A 2012. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Peták Kálmán     HK 12x     TMM 9x (1937), Szolnok, 75 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Tóth Ádám HK 18x  TMM 10x    1986Gyöngyös2:24
2.Nagy István             TMXL 7x  OM20 1x 1972Isaszeg2:37
3.Veres Tamás      1975Budapest2:58
4.Rusvai László TMS 8x  TMM 7x    1963Jászárokszállás3:04
5.Tarnóczi Tamás               1971Salgótarján3:09
6.Dévai Dániel HK 10x  TMM 7x 1985Gyöngyös3:11
7.Konkoly Gergely HK 7x  TMS 6x    1979Jászárokszállás3:20
8.Bódor Sándor            1974Budapest3:21
9.Pozbai Dávid   1991Szirmabesenyo3:22
10.Vakhal György   1955Szentes3:27
11.Oláh Gábor   1983Debrecen3:28
12.Kállai Tamás      1976Budapest3:29
12.Zsebeházy Zsolt      1978Hajdúböszörmény3:29
14.Korcsok Pál MU 5x          1975Isaszeg3:31
14.Sáthy István      1962Budapest3:31
16.Hárskuti Márton         1980Bátonyterenye3:37
17.Halona István         1972Miskolc3:39
18.Müller Balázs      1977Szerencs3:41
18.Tóth Tibor      1970Szentendre3:41
20.Bozsó Norbert TMM 16x 1976Budapest3:44
20.Illés Péter    MB 5x          1983Debrecen3:44
22.Ecser Gábor    MB 20x  TMM 15x       1973CEGLÉD3:45
23.Szabó László HK 5x  TMM 6x 1971Nagyréde3:46
24.Pintér Nándor          TMM 7x 1995Gyöngyös3:51
25.Lőrincz Gábor    TMM 6x 1949Szegvár3:53
25.Marczis Dávid TMM 6x 1991Ostoros3:53
27.Harangozó Ferenc MB 12x  TMM 17x 1987Heréd3:57
28.Brindza Zoltán          TMM 5x    1970Gyöngyös3:58
28.Karner Gábor TMM 7x 1969Veresegyház3:58
28.Pintér Zoltán HK 7x        TMM 8x 1968Gyöngyös3:58
28.Udvardi Szabolcs MB 6x  TMM 10x 1975Budapest3:58
32.Szántai Zoltán   1970Sülysáp3:59
33.Baranyai Tamás         1976Gyúró4:00
33.Lovász Zsolt      1977Budapest4:00
33.Sárvári Szabolcs    MB 7x       1976Budapest4:00
36.Bikki Gábor               1967Budapest4:02
36.Bikki Levente   1994Budapest4:02
36.Dénes Áron   1994Kistarcsa4:02
36.Kovács Péter Attila HK 6x    1973Budapest4:02
40.Györki Levente       TMM 7x 1976Budapest4:08
41.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest4:09
41.Stork Mihály         1997Bátonyterenye4:09
41.Szikszai Szabolcs    TMM 7x 1976Salgótarján4:09
41.Sziszkai Szabolcs   1976Salgótarján4:09
41.Tóth Ervin    MU 7x  HK 5x          1961Bátonterenye4:09
41.Vágó Attila       TMM 17x    1974Gyömrő4:09
47.Juhász Péter      1966Hajdúszoboszló4:10
47.Vágó Miklós          TMM 16x    1973Tarnaméra4:10
49.Jaros Zsolt HK 10x  TMM 11x 1971GYÖNGYÖS4:11
50.Veres Krisztián TMM 5x    1977Szolnok4:17
51.Antalóczy Áron      1990Hatvan4:19
52.Horváth Krisztián      1980Budapest4:21
53.Velkei Péter    TMM 8x    1977Besenyszög-Palotás4:22
54.Konkoly Koppány Máté            1999Szolnok4:24
55.Porderka Zoltán   1971Törökszentmiklós4:26
56.Forrai Gábor TMM 14x 1979Budapest4:28
56.Szűcs Csaba TMM 5x 1983Dorogháza4:28
58.Takács Roland            1969Miskolc4:30
59.Konkoly Antal MU 7x     TMM 7x 1972Szolnok4:31
60.Rózsa Dávid   1995Szeged4:33
61.Dobos József HK 19x    1967NAGYKÁTA4:39
62.Lajkó Máté      1995Tura4:41
63.Nagy István   4:42
64.Farkas Gábor       TMM 5x    1969Gyöngyös4:47
64.Herőczi Sándor ifj.   1999Szolnok4:47
64.Nacsa Imre György TMM 8x 1976Budapest4:47
67.Czinkóczky András TMM 6x 1968Budapest4:48
67.Misik Tamás      1978Budapest4:48
69.Bihari Balázs   1983Pásztó4:49
69.Forgács Péter            1973Vác4:49
69.Illés Péter   1987Karancskeszi4:49
72.Major Zoltán         1964Szolnok4:51
72.Rusvai László      1995Jászárokszállás4:51
74.Juhász Attila      1973Eger4:52
74.Kenyeres Gábor   1972Szeged4:52
76.Aba Attila         1984Budapest4:53
77.Pákozdi Csaba   1974Cegléd4:54
77.Vig Károly   1981Cegléd4:54
79.Darkó Attila   1979Szolnok4:55
79.Herőczi Sándor Dr.   1966Szolnok4:55
79.Plank István      1958Budapest4:55
82.Csontos László   1980Bocskaikert4:56
83.Molnár Tamás          TMXL 5x 1979Salgótarján4:58
83.Papp Gyula   1971Eger4:58
85.Kapusi Norbert      1982Debrecen4:59
85.Német Sándor          TMM 17x 1967Cegléd4:59
87.Nagy Zoltán      1974Markaz5:01
87.Vágner Lóránt   1955Gyöngyöspata5:01
89.Balogh Norbert    MB 6x  TMM 5x  TMXL 7x 1974Abasár5:02
89.Sajti Zsombor Csaba   1978Kecskemét5:02
91.Molnár Gábor   1979Gyöngyössolymos5:03
92.Herczeg Tibor      1975Budapest5:04
93.Csernus L. Gábor         1965Budapest5:05
94.ifj. Major Zoltán    MB 5x    1990Szolnok5:06
95.Határ Máté            1983Nagylók5:08
96.Szabó Roland   1975Rimaszombat5:10
96.Vámos István      1979Rimaszombat5:10
98.Fejér Péter      1985Debrecen5:11
98.Szűcs Nándor    HK 10x        TMXL 5x 1974Gyöngyös5:11
100.Venyige Róbert      1982Biharkeresztes5:13
101.Maschek Tamás    TMM 5x    1995Aszód5:14
101.Palczert Tamás               1969Debrecen5:14
103.Bakos Gábor TMM 10x 1976Bátonyterenye5:15
104.Fehér János TMM 5x 1974Miskolc5:16
105.Dolenszky Zoltán      1980Tiszalúc5:18
105.Kui László       TMM 16x 1989Adács5:18
105.Lőrinczi Zsolt   1977Tiszalúc5:18
108.Kroffinger József HK 8x     TMM 6x       1954Gyöngyös5:20
109.Balaton Géza   1979Komárom5:21
110.Alkér András      1943Budapest5:25
111.Szabó Ádám   1995Hódmezővásárhely5:29
112.Kincses Róbert    HK 5x  TMM 16x 1979Budapest5:30
112.Kőrösi Bálint   1983Székesfehérvár5:30
114.Kiss Kende HK 7x    1997Úri5:31
115.Lakatos Zoltán    TMM 8x 1967Veresegyház5:32
115.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár5:32
117.Maleczky Péter   1987Miskolc5:33
118.Magyar Tamás    HK 6x  MB 9x  TMM 7x    1954Budapest5:34
118.Pesti György         1981Budapest5:34
120.Paskuj Mátyás         1967Szeged5:35
120.Paskuj Sámuel            1996Szeged5:35
120.Pető Csaba   1960Debrecen5:35
123.Nagy József         1981Tiszatenyő5:38
123.Vízi Béla HK 19x  TMM 15x 1957Jászalsószentgyörgy5:38
123.Zsemba József   1995Vác5:38
126.Maleczky Ákos   1982Miskolc5:40
127.Pető Marcell   1989Debrecen5:41
128.Horváth János    TMM 6x 1977Budapest5:43
128.Juhász Sándor            1996Szolnok5:43
128.Váczy Egon            1983Tófalu5:43
131.Bán Sándor TMM 5x 1941Hódmezővásárhely5:46
131.Nagy Csaba         1989Tiszatenyő5:46
133.Kaló Róbert            1979Jászalsószentgyörgy5:47
133.Sulyok Tamás dr.               1956Szeged5:47
135.Hársy Marcell         1992Gyöngyös5:49
135.Maczák Attila             TMS 5x       1977Márkháza5:49
135.Sápi Balázs Tibor   1998Debrecen5:49
135.Sápi Viktor Dávid   1999Debrecen5:49
135.Tóth Gergő      1986Báránd5:49
135.Tóth Tibor Mátyás    TMM 5x 1982Budapest5:49
141.Tóth Arnold   1979Gyöngyöshalász5:50
142.ifj. Túri Ferenc MU 7x     TMM 7x    1999Törökszentmiklós5:51
142.Túri Ferenc MU 14x  TMM 14x 1962Törökszentmiklós5:51
144.Buvár István dr.    HK 7x  TMM 5x 1973Mezőkovácsháza5:52
144.Kubovics Zoltán   1974Budapest5:52
144.Papp Zoltán            1969Gelse5:52
144.Simonkovics Zsolt   1975Tiszaföldvár5:52
144.Vincellér Attila      1970Budapest5:52
144.Zajácz József         1971Budapest5:52
150.Gyula Ádám      1994Tiszaújváros5:54
150.Rónay Tamás    TMM 6x 1970Bátonyterenye5:54
150.Sára Péter    MB 7x       1995Tura5:54
150.Szemere Szabolcs      1979Sajóbábony5:54
154.Bene Tibor   1962Derecske5:55
154.Nagy Lajos       HK 6x     TMM 5x    1966Szolnok5:55
156.Oravecz Szabolcs HK 8x     TMM 5x       1976Jobbágyi5:56
156.Tóth András         1996Szolnok5:56
158.Nagy Attila Ádám      1994Tiszaújváros5:57
158.Nagy Imre      1984Gyöngyös5:57
158.Tóth Balázs            1993Szolnok5:57
161.Aros Ákos      1974Budapest5:59
161.Dallos István   1967Alsózsolca5:59
161.Dallos Zsolt TMM 5x 1991Alsózsolca5:59
164.Debreceni Béla      19766:00
164.Kabai Zoltán HK 9x  MB 13x        TMXL 10x 1955Bátonyterenye6:00
164.Kálmán Viktor    MB 5x    1980Budapest6:00
164.Notter Krisztián    TMM 13x 1975Gödöllő6:00
164.Takács Tibor          TMM 5x    1984Solymár6:00
164.Tömpe Márton      1979Budapest6:00
164.Varga József MU 7x       1957Gyöngyöstarján6:00
171.Huszár Tamás      1981Budapest6:01
171.Veszelka Szabolcs      1980Budapest6:01
173.Megyesi-Jeney András      1977Budapest6:06
173.Szabó József TMS 5x    1971Debrecen6:06
173.Tóth László Richárd         1987Gyöngyös6:06
176.Osztrogonác Csaba TMM 14x 1982Bácsalmás6:07
176.Textor Ferenc            1963Budapest6:07
178.Petróczi Tamás          TMM 11x    1986Kiskunfélegyháza6:08
179.Ábrahám Balázs   1972Budapest6:09
179.Kuruc Ádám   1994Bóly6:09
179.Lieli Róbert   1974Budapest6:09
182.Fehér István                   TMXL 6x 1951Dömsöd6:10
182.Kerék Attila TMM 11x 1974Budapest6:10
182.Kőszegi István                TML 5x    1950SZIGETSZENTMÁRTON6:10
182.Lebedy Máté         1981Szentendre6:10
182.Somogyi István ifj.   1999Budapest6:10
187.Bokory Gábor   1975Budapest6:11
188.Dr. Beregi László             TMM 6x       1953Szolnok6:13
188.Nagy Sándor      1982Gyöngyös6:13
190.dr. Nagy Ákos            1979Budapest6:14
190.Oláh Csaba    TMM 12x 1983Tarnaszentmiklós6:14
190.Papp Zsolt    TMM 5x 1968Budapest6:14
190.Vigvári Péter       TMM 6x    1982Debrecen6:14
194.Balogh Zsolt          OM25 1x 1963Gyula6:15
194.Erb Lajos MU 10x     TMM 11x 1974Vác6:15
194.Kuruc János   1966Bóly6:15
194.Papp Bence Bendegúz      1999Budapest6:15
194.Papp Márton      1992Budapest6:15
194.Patkó Gábor   1984Telki6:15
200.Balázs Zoltán      1977Budapest6:16
200.Bódi István   1985Balástya6:16
200.Kapusi Gergő      1987Debrecen6:16
200.Kordás István   1985Balástya6:16
200.Koza József   1989Gödöllő6:16
200.Metz Nándor    TMM 5x    1960Tárnok6:16
200.Molnár Balázs         1979Budapest6:16
200.Rózsavölgyi Miklós       TMM 15x 1983Budapest6:16
200.Sitku Szabolcs            1987Debrecen6:16
200.Toba Zoltán TMM 10x 1983Budapest6:16
210.Mischinger Péter   1984Budaörs6:17
211.Antal Zoltán         1963Füzesabony6:18
211.Kardos Gergő   1977Budapest6:18
211.Veréb József   1982Tiszavasvári6:18
211.Völgyi-Csík István MB 12x  TMM 8x  TML 5x    1962Jászberény6:18
211.Weigl Zsolt      1975Törökbálint6:18
216.Darók István   1979Jászboldogháza6:19
216.Gömöri András            1975Jászboldogháza6:19
216.Gömöri Gyula               1976Jászboldogháza6:19
216.Huszkó Géza      1968Debrecen6:19
216.Kerekes Antal    HK 6x          1974Jászboldogháza6:19
216.Sápi S. Tibor   1970Debrecen6:19
216.Tuli Péter   1978Budapest6:19
223.Kaszonyi Gábor   1986Mátészalka6:20
223.Pálfi György            1983Budapest6:20
223.Panyiczki Gyula   1949Törökbálint6:20
223.Rákos Tamás      1969Salgótarján6:20
227.Bobok Péter         1972Miskolc6:21
227.Maschek László          TMM 12x 1970Aszód6:21
227.Rátkai László   1983Bodrogkeresztút6:21
227.Tóth Mihály         1986Őriszentpéter6:21
231.Bardóczi István    MB 15x           TMXL 13x 1976Markaz6:22
231.Bodor Tamás György   1988Salgótarján6:22
231.Gyenes István      1989Karancskeszi6:22
231.Környei Gábor      1971Budapest6:22
235.Kiss Ádám   1988Salgótarján6:23
235.Környei Attila         1973Budapest6:23
237.Deák Péter HK 5x     TMM 10x 1980Debrecen6:24
237.Fazekas László   1966Budapest6:24
237.Kovács Imre   1965Solymár6:24
237.Rémás Zsolt   1968Kazincbarcika6:24
237.Sipos Péter   1985Budapest6:24
237.Szenes Marcell MU 9x     TMM 8x 2000Szolnok6:24
237.Szokodi Gábor   1984Budapest6:24
244.Balázs Attila   1986Pásztó6:25
244.Bodor Bálint         1994Szolnok6:25
244.Csepeti Ádám   1984Budapest6:25
244.Farkas László                TMXL 7x 1984Hajdúböszörmény6:25
244.Franciszti Balázs   1986Pásztó6:25
244.Gönczi Imre Róbert   1979Debrecen6:25
244.Tóth László      1980Ózd6:25
251.Danyi Ferenc      1967Tarnazsadány6:26
251.Hadzsi Bence   1996Gyöngyössolymos6:26
251.Megyesi József      1983Budapest6:26
254.Antal Imre       TMM 6x 1976Törökszentmiklós6:27
254.Babarczy Kristóf      1990Gödöllő6:27
254.Babarczy Tamás         1963Gödöllő6:27
254.Bata Attila         1982Vác6:27
254.Bozó Ferenc         1961Ózd6:27
254.Fekete Botond          TMM 6x 1960Aszód6:27
254.Gortva József HK 5x     TMM 8x    1958Budapest6:27
261.Balázs Péter   1982Hatvan6:28
261.Forró Zoltán      1982Hatvan6:28
261.Pingiczer Ákos      1988Salgótarján6:28
264.Ács Péter      1993Szeged6:29
264.Nagy Norbert         1977Pázmánd6:29
264.Takács Gyula      1993Székesfehérvár6:29
267.Bökönyi Zoltán   1978Debrecen6:30
267.Dr. Szabad Gergő                  1978Pásztó6:30
267.Hajdú Zoltán      1985Gyöngyössolymos6:30
267.Janoviczki Gergő      1984Gyöngyössolymos6:30
267.Kuzder Tamás dr.               1979Edelény6:30
267.Liszkai Márton TMM 8x    1991Gödöllő6:30
267.Magyar Tamás          MB 7x     TMXL 10x 1980Budapest6:30
267.Ormos András            1979Debrecen6:30
275.Dudás M. Attila   1969Kecskemét6:31
275.Kosztelnik Gábor               1978Miskolc6:31
275.Kökény Zsolt      1974Budapest6:31
275.Kurilla Zoltán MU 13x     TMM 13x       1964Gyomaendrőd6:31
275.Laki Levente      1969Dunavarsány6:31
275.Sike László      1972Harsány6:31
281.Balog Andárs   1989Salgótarján6:32
281.Csomor Péter   1976Budapest6:32
281.Doma Péter   1986Budapest6:32
281.Faigl Zoltán         1979Budapest6:32
281.Gál István László      1986Budapest6:32
281.Jani Tihamér   1981Budapest6:32
281.Józsa János      1975Újszilvás6:32
281.Kéri István         1985Salgótarján6:32
281.Kocsis Ferenc TMM 10x    1965Vizslás6:32
281.Kriston Péter   1994Sajószentpéter6:32
281.Molnár Béla Bence   2000Gyöngyössolymos6:32
281.Tatai Zoltán   1985Budapest6:32
293.Hegyi Ferenc            1957Gyöngyös6:33
293.Kotrás Gábor      1957Hajdúszoboszló6:33
293.Molnár Károly      1969Gyöngyöspata6:33
293.Szabó Szabolcs               1979Gyöngyöstarján6:33
297.Fekete Antal    TMM 10x    1956Hajdúböszörmény6:34
297.Forgách Márton   1994Budapest6:34
297.Kiss Árpád          TML 6x    1972Ecser6:34
297.Kocsis Tibor         1979Budapest6:34
297.Nagy Sándor Tibor MU 10x     TMM 10x 1953érd6:34
297.Osztényi József         1965Békéscsaba6:34
297.Osztényi Miklós         1994Békéscsaba6:34
297.Szavani Ádám Gábor   1988Budapest6:34
297.Varga Nándor            1994Budapest6:34
306.Baisánszki Imre   1963Kecskemét6:35
306.Boros András       TMM 5x 1960Mátrafüred6:35
306.Boros András ifj.      1990Kompolt6:35
306.Koltai Balázs   1981Budapest6:35
306.Labudek Gergely   1985Tatabánya6:35
311.Csilléri András   1973Budapest6:36
311.Gárdai Csaba   1963Budapest6:36
311.Mészáros Péter         1975Budapest6:36
311.Nádházi László   1979Budapest6:36
311.Őri Gábor Dr.   1970Budapest6:36
311.Szenes Miklós MU 5x       1973Szolnok6:36
311.Valcz Gábor   1969Budapest6:36
311.Végh Gábor      1968Salgótarján6:36
311.Virágh Krisztián            1980Budapest6:36
320.Bóka Gergely   1984Szolnok6:37
320.Horváth Dániel             TMXL 6x 1979Budapest6:37
320.Nagy-György Sándor               1983Biatorbágy6:37
320.Nyáry Endre      1968Szada6:37
320.Rimóczi Zoltán   1988Maglód6:37
320.Szabó János   19786:37
326.Kiss Csaba László       TMM 7x    1995Salgótarján6:38
326.Kuris Oszkár   1963Balassagyarmat6:38
326.Molnár Béla                  1955Gyöngyössolymos6:38
326.Nagypál Tamás      1974Békéscsaba6:38
326.Nyáry Tamás Titusz         1973Etyek6:38
326.Papp Sándor Zsolt      1985Szolnok6:38
326.Sinka Gábor            1974Veszprém6:38
333.Kovács Dávid      1977Budapest6:39
333.Liszkai János TMM 7x    1968Gödöllő6:39
333.Pozsár Krisztián   1979Budapest6:39
333.Szőke Mihály   1993Budapest6:39
337.Csordás János      1964Budapest6:40
337.Kovács Gábor HK 11x       1978Gyöngyös6:40
337.Tamus Ariel HK 5x       1977Gyöngyös6:40
340.Bagi Sándor                  1975Csongrád6:41
340.Baki Ádám TMM 5x 1978Budapest6:41
340.Bolyós Zoltán MU 13x     TMM 10x  OM20 1x 1965Jászárokszállás6:41
340.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös6:41
340.Juhász István    TMM 9x 1953Gyöngyös6:41
340.Murányi Lajos         1978Gyöngyöstarján6:41
340.Ördög Péter MU 10x  TMM 10x 1966Jászárokszállás6:41
340.Pontyik Pál                  1969Szeged6:41
340.Varga Attila      1976Adács6:41
340.Wlaszlovits András   1981Budapest6:41
350.Bálint Zoltán         1965Szeged6:42
350.Balogh Péter          TMM 7x 1971Besenyszög6:42
350.Csajnók Gyula   1968Besenyszög6:42
350.Hatala László   1975Debrecen6:42
350.Kiss Ferenc HK 22x     TMM 5x 1965Úri6:42
350.Kovács Gábor      1983Gyöngyös6:42
350.Kovács Péter HK 15x        TMM 11x       1976Gyöngyöstarján6:42
350.Mikó Balázs   1981Budapest6:42
350.Orbán Levente   1995Debrecen6:42
350.Szárnya István    MB 5x           TMXL 6x 1985Gyöngyös6:42
350.Zahorecz Balázs                  1976Üllő6:42
361.Csernák Zoltán   1980Debrecen6:43
361.Danyi Antal            1983Szeged6:43
361.Hadnagy József         1970Solymár6:43
361.Jenei Krisztián   1986Budapest6:43
361.Kobzi István MU 10x       1955Gyöngyös6:43
361.Vaderna Péter         1975Budapest6:43
367.Barta József         1957Aszód6:44
367.Ocskó Róbert      1989Debrecen6:44
367.Simon Lukács Zsolt   1981Kecskemét6:44
367.Zorgel Péter      1973Budapest6:44
371.Bérczi Kristóf    MB 6x          1984Szeged6:45
371.Gáspár Mihály         1973Létavértes6:45
371.Kovács Tamás    TMM 5x     TMXL 9x 1974Jászárokszállás6:45
371.Kovács Zoltán    TMM 5x 1948Jászárokszállás6:45
371.Molnár Gábor         1979Győr6:45
371.Péczely György      1984Szeged6:45
371.Vajk Tamás      1984Budapest6:45
371.Weintrauth András      1978Budapest6:45
379.Ármányi Dániel   1979Pécel6:46
379.Csejk Nándor      1962Balassagyarmat6:46
379.Füleki Dániel            1990Gyöngyössolymos6:46
379.Füleki Flavián      1990Gyöngyöshalász6:46
379.Juhász Boldizsár   1989Budapest6:46
379.Kovács László   1985Győr6:46
379.Mohai Gábor   1979Debrecen6:46
379.Molnár Balázs          TMM 8x    1986Somoskőújfalu6:46
379.Virág Péter               1984Budapest6:46
379.Virág Tamás          OM15 1x 1992Győr6:46
389.Csirmaz Tamás   1980Budapest6:47
389.Fileman Zoltán   1976Debrecen6:47
389.Hilbert Ferenc      1976Budapest6:47
389.Kocsonya András MB 5x          1973Budapest6:47
389.Mogyorósi István Dr.   1972Budapest6:47
389.Nagy Tibor         1971Budapest6:47
389.Orbán István   1967Debrecen6:47
389.Szabó Attila   1964Putnok6:47
389.Venyige Tamás   1980Budapest6:47
398.Kuren Péter Kox   1980Abasár6:48
398.Szabó István         1980Budapest6:48
398.Szabó Norbert            1970Debrecen6:48
398.Tóth Nándor HK 9x     TMM 11x       1981Budapest6:48
398.Török Ákos         1976Dunakeszi6:48
398.Ulics István            1970Debrecen6:48
404.Ferenci Tamás    TMM 5x    1985Budapest6:49
404.Hirka János      1978Mezőkovácsháza6:49
404.Horváth Marcell      1986Budapest6:49
404.Kovács László         1990Gyöngyössolymos6:49
404.Müller Gábor   1985Budapest6:49
404.Nagy Antal      19856:49
404.Rácz Gábor    HK 6x          1975Gyöngyös6:49
404.Sipos Balázs         1981Budapest6:49
404.Szapor Gábor         1978Budapest6:49
404.Szepesi Péter HK 12x    1979Úri6:49
414.Dubszki Zsolt         1968Csömör6:50
414.Legeza Dénes   1982Budapest6:50
414.Peták Kálmán    HK 12x     TMM 9x 1937Szolnok6:50
414.Rákos Imre      1981Hajdúböszörmény6:50
414.Tóth István          TMXL 7x 1980Debrecen6:50
419.Fekete Attila   1983Budapest6:51
419.Kiss Nándor   1981Kistarcsa6:51
419.Nagy Norbert      1983Sárvár6:51
419.Najat Attila            1974Budapest6:51
419.Százdi László   1978Csömör6:51
419.Vámos János   1977Mezőkövesd6:51
425.Bartakovics Bükkös Balázs               1982Szolnok6:52
425.Czepek Marcell   1979Szolnok6:52
425.Debrei Attila   1977Gyöngyössolymos6:52
425.Kántor Attila   1977Gödöllő6:52
425.Rehó György      1967Nyírbogdány6:52
425.Torma Levente            19776:52
425.Tóth Elek   1976Budapest6:52
425.Varga Kornél   1981Aba6:52
433.Fabula Zsolt               1982Nagykovácsi6:53
433.Fenyvesi Zsolt               1981Budapest6:53
433.Harangozó Károly            1969Jászberény6:53
433.Harangozó Márton      19976:53
433.Palotás Andor Ferenc   1975Szeged6:53
433.Szombathy-Groskó György         1979Budapest6:53
439.Lakó Péter   1972Kecskemét6:54
439.Málnás Kristóf   1981Debrecen6:54
439.Molnár István MU 5x     TMM 10x 1958Gödöllő6:54
439.Molnár Máté         1990Gödöllő6:54
439.Nagy Dávid      1986Békéscsaba6:54
439.Őri Gergely   1983Nagykanizsa6:54
439.Pásztory Lajos Péter   1982Monorierdő6:54
439.Sánta László      1973Szeged6:54
439.Varga Péter      1983Ózd6:54
448.Balázs Szabolcs      1979Egerszólát6:55
448.Deák Zoltán      1965Ebes6:55
448.Havasi Gergely      1982Budapest6:55
448.Hörömpöli Alex   1983Süttő6:55
448.Kása Sándor         1968Debrecen6:55
448.Kovács Attila Krisztián    HK 9x    1977Ebes6:55
448.Molnár Péter TMM 8x 1984Salgótarján6:55
448.Szabó Péter Dr.      1978Mátrafüred6:55
448.Villangó Ádám   1991Eger6:55
457.Androvics Mihály            1982Mezőkövesd6:56
457.Benedek Ferenc         1986Kiskőrös6:56
457.Berencsi Róbert      1980Járdánháza6:56
457.Dr. Barna Tibor                  1977Pásztó6:56
457.Kertes Gábor   1984Budapest6:56
457.Kiss Péter   1970Eger6:56
457.Simon Zoltán      1982Eger6:56
457.Vincze Szabolcs            1978Budapest6:56
465.Csernóczky Béla         1978Heves6:57
465.Sági Tamás      1973Cegléd6:57
467.Mecseky László Márton          TMM 5x    1979Mátrafüred6:58
467.Nagy András         1955Ecséd6:58
467.Petrovits Gábor   1975Budapest6:58
467.Pólik Szabolcs      1985Tiszaújváros6:58
467.Rehó Bálint            1992Nyírbogdány6:58
472.Balázs Bernát   1975Bátonyterenye6:59
472.Borbás Sándor MU 6x  HK 11x  TMM 5x 1965Úri6:59
472.Both Endre         1949Szentendre6:59
472.Both Sebestyén      1973Budapest6:59
472.Butyka Róbert   1984Gyöngyös6:59
472.Horváth István    MU 5x       1983Úri6:59
472.Papp Zoltán         1974Debrecen6:59
472.Szignárovits Máté   1988Gyöngyös6:59
480.Bercsényi Gábor   1979Budapest7:00
480.Csontos Norbert            1980Kecskemét7:00
480.Kulcsár Zoltán János   1980Bejcgyertyános7:00
480.Lehóczki Ákos   1980Dunaharaszti7:00
480.Lukács Ferenc   1969Boconád7:00
480.Tóth Ádám Péter   1982Debrecen7:00
Pethes Róbert            1980Jászárokszállás7:02
László Csaba            2001Szeged7:05
László Tibor            1970Szeged7:05
Hajnal Péter László            1967Budapest7:06
Molnár Attila         1984Győr7:06
Bács András      1995Tiszavárkony7:07
Horváth Attila   1995Szolnok7:07
Landor Balázs    TMM 9x 1981Gyöngyös7:07
Landor Csaba TMM 5x    1958Gyöngyös7:07
Nagy Hajdú Péter TMM 6x 1977Gyöngyös7:07
Gödri Attila   1970Budapest7:11
Jeszenszky Péter   1975Debrecen7:11
Kenéz Attila TMM 8x 1975Sáránd7:11
Csicsely Pál    MB 5x        TMXL 5x 1960Kiskőrös7:12
Rimár János       MB 5x     TMXL 5x 1966Kiskőrös7:12
Rimár Tamás1972Kiskőrös7:12
Kerényi Szabolcs   1973Debrecen7:13
Balogh Solt      1995Besenyszög7:14
Dr. Turi Bálint      1977Székesfehérvár7:15
Ágoston Endre1982Debrecen7:16
Keszthelyi Zoltán   1984Budapest7:16
Szalai Attila1982Pápa7:16
Takács András   1982Budapest-Zugló7:16
Sipós Hunor Zalán1990Szada7:17
Varga Péter         1977Gyöngyös7:17
Víg Tamás   1976Budapest7:17
Kovács Gábor      1995Újszász7:18
Miklódi Gergely1980Vác7:18
Balog Mihály       TMM 8x 1953Salgótarján7:19
Benkö Zoltán1975Budapest7:20
Palotás Lehel Dr.      1973Debrecen7:20
Pogácsás György      1983Martonvásár7:20
Szana Zoltán1976Nyíregyháza7:21
Pap Marcell Zoltán   1979Kecskemét7:23
Ádám Szabolcs1981Pécs7:24
Fürstner Csaba1978Törökbálint7:24
Kovács Krisztián1975Eger7:24
Szabó Gergely1981Tés7:24
Fekete Zoltán1984Budapest7:25
Mesztegnyi Imre1949Kaposvár7:25
Puskás Aladár                     1969Salgótarján7:33
Vincze Gábor    TMM 7x    1976Somoskőújfalu7:33
Bérczi Gergely1982Szeged7:34
Balázs Péter                  1979Debrecen7:35
Olexa Dávid1987Ózd7:35
Nagy Gábor            1981Nagyfüged7:37
Szemán Barnabás         1979Budakeszi7:37
Kállai Imre      1986Debrecen7:41
Dudás László1977Budapest7:42
László Attila      1985Budapest7:42
Linczmayer Attila         1976Budapest7:42
Oláh Bálint      1983Budapest7:42
Novák Miklós            1975Budapest7:43
Sipos Árpád Apor1976Bicske7:43
Hegyi Győző             TMXL 5x 1963Eger7:44
Bogyó Dávid   1984Debrecen7:46
Kovács János      1958Gyöngyös7:46
Győri Tamás      1982Budapest7:48
Tóth Sándor1970Szentendre7:48
Hegedűs Csaba   1978Nyíregyháza7:49
Kovács Gergely      1994Aszód7:49
Vida István Gábor1985Uszód7:49
Kovács Béla1982Jászberény7:51
Pongrácz Zsolt   1961Szolnok7:53
Hegedűs Marcell1979Budapest7:55
Solymosi András1979Budapest7:55
Nagy Viktor1984Tokod7:57
Lőrincz Géza1985Budapest7:58
Biláncsik Csaba1974Eger8:00
Bodnár Béla1961Eger8:00
Durucz István       TMXL 5x 1979Jászberény8:00
Terjék Szabolcs1994Gyöngyös8:01
Hadobás Milán1990Gyöngyös8:02
Féli István Attila   1980Pannonhalma8:03
Godó István   1993Bátonyterenye8:03
Trencsényi Zsolt & Johnny      1979Budapest8:05
Varga Tamás   1982Győr8:06
Kiss Martin   1996Bátonyterenye8:08
Letovai Zoltán1995Salgótarján8:08
Csekö László1982Budapest8:09
Horváth Norbert1974Szeged8:14
Nagy Viktor   1977Nyíregyháza8:15
Béres Sándor      1973Nagyhegyes8:16
Sutus Péter1971Budapest8:16
Tóth Tibor               1966Budapest8:16
Bodor Tamás György1988Salgótarján8:21
Matás Dániel1984Budapest8:21
Tóth Gábor      1975Cegléd8:24
Hij Zoltán1977Debrecen8:25
Papp Vilmos1980Debrecen8:25
Nagy Izsó            1982Hatvan8:26
Szabó Tamás   1980Debrecen8:27
Bölcsföldy Norbert1982Zalaegerszeg8:28
Mirkóczky Tamás1980Budapest8:31
Sas Szabolcs1979Eger8:31
Sebestyén Balázs1980Eger8:31
Tamás Péter1978Dunakeszi8:33
Csordás Gábor1975Vecsés8:34
Bércesi Balázs1957Csepel-Mátrafüred8:45
Tóth Tamás1975Csorvás8:45
Fodor András1971Debrecen8:54
Szokol Miklós Dr.1975Debrecen8:54
Czeglédi Péter1992Andornaktálya8:58
Soóváry Bálint      1988Eger8:58
Saárossy Márton Gergely1992Eger8:59
Soóváry Bence1985Eger8:59
Szoboszlay Zoltán Imre   1993Eger8:59
Bartal Mihály1986Dunaszerdahely9:14
Kótyuk Gergely1986Budapest9:35