A 2013. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Peták Kálmán  HK 11x  TMM 9x (1937), Szolnok, 76 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Kovács Ádám TMXL 5x  OM20 1x 1986Budapest2:17
2.Eördögh Ákos1991Szirmabesenyő2:41
3.Rónaszéki Balázs1981Veszprém2:42
4.Rittmann Zsolt1973Törökbálint2:44
5.Burján Jenő1982Veszprém2:48
6.Dévai Dániel HK 10x  TMM 7x 1985Gyöngyös2:55
7.Marczis Dávid TMM 6x 1991Ostoros2:58
8.Szabó András1988Eger3:04
9.Dorner László MB 8x  TMXL 6x 1987Eger3:05
9.Karácsony Gábor1995Eger3:05
11.Korcsok Pál MU 5x 1975Isaszeg3:13
12.Néda László1972Szentendre3:14
13.Borbás Nándor OM15 1x 1971Jászapáti3:19
14.Diószegi Bálint1991Salgótarján3:20
14.Nagy Ákos1969Salgótarján3:20
16.Kancsulik Ákos HK 5x 1977Salgotarjan3:23
17.Alkér Csaba1982Budapest3:25
18.Rónay Tamás TMM 6x 1970Bátonyterenye3:26
19.Ipsics László TMM 5x 1968Budapest3:27
20.Szendi Ádám1973Verpelét3:28
21.Pozbai Dávid1991Szirmabesenyo3:31
21.Vincze Barbara1970Pásztó3:31
23.Zsilinszky Péter1976Diósd3:35
24.Ecser Gábor MB 19x  TMM 15x 1973CEGLÉD3:39
25.Udvardi Szabolcs MB 6x  TMM 10x 1975Budapest3:40
26.Forrai Gábor TMM 14x 1979Budapest3:43
26.Velkei Péter TMM 8x 1977Besenyszög-Palotás3:43
28.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest3:46
28.Polyánki Róbert HK 7x 1968Budaörs3:46
28.Vágó Attila TMM 17x 1974Tarnaméra3:46
28.Vágó Miklós TMM 16x 1973Tarnaméra3:46
28.Zsákai Zsolt TMM 11x 1972Jászszentandrás3:46
33.Nagy Péter Tamás1970Pálosvörösmart3:47
34.Oláh Gábor1983Budapest3:48
35.Bozsik József MB 5x 1976Hatvan3:49
35.Farkas Márton1984Gyöngyös3:49
37.Palatinus Gábor1977Pomaz3:50
38.Dózsa Gábor1965Pilisborosjenő3:51
38.Goldmann Róbert1968Somoskőújfalu3:51
38.Kis Szabolcs HK 5x  TMM 5x 1975Gyöngyös3:51
41.Bagány György HK 10x  TMM 5x  TMXL 5x 1963Szolnok3:54
42.Dávid Tamás1988Ecséd3:55
42.Fehér Csaba HK 8x  TML 5x  TMXL 7x 1973Gyöngyös3:55
44.Farkas András1967Szigethalom3:56
44.Harangozó Ferenc MB 11x  TMM 17x 1987Heréd3:56
46.Huczka Balázs1980Budapest3:58
46.ifj. Túri Ferenc MU 7x  TMM 7x 1999Törökszentmiklós3:58
48.Verebélyi Tibor1973Salgótarján3:59
49.Dr. Almási Csaba1982Eger4:02
50.Györki Levente TMM 7x 1976Budapest4:03
51.Terjék Beáta1982Gyöngyös4:06
52.Sárvári Szabolcs MB 7x 1976Budapest4:09
53.Kovács Péter Attila HK 6x 1973Budapest4:10
53.Rácz Katalin1974Budapest4:10
55.Gherdán Tamás1965Tar4:11
56.Szabó László HK 5x  TMM 6x 1971Nagyréde4:13
57.Pozderka Zoltán MU 7x  TMM 5x 1971Törökszentmiklós4:16
58.Hajnal Adrienn1986Budapest4:17
58.Kabódi Erzsébet1982Lébény4:17
60.Gábor Anita1980Cegléd4:18
61.Németh Emese TMXL 6x 1969Budapest4:24
62.Csendes László1970Hajdúszoboszló4:26
62.Nagy Renáta1974Hajdúszoboszló4:26
64.Semsey Dávid1994Harsány4:28
65.Nacsa Imre György TMM 8x 1976Budapest4:30
66.Kókai Lívia1978Jászfényszaru4:39
67.Molnár Gábor TMM 5x 1983Nagyhegyes4:40
67.Nagy Renátó1987Budapest4:40
69.Német Sándor TMM 16x 1967Cegléd4:41
70.Bede Viktória1979Nagykáta4:42
70.Határ Máté1983Nagylók4:42
70.Tóth Bence1973Bátonyterenye4:42
73.Pataki Mária1953Gyöngyös4:43
74.Dobos József HK 17x 1967Sülysáp4:49
74.Gábor József1978Cegléd4:49
74.Nagy Viktor1977Nyíregyháza4:49
77.Bozsó Norbert TMM 16x 1976Budapest4:50
77.Szántai Zoltán19704:50
79.Balogh Norbert MB 6x  TMM 5x  TMXL 7x 1974Abasár4:52
79.Túri Ferenc MU 14x  TMM 14x 1962Törökszentmiklós4:52
81.Notter Krisztián TMM 13x 1975Gödöllő4:54
82.Zelei Tamás MB 15x  TMXL 6x 1970Budapest4:56
83.Hável Hajnalka1982Miskolc4:58
83.Nagy Árpád TMM 9x 1974Vámosgyörk4:58
83.Stramszky Judit1975Miskolc4:58
86.Salamon Emese1979Miskolc4:59
87.Völgyi-Csík Ádám1995Jászberény5:00
88.Lakos Márk1993Szolnok5:06
89.Bodrogi Tamás TMM 6x 1973Miskolc5:07
89.Kovács László Zsolt1976Diósd5:07
89.Vojkuj Sándorné HK 10x  TMM 6x 1960Gyöngyös5:07
92.Bakos Gábor TMM 10x 1976Bátonyterenye5:08
92.Harangozó Tamás1982Nagymaros5:08
94.Pánczél Csaba1971Budapest5:10
95.Szűcs Csaba TMM 5x 1983Dorogháza5:11
96.Ábrók Anita TMM 6x 1985Debrecen5:14
96.Hornyánszki Gyula HK 11x  TMM 15x  TML 5x 1948Gyöngyös5:14
96.Torma Albert Ifj.1999Hajdúböszörmény5:14
99.Godó István1993Bátonyterenye5:16
99.Kiss Martin1996Bátonyterenye5:16
101.Andrási Gyula MU 6x 1960Kecskemét5:18
102.Kincses Róbert HK 5x  TMM 16x 1979Budapest5:19
102.Venyige Róbert1982Biharkeresztes5:19
104.Lakatos Zoltán TMM 8x 1967Veresegyház5:21
105.Láng András TMXL 5x  OM25 1x 1971Budapest5:22
106.Andrási Gyula1999Kecskemét5:23
106.Németné Dina Enikő1970Cegléd5:23
106.Osztrogonác Csaba TMM 14x 1982Bácsalmás5:23
109.Sztruhár Róbert1978Mátrafüred5:24
110.Fuchs Nándor1974Tarján5:25
110.Győri Bence1997Jászárokszállás5:25
110.Halaj László TML 5x 1968Budapest5:25
113.Bihari Tamás1980Mád5:27
114.Juhász Attila1984Karancsalja5:28
115.Bodor Bálint1994Szolnok5:29
115.Lieli Róbert1974Budapest5:29
115.Úri Máté1985Budapest5:29
115.Úri Máté1959Besenyőtelek5:29
119.Horváth János TMM 6x 1977Budapest5:31
119.Oláh Csaba TMM 12x 1983Tarnaszentmiklós5:31
121.Maschek László TMM 12x 1970Aszód5:32
122.Bak Henrietta1974Debrecen5:33
122.Dula Béla Dr.1958Debrecen5:33
122.Nehlich Krisztina1980Budapest5:33
125.Fehér Anna TMXL 6x 1997Törökszentmiklós5:34
126.Gyarmathy Ákos1978Budapest5:35
126.Nagy Lajos HK 6x  TMM 5x 1966Szolnok5:35
128.Verebélyi Tamás1986Gyöngyös5:37
129.Miskolcziné Szilágyi Andrea1970Szeged5:38
130.Szabó-Hevér János1986Budapest5:39
130.Tóth Szilárd1987Jászapáti5:39
132.Péli Árpád1972Budapest5:40
132.Stoffa Vivien1992Szajol5:40
132.Tóth Csilla1979Budapest5:40
135.Hermann Zsuzsanna OM25 1x 1974Budapest5:41
135.Nasztanovics Ferenc OM45 1x 1980Budapest5:41
135.Szenes Miklós1973Besenyeszög5:41
138.Bardóczi István MB 15x  TMXL 13x 1976Markaz5:42
138.Dr. Szabad Gergő1978Pásztó5:42
140.Birikiné Nyéki Andrea HK 7x  TMXL 6x 1958Tarnaörs5:43
140.Kálmán Viktor MB 5x 1980Budapest5:43
140.Novák Péter HK 13x  MB 7x 1974Ecséd5:43
140.Seprenyi Sára Tímea1993Szeged5:43
140.Takács Tibor TMM 5x 1984Solymár5:43
145.Égei Bálint1996Hatvan5:44
145.Telek Pál TMM 6x 1978Jászberény5:44
147.Kecskeméti István1976Cegléd5:45
147.Molnár Olga TMM 12x 1965Tiszaújváros5:45
147.Papp Márton1992Budapest5:45
147.Papp Zsolt TMM 5x 1968Budapest5:45
151.Bíró Renáta19785:46
151.Dr. Bíró Edda1982Budapest5:46
151.Hilbert Ferenc1976Budapest5:46
151.Pappné Nagy Anna TMM 5x 1968Budapest5:46
151.Vincze Ákos2002Jászberény5:46
156.Harnyák István1980Veresegyház5:47
156.Mészáros Viktor1978Göd5:47
158.Vincze Gyula MB 7x  TMM 6x 1969Jászkisér5:48
159.Alkér András1943Budapest5:49
159.Bata Attila1982Vác5:49
159.Loós Tamás TMXL 6x 1970Debrecen5:49
159.Popovics István1978Kistarcsa5:49
163.Kabai Ferenc1973Budapest5:50
163.Kovács Péter HK 15x  TMM 10x 1976Gyöngyöstarján5:50
165.Mikuska Ádám1972Budapest5:51
165.Szegi Tünde1987Debrecen5:51
167.Kálmán Ákos1985Budapest5:52
167.Kálmán Zsófia1983Budapest5:52
167.Szűcs Imre Ferenc1993Mezőtúr5:52
170.Baranyi Béla1970Budapest5:53
170.Lukovszki Boglárka1983Domoszló5:53
170.Molnár Márton1984Veszprém5:53
170.Rapai Gábor1974Kistarcsa5:53
170.Soltészné Szabó Szilvia1970Budapest5:53
170.Szabó Béla1968Gyöngyös5:53
170.Szabovik Géza1991Szeged5:53
177.Elek Ágnes dr1965Szeged5:55
177.Novák Miklós1975Budapest5:55
177.Sulyok Tamás dr.1956Szeged5:55
180.Béres Krisztián1978Bátonyterenye5:56
180.Bózsvári Gábor1982Kazincbarcika5:56
180.Tóth Balázs1993Szolnok5:56
183.Borhy Dénes1976Vácszentlászló5:57
183.Varjú Norbert HK 5x 1977Abony5:57
185.Budáné Sárkány Krisztina1986Tóalmás5:58
185.Veszelka Szabolcs1980Budapest5:58
187.Horváth Júlia1961Budapest5:59
187.Majoros Zsuzsanna dr1987Jobbágyi5:59
187.Rosero Olivér dr1984Jobbágyi5:59
187.Viczián László1980Bátonyterenye5:59
191.Hegedűs Laura TMM 8x  TML 5x 1957Jászberény6:00
191.Soós Éva1980Tápiószecső6:00
191.Varga Ottilia1974Gárdony6:00
191.Völgyi-Csík István MB 11x  TMM 7x  TML 5x 1962Jászberény6:00
191.Völgyi-Csíkné Bolla Enikő MB 6x  TMM 7x  TML 5x 1969Jászberény6:00
196.Kovács Zoltán Dr.1980Debrecen6:01
197.Huszár Tamás1981Budapest6:02
197.Ivkovic Iván OM30 1x 1997Szolnok6:02
197.Major Mária HK 5x  TMM 11x 1961Gyöngyös6:02
197.Molnár Péter TMM 8x 1984Salgótarján6:02
201.Bideczki Beáta1985Felsőzsolca6:03
201.Bideczki Eszter1985Felsőzsolca6:03
201.Zelizi Krisztina1984Ebes6:03
204.Kiss Péter1970Eger6:05
204.Kósa László1968Eger6:05
204.Kovács Edit1979Mátrafüred6:05
204.Veres Péter1975Pásztó6:05
208.Varga Júlia1986Dunakeszi6:06
209.Uzonyi Imre1956Hajdúböszörmény6:07
209.Uzonyi Sarolta Klára1985Hajdúböszörmény6:07
211.Káli Norbert1972Székesfehérvár6:08
211.Nagy Sándor Tibor MU 10x  TMM 10x 1953érd6:08
213.Gönczölné Molnár Judit1958Szolnok6:09
213.Veres Szabolcs TMM 8x 1975Bátonyterenye6:09
215.Csonka Antal TMM 7x 1961Szeged6:10
215.Csonka Gábor1995Szeged6:10
215.Csonka Péter19926:10
215.Erb Lajos MU 10x  TMM 11x 1974Vác6:10
215.Gedei Dóra HK 6x  TML 6x 1977Vámosgyörk6:10
215.Gedei Katalin1980Gyöngyös6:10
215.Hugyecz Attila1969Kosd6:10
215.Hugyecz Attiláné1970Kosd6:10
215.Kui László TMM 13x 1989Adács6:10
215.Mizsei Csaba1974Jászberény6:10
225.Metz Nándor TMM 5x 1960Tárnok6:11
225.Némethné Zsuzsa1974Tárnok6:11
225.Vigvári Péter TMM 6x 1982Debrecen6:11
228.Balog Emese1994Adács6:12
228.Balog Zoltánné1971Adács6:12
230.Borsányi Boglárka1997Jászboldogháza6:13
230.Deszpoth Hajnalka MB 5x  TMM 8x 1969Szurdokpüspöki6:13
230.Égei Márton1991Hatvan6:13
230.id. Kosik Tibor HK 6x 1954Szurdokpüspöki6:13
230.Kocsis Ferenc TMM 10x 1965Vizslás6:13
230.Kosik Tiborné HK 5x  TMM 5x 1964Szurdokpüspöki6:13
230.Parai István HK 6x  TMM 5x 1955Hatvan6:13
230.Sipos Ferenc HK 6x 1949Gyöngyös6:13
230.Verner Zita TMM 8x 1971Budapest6:13
239.Korcsog Bendegúz1987Budapest6:14
239.Puskás Aladár1969Salgótarján6:14
239.Szűcs Gergely TMXL 10x 1980Gyöngyös6:14
239.Varga Péter1989Budapest6:14
239.Vincze Gábor TMM 7x 1976Somoskőújfalu6:14
244.Borku Csilla dr1975Ebes6:15
244.Hegyesi Márk1993Budapest6:15
244.Szerémy Szilvia HK 12x  TMM 16x 1965Gödöllő6:15
247.Makaria Milán1995Apc6:16
247.Pajor László1967Törökbálint6:16
249.Gere Csaba1968Nádudvar6:17
249.Kurilla Zoltán MU 13x  TMM 13x 1964Gyomaendrőd6:17
251.Bencze Gergely1984Debrecen6:18
251.Hideg Bence1994Hódmezővásárhely6:18
251.Kormos Zsolt1967Nagyréde6:18
251.Landor Balázs TMM 7x 1981Gyöngyös6:18
251.Landor Csaba1958Landor Csaba6:18
251.Nagy Hajdú Péter TMM 5x 1977Gyöngyös6:18
251.Németh Gábor1982Esztergom6:18
251.Papp Julianna1988Budapest6:18
251.Soós Péter TML 5x 1965Budapest6:18
260.Ádám László1974Eger6:19
260.Csukás Gábor1986Budapest6:19
260.Hegedűs András1980Cegléd6:19
260.Molnár József1967Gyöngyös6:19
260.Schmidt Péter1975Eger6:19
260.Várady Réka1979Gyöngyös6:19
266.dr. Hegedűs Ákos HK 5x  MB 12x 1979Pásztó6:20
266.Erdei Éva1994Gyomaendrőd6:20
266.Fekete Ágnes1983Kisláng6:20
266.Mezőfi Lajos1981Budapest6:20
266.Nagy Norbert1977Pázmánd6:20
266.Novák Róbert1970Budapest6:20
266.Szabó Tünde1978Budapest6:20
273.Erdélyi Zsolt TMM 5x 1973Székesfehérvár6:21
273.Fehér István TMXL 5x 1951Dömsöd6:21
273.Mitercsák Péter1979Budapest6:21
273.Mitercsák-Preg Tünde19796:21
273.Pócza Andrea1979Budapest6:21
278.Balázs Péter1979Debrecen6:22
278.Biacsi Péter1974Tatabánya6:22
278.Boda Attila1968Maklár6:22
278.Boda Ferenc1976Maklár6:22
278.Deák Zoltán1965Ebes6:22
278.Deákné Pap Anikó1972Ebes6:22
278.Édes Attila1990Győrzámoly6:22
278.Frankó Csilla1977Békéscsaba6:22
278.Gunda Mihály1977Szolnok6:22
278.Kroffinger József HK 8x  TMM 6x 1954Gyöngyös6:22
278.Pintyák Ildikó1971Ebes6:22
278.Varga Roland1975Tarján6:22
278.Védő Anita1984Szarvas6:22
291.Holik László1983Budapest6:23
291.Konkoly Antal MU 7x  TMM 7x 1972Szolnok6:23
291.Konkoly Koppány1999Szolnok6:23
291.Zvara Ernő HK 7x  TMS 5x 1976Abasár6:23
291.Zvara Zsolt Csongor2001Abasár6:23
296.Balogh József1979Debrecen6:24
296.Csicsely Pál TMXL 5x 1960Kiskőrös6:24
296.Fileman Zoltán1974Nyíradony6:24
296.Tóth Richárd1991Debrecen6:24
300.Bársony Attila1980Romhány6:25
300.Mihály Renáta1977Mályinka6:25
300.Szabovik Zoltán István1956Szolnok6:25
300.Szenes Marcell MU 9x  TMM 8x 2000Szolnok6:25
300.Varga Bernadett1981Tiszaigar6:25
300.Varga Tamás1981Mátraderecske6:25
306.Barát Péter1976Eger6:26
306.Major Koppány1983Sződliget6:26
306.Nádudvari-Nagy Kitti HK 5x 1986Budapest6:26
306.Sike László1972Harsány6:26
306.Szabovikné Szuromi Zsuzsa1957Szolnok6:26
306.Szöllősi Miklós1966Makó6:26
312.Bakó Andrea1985Pécel6:27
312.Demián Zoltán1975Gyöngyös6:27
312.Farkas Tamás1974Gyöngyös6:27
312.Fenyvesi Anikó TMXL 6x 1976Székesfehérvár6:27
312.Varga Ferenc1968Jászárokszállás6:27
317.Csóka Ákos1974Budapest6:28
317.Molnár István TMM 10x 1958Gödöllő6:28
317.Molnár Máté1990Gödöllő6:28
317.Molnárné Zsóka1964Gödöllő6:28
321.Kiss László1947Budapest6:29
321.Rózsavölgyi Miklós TMM 15x 1983Budapest6:29
321.Simon Emese1990Eger6:29
321.Szabóné Bencsok Emese1972Gyöngyös6:29
321.Toba Krisztina TMM 6x 1985Budapest6:29
321.Toba Zoltán TMM 10x 1983Budapest6:29
321.Tóth Máté1989Gyöngyössolymos6:29
321.Zakár Zsuzsanna1983Gyöngyös6:29
329.Bartáné Kriston Krisztina HK 5x 1969Bélapátfalva6:30
329.Cserni Panni Zsuzsanna1994Szolnok6:30
329.Dobos Csaba1970Szekszárd6:30
329.Dömötör Dóra1986Pécs6:30
329.Fridel Erika1965Bélapátfalva6:30
329.Hegyi Győző TMXL 5x 1963Eger6:30
329.Holló Bálint19956:30
329.Perjési Attila1963Eger6:30
329.Perjésiné Dr. Zs. Zsargalmaa1966Eger6:30
338.Antal István1995Gyöngyössolymos6:31
338.Dömötör Péter1989Hódmezővásárhely6:31
338.Erdélyi Ádám TMM 5x 1995Gyöngyöstarján6:31
338.Erős Patrik1999Tiszaújváros6:31
338.Ferenczi Sándor6:31
338.Gerály Zoltán HK 11x 1993Szolnok6:31
338.Kopányi Réka1984Miskolc6:31
338.Lőrincz Tibor1995Tiszaújváros6:31
338.Molnár András TMXL 6x 1984Gödöllő6:31
338.Molnár Luca1999Gödöllő6:31
338.Nagy Dániel1990Gyöngyössolymos6:31
338.Suos Seam Martin1995Gyöngyös6:31
338.Tamás Tibor1984Budapest6:31
351.Császár László1982Budapest6:32
351.Dósa Zoltán6:32
351.Dudás János1965Göd6:32
351.Elek Gábor1976Budapest6:32
351.Gerhát Ildikó1963Budapest6:32
351.Gömöri Ádám1996Tiszaújváros6:32
351.Harangozó Éva1981Szentes6:32
351.Kavalecz Gábor1982Sajóvámos6:32
351.Kuris Oszkár MB 7x 1963Vác6:32
351.Mihalkó Mónika Ágnes1990Nyíregyháza6:32
351.Pócsi Alex1998Kistokaj6:32
351.Takács László1985Komló6:32
351.Tóth Adrienn TMM 11x 1985Edelény6:32
351.Tóth József1963Budakeszi6:32
365.Bodnár Zsuzsanna1976Budapest6:33
365.Csonka Jenő1948Budapest6:33
365.Deák Péter HK 5x  TMM 10x 1980Debrecen6:33
365.Fekete Antal TMM 8x 1956Hajdúböszörmény6:33
365.Kállai Imre1986Debrecen6:33
365.Kerék Attila TMM 11x 1974Budapest6:33
365.Kovács Zoltán1970Budapest6:33
365.Osvald Máté1992Szeged6:33
365.Páldi Róbert1954Hatvan6:33
365.Páldi Roland1984Herceghalom6:33
365.Páldi-Balog Lilla1986Budapest6:33
365.Pogány Tamás1977Veszprém6:33
365.Rozinai Róbert HK 16x 1978Gyöngyös6:33
365.Vastag György1969Hajdúböszörmény6:33
379.Bolyós Zoltán MU 13x  TMM 10x  OM20 1x 1965Jászárokszállás6:34
379.Csobán Attila1997Aszód6:34
379.Ökrös Szilveszter1946Budapest6:34
379.Ördög Péter MU 10x  TMM 10x 1966Jászárokszállás6:34
379.Sebők Mónika TMM 7x 1978Ludas6:34
379.Szekeres Csaba1978Budapest6:34
379.Szekeres Csaba1999Budapest6:34
379.Úri Katalin1988Debrecen6:34
387.Bozsik András1998Miskolc6:35
387.Bozsik Annamária1996Miskolc6:35
387.Csapó Márton1994Tiszaújváros6:35
387.Pintér Anna1990Mosonmagyaróvár6:35
387.Plajos Erzsébet Enikő1984Budapest6:35
387.Szente Mihály1964Szigetszentmiklós6:35
387.Zámbor Tamás1984Budapest6:35
394.Barna Györgyi1980Kecskemét6:36
394.Féli István Attila1980Pannonhalma6:36
394.Habran Anita1985Kecskemét6:36
394.Jamrik Norbert1977Érsekvadkert6:36
394.Kiss Róbert László1973Ebes6:36
394.Kollmann Szilárd Alex1981Siófok6:36
394.Kovács Attila Krisztián HK 9x 1977Ebes6:36
394.Kovács Tamás TMXL 5x 1990Gyöngyös6:36
394.Léránt Antónia HK 5x 1974Ebes6:36
394.Nagyné Deczki Irma MU 7x 1968Ebes6:36
394.Oláh Bálint1983Budapest6:36
394.Szoboszlai Csaba1972Ebes6:36
394.Szoboszlai Sándor1975Debrecen6:36
394.Szoboszlainé Pellei Szilvia1974Ebes6:36
394.Szuhanek Dániel1994Budapest6:36
409.Apáti-Nagy Judit1983Kamut6:37
409.Csekő László1982Budapest6:37
409.Fekete Botond TMM 6x 1960Aszód6:37
409.Kerekes Zsolt1968Budapest6:37
409.Kozma Luca1996Debrecen6:37
409.Kozma Szabolcs1998Debrecen6:37
409.Lévai Andrea1981Markaz6:37
409.Maticsek Helga1979Gyöngyös6:37
409.Mersich Ágota1978Budapest6:37
409.Osvald Ádám1998Szatymaz6:37
409.Pánczél Tamás1975Dunakeszi6:37
409.Szakács József1987Budapest6:37
409.Vargáné Gyetvai Helga1966Dunakeszi6:37
422.Bagi Sándor1975Csongrád6:38
422.Balog Csaba1976Eger6:38
422.Bognárné Juhász Zsuzsanna1977Gyöngyös6:38
422.Edöcs Dávid1986Salgótarján6:38
422.Főző Rita1981Budapest6:38
422.Gödri Attila1970Budapest6:38
422.Kenéz Attila TMM 8x 1975Sáránd6:38
422.Király Bence1993Úri6:38
422.Király Bernadett1992Budakalász6:38
422.Kovács István HK 6x 1974Martfű6:38
422.László Anikó1976Aszód6:38
422.Ozsváth Erika1976Nagyvárad6:38
422.Pecze Katalin1995Tura6:38
422.Rácz Krisztián1996Csongrád6:38
422.Tóth Alexandra TMM 6x 1988Salgótarján6:38
422.Vass Tibor id.1958Martfű6:38
422.Vass Tibor ifj.1992Martfű6:38
439.Csejtei Georgina1997Bag6:39
439.Fábián Alexandra1992Budapest6:39
439.Fábiánné Záhorczik Éva1964Budapest6:39
439.Hegyi Zoltán1991Rózsaszentmárton6:39
439.Huszár László1951Budapest6:39
439.Kis Erika1953Budapest6:39
439.Szendi Istvánné1963Nagykőrös6:39
439.Tóthné Farkas Erzsébet1959Budapest6:39
439.Urbán Domonkos1992Gödöllő6:39
448.Kohári István1970Nádudvar6:40
448.László Csaba2011Szeged6:40
448.László Dóra2000Szeged6:40
448.László Tibor1970Szeged6:40
448.Liszkai Márton TMM 8x 1991Gödöllő6:40
448.Marcus Armbruster1979Kecskemét6:40
448.Rózsa Attila TML 7x 1962Rozsaszentmarton6:40
448.Szén István1981Gárdony6:40
448.Szűcs Gabriella HK 7x 1978Mezőtúr6:40
448.Zsigár Zsuzsanna1974Gárdony6:40
458.Balogh Solt1995Besenyszög6:41
458.Fekete Réka1986Veszprém6:41
458.Gyulay Sándor1996Budapest6:41
458.Hegedűs Sándor1966Nádudvar6:41
458.Kertész Balázs1974Debrecen6:41
458.Molnár Anita1986Győr6:41
458.Mráz János1978Budapest6:41
458.Nagy Attila1974Nyíregyháza6:41
458.Szentkirályi Péter1975Debrecen6:41
458.Tóth Krisztina TMM 9x 1982Környe6:41
458.Tóth Tibor Mátyás TMM 5x 1982Budapest6:41
469.Babics Tamás1977Budapest6:42
469.Erdős László1961Kecskemét6:42
469.Ficsor Gábor1979Soltvadkert6:42
469.Gábor Ágnes1976Cegléd6:42
469.Győri Tamás1982Budapest6:42
469.Katona Erika1972Ebes6:42
469.Marosi Mónika1986Üllő6:42
469.Nagy Iván Gábor1993Kisvárda6:42
469.Parrag Gábor HK 10x 1984Veszprém6:42
469.Pusztai Katalin1982Budapest6:42
469.Sápi Sándor1970Debrecen6:42
469.Szabó Krisztián1982Győr6:42
469.Tálics Bernadett1984Tata6:42
469.Varga Tamás1982Győr6:42
469.Veppert Sándor1974Soltvadkert6:42
469.Zahorecz Balázs1976Üllő6:42
485.Goda Attila1979Nyírgelse6:43
485.H. Takács Gabriella1984Aszód6:43
485.Jelen Fruzsina Ágnes1984Budapest6:43
485.Kovács Erika Renáta1983Budapest6:43
485.Pócsik Anna HK 8x  TMM 6x 1978Budapest6:43
485.Szanyi Gergely1982Debrecen6:43
491.Bozó István1981Gyöngyös6:44
491.Bozó-Lőrincz Éva1977Gyöngyös6:44
491.Keleti Tamás1970Budapest6:44
494.Balogh Piroska1969Szeged6:45
494.Keleti Domonkos2002Budapest6:45
494.Lóczi Éva1969SZEGED6:45
494.Nyáry Viktor Tamás1997Etyek6:45
498.Had András1953Budapest6:46
498.Hajdú Gábor1979Gyöngyössolymos6:46
498.Kiss Norbert1980Gödöllő6:46
498.Micsik Tamás TMM 5x 1983Szeged6:46
502.Bajkay Péter1974Budapest6:47
502.Báthory Balázs1968Budapest6:47
502.dr. Fülöp Dezső1976Budapest6:47
502.Hajdú Zoltán1985Gyöngyössolymos6:47
502.Janoviczki Gergő Dániel1984Gyöngyössolymos6:47
502.László Anikó1986Kétpó6:47
502.Papp János1977Mezőtúr6:47
509.Boday Szabolcs1983Gyöngyössolymos6:48
509.Borbély Zsuzsa19626:48
509.Csurilla Márton1994Miskolc6:48
509.Debrei-Nagy Zoltán TMM 5x 1963Kál6:48
509.Gortva József HK 5x  TMM 8x 1958Budapest6:48
509.Heitner Andrea1979Budapest6:48
509.Horhanzer Tamás1987Kál6:48
509.Meleg Attila1981Debrecen6:48
509.Tóth Máté1994Miskolc6:48
518.Buhály Attila1972Nyíregyháza6:49
518.Gyalog Márta1973Budapest6:49
518.Palásti Sándor1972Budapest6:49
518.Tábi Tibor HK 7x 1965Hort6:49
522.Borics Béla1984Jászjákóhalma6:50
522.Nagy Tibor1971Budapest6:50
522.Nyáry Tamás1973Etyek6:50
525.Balog Mihály TMM 8x 1953Salgótarján6:51
525.Bese Gábor1970Jászárokszállás6:51
525.Bodnár Gábor TMM 6x 1982Lőrinci6:51
525.Fabula Zsolt1982Nagykovácsi6:51
525.Fehérvári Zoltán1987Debrecen6:51
525.Hajcser Zoltán1972Jászberény6:51
525.Jeszenszki András1961Nagyréde6:51
525.Jeszenszki Zsanett1994Nagyréde6:51
525.Kiss Gábor1986Karácsond6:51
525.Kresnye Edit1973Ózd6:51
525.Marton Sándor1983Debrecen6:51
525.Pál Béla1972Jászárokszállás6:51
525.Rajki Hortenzia1977Budapest6:51
525.Telek Ákos1984Budapest6:51
525.Tősér Alajos1985Jászberény6:51
525.Zórándy Nóra1982Budapest6:51
541.Ferenci Malgorzata1960Budapest6:52
541.Ferenci Tamás TMM 5x 1985Budapest6:52
541.Hegedűs Ágoston1975Kecskemét6:52
541.Horváth Balázs1979Budapest6:52
541.Ihászné Pál Judit1961Ózd6:52
541.Kádár Dóra1987Szekszárd6:52
541.Kalmár Dániel István1994Eger6:52
541.Karner Fanni1996Veresegyház6:52
541.Karner Gábor TMM 7x 1969Veresegyház6:52
541.Kerényi Szabolcs1973Debrecen6:52
541.Kordás Edit1974Debrecen6:52
541.Nagy László1971Balmazújváros6:52
541.Oláh Klaudia1978Csobánka6:52
541.Osváth Sándor1956Ózd6:52
541.Pálosi Adrienn1983Gyöngyöspata6:52
541.Szabó Imre TMM 7x 1975Debrecen6:52
541.Szombathy-Groski György1979Debrecen6:52
541.Tóth László TMM 5x 1977Budapest6:52
541.Váradi Attila1996Gyöngyös6:52
541.Váradi Vivien1995Gyöngyös6:52
561.Both Zsuzsanna1974Csömör6:53
561.Dr. Zágon Orsolya1987Budapest6:53
561.Dubszki Zsolt1968Csömör6:53
561.Gáspár Péter OM30 1x 1980Budapest6:53
561.Györgyi Gábor1976Budakalász6:53
561.Horváth Marcell1986Budapest6:53
561.Jánosi Andrea19666:53
561.Juhász Gergely19826:53
561.Kosztin János1987Debrecen6:53
561.Lupsea Judit1990Szeged6:53
561.Pecze Ádám1996Budapest6:53
561.Pecze Zoltán TMM 6x 1966Budapest6:53
561.Sípos Kincső Virág1994Szeged6:53
561.Szabó Csilla1980Budapest6:53
575.Barta Viktória1982Debrecen6:54
575.Benéné Márki Ilona1963Püspökladány6:54
575.Izsó Benedek1982Budapest6:54
575.Kiss Csaba László TMM 7x 1995Salgótarján6:54
575.Kiss Erzsébet1970Budapest6:54
575.Kristóf Anita1984Debrecen6:54
575.Martonosi Péter1977Szeged6:54
575.Peták Kálmán HK 11x  TMM 9x 1937Szolnok6:54
575.Simola Lukács Zsolt1981Kecskemét6:54
575.Tóth József1977Budapest6:54
585.Farkas Attila1979Hajdúszoboszló6:55
585.Farkas Rudolfné1955Cegléd6:55
585.Koltai Dániel1979Budapest6:55
585.Molnár Balázs TMM 8x 1986Somoskőújfalu6:55
589.Brotscholl Pál HK 5x 1970Budapest6:56
589.Dobos László1977Tiszapüspöki6:56
589.Liszkai János TMM 7x 1968Gödöllő6:56
589.Major Virág1986Budapest6:56
589.Pekli Judit1980Gödöllő6:56
594.Babarczy Kristóf1990Gödöllő6:57
594.Fekete-Liszkai Zsuzsanna1984Tura6:57
594.Sarkány Zoltán1972Budapest6:57
594.Zsida László2000Budapest6:57
598.Deme Barnabás1995Nagyréde6:58
598.Gorda Lászlóné TMM 5x 1957Ecséd6:58
598.Guth Zoltán1987Bóly6:58
598.Hegedűs Bence1990Dombóvár6:58
598.Horváth Sándor TML 7x 1945Szeged6:58
598.Kéri Ádám1989Gödöllő6:58
598.Kobzi István MU 10x 1955Gyöngyös6:58
598.Mátyásházi Anna MU 5x  HK 5x  TML 5x 1949Mátrafüred6:58
598.Nagy András1955Ecséd6:58
598.Radnay Eszter1975Budapest6:58
608.Asztalos István1964Szolnok6:59
608.Hatás Dániel1984Budapest6:59
608.Juhász György1985Nyiregyháza6:59
608.Kisely Róbert1977Szolnok6:59
608.Lóczi Judit1961Szolnok6:59
608.Őry Zsombor2001Budapest6:59
608.Páczai Milán2001Budapest6:59
608.Páka Balázs1984Nyírlugos6:59
608.Pelenczei Bálint2001Budapest6:59
608.Tamási Alexandra1990Budapest6:59
608.Tiponucz Mónika1971Nagyvárad6:59
619.Asztalos Zoltán HK 5x  TMM 5x 1987Mátraterenye7:00
619.Berzicza Eszter Dr.1986Budaörs7:00
619.Bohács Ádám HK 5x 1983Mátraterenye7:00
619.Horváth Éva1966Debrecen7:00
619.Lippai Szabolcs1980Debrecen7:00
619.Lippainé Tisza Angéla1979Debrecen7:00
619.Sípos Apor Árpád1976Bicske7:00
619.Sípos Zsófia Enikő1990Szeged7:00
Albóci Marcell1983Budaörs7:02
Blaha Zsanett1986Ceglédbercel7:02
Papp Zoltán1974Debrecen7:02
Thold Tibor1984Hajdúnánás7:03
Tóth Ádám Péter1982Debrecen7:03
Bakó Ádám1991Pécel7:04
Kovács Ágnes1994Borsodnádasd7:04
Luca kutya2012Budapest7:04
Rózsás László1977Budapest7:04
Sárosi Darma2000Szentendre7:04
Miskolczy István2000Budapest7:05
Reinspach Kristóf1997Szentendre7:05
Sipos Fanni1994Budapest7:05
Jákli Eszter1991Budapest7:06
Szakál Dorottya1991Budapest7:06
Szakál Gergely1994Budapest7:06
Szirányi Olivér1991Budapest7:06
Nemák Dóra1982Budapest7:07
Csernák Zoltán Csaba1980Kecskemét7:08
Pataki Máté1986Szilsárkány7:09
Cserháti Zoltán1977Csömör7:10
Haszon Krisztián1982Budapest7:10
Haszon-Hegedűs Eszter1985Budapest7:10
Kubina Ádám1985Budapest7:10
Lantos Dávid1986Nagykőrös7:10
Poncz Rihárd2000Érd7:10
Baumann Bence2000Budapest7:11
Baumann Gergő2000Budapest7:11
Deák Barnabás1982Etyek7:11
Dicső Károly1971Kistarcsa7:11
Dicsőné Jáger Szilvia1976Kistarcsa7:11
Cserháti Balázs1979Csömör7:12
Farkas Dániel Bence2001Szigetszentmiklós7:12
Kollár Gábor1977Szolnok7:13
Kovács Nóra1979Budapest7:13
Jernei András1956Szűcsi7:14
Kenyó Kristóf1985Budapest7:14
Koczka István1984Hatvan7:14
Komjáti Géza1987Hatvan7:14
Nagy Viktor1978Szűcsi7:14
Patai Norbert1983Gyöngyös7:14
Pokov Réka19817:14
Schmidt Sándor HK 12x 1993Szigetbecse7:15
Schmidt Sándor id.1959Szigetbecse7:15
Schmidt Sándorné1969Szigetbecse7:15
Schmidt Szilvia1996Szigetbecse7:15
Gubics Róbert1977Budapest7:18
Majoros Balázs1978Budapest7:18
Vámos Bernadett1977Adács7:18
Nagy Árpád1978Nagyvarad7:19
Boros László19647:20
Czeiner Katalin1974Etyek7:20
Fábián György1949Nagyvárad Románia7:20
Málnás Kristóf1981Debrecen7:20
Takács Bálint MU 11x  TMS 8x 1982Budapest7:20
Maróti Dániel1982Érd7:21
Tánczos Tibor1965Dunaharaszti7:21
Tóth Gábor1966Kecskemét7:21
Csukás Árpád1981Budapest7:22
Reinspach Roland1970Szentendre7:22
Somogyi Endre1970Kecskemét7:22
Sóti Ádám1985Budapest7:22
Dudás Sándor András1989Budapest7:23
Kardos Ivett1982Sátoraljaújhely7:25
Finta Ádám1988Balatonendréd7:26
Kiss Szabolcs1980Balatonendréd7:26
Pap Csaba1988Balatonendréd7:26
Papp Andrea OM20 1x 1976Gyöngyös7:26
Papp Krisztina1980Gyöngyös7:26
Bekő György1976Nagykanizsa7:27
Geszti Marian1981Budapest7:27
Szepesi Zsolt1972Nagykanizsa7:27
Tóth Péter dr1979Gödöllő7:27
Zakár Tivadar1979Gyöngyös7:27
Bódi Eszter1972Gyöngyös7:29
Csapó Zsófia1976Budapest7:29
Dombai Kinga HK 7x 1976Gyöngyös7:29
Máté Viola1981Budapest7:29
Virág János1979Budapest7:29
Billay Orsolya1988Budapest7:30
Petri Dávid1980Budapest7:30
Rapai Zsolt TMXL 5x 1973Budapest7:30
Dékány Tibor1980Kecskemét7:31
Donka László1956Tiszalök7:31
Hegedűs Gábor1991Budapest7:31
Himerné Virág Erika1966Nyíregyháza7:31
Horváth Zsolt1972Tinnye7:31
Meleg Tibor1969Tiszalök7:31
Nagy Izsó1981Hatvan7:31
Unger Alex1981Szombathely7:31
Kott Ferenc1972Domony7:32
Vízkeleti Péter1972Budapest7:32
Kulcsár Zoltán János19807:33
Megyesi Dóra1979Dunaharaszti7:33
Pethes Róbert1980Jászárokszállás7:33
Kecskeméti Zsolt1975Budapest7:34
Megyes Ádám1998Bátonyterenye7:34
Megyes Józsefné Nagy Brigitta1977Bátonyterenye7:35
Bércesi Balázs TMXL 5x 1957Mátrafüred7:37
Bércesi Tímea1978Szigetszentmiklós7:37
Endrődy Kati1956Budapest7:39
Jakubisz Zsuzsa1952Budapest7:39
Kézi Judit1965Budapest7:39
Tétényi Éva1959Budapest7:40
Meggyes József1972Bátonyterenye7:41
Doma Zsolt1985Debrecen7:43
Kiss Dávid1999Bátonyterenye7:43
Letovai Zoltán1995Salgótarján7:43
Mózesné Czerván Mária1969Tápiószentmárton7:43
Dósa Bálint19927:44
Ökrös Tamás1987Szolnok7:44
Dénes Edit1968Budapest7:45
Kiss Máté1986Nyíregyháza7:45
Szekretár Mónika1993Gyula7:45
Sztarrov Szvetoszlav1964Budapest7:45
Gergely Pál Dávid1987Budapest7:46
Hajnal Gergő1987Demecser7:46
Cselenyák Éva1986Tiszavasvári7:47
Navratil Zoltán1985Debrecen7:47
Navratilné Kovács Katalin1982Debrecen7:47
Stampf Péter1980Ajka7:47
Bács András1995Tiszavárkony7:50
Horváth Attila1995Szolnok7:50
Földházi Erzsébet1962Budapest7:51
Kovács Gábor1995Újszász7:55
Nagy Brigitta1986Debrecen7:55
Bazsa Celesztin Márk1990Debrecen7:59
Bazsa Krisztián Attila1986Debrecen7:59
Dorogi Zoltán1986Debrecen7:59
Mentő Dániel1997Budapest7:59
Molnár Soma1996Budapest7:59
Őry István1943Budapest7:59
Őryné Ormándi Csilla1967Budapest7:59
Domonkos Atilla1995Budapest8:00
Cserna Anikó1958Nagyvárad8:05
Naszádos Edit1972Halásztelek8:06
Szilágyi Attila1978Jászkisér8:06
Tóth Eleonóra1982Budapest8:06
Murányi Zoltán1979Budapest8:07
Bratinka Zsolt1981Törökbálint8:08
Gyurán István1978Budapest8:08
Kis Boglárka1982Budapest8:08
Nádas Ildikó1977Budapest8:08
Bartakovics Bükkös Balázs1982Szolnok8:09
Bossányi Zsófia1984Budapest8:09
Horváth Gábor1979Gyömrő8:09
Mozes, Sergi1976Budapest8:09
Csorba Balázs19788:15
Hodován László1961Kecskemét8:17
Hodován Milán1998Kecskemét8:17
Tóth Gábor1975Cegléd8:18
Töreki Richárd1987Budapest8:18
Kovács Éva1981Algyő8:19
Csikos Valéria1979Eger8:22
Szabó Antal TMXL 6x 1978Budapest8:22
Hajdú Zsuzsanna1985Budapest8:23
Töreki Szabolcs1980Budapest8:23
Esztocsák Milán1985Budapest8:25
Nagy Szabolcs Dániel1983Budapest8:25
Werlein Fábián1992Budapest8:27
Szabolcs Zoltán1968Mezőtúr8:28
Bornemisza Sándor1986Budapest8:29
Szőcs Ilona Hanna1983Békés8:30
Kiss József1975Debrecen8:31
Olsefszky Béla1944Budapest8:34
Tóth Csaba1976Debrecen8:54
Tóth Sándor1969Budapest8:54
Hevesi Béla1975Debrecen9:05
Barancsi Ágnes1975Mezőtúr9:08
Lukács Andrea1973Mezőtúr9:08
Tóth Zsuzsanna1961Túrkeve9:08
Zuppán Brigitta1978Mezőtúr9:08
Terenyi Sándor1975Lajosmizse9:11
Nagy Zoltán1981Budapest9:13
Kanó Péter1980Szeghalom9:14
Pohánka Barbara Kata1983Eger9:14
Pohánka Margit1970Szeged9:14
Szenáky Zsolt1969Kecskemét9:22
Kuklics Zoltán1979Vezseny9:29