A 2011. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Peták Kálmán  HK 11x  TMM 9x (1937), Szolnok, 74 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Tóth Ádám HK 18x  TMM 10x 1986Gyöngyös2:35
2.Vörös Endre TMM 6x 1978Hódmezővásárhely2:43
3.Pintér Ábel HK 5x  TMM 8x 1993Gyöngyös2:49
4.Juhász Gábor1966Hódmezővásárhely2:58
5.Fábián András1986Szeged3:03
5.Viczián Péter1987Szeged3:03
7.Huszár Norbert1970Somoskőújfalu3:11
8.Szakál Péter TMM 5x 1971Budapest3:17
9.Kállai Tamás1976Budapest3:19
9.Korcsóz Pál1975Gyál3:19
11.Győri László HK 6x 1956Salgótarján3:20
11.Pelyhe Dénes1954Salgótarján3:20
13.Karácsony Gábor1995Eger3:28
13.Tarnóczi Tamás1971Salgótarján3:28
15.Kerékgyártó Péter MB 6x  TMXL 6x 1985Eger3:29
15.Tóth Béla HK 29x 1974Szorgalmatos3:29
17.Oláh Gábor1983Debrecen3:30
18.Udvardi Szabolcs MB 6x  TMM 10x 1975Budapest3:32
19.Pelle Péter TMM 6x 1978Békéscsaba3:34
20.Kisházi László1992Hódmezővásárhely3:35
21.Fejes János1976Nagykáta3:38
22.Bódor Sándor1974Budapest3:50
22.Lőrincz Gábor TMM 6x 1949Szegvár3:50
22.Pelyhe Dénes ifj.1981Budapest3:50
25.Bánfi Róbert1977Budapest3:54
25.Vágó Attila TMM 17x 1974Tarnaméra3:54
25.Vágó Miklós TMM 16x 1973Tarnaméra3:54
28.Pintér Zoltán HK 7x  TMM 8x 1968Gyöngyös3:55
29.Kontos Gábor MB 14x  TMM 5x  TMXL 9x 1975Abasár3:56
30.Bozsó Norbert TMM 16x 1976Budapest3:58
31.Boross András1981Felsozsolca3:59
31.Ecser Gábor MB 19x  TMM 15x 1973CEGLÉD3:59
31.Forrai Gábor TMM 14x 1979Budapest3:59
31.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest3:59
35.Harangozó Ferenc MB 11x  TMM 17x 1987Heréd4:02
36.Zsebeházy Zsolt1978Hajdúböszörmény4:06
37.Müller Balázs1977Szerencs4:12
37.Tóth Tibor1970Szentendre4:12
39.Kovács Levente Dr.1971Miskolc4:16
40.Brindza Zoltán TMM 5x 1970Gyöngyös4:19
40.Mendel János1964Budapest4:19
42.Aba Attila1984Budapest4:20
43.Barca Roland1976Budapest4:22
43.Kiss Attila TMXL 6x 1997Gyöngyös4:22
43.Tóth Bertalan1996Gyöngyös4:22
46.Csordás Péter HK 5x  OM15 1x 1978Gyöngyös4:23
47.Jaros Zsolt HK 10x  TMM 11x 1971Gyöngyös4:24
47.Szabó László HK 5x  TMM 6x 1971Nagyréde4:24
49.Lehotai Róbert1966Gyöngyös4:29
49.Mohácsy Ádám1996Gyöngyös4:29
51.Szaniszló Bálint1965Miskolc4:31
52.Kolozs Gábor1976Hatvan4:38
53.Kovács Dávid1977Budapest4:43
53.Molnár Zoltán HK 7x 1962Tiszavasvári4:43
55.Német Sándor TMM 16x 1967Cegléd4:45
55.Vas Róbert MU 7x  TMM 16x 1976Abasár4:45
57.Pelle Tamás MB 5x 1977Szeged4:46
58.Papp Márton1992Budapest4:47
58.Szűcs Nándor HK 10x  TMXL 5x 1974Gyöngyös4:47
60.Csiba Ágoston1977Budapest4:48
60.Kőrösi Koppány Dr.1971Budapest4:48
62.Gyárfás Péter1964Szolnok4:51
62.Nagy Zoltán1965Szolnok4:51
62.Tisza Kálmán TMM 7x 1965Szolnok4:51
65.Hárskúti Márton1980Bátonyterenye4:52
66.Juhász Tamás MB 8x  TMXL 8x 1958Gyöngyös4:57
67.Sőregi László1973Gödöllő4:58
68.Biriki Attila MB 5x  TMXL 6x 1974Kazincbarcika4:59
68.Sándor Norbert MB 8x  TMXL 5x 1979Bátonyterenye4:59
70.Molnár Gábor1979Gyöngyössolymos5:00
70.Parai István HK 6x  TMM 5x 1955Hatvan5:00
70.Rehó Bálint1992Nyírbogdány5:00
70.Rehó György1967Nyírbogdány5:00
74.Bodor Károly TML 6x 1971Budapest5:03
74.Petrovics Csaba1971Hort5:03
76.Deme József1951Budapest5:04
76.Kincses Róbert HK 5x  TMM 16x 1979Budapest5:04
78.Fehér János TMM 5x 1974Miskolc5:05
79.Rónay Tamás TMM 6x 1970Bátonyterenye5:07
80.Karner Gábor TMM 7x 1969Veresegyház5:11
80.Kuthy Zsolt Ambrus1994Kecskemét5:11
82.Bodrogi Tamás TMM 6x 1973Miskolc5:14
82.Simon András1988Gyöngyös5:14
84.Szollár Balázs1997Gyöngyös5:15
84.Szollár László MB 9x  TMXL 9x  OM45 1x 1965Gyöngyös5:15
84.Szűcs Csaba TMM 5x 1983Dorogháza5:15
87.Fedelin Tibor MB 6x 1976MÁTRASZŐLŐS5:17
88.Bialkó Dezső János1961Erdőkertes5:18
88.Szokola Gábor1973Erdőkertes5:18
90.Túri Ferenc MU 14x  TMM 14x 1962Törökszentmiklós5:19
91.Kiss Ádám1986Szurdokpüspöki5:21
92.Laczkó Mihály László1960Szeged5:23
93.Csepregi János1982Nagytarcsa5:28
93.Füleki Ádám1979Budapest5:28
95.Fehér Tamás TMM 5x 1975Kistarcsa5:29
95.Jaczina Milán1986Budapest5:29
97.Czira Zoltán TMXL 6x 1975Budapest5:30
97.Gordos Zoltán1968Budapest5:30
97.Jeney Gábor1963Budapest5:30
97.Landor Balázs TMM 7x 1981Gyöngyös5:30
97.Orosz Csaba TMM 6x 1975Salgótarján5:30
97.Petrányi Gábor1968Budapest5:30
103.Seprős Viktor HK 12x 1982Sülysáp5:31
103.Tóth Szilárd1987Jászapáti5:31
105.Keresztes Felicián1979Budaörs5:32
105.Szabó-Hevér János1986Budapest5:32
107.Csölle Balázs1977Budapest5:33
107.Hodik Zoltán1975Csomád5:33
109.Mayer Tamás1977Aszód5:34
109.Tóth Tibor19865:34
111.Keller Zoltán1975Budapest5:35
112.Varga István1970Budapest5:36
113.Ács Péter1993Szeged5:37
113.Hornyánszki Gyula HK 11x  TMM 15x  TML 5x 1948Gyöngyös5:37
113.Kovács Gergely1994Aszód5:37
116.Nagy Róbert1988Nyírmártonfalva5:38
117.Garas Dániel1973Budapest5:41
118.Farkas Gábor TMM 5x 1969Gyöngyös5:42
118.Halász Ákos1979Miskolc5:42
118.Sápi Sándor Tibor1970Debrecen5:42
121.Jónás Gábor1968Budapest5:43
121.Kui Zoltán1984Kerekharaszt5:43
121.Szi Zsolt1975Szentendre5:43
121.Vízi Béla HK 19x  TMM 15x 1957Jászalsószentgyörgy5:43
125.Ősze Márton1987Szombathely5:44
125.Pozderka Zoltán MU 7x  TMM 5x 1971Törökszentmiklós5:44
127.Balogh Norbert MB 6x  TMM 5x  TMXL 7x 1974Abasár5:45
127.ifj. Túri Ferenc MU 7x  TMM 7x 1999Törökszentmiklós5:45
127.Nagy Lajos HK 6x  TMM 5x 1966Szolnok5:45
127.Porupsánszki Róbert TMS 5x 1974Abasár5:45
131.Frenyó Gábor1966Szügy5:46
132.Szabó Péter HK 5x 1974Hatvan5:48
132.Váczy Egon1983Tófalu5:48
134.Bán Sándor TMM 5x 1941Hódmezővásárhely5:49
135.Kovács András1984Kápolna5:51
135.Zsiros Csaba László1965Szécsény5:51
137.Bartók Gábor1994Szentes5:52
137.Csonka Antal TMM 7x 1961Szeged5:52
137.Csonka Gábor1995Szeged5:52
137.Mészáros Szabolcs1971Szeged5:52
137.Mócza Zsolt1981Debrecen5:52
142.Beliczay József1962Kecskemét5:53
142.Horváth János TMM 6x 1977Budapest5:53
142.Laták Rudolf1974Törökbálint5:53
142.Molnár Bence1994Gyöngyös5:53
142.Molnár László HK 6x 1961Pannaonhalma5:53
142.Vigh Attila1968Szegvár5:53
142.Zámbó Bence1998Budapest5:53
149.Kis Róbert1994Gyöngyös5:54
149.Majzik Ferenc1971Vecsés5:54
151.Gere Péter TMXL 5x 1976Miskolc5:55
152.Pauk János1979Szeged5:57
153.Balatoni András1973Gödöllő5:59
153.Bathó Béla1971Jászberény5:59
153.Maschek László TMM 12x 1970Aszód5:59
153.Maschek Tamás TMM 5x 1995Aszód5:59
153.Oláh Csaba TMM 12x 1983Tarnaszentmiklós5:59
158.Bölcs Zoltán HK 20x 1965Budapest6:00
158.Fabula Zsolt1982Nagykovácsi6:00
160.Horváth László1959Debrecen6:01
160.Kapusi Ede István1990Debrecen6:01
160.Sitku Szabolcs1987Debrecen6:01
163.Balogh Péter TMM 7x 1971Besenyszög6:02
163.Csajbók Gyula1968Besenyszög6:02
163.Debreczeni Ádám1992Szolnok6:02
163.Gacsal Gábor1977Dabas6:02
163.Tóth Vilmos1992Szolnok6:02
168.Dudás Márton1995Markaz6:03
168.Molnár Dániel1992Szolnok6:03
168.Széll Attila1979Markaz6:03
171.Hangrád István1981Aldebrő6:04
171.Nádudvari Péter1984Gyöngyös6:04
171.Peták Kálmán HK 11x  TMM 9x 1937Szolnok6:04
174.Balaton Géza1979Komárom6:05
174.Bíró Zsolt19706:05
174.Palczert Tamás1969Debrecen6:05
174.Szabó József TMS 5x 1971Debrecen6:05
174.Szabó Tamás1974Budapest6:05
179.Jónás Máté1991Kecskemét6:06
179.Lakatos Zoltán TMM 8x 1967Veresegyház6:06
179.Nagy Sándor Tibor MU 10x  TMM 10x 1953érd6:06
179.Orosz János1970Salgótarján6:06
179.Praksch András1987Kecskemét6:06
184.Csenilla Márton1994Miskolc6:07
184.Kecskés Kristóf19936:07
184.Viszoki Ádám1987Pápa6:07
187.Bathó Tamás1977Jászberény6:08
187.Dallos Zsolt TMM 5x 1991Alsózsolca6:08
187.Tallárom József1974Kistarcsa6:08
190.Bakos Gábor TMM 10x 1976Bátonyterenye6:09
190.Sulyok Tamás dr.1956Szeged6:09
192.Horváth Krisztián1980Budapest6:10
192.Laki Levente1969Dunavarsány6:10
192.Veres Szabolcs TMM 8x 1975Bátonyterenye6:10
195.Bartkó Zoltán1983Nagykeresztúr6:11
195.Fekete Botond TMM 6x 1960Aszód6:11
195.Horváth Zoltán1974Vámoscsalád6:11
195.Juhász István TMM 9x 1953Gyöngyös6:11
195.Juhász Sándor1996Szolnok6:11
200.Dévai Dániel HK 10x  TMM 7x 1985Gyöngyös6:12
200.Doma Péter1986Budapest6:12
200.Liszkai Márton TMM 8x 1991Gödöllő6:12
203.Pfiszterer Péter1992Vértessomló6:13
203.Pfiszterer Róbert TMM 5x 1966Vértessomló6:13
205.Bartus Lóránt1981Szolnok6:14
205.Járvás Gábor1982Szolnok6:14
205.Kolejanisz Tamás1989Budapest6:14
205.Papp Bence Bendegúz1999Budapest6:14
205.Papp Zsolt TMM 5x 1968Budapest6:14
210.id. Kosik Tibor HK 6x 1954Szurdokpüspöki6:15
210.Kovács Péter HK 15x  TMM 10x 1976Gyöngyöstarján6:15
210.Magyar Lóránd1994Szolnok6:15
210.Tóth János1983Mátrafüred6:15
214.Kiss Áron1985Gyöngyös6:16
215.Fodor József1984Szeged6:17
216.Banos János1975Hódmezővásárhely6:18
216.Csóka Ákos1974Budapest6:18
216.Koronka Dániel1991Budapest6:18
216.Koronka Gábor1989Budapest6:18
220.Sipos Hunor Zalán1990Szada6:19
220.Szomolya Péter1973Miskolc6:19
222.Gulácsy István1970Miskolc6:20
222.Herman István1971Eger6:20
222.Kovács Tamás TMXL 5x 1990Gyöngyös6:20
222.Mészáros Csaba1967Kecskemét6:20
222.Tóth Balázs1993Szolnok6:20
227.Juszt András1963Kecskemét6:21
227.Kiss Balázs1974Eger6:21
227.Koczka Ferenc1965Eger6:21
227.Pongrácz Zoltán1995Szolnok6:21
227.Szűcs István1983Mezőtúr6:21
227.Veszelka Szabolcs1980Budapest6:21
233.Huszár Tamás1981Budapest6:22
233.Kurilla Zoltán MU 13x  TMM 13x 1964Gyomaendrőd6:22
233.Orbán Gergő József1992Ebes6:22
233.Simon Tamás TMM 5x 1979Balassagyarmat6:22
237.Deák Péter HK 5x  TMM 10x 1980Debrecen6:23
237.Szabó Gábor1980Budapest6:23
239.Kiss Tamás1991Hajdúnánás6:24
239.Kui László TMM 13x 1989Adács6:24
241.Babarczy Kristóf1990Gödöllő6:25
241.Balogh Péter1982Eger6:25
241.Gecse Balázs1983Mátraterenye6:25
241.Maczák Attila TMS 5x 1977Márkháza6:25
241.Szűcs Gergő HK 6x 1983Dorogháza6:25
241.Varga Gábor1978Dorogháza6:25
247.Bokory Gábor1975Budapest6:26
248.Szakál Zsolt1977Debrecen6:27
249.Bolyós Zoltán MU 13x  TMM 10x  OM20 1x 1965Jászárokszállás6:28
249.Nagy Miklós Dániel1992Debrecen6:28
249.Osztrogonác Csaba TMM 14x 1982Bácsalmás6:28
249.Ördög Péter MU 10x  TMM 10x 1966Jászárokszállás6:28
249.Polyák Ádám TMM 7x 1990Budapest6:28
249.Tóth László MU 5x  TMM 5x 1972Kiskunfélegyháza6:28
255.Babarczy Tamás1963Gödöllő6:29
255.Juhász László1972Halmaj6:29
255.Schmiedt József1969Debrecen6:29
255.Szabó István1963Debrecen6:29
259.Molnár István TMM 10x 1958Gödöllő6:30
260.Baki Ádám TMM 5x 1978Budapest6:31
260.Potyka Gergely1992Hejőpapi6:31
260.Tarcsafalvi Balázs1976Budapest6:31
260.Várbíró András1976Budapest6:31
264.Buzás Balázs1981Miskolc6:32
264.Koronka Ádám1986Budapest6:32
266.Boróczki Gergely1978Budapest6:33
266.Csajági Csaba1975Martonvásár6:33
266.Horgonyi Péter1981Gödöllő6:33
266.Potyka Csaba1981Hejőpapi6:33
270.Balogh Gábor1979Nyíregyháza6:34
270.Csapó Tamás1959Kecskemét6:34
270.Lukovszki László MU 5x  TMS 6x 1974Hort6:34
273.Peidl Tamás19756:35
273.Szabó János Karvaly1978Vésztő6:35
275.Bérczi Kristóf MB 6x 1984Szeged6:36
275.Gergely Gábor HK 10x 1983Gyöngyöspata6:36
275.Gulyás Bence1990Aldebrő6:36
275.Hodop Krisztián6:36
275.Micsik Tamás TMM 5x 1983Szeged6:36
275.Molnár Zoltán1970Törökszentmiklós6:36
275.Noltész Róbert1986Gyöngyös6:36
275.Petróczi Tamás TMM 11x 1986Kiskunfélegyháza6:36
275.Szilágyi Mihály1978Törökszentmiklós6:36
275.Vágvölgyi Bence1988Miskolc6:36
285.Erdélyi Sebestyén1978Budapest6:37
285.Kozma Bálint1998Debrecen6:37
287.Gáspár László1982Atkár6:38
287.Illés Balázs1985Debrecen6:38
287.Kozma Ferenc1998Debrecen6:38
287.Lénárd Péter István1983Tóalmás6:38
287.Nagy-Varga Krisztián1984Hatvan6:38
287.Szakács Péter Pál1979Debrecen6:38
287.Szécsényi Tamás HK 10x  MB 6x  TML 5x  TMXL 7x 1983Mátrafüred6:38
294.Csepeti Ádám1984Budapest6:39
295.Oláh Péter1981Gyöngyös6:40
295.Pertl Ferenc1952Budapest6:40
297.Babus Dániel HK 6x 1985Gyöngyöspata6:41
297.Boros Balázs1982Budapest6:41
297.Cziczó Gábor6:41
297.Dr. Kovács Barna HK 19x  TMM 6x 1979Nagymaros6:41
297.Katona Pál Péter1986Csákvár6:41
297.Tarcsi András1986Vác6:41
303.Baksai Gergely1986Budapest6:42
303.Bognár Ottó1976Dunaharaszti6:42
303.Császi György1984Becske6:42
303.Farkas József Gergő1993Jászszentandrás6:42
303.Reményi Bálint1987Csákvár6:42
303.Rózsavölgyi Miklós TMM 15x 1983Budapest6:42
303.Tóth Dezső1966Kecskemét6:42
303.Venyige Róbert1982Biharkeresztes6:42
303.Weisz László1984Dorog6:42
312.Homoki Balázs1989Kecskemét6:43
312.Puja Sándor Dr.1971Eger6:43
312.Szombathy-Groskó György1979Budapest6:43
312.Vigvári Péter TMM 6x 1982Debrecen6:43
312.Zajacz Lajos HK 7x  TML 6x 1966Kecskemét6:43
317.Benecz Ferenc1978Gödöllő6:44
317.Erdős László1961Kecskemét6:44
317.Gyenes István1989Karancskeszi6:44
317.Hetzl András1986Budapest6:44
317.Kiss Balázs1988Salgótarján6:44
317.Kovács Bence1988Salgótarján6:44
317.Kulcsár Péter1977Göd6:44
317.Márton Géza1988Mihálygerge6:44
317.Pingiczer Ákos1988Salgótarján6:44
317.Szentesi József1965Eger6:44
317.Tóth Sándor István1986Létavértes6:44
317.Vadász Péter1982Budapest6:44
317.Vankó Dániel1976Budapest6:44
317.Zilahi-Szabó Tamás1987Győr6:44
331.Bodor Bálint1994Szolnok6:45
331.Fekete Sándor19876:45
331.Hürkecz Márk1994Békéscsaba6:45
331.Koppány Tibor1977Budaörs6:45
331.Maczkó Tibor1978Nyíregyháza6:45
331.Mucha Zoltán HK 11x  TML 6x 1972Szarvas6:45
337.Dr. Major Tamás1973Debrecen6:46
337.Elek István1971Tiszatenyő6:46
337.Jack O'Neil1995Kompolt6:46
337.Jeromos Péter1976Szatmárnémeti6:46
337.Luke Skywalker1974Kompolt6:46
337.Nagy József1981Tiszatenyő6:46
337.Szabó Péter HK 6x  TML 8x 1988Pálosvörösmart6:46
337.Szilágyi Ernő1975Szatmárnémeti6:46
337.Veres Péter MB 6x 1970Budapest6:46
337.Zelenák Balázs1994Szolnok6:46
347.Fodor Ádám1984Mezőtúr6:47
347.Korompai Máté1989Gödöllő6:47
347.Pelyhe József1979Gödöllő6:47
347.Tóth Zoltán1982Mezőtúr6:47
351.Ármágyi Dániel1979Pécel6:48
351.Bakonyi Aladár1962Budapest6:48
351.Barta Zoltán1977Nyíregyháza6:48
351.Berecz Dániel1994Kompolt6:48
351.Mazúr Gábor1985Szikszó6:48
351.Nagy Viktor1977Nyíregyháza6:48
357.Csókás József MU 5x  TMM 5x 1976Tiszaalpár6:49
357.Csúri Sándor1949Szeged-Algyő6:49
357.Deme Norbert1979Rózsaszentmárton6:49
357.Domonkos György TMM 7x 1956Salgótarján6:49
357.Kubányi Tamás1972Gyöngyös6:49
357.Nagy László1982Rózsaszentmárton6:49
357.Szolláth Tamás1974Petőfibánya6:49
357.Vincze Gábor TMM 7x 1976Somoskőújfalu6:49
357.Winkler-Antal Pál1978Veresegyház6:49
366.Balázs Bernát1975Bátonyterenye6:50
366.Baranyi Béla1970Budapest6:50
366.Pecze Ádám1996Budapest6:50
366.Pecze Zoltán TMM 6x 1966Budapest6:50
366.Szabadfi Roland1973Gyöngyös6:50
371.Gortva József HK 5x  TMM 8x 1958Budapest6:51
371.Jónizs Lajos1967Debrecen6:51
371.Kiss János1985Polgár6:51
371.Nagy-György Sándor1983Biatorbágy6:51
371.Papp Gergely1983Novaj6:51
371.Rankl István1987Csákvár6:51
371.Reményi Ákos1993Csákvár6:51
371.Szalay György Sándor1967Gyöngyös6:51
379.Bukóczki Péter1973Budapest6:52
379.Kálmán Csaba1991Szeged6:52
379.Pálos Gábor1959Budapest6:52
379.Sipos Péter1985Budapest6:52
379.Török Tamás1989Székesfehérvár6:52
384.Boros András TMM 5x 1960Mátrafüred6:53
384.Ferencz Árpád1980Debrecen6:53
384.Répássy Gergely1972Budapest6:53
384.Skornyik Gábor1979Budapest6:53
384.Szokodi Gábor1984Budapest6:53
384.Tári Kornél1988Székesfehérvár6:53
390.Barta Imre MB 11x  TML 6x  TMXL 6x 1967Szarvaskő6:54
390.Molnár Gábor1979Győr6:54
392.Balog Tamás1980Budapest6:55
392.Csete Sándor1981Nagykőrös6:55
392.Lantos Zoltán1968Szentes6:55
392.Nagy Sándor1980Hajdúszoboszló6:55
392.Nyúl-Tóth András1978Budapest6:55
392.Serfőző Tamás1981Budapest6:55
398.Borbély János1979Budapest6:56
398.Cserpák Ferenc1975Budapest6:56
398.Cserpák Zsolt1979Budapest6:56
398.Csonka Jenő1948Budapest6:56
398.György Attila1980Budapest6:56
398.Kalmár László1969Poroszló6:56
398.Szököcs Laci1983Hajdúszoboszló6:56
398.Toba Zoltán TMM 10x 1983Budapest6:56
398.Tóth Attila László1969Budapest6:56
398.Tóth Benedek Ábel1996Budapest6:56
398.Tóth Gergely Soma1998Budapest6:56
409.Erb Lajos MU 10x  TMM 11x 1974Vác6:57
409.Hinora Csaba Dr.1980Kompolt6:57
409.Sike József1983Miskolc6:57
409.Szabó Zsolt1972Erdőtelek6:57
413.Fóti Ákos1967Piliscsaba6:58
413.Harkai Károly TMM 5x 1982Kecskemét6:58
413.Jamrik Norbert1977Érsekvadkert6:58
413.Ludányi András1988Gyöngyös6:58
413.Perjési Attila1963Eger6:58
413.Raj Péter1979Cegléd6:58
413.Sebők Attila1967Csemő6:58
413.Tamás Richárd TMM 5x 1982Szigetszentmiklós6:58
421.Beck Dávid1974Budaörs6:59
421.Bizik Péter1986Miskolc6:59
421.Kovács Levente1976Budapest6:59
421.Nagy Péter1961Sóstófürdő6:59
421.Pocskai Roland1991Szeged6:59
421.Szabó János Bence1991Tiszasziget6:59
421.Zorgel Péter1973Budapest6:59
428.Balog Mihály TMM 8x 1953Salgótarján7:00
428.Balog Péter1973Vámosgyörk7:00
428.Bohács Ádám HK 5x 1983Mátraterenye7:00
428.Csoszánszki András1975Veszprém7:00
428.Czitrom Tibor HK 6x 19577:00
428.Fenyvesi Zsolt1981Budapest7:00
428.Gerencsér Ákos1979Balatonfüred7:00
428.Hulvej Róbert1976Nyíregyháza7:00
428.Kiss Szabolcs Tamás Dr.1975Budapest7:00
428.Lukács Ferenc1969Boconád7:00
428.Mező Szabolcs1979Gyöngyös7:00
428.Molnár András1990Pákozd7:00
428.Molnár Balázs TMM 8x 1986Somoskőújfalu7:00
428.Molnár Gábor1981Pákozd7:00
428.Molnár János MB 9x  TMXL 7x 1978Martonvásár7:00
428.Nagy Árpád Béla1958Gyöngyös7:00
428.Papp Sándor Zsolt1985Szolnok7:00
428.Zenkl Gábor1965Verseg7:00
Danyi Ferenc1967Tarnazsadány7:02
Merényi Zsolt1987Gödöllő7:02
Nemes Norbert1978Budapest7:02
Lakhegyi Zoltán1978Ceglédbercel7:03
Vas Ádám1993Kiskunhalas7:03
Kovács Tamás TMM 5x  TMXL 9x 1974Jászárokszállás7:04
Kovács Zoltán TMM 5x 1948Jászárokszállás7:04
Nádházi László1971Budapest7:04
Kökény Zsolt1974Budapest7:05
Környei Zoltán1985Budapest7:05
Horváth Attila1972Budapest7:06
Nagy Erik1995Kompolt7:06
Csilléri András1973Budapest7:09
Madarász Viktor1987Székesfehérvár7:09
Nyári Tamás1980Budapest7:09
Szöllősi Tibor1985Szeged7:11
Weintrauth András1978Budapest7:11
Fehér Kornél1966Pásztó7:13
Huszár László1976Budapest7:13
Bak László1970Budakalász7:15
Portik-Dobos Bence1995Tarnaméra7:16
Dorner Nándor1989Veresegyház7:17
Kocsis Sándor1964Budapest7:17
Balogh Zsolt OM25 1x 1963Békéscsaba7:18
Képiró Lajos1990Gyula7:18
Barta Péter1982Szolnok7:19
Bóka Gergely1984Szolnok7:19
Kubicsek Tamás1985Szolnok7:19
Szabó Norbert1970Debrecen7:20
Török Ákos1976Dunakeszi7:20
Nagy Kristóf1996Törökszentmiklós7:22
Bene Zoltán1966Derecske7:23
Fórián József1974Derecske7:23
Kovács Károly1964Derecske7:23
Simon Zoltán1969Dunakeszi7:23
László Imre1971Budaörs7:24
Bene Lajos1968Derecske7:25
Gombos Gyula1975Derecske7:25
Telek Ákos1984Budapest7:25
Gnädig Péter1947Vácduka7:27
Sváb László HK 6x  TML 7x  TMXL 5x 1940Budapest7:27
Kovács Róbert1974Mezőtúr7:28
Lengyel Attila1986Tatabánya7:30
Nagy Sándor1972Mezőtúr7:30
Kenéz Attila TMM 8x 1975Sáránd7:31
Tóth Zoltán1998Debrecen7:32
Bene Tibor1962Derecske7:34
Környei Gábor1971Budapest7:34
Svoboda László1974Budapest7:34
Tóth Ferenc1975Budapest7:34
Korompai Ákos1962Golyóhévíz7:35
Mikó Máté1997Debrecen7:38
Balogh Gergely1988Szabadkígyós7:39
Dobi Sándor1971Berettyóújfalu7:39
Kozma Szabolcs1998Debrecen7:39
Kozma Zsolt1970Debrecen7:39
Mikó Tibor1967Debrecen7:39
Szigetvári István1957Kiskunhalas7:39
Baumann Lőrinc1982Budapest7:41
Nagy András1955Ecséd7:43
Debrei Attila1977Gyöngyössolymos7:46
Kántor Attila1977Gödöllő7:46
Molnár Balázs1979Budapest7:48
Baumann Zsolt1955Budapest8:01
Maleta Gábor1988Dunaújváros8:07
Farkas Viktor1983Kunszentmárton8:08
Tóth Balázs1978Eger8:08
Tóth Tamás1978Gyöngyös8:08
Nagy Benedek1990Létavértes8:11
Nagy Dániel1989Létavértes8:11
Oláh Tamás1989Létavértes8:11
Molnár Péter TMM 8x 1984Salgótarján8:12
Rácz Gergely1982Debrecen8:12
Pap Marcell Zoltán1979Kecskemét8:13
Zsarkó László1979Gyöngyös8:15
Petrányi Győző Dr.1933Budapest8:28
Gonda Norbert1971Budapest8:29
Mezei Dávid1982Budapest8:29
Somos Zoltán HK 9x 1979Siklós8:32
Magyar Tibor1973Kecskemét8:36
Lisztes Norbert1976Budapest8:46
Weisz Miklós1977Budapest8:47
Benes Dezső1969Debrecen8:56
Futó András1988Budapest9:02
Dózsa József Károly1988Karácsond9:03
Féli István Attila1980Pannonhalma9:37
Csekő László1982Budapest9:48