecskeméti Zsolt1975Budapest7:34
Megyes Ádám1998Bátonyterenye7:34
Bércesi Balázs       TMXL 5x 1957Mátrafüred7:37
Meggyes József1972Bátonyterenye7:41
Doma Zsolt1985Debrecen7:43
Kiss Dávid1999Bátonyterenye7:43
Letovai Zoltán1995Salgótarján7:43
Dósa Bálint19927:44
Ökrös Tamás1987Szolnok7:44
Kiss Máté1986Nyíregyháza7:45
Sztarrov Szvetoszlav1964Budapest7:45
Gergely Pál Dávid1987Budapest7:46
Hajnal Gergő1987Demecser7:46
Navratil Zoltán1985Debrecen7:47
Stampf Péter   1980Ajka7:47
Bács András      1995Tiszavárkony7:50
Horváth Attila   1995Szolnok7:50
Kovács Gábor      1995Újszász7:55
Bazsa Celesztin Márk1990Debrecen7:59
Bazsa Krisztián Attila1986Debrecen7:59
Dorogi Zoltán      1986Debrecen7:59
Mentő Dániel1997Budapest7:59
Molnár Soma1996Budapest7:59
Őry István1943Budapest7:59
Domonkos Atilla1995Budapest8:00
Szilágyi Attila1978Jászkisér8:06
Murányi Zoltán1979Budapest8:07
Bratinka Zsolt         1981Törökbálint8:08
Gyurán István1978Budapest8:08
Bartakovics Bükkös Balázs               1982Szolnok8:09
Horváth Gábor   1979Gyömrő8:09
Mozes, Sergi1976Budapest8:09
Csorba Balázs19788:15
Hodován László   1961Kecskemét8:17
Hodován Milán1998Kecskemét8:17
Tóth Gábor      1975Cegléd8:18
Töreki Richárd1987Budapest8:18
Szabó Antal TMXL 6x 1978Budapest8:22
Töreki Szabolcs1980Budapest8:23
Esztocsák Milán         1985Budapest8:25
Nagy Szabolcs Dániel   1983Budapest8:25
Werlein Fábián1992Budapest8:27
Szabolcs Zoltán   1968Mezőtúr8:28
Bornemisza Sándor1986Budapest8:29
Kiss József1975Debrecen8:31
Olsefszky Béla   1944Budapest8:34
Tóth Csaba         1976Debrecen8:54
Tóth Sándor1969Budapest8:54
Hevesi Béla1975Debrecen9:05
Terenyi Sándor1975Lajosmizse9:11
Nagy Zoltán1981Budapest9:13
Kanó Péter1980Szeghalom9:14
Szenáky Zsolt1969Kecskemét9:22
Kuklics Zoltán1979Vezseny9:29