A 2006. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Puskás László     HK 7x    (1934), Göd, 72 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Tóth Ádám HK 18x  TMM 10x    1986Gyöngyös2:31
2.Veres Kornél      19862:39
3.Tamasik Máté   1978Ózd2:47
4.Nagy Tibor   1989Jászárokszállás2:50
5.Varga Balázs HK 6x     TMM 6x       1975Mátrafüred2:53
6.Petró Géza       TML 10x 1953Jászárokszállás3:02
7.Vörös Endre TMM 6x    1978Hódmezővásárhely3:05
8.Forrai Gábor TMM 14x 1979Budapest3:06
9.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest3:07
10.Rontó Sándor                  1960Püspökladány3:19
11.Kontos Gábor MB 15x  TMM 5x  TMXL 9x 1975Abasár3:30
12.Fajfrik Zoltán   1986Hódmezővásárhely3:31
13.Makó Róbert   1988Hódmezővásárhely3:33
14.Kiss Tamás   1982Hódmezővásárhely3:49
15.Ollári István   1979Lovasberény3:58
16.Molnár Zoltán HK 7x          1962Tiszavasvári4:03
17.Süle Róbert      1976Szentes4:08
18.Oravecz József      1967Lőrinci4:11
19.Fekete Zoltán         1967Demjén4:20
20.Bódor Sándor            1974Budapest4:26
21.Harangozó Ferenc MB 12x  TMM 17x 1987Heréd4:31
21.Pintér Zoltán HK 7x        TMM 8x 1968Gyöngyös4:31
23.Bardóczi István    MB 15x           TMXL 13x 1976Markaz4:33
23.Buvár István dr.    HK 7x  TMM 5x 1973Mezőkovácsháza4:33
23.Pintér Nándor          TMM 7x 1995Gyöngyös4:33
26.Pintér Ábel    HK 5x     TMM 8x 1993Gyöngyös4:34
27.Soós László   1969Budapest4:39
28.Zsiros Tamás      1975Budapest4:40
29.Rudas Zsolt   1977Nagyréde4:45
30.Ecser Gábor    MB 20x  TMM 15x       1973CEGLÉD4:46
31.Rostás Sándor   1955Hódmezővásárhely4:49
32.Kapus Dániel   1978Hódmezővásárhely4:55
33.Ecser Béla            1972Cegléd4:56
34.Pál Bence      1983Érd5:00
35.Fehér Tamás          TMM 5x 1975Kistarcsa5:05
35.Kovács Viktor      1974Nagyréde5:05
37.Horváth Balázs      1973Budapest5:08
37.Székely Aladár      1977Budapest5:08
37.Székely Rolf Dániel      1976Budapest5:08
40.Rusvai László TMS 8x  TMM 7x    1963Jászárokszállás5:14
41.Pék Ádám MB 8x     TMXL 6x 1972Budapest5:20
41.Vágner József HK 6x             1955Gyöngyöspata5:20
43.Novák Csaba   1984Budapest5:21
44.Bozsó Norbert TMM 16x 1976Budapest5:23
44.Füleki Balázs    MB 12x        TMXL 12x 1980Gyöngyössolymos5:23
44.Patyik Tamás            1976Budapest5:23
47.Balla Zoltán               1986Gyöngyös5:27
47.Fehér Bulcsú            1978Budapest5:27
49.Tóth István          TMM 5x    1978Szeged5:28
50.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár5:29
51.Cserháti László MB 7x    1964Budapest5:30
52.Tóth Máté HK 5x          1985Gyöngyös5:31
53.Szabadi István      1966Budapest5:32
54.Joszt Antal      1952Budaörs5:33
54.Kiss Zoltán            1981Miskolc5:33
56.Szalánczi Zoltán         1983Alsózsolca5:35
57.Fenyves Zoltán   1970Jászberény5:37
57.Vincze Gyula MB 7x     TMM 6x       1969Jászkisér5:37
57.Vincze Zsolt    MB 9x     TMXL 14x 1973Jászkisér5:37
60.Molnár László            1960Telki5:38
60.Ragó József          TMXL 7x 1970Szolnok5:38
62.Német Sándor          TMM 17x 1967Cegléd5:39
62.Semsei Lajos       TMM 6x    1974Cegléd5:39
64.Molnár Gábor TMS 5x          1979Gyöngyössolymos5:40
64.Szabó László dr. MB 7x          1975Debrecen5:40
66.Laczkó Mihály László    TMM 6x 1966Szeged5:42
66.Sipos András      1966Miskolc5:42
68.Szilárdi Tamás MB 11x     TMXL 8x 1972Budapest5:43
69.Németh Csaba      1976Budapest5:46
69.Pelle Péter    TMM 6x 1978Békéscsaba5:46
69.Pelyhe István Péter MB 6x    1978Felsőtárkány5:46
72.Rubint László         1969Üröm5:47
72.Zsiga Gábor      1970Budapest5:47
74.Kaderják Dániel   1985Érd5:49
74.Kaderják Levente TMM 5x 1984Érd5:49
74.Némedi Richárd            19765:49
74.Szőke Péter      1972Szigetszentmiklós5:49
74.Vízi Béla HK 19x  TMM 15x 1957Jászalsószentgyörgy5:49
79.Berecz József         1974Tarnaméra5:52
79.Vágó Attila       TMM 17x    1974Gyömrő5:52
79.Vágó Miklós          TMM 16x    1973Tarnaméra5:52
82.Gortva József HK 5x     TMM 8x    1958Budapest5:53
82.Vass Tibor    HK 8x    1958Martfű5:53
84.Budai András   1983Ramosháza5:54
84.Csajbók Gyula    TMM 5x 19685:54
84.Horváth István      1978Eger5:54
84.Kovács István HK 6x    1974Martfű5:54
84.Nagy Róbert Sándor HK 5x                1974Gyöngyös5:54
84.Tóth Sándor HK 9x  TMM 5x 19495:54
90.Csábi Zoltán MB 5x          1974Hort5:57
90.Csúri Zsolt      1972Szolnok5:57
90.Fábián Dénes         1969Hatvan5:57
93.Fehér Tamás    MB 10x          1975Hatvan5:58
94.Baranyi Norbert            1981Salgótarján5:59
94.Saxinger Dániel   1981Eger5:59
96.Baranyi Zsolt   1978Eger6:00
96.Harangozó Károly            1969Jászberény6:00
96.Karámos Tibor   1980Eger6:00
96.Varga Zsolt   1981Eger6:00
100.László Károly   1980Szeged6:01
100.Notter Krisztián    TMM 13x 1975Gödöllő6:01
102.Szaszkó János   1983Orosháza6:03
103.Elek István   1971Tiszatenyő6:04
104.Hoffmann Ádám          MB 17x          1940Mezőberény6:05
104.Kányási István   1974Hajdúsámson6:05
106.Csatári Zoltán         1972Budapest6:06
106.Rózsavölgyi Gergely MB 7x       1977Szombathely6:06
106.Rózsavölgyi Viktor      1979Szombathely6:06
109.Bognár László HK 6x       1976Gyöngyöspata6:07
109.Tarr András   1982Orosháza6:07
111.Boda Attila dr.   1980Debrecen6:08
112.Finszter Csaba       TMM 5x 19746:09
112.Györe Domokos   1984Gödöllő6:09
112.Kőrösi Gábor    HK 5x          1979Gyöngyös6:09
115.Császi György   1984Becske6:10
115.Kincses Róbert    HK 5x  TMM 16x 1979Budapest6:10
115.Kiss László         1986Budapest6:10
118.Borbás István    MB 7x     TMXL 9x 1959Nagykálló6:11
118.Schmidt Ferenc         1977Veszprém6:11
118.Takács Sándor MU 13x  TMS 10x    1954Budapest6:11
118.Váradi László    MB 10x       1951Mezőberény6:11
122.Bitai Gábor   1976Ajka6:12
122.Kesztyüs Attila   1981Békéscsaba6:12
122.Kispál Péter   1964Jászberény6:12
122.Milicz Péter   1973Mezőkeresztes6:12
122.Nagy Sándor   19686:12
122.Rózsavölgyi Miklós       TMM 15x 1983Budapest6:12
122.Völgyi-Csík Ádám    MB 8x    1996Jászberény6:12
129.Csengődi Gábor      1971Dömsöd6:13
129.Kovács Péter HK 15x        TMM 11x       1976Gyöngyöstarján6:13
129.Storck Róbert   1965Szeged6:13
129.Textor Ferenc            1963Budapest6:13
129.Vincellér Attila      1970Budapest6:13
129.Völgyi-Csík István MB 12x  TMM 8x  TML 5x    1962Jászberény6:13
135.Bocsi Barna         1979Budapest6:14
135.Bognár Tibor      1970Gyöngyös6:14
135.Juhász István    TMM 9x 1953Gyöngyös6:14
135.Kis Jenő          TMXL 7x 1970Üllő6:14
135.Nagy Tibor   1983Kaposvár6:14
135.Zajácz József         1971Budapest6:14
141.Bujda Lajos         1968Mezőtúr6:15
141.Domokos Gábor            1986Mezőtúr6:15
141.Gácsi Péter       TMM 6x    1977Mezőnyárád6:15
141.Juhász Imre HK 5x    1948Mezőtúr6:15
141.Kis Viktor   1985Jászberény6:15
141.Szűcs István    MB 10x       1962Mezőtúr6:15
147.Bányai Tamás         1975Eger6:16
147.Czumbel Tamás Áron   1974Budapest6:16
147.Laczkó Norbert          TMXL 6x 1979Miskolc6:16
147.Molnár Péter   1990Eger6:16
147.Pintér László      1976Kecskemét6:16
147.Tóth László Richárd         1987Gyöngyös6:16
147.Varga Gábor HK 6x     TMM 5x     TMXL 5x 1966Szigetszentmiklós6:16
154.Horoskó Gábor   1978Gyöngyös6:17
154.Kovács Zsolt      1969Győr6:17
156.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös6:18
156.Kecskés György       TMM 6x       1951Gyöngyös6:18
156.Maritán Zoltán   1977Hort6:18
156.Németh Kálmán         1974Budapest6:18
156.Szalai Péter       MB 5x             1977Hatvan6:18
156.Tóth Lajos      1954Gyöngyös6:18
156.Várszegi Tamás      1977Galgamácsa6:18
163.Csík Ervin      1972Budapest6:19
163.Csontos Attila    HK 7x  MB 5x             1972Abasár6:19
163.Karvaly Attila    TMXL 5x 1977Budapest6:19
163.Kocsis István dr.   1966Debrecen6:19
163.Mag Bence   1979Gyöngyös6:19
163.Varga József MU 7x       1957Gyöngyöstarján6:19
169.Dudovics Balázs         1986Bicske6:20
169.Micskei Zsolt   1972Debrecen6:20
171.Boros András       TMM 5x 1960Mátrafüred6:21
171.Boros András ifj.      1990Kompolt6:21
173.Cselényi László   1961Debrecen6:22
173.Pintér András       MB 5x          1950Nagyréde6:22
175.Csikós Miklós HK 5x    1955Jászárokszállás6:23
175.Gonda Péter   1972Kismaros6:23
175.Karsai András            1978Pécel6:23
175.Major Zoltán      1980Balatonszabadi6:23
175.Puskás László    HK 7x    1934Göd6:23
175.Szentesi Ákos   1995Mátraballa6:23
175.Szentesi Miklós      1973Mátraballa6:23
182.Bánhidi Zoltán            1976Budapest6:24
182.Éliás Imre HK 14x  TMS 6x    1955Jászárokszállás6:24
182.Józsa János      1975Újszilvás6:24
182.Kókai Béla HK 10x        TMM 5x    1981Jászárokszállás6:24
182.Kovács Sándor         1961Mezőtúr6:24
182.Malicza Ferenc MB 6x    1975Budapest6:24
182.Mateovics György         1973Rózsaszentmárton6:24
189.Bárdos János    MB 8x       1975Mezőtúr6:25
189.Czinder Balázs            1991Gyöngyöstarján6:25
189.Herbály Sándor      1992Mezőtúr6:25
189.Molnár Csaba dr.   1979Debrecen6:25
189.Tóth Aba Levente      1976Bábolna6:25
189.Tóth Márton      1990Gyöngyös6:25
189.Tóth Zoltán         1982Mezőtúr6:25
189.Zám Zoltán      1981Eger6:25
197.Androvics Mihály            1982Mezőkövesd6:26
197.Bányai Zoltán   1981Andornaktálya6:26
197.Kui László       TMM 16x 1989Adács6:26
197.Radván János      1962Alsótold6:26
197.Varga Zoltán ifj.      1989Adács6:26
202.Bartha Sándor HK 8x  MB 6x     TMXL 8x 1967Gyöngyöspata6:27
202.Kis János   1978Mezőkövesd6:27
202.Pliha Zoltán                   TMXL 5x 1978Budapest6:27
202.Rákos Imre                  1981Hajdűböszörmény6:27
202.Takács Gergely         1972Budakalász6:27
202.Takács Levente      1979Hajdúszoboszló6:27
202.Tóth István          TMXL 7x 1980Debrecen6:27
209.Bakó Gyula      1981Miskolc6:28
209.Nagy Gábor Richárd   1975Budapest6:28
209.Patakfalvi Zoltán    MB 9x             1979Salgotarjan6:28
212.Kardos Gergely         1979Miskolc6:29
212.Koroknai Zsolt   1969Debrecen6:29
214.Biczó András   1978Zalaegerszeg6:30
214.Dévényi Zoltán    MB 9x     TMXL 5x 1944Budapest6:30
214.Nyevrikel Zsolt      1981Balinka6:30
214.Pintér Balázs         1978Galgahévíz6:30
218.Debrei Gábor          TMM 5x 1981Veresegyház6:31
218.Dobány László   1970Hajdúnánás6:31
218.Gajdos István   1989Jászalsószentgyörgy6:31
218.Király István   1989Sajókápolna6:31
218.Nagy József      1983Tiszalök6:31
218.Steuer Róbert         1989Adács6:31
218.Szuhorukov Sándor   1978Budapest6:31
218.Tamás Richárd    TMM 5x 1982Szigetszentmiklós6:31
218.Zsiros Sándor MB 31x  TMM 5x       1967Tiszalök6:31
227.Antal György dr.         1975Budapest6:32
227.Csalló Péter   1973Veszprém6:32
227.Gálig András   1975Budapest6:32
227.Káli László            1970Budapest6:32
227.Lukovszki László MU 6x     TMS 6x       1974Hort6:32
227.Meregyán Róbert TMM 6x 1961Páty6:32
227.Pál Sándor TMM 5x 1964Budaörs6:32
234.Görög József      1979Budapest6:33
234.Gyenes Tibor      1977Lepsény6:33
234.Lakatos Zoltán    TMM 8x 1967Veresegyház6:33
234.Nagy Béla   1979Szigetszentmiklós6:33
234.Polyák László   1984Dubicsány6:33
234.Tóth László TMM 5x 1977Budapest6:33
240.Deák Barnabás   1982Etyek6:34
240.Juhos Tibor   1970Gödöllő6:34
240.Lénárt Máté   1991Abasár6:34
240.Tabashov Dimytro   1978Budapest6:34
244.Ács Roland Olivér         1975Budapest6:35
244.Csernák Tibor   19786:35
244.Horváth Csaba         1979Budapest6:35
244.Kiss Gábor   1976Karácsond6:35
244.Kocsis Ferenc TMM 10x    1965Vizslás6:35
244.Sári József MB 5x          1968Budapest6:35
244.Sziráki Miklós   1978Szentendre6:35
244.Uri-Kovács István   1987Karácsond6:35
244.Vancsó Viktor    TMS 5x    1980Kerepes6:35
253.Antal József   1980Eger6:36
253.Arday Attila      1977Budapest6:36
253.Fazekas Tamás   1979Budapest6:36
253.Hegedűs Balázs      1982Budapest6:36
253.Ispán István            1978Somoskőújfalu6:36
253.Képes Szabolcs   1981Eger6:36
253.Siller Milán   1990Egerszalók6:36
253.Stumpf Péter   1990Eger6:36
253.Szabó András         1984Hegyeshalom6:36
262.Erdős István   1983Hajdúböszörmény6:37
262.Kurilla Zoltán MU 13x     TMM 13x       1964Gyomaendrőd6:37
262.Kurilla Zsolt MU 5x       1995Gyomaendrőd6:37
262.Szabó László   1981Zamárdi6:37
266.Fábián János         1966Eger6:38
266.Földesi Tamás      1990Hatvan6:38
266.Király Balázs         1980Veszprém6:38
266.Lányi József         1950Hatvan6:38
266.Pári Tamás   1970Vámosgyörk6:38
266.Puskás István   1958Gyöngyös6:38
266.Sánta Miklós Attila    HK 5x    1975Hatvan6:38
266.Szabó Tamás   1972Törökbálint6:38
274.Bogárdi Balázs   1982Szentistván6:39
274.Majdajk Dániel   1990Eger6:39
274.Pálfi Zoltán            1967Budapest6:39
274.Simon Zoltán Imre   1982Eger6:39
274.Zeke László   1982Hajdúböszörmény6:39
279.Boros Mihály   1951Martfű6:40
279.Csorba András   1974Veszprém6:40
279.Fedor András               1970Budapest6:40
279.Kotroczó Gedeon                  1951Érd6:40
279.Nagy Tibor               1979Érd6:40
279.Pálinkás Tibor            1967Martfű6:40
279.Szabó Ferenc            1967Martfű6:40
279.Vojál Béla   1987Martfű6:40
287.Czina Tivadar            1954Miskolc6:41
287.Fehérdi Tamás             TML 5x    1968Eger6:41
287.Kalo Imre      1973Noszvaj6:41
287.Kovács Attila    TMM 7x    1976Eger6:41
287.Kun Attila   1969Vecsés6:41
287.Rigó Ferenc      19716:41
293.Bakondi Attila               19786:42
293.Csuzdi Miklós   1979Budapest6:42
293.Klein Norbert            1970Veszprém6:42
293.Kovács Gábor         1973Eger6:42
293.Nagy Gábor            1981Nagyfüged6:42
293.Pecsenye Péter      1985Miskolc6:42
293.Pesti György         1981Budapest6:42
293.Tamics Gábor dr.               1958Budapest6:42
293.Vincze Gábor    TMM 7x    1976Somoskőújfalu6:42
302.Faddi Csaba   1975Budapest6:43
302.Fodor Ádám   1977Budapest6:43
302.Karácsony Emil         1978Budapest6:43
302.Orosz Csaba       TMM 6x    1975Salgótarján6:43
302.Tótok Zoltán    HK 5x                1977Budapest6:43
307.Berndt András dr.          TMXL 6x 1955Gyöngyössolymos6:44
307.Czuni József      1970Gyöngyös6:44
307.De La Casse Gábor HK 6x  MB 11x  TMM 6x    1977Budapest6:44
307.Gerály Zoltán HK 11x       1993Szolnok6:44
307.Libor János         1950Budapest6:44
307.Nagy Róbert MU 5x          1983Martfű6:44
307.Rapi Tibor TMS 12x    1965Adács6:44
314.Dongó Attila   1977Veszprém6:45
315.Berki Zoltán Gábor      1975Budapest6:46
315.Harkai Károly    TMM 5x       1982Kecskemét6:46
315.Hegedűs Gábor      1979Gyöngyös6:46
315.Katona Tamás MU 8x             1978Budapest6:46
315.Lászka Zoltán      1975Gyöngyös6:46
315.Szalatnai Gábor   1981Erdőtarcsa6:46
315.Tamás János   1960Edelény6:46
322.Bombolya László      1957Budapest6:47
322.Fülöp György       TMXL 5x 1972Veszprém6:47
322.Hajdu Zsolt    TMM 5x 1966Tiszaújváros6:47
322.Nagy Lajos MB 12x        TMXL 13x 1966Tiszaújváros6:47
322.Szabó Csaba         1979Budapest6:47
327.Berkó Árpád               1974Jászboldogháza6:48
327.Mecseky László Márton          TMM 5x    1979Mátrafüred6:48
327.Nagy Hajdú Péter TMM 6x 1977Gyöngyös6:48
330.Csapó Imre   19766:49
330.Eperjesi Zsolt            1980Gyöngyös6:49
330.Landor Balázs    TMM 9x 1981Gyöngyös6:49
333.Annus Péter   1975Visonta6:50
333.Fodor Viktor   1976Szarvas6:50
333.Fügedi Péter      1971Gyöngyös6:50
333.Vígh Sándor Botond      1978Visonta6:50
337.Bagi Norbert   1992Adács6:51
337.Darék István   1979Jászboldogháza6:51
337.Schmidt Péter   1977Budapest6:51
340.Gál Szabolcs      1996Hatvan6:52
340.Gál Zoltán   1996Hatvan6:52
340.Hangrád István         1981Aldebrő6:52
340.Helgert István      1983Aldebrő6:52
340.Komjáti Attila                     1977Gyöngyös6:52
340.Komjáti Gergely       MB 5x          1980Gyöngyöshalász6:52
340.Ludányi Ádám Gerzson   1995Hatvan6:52
340.Váczy Egon            1983Tófalu6:52
348.Farkas József   1962Hajdúszoboszló6:53
348.Kenyeres József   1978Lovasberény6:53
348.Kovács Attila Zoltán   1977Hajdúszoboszló6:53
351.Baki Ádám TMM 5x 1978Budapest6:54
351.Cziczka János   1971Gyöngyös6:54
351.Erdélyi Tibor      1980Budapest6:54
351.Tobias Stiefel   1979Rheinau6:54
355.Csorba József    TMM 5x 1967Szeged6:55
355.Szentmiklósi Norbert   1981Budapest6:55
357.Patakfalvi Zoltán   1951Salgótarján6:56
357.Ványa Csaba MB 9x  TMM 5x    1971Budapest6:56
359.Erdélyi Gábor   1980Gyöngyös6:57
359.Jen László            1976Budapest6:57
359.Nuszer István   1974Győr6:57
362.Erb Lajos MU 10x     TMM 11x 1974Vác6:58
362.Hevér József HK 6x     TMM 6x 1941Gyöngyös6:58
362.Kikillai Zoltán      1969Vác6:58
362.Mitercsák Péter               1979Budapest6:58
362.Morvai Gábor   1972Monor6:58
367.Boldizsár Dániel   1971Gödöllő6:59
367.Kovács Zoltán    TMM 5x 1948Jászárokszállás6:59
367.Pócs László   1978Eger6:59
370.László Miklós   1984Szeged7:00
370.Molnár Miklós   1968Felsőtárkány7:00
370.Rabóczki Róbert   1976Hatvan7:00
370.Tóth András      1976Dunaújváros7:00
Balogh Zoltán1971Adács7:03
Varga Zoltán      1963Adács7:03
Keresztes Zsolt1968Verőce7:04
Justin Zsolt1974Üllő7:06
Végh Zoltán1978Tiszafüred7:06
Czakó Norbert1980Hatvan7:07
Monori Zalán1980Hatvan7:07
Fekete Botond          TMM 6x 1960Aszód7:08
Somogyi László   1970Gyarmat7:10
Veréb Zoltán1990Karácsond7:10
Karkas Attila19947:11
Falcsik Viktor1986Gyöngyös7:12
Nagy Sándor MB 5x       1973Budapest7:13
Bécsi András1978Sümeg7:14
Keresztesi Ferenc1978Eger7:15
Kozma István1971Budapest7:15
Nagy Róbert1987Karácsond7:15
Szűcs Péter   1986Karácsond7:15
Tarász János      19547:17
Vancsó Péter      1982Szentendre7:19
Virág Tamás   1979Budapest7:19
Balogh Ádám1992Adács7:20
Tóth Tamás         1973Csorvás7:20
Értékes Zoltán            1979Budapest7:21
Kiss Imre1974Hajdúböszörmény7:21
Csiszár Ákos1981Berettyóújfalu7:23
Veress Péter1979Püspökladány7:23
Szabó Tamás   1980Debrecen7:27
Gáli Csaba   1981Budapest7:29
Bella Sándor1951Budapest7:30
Rauch István1943Keszthely7:30
Sebők Tamás1958Budapest7:30
Szabó István         1980Budapest7:31
Nasztanovics Ferenc                OM45 1x 1980Budapest7:32
Szikszai Bálint      1980Dunakeszi7:33
Tamás Zoltán   1972Pécs7:34
Kadosa Imre   1948Szeged7:36
Végh György   1957Székesfehérvár7:37
Becsei Zoltán    HK 7x             1986Hajdúnánás7:39
Gál RóbertBudapest7:39
Endrődi László1989Érd7:41
Endrődi Szabolcs   1979Budapest7:41
Kis Zoltán MU 5x 1974Szeged7:41
Juhász Tibor1978Kunhegyes7:44
Labádi Máté1979Szeged7:44
Thottathil Oommen Sajit1979Szeged7:44
Zilahi András dr.1973Tárnok7:46
Aikler László   1974Budapest7:49
Benes Imre   1991Kunmadaras7:49
Erdélyi Sebestyén   1978Budapest7:50
Rácz Balázs1978Budapest7:50
Fehér Csaba1979Gomba7:51
Tóth Attila   1969Verpelét7:57
Czirbesz Endre      1974Biatorbágy7:59
Sőregi András      1988Vámosgyörk7:59
Melcher Viktor1982Vác8:00
Szabó Lajos1984Ajka8:00
Mudrák Hitoshi1990Budapest8:04
Somogyi Tibor    MB 15x        TMXL 10x 1978Szentendre8:04
Szabó János            1977Gyöngyössolymos8:04
Józsa Norbert            1976Budapest8:06
Reményi Róbert1979Szentendre8:06
Hajzuk Norbert1970Biatorbágy8:10
Jakab György   1974Budapest8:10
Hundzsa Tamás1978Biatorbágy8:11
Mészáros Ferenc1978Biatorbágy8:11
Driesz Lajos Károly19978:15
Kiss Gyula   1989Hajdúböszörmény8:16
Molnár Nándor   1977Miskolc8:18
Andorkó Attila   1988Hajdóböszörmény8:20
Hornok Sándor      1981Gyomaendrőd8:20
Karkusz Lóránd   1981Gyomaendrőd8:20
Katona Balázs1989Hajdúböszörmény8:20
Szegedi Csaba   1988Hajdúböszörmény8:20
Borsos Béla   1976Mogyorósbánya8:24
Krezinger György1976Budapest8:24
Krezinger Attila   1978Siófok8:25
Fekete Béla   1990Nyíregyháza8:28
Szabó Zsolt   1990Hajdúnánás8:29
Málnás Kristóf8:33
Tóth Ádám Péter8:34
Ilisz Róbert1979Budapest8:36
Treml István      1962Nagytarcsa8:36
Fürstner Csaba1978Törökbálint8:37
Juhász Bence1979Budapest8:37
Váczi András1978Felsőpetény8:37
Bognár Ákos    HK 5x             1977Érd8:40
Kovács Imre      1976Csongrád8:40
Schunck Péter1965Budapest8:40
Lakatos Zoltán            1974Szeged8:41
Ivády Gergely1979Szolnok8:44
Király József1970Szeged8:44
Bartakovics Bükkös Balázs               1982Szolnok8:45
Morvai Szabolcs dr.         1977Debrecen8:45
Vaszily Zoltán1977Miskolc8:45
Venyige Tamás19808:45
Bodnár Tamás      1976Telki8:47
Danó Péter   1976Budapest8:47
Koltai Kornél1975Budapest8:47
Litauszki Balázs1979Budapest8:47
Mezei Krisztián             TMXL 7x 1980Pomáz8:47
Pethes Róbert            1980Jászárokszállás8:47
Sike Béla Viktor1980Naszály8:47
Herczeg István1984Paks8:48
Ludmány András1978Kaposvár8:48
Knecht Albert1987Szeged8:49
Kulcsár Zoltán1980Bejegyertyános8:49
Fődi György1956Ásotthalom8:52
Acsai Zoltán   1981Budapest8:56
Lehóczki Ákos1980Baracska8:56
Pölöskei Szilárd1978Székesfehérvár8:57
Gajdicza László      1988Tass8:58
Seres Imre      1988Szabadszállás8:58
Oroszi György            1980Zsámbék9:00
Bokk Gyula         1981Gyöngyös9:01
Király Márton1978Orosháza9:09
Kunyl János Mihály1979Pécs9:09
Köbli Ferenc1984Budapest9:11
Nagy Viktor   1977Nyíregyháza9:25
Baksa Csaba1978Kalocsa9:26
Ognjan Gulenov1969Szolnok9:43
Pintér András   1973Inárcs9:44
Magyar Balázs      1938Budapest10:18