A 2010. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Peták Kálmán     HK 12x     TMM 9x (1937), Szolnok, 73 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Vörös Endre TMM 6x    1978Hódmezővásárhely2:48
2.Rittmann Zsolt            1973Törökbálint2:57
3.Antal András   19823:00
4.Szabó András   1988Eger3:05
4.Szajkó Csaba      1985Eger3:05
6.Halona Gergely         1979Miskolc3:10
7.Fajfrik Zoltán   1986Hódmezővásárhely3:11
8.Tamasik Máté   1978Ózd3:23
9.Eördögh Ákos            1991Szirmabesenyő3:27
10.Pintér Ábel    HK 5x     TMM 8x 1993Gyöngyös3:28
11.Bánfi Róbert   1977Budapest3:30
11.Juhász Gábor      1966Hódmezővásárhely3:30
13.Petrócki Ádám TMM 6x  TMXL 7x 1993Hódmezővásárhely3:31
14.Kiss Attila      1972Miskolc3:33
15.Nagy István             TMXL 7x  OM20 1x 1972Isaszeg3:38
16.Réz Roland   19773:39
16.Varga András      1967Miskolc3:39
18.Antalóczy Dávid            1986Hatvan3:40
18.Mezei Gábor         1973Jászberény3:40
20.Sáthy István      1962Budapest3:41
21.Faragó Attila   1969Hódmezővásárhely3:53
22.Lakatos László         1981Szerencs3:54
23.Balogh Tibor            1986Kengyel3:55
24.Fodor Zoltán               1976SVK3:56
25.Bóla József         1977Agárd3:57
26.Oláh Gábor   1983Budapest3:59
27.Németh Zsolt               1969Leányfalu4:00
28.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest4:10
29.Szakál Péter       TMM 5x 1971Budapest4:12
30.Takács Roland            1969Miskolc4:13
31.Bozsik József   1967Hatvan4:21
31.Dobi Gyula       MB 16x          1953Parád4:21
33.Pál Mihály      1979Szeged4:24
34.Székely Rolf Dániel      1976Budapest4:25
34.Zsákai Zsolt             TMM 11x    1972Jászszentandrás4:25
36.Forrai Gábor TMM 14x 1979Budapest4:31
37.Sárvári Szabolcs    MB 7x       1976Budapest4:32
38.Vágó Attila       TMM 17x    1974Gyömrő4:33
38.Vágó Miklós          TMM 16x    1973Tarnaméra4:33
40.Bíró Lajos               1971Budapest4:35
40.Bozsó Norbert TMM 16x 1976Budapest4:35
40.Czinkóczky András TMM 6x 1968Budapest4:35
43.Ecser Gábor    MB 20x  TMM 15x       1973CEGLÉD4:38
44.Nacsa Tibor      1968Cegled4:39
44.Sóti István   1967Páty4:39
46.Pintér Zoltán HK 7x        TMM 8x 1968Gyöngyös4:40
47.Vojkuj Sándor MB 12x          1983Gyöngyös4:41
48.Kreininger Attila   1989Hódmezővásárhely4:42
49.Harangozó Ferenc MB 12x  TMM 17x 1987Heréd4:43
50.Füleki Ádám            1988Gyöngyössolymos4:49
50.Szabó Tibor         19654:49
52.Mészáros Imre   19884:50
52.Ördög Tamás   1979Jászszentandrás4:50
52.Patkós Gergely   19864:50
55.Bagi Attila   1976Szeged4:56
55.Bigors Ervin   1980Üllés4:56
55.Zelei Tamás MB 15x     TMXL 6x 1970Budapest4:56
58.Szilárdi Tamás      19724:57
59.Ökrös Szilveszter               1946Budapest5:00
60.Kánási Tamás    MB 7x     TMXL 8x 1972Isaszeg5:01
61.Bakos Gábor      19895:02
62.Tóth Zsolt                  1979Jászalsószentgyörgy5:03
63.ifj. Libor János         1989Budapest5:04
63.Trellay Lóránt         1989Budapest5:04
65.Daróczi Ferenc      1957Budapest5:05
66.Pintér Nándor          TMM 7x 1995Gyöngyös5:08
67.Jaros Zsolt HK 10x  TMM 11x 1971GYÖNGYÖS5:12
67.Libor János         1950Budapest5:12
67.Szabó László HK 5x  TMM 6x 1971Nagyréde5:12
70.Sziráki Miklós   1978Szentendre5:14
71.Öller György   1969Eger5:15
71.Szabó Tamás      1956Felsőzsolca5:15
71.Vida Ákos   1985Solymár5:15
74.Lobermayer István   19725:16
74.Pallos Levente   1972Budapest5:16
76.Kőrösi Koppány   1971Budapest5:17
77.Fekete Botond          TMM 6x 1960Aszód5:20
78.Czibula György   1978Döbrönte5:22
79.Kincses Róbert    HK 5x  TMM 16x 1979Budapest5:23
79.Szabó Ákos   1992Hódmezővásárhely5:23
79.Tokai-Kiss Ádám   19825:23
82.Rónay Tamás    TMM 6x 1970Bátonyterenye5:25
83.Kis Péter         1978Budapest5:26
84.Szabó Attila   1972Mátészalka5:27
85.Molnár Béla   1982Győr5:28
86.Nyári Tamás   19805:30
87.Lukovszki László MU 6x     TMS 6x       1974Hort5:31
88.Égei Dániel         1992Hatvan5:38
88.Kiss Kende HK 7x    1997Úri5:38
90.ifj. Erdei László          TMXL 5x 1995Gyomaendrőd5:39
90.Laloux Dimitri   1981Brussels5:39
90.Nagy Zoltán            1965Szolnok5:39
93.Muskatal Lucián   1988Gyöngyössolymos5:41
93.Veres Krisztián TMM 5x    1977Szolnok5:41
95.Tisza Kálmán             TMM 7x 1965Szolnok5:43
95.Veres Zsolt      1974Szolnok5:43
97.Balogh Norbert    MB 6x  TMM 5x  TMXL 7x 1974Abasár5:45
98.Szabó-Hevér János      1986Budapest5:46
99.Udvardi Szabolcs MB 6x  TMM 10x 1975Budapest5:47
100.Blaskovits István      1968Budapest5:48
100.Kovács Gábor   1968Maglód5:48
100.Sári István         1976Budapest5:48
100.Tóth Bence         1973Bátonyterenye5:48
104.Pelle Péter    TMM 6x 1978Békéscsaba5:49
105.Balogh Péter          TMM 7x 1971Besenyszög5:50
105.Csajbók Gyula    TMM 5x 19685:50
105.ifj. Túri Ferenc MU 7x     TMM 7x    1999Törökszentmiklós5:50
105.Kreskó Roland   1992Kengyel5:50
105.Pozderka Zoltán MU 7x  TMM 5x       1971Törökszentmiklós5:50
105.Rózsavölgyi Miklós       TMM 15x 1983Budapest5:50
105.Túri Ferenc MU 14x  TMM 14x 1962Törökszentmiklós5:50
112.Kecskés Kristóf   19935:51
112.Kuzder Tamás dr.               1979Edelény5:51
112.Lévai Krisztián   1975Besenyszög5:51
112.Szabados Tamás   1989Miskolc5:51
116.Dr. Kovács Barna HK 20x     TMM 6x       1979Nagymaros5:52
116.Szűcs Gergő    HK 6x       1983Dorogháza5:52
116.Varga Gábor               1978Dorogháza5:52
119.Gecse Balázs            1983Mátraterenye5:53
119.Szollár László    MB 10x     TMXL 9x  OM45 1x 1965Gyöngyös5:53
121.Papp Lajos         1953Gyöngyössolymos5:55
122.Garai György HK 14x    1977Budapest5:57
122.Kéri István         1985Salgótarján5:57
122.Kiss Péter HK 11x    1978Gyöngyös5:57
125.Borsody A. Gáspár   19925:59
125.Gál István László      1986Budapest5:59
125.Kelemen Sebastian   1986Salgótarján5:59
125.Nagy Dániel   1977Budapest5:59
129.Elics József   19956:00
129.Értékes Zoltán            1979Budapest6:00
129.Varga Péter   1987Miskolc6:00
132.Kurilla Zsolt MU 5x       1995Gyomaendrőd6:01
132.Miletics Márton   1978Budapest6:01
134.Német Sándor          TMM 17x 1967Cegléd6:02
134.Szalóki Zoltán   1989Karcag6:02
136.Kozma Csaba    HK 10x             1967Atkár6:04
137.Imre Miklós   19826:05
138.ifj. Benyovszky Péter    MB 9x     TMXL 10x  OM20 1x 1996Gyöngyös6:06
138.Király Imre      1976Gyöngyös6:06
138.Kui László       TMM 16x 1989Adács6:06
138.Lázár Zsolt   19716:06
138.Pozsa István            19726:06
138.Tallárom József      1974Kistarcsa6:06
138.Vízi Béla HK 19x  TMM 15x 1957Jászalsószentgyörgy6:06
145.Kurilla Zoltán MU 13x     TMM 13x       1964Gyomaendrőd6:07
145.Lehotai Róbert   1996Gyöngyös6:07
145.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár6:07
148.Dékány Ádám   1980Budapest6:08
148.Márki-Zay Dániel HK 5x  MB 6x     TMXL 10x 1980Gyula6:08
150.Németh Géza   1984Budapest6:09
151.Kovács Mátyás   1984Fegyvernek6:10
151.Vörös Pál      1980Tihany6:10
153.Radics Tamás   19886:11
154.Aba Attila         1984Budapest6:12
154.Szűcs Nándor    HK 10x        TMXL 5x 1974Gyöngyös6:12
154.Varga Nándor            1994Budapest6:12
154.Verebélyi Zsolt   1965Salgótarján6:12
158.Antal Elek   1968Karácsond6:13
158.Brindza Zoltán          TMM 5x    1970Gyöngyös6:13
158.Varga Balázs   1986Gyöngyös6:13
158.Veréb Gábor         1980Karácsond6:13
162.Jávorka Imre   1970Kecskemét6:14
162.Laczkó Mihály László    TMM 6x 1966Szeged6:14
164.Faragó László   1985Szeged6:15
164.Mihályi Gábor       TMM 5x 1955Jászapáti6:15
164.Tajti Miklós       TMM 5x 1968Jászapáti6:15
164.Takács Szabolcs    MB 5x    1980Gödöllő6:15
168.Kocsis Attila   1976Jászberény6:16
168.Rácz Gábor    HK 6x          1975Gyöngyös6:16
168.Sági Krisztián      1974Budapest6:16
168.Telek Pál       TMM 6x    1978Jászberény6:16
172.Nagy-Varga Krisztián         1984Hatvan6:17
172.Pozderka Béla         1972Szarvas6:17
174.Sápi Sándor Tibor   1970Debrecen6:18
175.Salamon András         1981Eger6:19
176.Balogi József   1947Makó6:20
176.Makó Attila      1971Ostoros6:20
176.Nyirádi Miklós   1977Budapest6:20
176.Peták Kálmán    HK 12x     TMM 9x 1937Szolnok6:20
176.Soós Péter    TML 5x 1965Budapest6:20
181.Kovács Gergely      1994Aszód6:21
182.Bognár László HK 6x       1976Gyöngyöspata6:22
182.Kertész Péter   1987Debrecen6:22
182.Kőműves Adrián   1978Gyöngyös6:22
185.Nagy Gábor Attila HK 5x       1983Törökbálint6:23
185.Rozinai Róbert HK 17x          1978Gyöngyös6:23
187.Bokory Gábor   1975Budapest6:24
187.Dallos Zsolt TMM 5x 1991Alsózsolca6:24
187.Osztrogonác Csaba TMM 14x 1982Bácsalmás6:24
187.Szirom Zoltán   1985Csépa6:24
191.Bozsér Levente   1979Budapest6:25
191.Diszházi Gyula         1992Piricse6:25
191.Kovács Gábor   19796:25
191.Mozgó Endre      1984Miskolc6:25
191.Petróczi Tamás          TMM 11x    1986Kiskunfélegyháza6:25
196.Bodnár Domonkos   1991Miskolc6:26
196.Böröndi Tamás   19866:26
196.Kerék Attila TMM 11x 1974Budapest6:26
196.Szabó Ádám      1993Nyíregyháza6:26
196.Szász Attila   19726:26
196.Tóth László MU 5x     TMM 5x 1972Kiskunfélegyháza6:26
196.Törös Bence   1992Petneháza6:26
203.Erdős Imre    MB 32x     TMXL 12x 1962Hajdúböszörmény6:28
203.György Attila   1969Eger6:28
203.Micsik Tamás TMM 5x 1983Szeged6:28
206.Becskei Lajos MB 8x       1974Eger6:29
206.Fábián Szilárd   1971Budapest6:29
206.Mirkóczki János         1975Eger6:29
209.Bolyós Zoltán MU 13x     TMM 10x  OM20 1x 1965Jászárokszállás6:30
209.Buglyó Zoltán   1980Budapest6:30
211.Döbrösi Balázs   1982Győr6:31
211.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös6:31
211.Mecseky László Márton          TMM 5x    1979Mátrafüred6:31
211.Ördög Péter MU 10x  TMM 10x 1966Jászárokszállás6:31
211.Somogyi András   19856:31
211.Tóth Balázs Miklós         1979Piliscsaba6:31
217.Berke Péter   1988Jászberény6:32
217.Nagy Sándor   19686:32
217.Szőts Richárd         1977Debrecen6:32
217.Tóth László TMM 5x 1977Budapest6:32
217.Völgyi-Csík István MB 12x  TMM 8x  TML 5x    1962Jászberény6:32
222.Bálint Zoltán         1965Szeged6:34
222.Esztocsák Milán         1985Budapest6:34
224.Beke Gábor         1985Budapest6:35
224.Juhász Ferenc      1984Budapest6:35
224.Vincze Tamás    MB 5x  TMM 7x 1989Mátraszele6:35
227.Bialkó Dezső      1961Erdőkertes6:36
227.Juhász Barnabás         1988Budapest6:36
227.Kálmán Viktor    MB 5x    1980Budapest6:36
227.Karner Gábor TMM 7x 1969Veresegyház6:36
227.Szokola Gábor      1973Erdőkertes6:36
227.Szűcs Tibor HK 5x    1967Sűlysáp6:36
227.Takács Tibor          TMM 5x    1984Solymár6:36
234.Doma Péter   1986Budapest6:37
234.Erdélyi Zsolt TMM 5x 1973Székesfehérvár6:37
234.Mankó Ferenc         1971Debrecen6:37
234.Salamon Dániel   1985Tiszakécske6:37
234.Tóth István          TMM 5x    1978Szeged6:37
239.Perbíró Gábor dr.      1978Budapest6:38
240.Baksa István Péter   1983Budapest6:39
240.Császár Gábor   1977Budapest6:39
240.Fónagy Ács István   1980Budapest6:39
240.Kubányi Tamás    MB 5x       19726:39
240.Nagy Sándor Tibor MU 10x     TMM 10x 1953érd6:39
240.Oláh Csaba    TMM 12x 1983Tarnaszentmiklós6:39
240.Pálfi György            1983Budapest6:39
247.Sőregi László            1973Gödöllő6:40
247.Szűcs Tihamér    HK 12x    1965Sülysáp6:40
249.Balázs László   1979Kistelek6:41
249.Budai Gábor               1978Nagyréde6:41
249.Csókás József MU 5x  TMM 5x 1976Tiszaalpár6:41
249.Dévai Dániel HK 10x  TMM 7x 1985Gyöngyös6:41
249.Fehér János TMM 5x 1974Miskolc6:41
249.Generál Gábor   1977Gyöngyös6:41
249.Maschek László          TMM 12x 1970Aszód6:41
249.Maschek Tamás    TMM 5x    1995Aszód6:41
249.Szkalák Péter      1977Erdőkertes6:41
258.Bialhó Tibor   1991Balaton6:42
258.Horváth István      1978Eger6:42
258.Kardos Gergely         1979Miskolc6:42
258.Kerényi Norman   1984Nyíregyháza6:42
258.Polgárdi Ádám   1982Püspökhatvan6:42
258.Rausch Zoltán      1967Kecskemét6:42
258.Tóth György          TMM 7x     OM20 1x 1982Budapest6:42
258.Tóth Sándor HK 9x  TMM 5x 19496:42
258.Tribela Tamás   1976Szarvas6:42
267.Balatoni András      1973Gödöllő6:43
267.Bottlik Barnabás   1968Pilisszentlászló6:43
267.Lázár Gergely   19826:43
267.Schweider Máté   19806:43
267.Török Tamás   19846:43
272.Harmati Sebestyén   19846:44
272.Janoviczki Gergő Dániel      1984Gyöngyössolymos6:44
272.Rubecz Zoltán            1972Szűcsi6:44
275.Hajdu Attila         1986Gyöngyössolymos6:45
275.Nagy Iván Gábor   1993Kisvárda6:45
275.Somogyi Gábor MB 5x          1979Nemesváros6:45
278.Elek Imre   1974Tatabánya6:46
278.Nagy Attila      1974Nyíregyháza6:46
278.Nagy Viktor      1978Szűcsi6:46
278.Tóth József   1963Budakeszi6:46
282.Dukán Gergely         1980Úrkút6:47
283.Balogh Tamás   19806:48
283.Disztl Dávid Ádám   1982Budapest6:48
283.Lőw Barnabás   19776:48
283.Vincze Gábor    TMM 7x    1976Somoskőújfalu6:48
287.Baki Ádám TMM 5x 1978Budapest6:49
287.Geresdi Attila         1984Pécs6:49
287.Kiss Ferenc HK 22x     TMM 5x 1965Úri6:49
287.Schubert Tamás   1977Budapest6:49
291.Bokros Sándor      1986Gomba6:50
291.Borbás Sándor MU 6x  HK 11x  TMM 5x 1965Úri6:50
291.Horhanzer Tamás   1987Kál6:50
291.Obi-van Kenobi   1974Kompolt6:50
295.Debrei-Nagy Zoltán TMM 5x       1963Kál6:51
295.Molnár Attila         1984Győr6:51
295.Molnár Gábor   1979Tata6:51
295.Pusztay András            1982Gyöngyös6:51
295.Ster András   1957Budapest6:51
300.Balaton Géza   1979Komárom6:52
300.Bölcs Zoltán HK 20x          1965Budapest6:52
300.Huber Tamás             OM45 1x 1976Kaposvár6:52
300.Molnár Balázs          TMM 8x    1986Somoskőújfalu6:52
300.Tatár Balázs   1982Dég6:52
305.Antal Zoltán         1963Füzesabony6:53
305.Bakos Gábor TMM 10x 1976Bátonyterenye6:53
305.Bernát Ákos MB 5x       1971Budapest6:53
305.Bikki Barnabás         1992Budapest6:53
305.Bikki Gábor               1967Budapest6:53
305.Dózsa Gergely   19766:53
305.Érsek Zsolt         1972Miskolc6:53
305.Németh Kristóf      1977Balatonfüred6:53
305.Péntek László   1973Budapest6:53
305.Szőcs Ervin      1991Csákánydoroszló6:53
305.Tóth G.   1991Mátraszentistván6:53
305.Tóth László      1980Ózd6:53
305.Veres Szabolcs          TMM 8x 1975Bátonyterenye6:53
318.Kiss Balázs            1974Eger6:54
318.Notter Krisztián    TMM 13x 1975Gödöllő6:54
320.Bán Sándor TMM 5x 1941Hódmezővásárhely6:55
320.Bernát Balázs MB 6x     TMXL 7x 1973Budapest6:55
320.Sulyok Tamás dr.               1956Szeged6:55
323.Beliczai József   1962Kecskemét6:56
323.Csonka Antal TMM 7x       1961Szeged6:56
323.Csonka Gábor      1995Szeged6:56
323.Demeter Ferenc       TMXL 7x 1976Üllő6:56
323.Fa Kálmán               1977Budapest6:56
323.Mező István   1981Debrecen6:56
323.Mohai Gábor   1979Debrecen6:56
323.Váradi Ákos   19976:56
323.Váradi Attila   1970Gyöngyös6:56
323.Váradi Attila ifj   1996Gyöngyös6:56
323.Váradi Balázs      1993Visonta6:56
334.Bardóczki Erik         1990Nagyréde6:57
334.Erb Lajos MU 10x     TMM 11x 1974Vác6:57
334.Hodai Gábor   1989Nagyréde6:57
334.Magyar Ferenc   1989Nagyréde6:57
334.Tóth Attila      1988Karancsalja6:57
339.Balog Mihály       TMM 8x 1953Salgótarján6:58
339.Fekete Sándor         19876:58
339.Németh Roland   1981Sajóörs6:58
339.Virág János   1979Budapest6:58
343.Balla Tamás   1976Budapest6:59
343.Benecz Ferenc         1978Gödöllő6:59
343.Bukovics Zoltán MU 6x       1978Szolnok6:59
343.Endes Szabolcs   1987Székesfehérvár6:59
343.Hársy István               1965Gyöngyös6:59
343.Horváth János    TMM 6x 1977Budapest6:59
343.Horváth Krisztián      1980Budapest6:59
343.Kőszegi Péter   19816:59
351.Acsai Zoltán   1981Budapest7:00
351.Bóka Viktor      19807:00
351.De La Casse Gábor HK 6x  MB 11x  TMM 6x    1977Budapest7:00
351.Keller Zoltán      1975Budapest7:00
351.Kulcsár Péter         1977Göd7:00
351.Orosz Csaba       TMM 6x    1975Salgótarján7:00
351.Petrik Imre Attila   19777:00
351.Polonkai Gábor      1978Polgár7:00
351.Tóth Péter HK 5x             1979Pásztó7:00
351.Varján Péter   19647:00
Nádasdi István   1971Bátonyterenye7:01
Tari László1974Szeged7:01
Ágfalvi János1983Kisújszállás7:02
Farkas Márton      1984Gyöngyös7:02
Butyka Róbert   1984Gyöngyös7:03
Szántó István1982Gödöllő7:03
Karczagi Róbert HK 6x             1977Gyöngyössolymos7:04
Kovács Károly1970Debrecen7:04
Kiss Ádám dr.1985Zalaegerszeg7:05
Könczöl Sarolta Dr.1986Zalaegerszeg7:05
Dévai Gábor1986Szombathely7:06
Dr. Major Tamás               1973Debrecen7:07
Cselényi László   1961Debrecen7:08
Baracza Gábor    TMXL 6x 1972Budapest7:09
Kozma András      1982Eger7:09
Maráczi Zsolt1971Budapest7:09
Oláh Róbert19797:09
Varga Andás19587:09
Antal József   1980Eger7:10
Kiss László Gábor19807:10
Ballagó Ábel1974Budapest7:11
Kiss Gergely19807:11
Gortva József HK 5x     TMM 8x    1958Budapest7:12
Kovács Gábor Gallérka   1966Törökbálint7:13
Szabó János    MB 11x     TMXL 10x 1945Szeged7:13
Horváth Zoltán      1974Vámoscsalád7:16
Ferenci Tamás    TMM 5x    1985Budapest7:17
Horváth Marcell András1986Budapest7:17
Szűcs István            1983Mezőtúr7:17
Takács Kálmán19787:17
Tóth Tamás   1973Miskolc7:17
Balázs Péter1975Budaörs7:18
Csirmaz Tamás   1980Budapest7:18
Huszthy Gábor            1977Debrecen7:18
Mogyorósi István Dr.   1972Budapest7:18
Rákos Imre                  1981Hajdűböszörmény7:18
Kálmán Ákos   19857:20
Magyar Tamás    HK 6x  MB 9x  TMM 7x    1954Budapest7:20
Németh Roland1980Miskolc7:20
Cselyovszky Zoltán1977Budapest7:21
Balogh Zoltán      1969Isaszeg7:23
Lipták Gergely   1995Budapest7:23
Oroszi György            1980Zsámbék7:23
Schmidt Sándor HK 11x    1959Szigetbecse7:24
Tóth Sándor1970Szentendre7:26
Baranyai József19627:30
Erdős László      1961Kecskemét7:30
Paucsics Szabolcs1976Budapest7:30
Hajnal Péter László            1967Budapest7:32
Lázsi Norbert dr.19707:33
Balogh Zsolt          OM25 1x 1963Gyula7:34
Korcsev Miklós1979Budapest7:35
Szabó Miklós László1984Budapest7:35
Bozó Ferenc         1961Ózd7:36
Bozó Márton      19957:36
Kovács Péter Gábor      1978Budapest7:36
Polgár Bálint1987Pátka7:36
Rácz Gergely   1991Hódmezővásárhely7:37
Beregi Balázs         1983Szolnok7:39
Juhász László      1972Halmaj7:41
Rácz Gábor1971Budapest7:41
Ujhelyi Ferenc dr.1975Mogyoród7:41
Csúri Sándor1949Szeged7:42
Csapi Sándor1957Budapest7:43
Siller Imre   1978Budapest7:43
Weigl Zsolt      1975Törökbálint7:43
Vályi Ákos   1979Budapest7:44
Varga Zoltán   1975Budapest7:44
Stampf Péter   1980Ajka7:45
Pólik Szabolcs19857:46
Andráskó Ádám19847:47
Gajdicza László      1988Tass7:47
Seres Imre      1988Szabadszállás7:47
Cseh Tamás1983Szigetszentmiklós7:49
Dér László1953Szolnok7:53
Zsiros József1956Kecskemét7:54
Józsa Gábor   1982Eger7:55
Pantocsik Ferenc   1975Budapest7:56
Tóth Bence19878:00
Oláh Tamás1989Létavértes8:02
Rácz Gergely1982Debrecen8:02
Nagy Benedek      1990Létavértes8:03
Gönczi Róbert1979Debrecen8:05
Kuthy Zs Ambrus19948:13
Lakatos Zoltán            1974Szeged8:13
Olasz László1992Hódmezővásárhely8:13
Molnár Mátyás   1991Hódmezővásárhely8:14
Csetneki László      1982Miskolc8:18
Csetneki Sándor19808:18
Adamik Árpád1982Hódmezővásárhely8:36
Simonkovics Zsolt   1975Tiszaföldvár8:40
Molnár Balázs         1979Budapest8:44
Udvardy Ferenc      1971Budapest8:45
Vaik István1981Budapest8:45
Gödri Attila   1970Budapest8:46
Kenéz Attila TMM 8x 1975Sáránd8:46
Faddi Csaba   1975Budapest8:53
Buzás Balázs   1981Miskolc8:55
Magyar Tibor               1973Kecskemét9:02
Pücher György19739:29
Bereczky Bence   1986Hódmezővásárhely9:30
Pap Zoltán1979Kecskemét9:34
Török Töce1985Kalocsa9:35