A 2005. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Puskás László     HK 7x    (1934), Göd, 71 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Varga Balázs HK 6x     TMM 6x       1975Mátrafüred3:16
2.Csáky László      1974Biatorbágy3:22
3.Ollári István   1979Lovasberény3:51
4.Bardóczi László      1986Pálosvörösmart4:15
5.Csordás Péter    HK 5x           OM15 1x 1978Gyöngyös4:16
5.Sztruhár Róbert            1978Mátrafüred4:16
7.Turóczy András    TMM 8x 1974Budapest4:22
8.Kiss Attila          TML 7x    1973Tiszadada4:24
9.Harangozó Ferenc MB 12x  TMM 17x 1987Heréd4:28
10.Lévai Ferenc             TMS 8x          1956Gyöngyös4:33
11.Hornok László   1975Budapest4:37
11.Varga Tamás   1979Budapest4:37
13.Mejia Mollinedo Zoltán         1977Budapest4:39
14.Adorján Richárd            1974Budapest4:46
15.Bozsik Zoltán      1966Budapest4:56
15.Durst János dr.      1967Szolnok4:56
17.Vágó Attila       TMM 17x    1974Gyömrő4:58
17.Vágó Miklós          TMM 16x    1973Tarnaméra4:58
17.Zsákai Zsolt             TMM 11x    1972Jászszentandrás4:58
20.Kigyós Sándor    TML 9x 1958Hajdúszoboszló5:09
21.Medgyesi István   1976Budapest5:10
22.Bartha Sándor HK 8x  MB 6x     TMXL 8x 1967Gyöngyöspata5:13
23.Csipai György               1966Budapest5:17
23.Papp Zsolt   1974Nagymaros5:17
23.Szüts Miklós      1977Szekszárd5:17
26.Bártfai László    MB 5x          1974Budapest5:18
27.Buday Péter         1974Budapest5:20
28.Pintér Nándor          TMM 7x 1995Gyöngyös5:22
28.Pintér Zoltán HK 7x        TMM 8x 1968Gyöngyös5:22
30.Günther Ferenc      1969Budapest5:26
30.Sztasák Imre MB 9x     TMXL 6x 1972Budapest5:26
32.Debrei Gábor          TMM 5x 1981Veresegyház5:28
33.Halaj László       TML 5x 1968Budapest5:29
34.Buvár István dr.    HK 7x  TMM 5x 1973Mezőkovácsháza5:30
35.Bodrogi Tamás       TMM 6x 1973Miskolc5:32
35.Dr. Sándor Gyula HK 24x       1967Nagyréde5:32
35.Fehér Tamás          TMM 5x 1975Kistarcsa5:32
38.Antal György dr.         1975Budapest5:36
38.Cserháti Balázs      1990Baja5:36
38.Cserháti László MB 7x    1964Budapest5:36
38.Vízi Béla HK 19x  TMM 15x 1957Jászalsószentgyörgy5:36
42.Antal Miklós   1983Pécs5:39
43.Bozsó Norbert TMM 16x 1976Budapest5:41
43.Németh Endre               1972Szeged5:41
43.Pokrivtsák Sándor      1971Budapest5:41
43.Róka Róbert      1978Mezőtúr5:41
43.Vincze Zsolt    MB 9x     TMXL 14x 1973Jászkisér5:41
48.Tiponucz Tibor    MB 8x     TMXL 9x 1965Nagyvárad Románia5:45
49.Nagy Ádám         1991Gyöngyöstarján5:46
49.Nagy Gábor         1984Gyöngyöstarján5:46
51.Bucsok Péter   1986Nagyréde5:47
51.Országh Tamás MB 16x          1976Budapest5:47
51.Soós László   1969Budapest5:47
51.Velencei Lehel   1974Budapest5:47
55.Aszódi Zsombor      1991Budapest5:50
55.Bacsa Levente      1987Kiszombor5:50
55.Gergely Zsolt   1991Budapest5:50
55.Kemény Attila HK 5x    1989Visonta5:50
59.Rudas Zsolt   1977Nagyréde5:52
59.Tóth István          TMM 5x    1978Szeged5:52
61.Kiss Zoltán MB 8x       1973Szolnok5:54
62.Nacsa Imre György TMM 8x 1976Budapest5:56
63.Beke Balázs      1981Budapest5:57
63.Horváth István      1972Ócsa5:57
63.Nagy-Péter László MB 12x       19675:57
66.Csépe Marcell   1980Hasznos5:58
66.Csortos László    MB 6x          1971Jászkisér5:58
66.Rusvai László TMS 8x  TMM 7x    1963Jászárokszállás5:58
69.Aszódi Attila      1958Budapest5:59
69.Banka Henrik    MB 6x       1979Visonta5:59
71.Kontos Gábor         1951Abasár6:00
72.Szabó János               1975Kerepes6:01
72.Takács Sándor MU 13x  TMS 10x    1954Budapest6:01
72.Tornyos Péter         1973Budapest6:01
75.Mester Gyula   1976Bodony6:02
75.Takács Bálint MU 12x  TMS 8x    1982Budapest6:02
75.Ulbert Attila      19766:02
78.Ragó József          TMXL 7x 1970Szolnok6:03
79.Erőss Levente   1984Gyergyócsomafalva6:04
80.Hársy István               1965Gyöngyös6:05
80.Peták Kálmán    HK 12x     TMM 9x 1937Szolnok6:05
82.Vas Róbert MU 7x        TMM 16x       1976Abasár6:06
83.Pintér Balázs         1978Galgahévíz6:07
84.Arnóth Dávid Endre   1987Miskolc6:09
84.Gráczer Lajos                  1961Budapest6:09
86.Bodor Bálint      1978Jászapáti6:10
87.Beke Tibor         1954Maglód6:11
87.Éliás Imre HK 14x  TMS 6x    1955Jászárokszállás6:11
87.Kósa Ferenc HK 6x     TMM 5x 1954Vereb6:11
87.Lányi Tamás   1988Szolnok6:11
87.Rubin Gábor   1977Budapest6:11
87.Skoumal Dezső   1979Budapest6:11
87.Tilai László MB 5x    1981Mosonszentmiklós6:11
94.Kovács Viktor      1974Nagyréde6:12
94.Rubint László         1969Üröm6:12
94.Szentmártoni Gábor   1973Tiszavárkony6:12
94.Zsiga Gábor      1970Budapest6:12
98.Besze Gábor   1976Gyöngyös6:14
98.Dékány Miklós   1974Budapest6:14
98.Kucsera Krisztián HK 6x     TMM 5x 1975Eger6:14
101.Balogh Sándor         1981Tiszavasvári6:15
101.Edőcs Tamás      1985Mezőkövesd6:15
101.Jurák Tamás       TMXL 8x 1977Budakalász6:15
101.Kispál Péter   1964Jászberény6:15
101.Meregyán Róbert TMM 6x 1961Páty6:15
101.Pál Balázs Sándor   1990Tatabánya6:15
101.Szeredi Miklós HK 5x  MB 8x     TMXL 13x 1973Piliscsaba6:15
101.Varga Gábor HK 6x     TMM 5x     TMXL 5x 1966Szigetszentmiklós6:15
101.Völgyi-Csík Ádám    MB 8x    1996Jászberény6:15
101.Völgyi-Csík István MB 12x  TMM 8x  TML 5x    1962Jászberény6:15
111.Csorba József    TMM 5x 1967Szeged6:16
111.Gazdag Sándor   1965Tiszavasvári6:16
111.Kiss Róbert   1964Nagyszénás6:16
111.Kobzos Csaba   1973Nyíregyháza6:16
111.Pintér László      1976Kecskemét6:16
116.Horváth Tamás   1977Budapest6:18
116.Pelle Péter    TMM 6x 1978Békéscsaba6:18
116.Pelyhe István Péter MB 6x    1978Felsőtárkány6:18
116.Szabó Attila   1988Budapest6:18
120.Jordanidisz Andreász      1988Budapest6:19
120.Vígh Sándor Attila      1976Visznek6:19
122.Kőszegi István                TML 5x    1950SZIGETSZENTMÁRTON6:20
122.Pálffy Tibor          TMXL 5x 1953Gödöllő6:20
122.Pelyhe József      1979Gödöllő6:20
122.Tóth György          TMM 7x     OM20 1x 1982Budapest6:20
122.Weintrauth András      1978Budapest6:20
127.Boros Mihály    HK 10x    1954Martfű6:21
127.Hajdu Zsolt    TMM 5x 1966Tiszaújváros6:21
127.Nagy Róbert MU 5x          1983Martfű6:21
127.Szabó Ferenc            1967Martfű6:21
127.Szabó Károly            1977Budapest6:21
127.Vass Tibor    HK 8x    1958Martfű6:21
133.Gerhát Balázs   1982Salgótarján6:22
133.Harsáczki György      1973Eger6:22
133.Járosi László               1954Erdőkertes6:22
133.Pintér András       MB 5x          1950Nagyréde6:22
133.Ruzicska Sándor      1971Salgótarján6:22
138.Tóth Péter HK 5x             1979Pásztó6:23
139.Blaskovics György         1965Budapest6:24
139.Sztregova Péter               1973Gyöngyös6:24
141.Harkai Károly    TMM 5x       1982Kecskemét6:25
141.Hruska Márk         1975Budapest6:25
141.Laczkó Mihály László    TMM 6x 1966Szeged6:25
141.Puskás László    HK 7x    1934Göd6:25
141.Szmola Róbert                  1967Gyöngyös6:25
141.Szűcs Zoltán   1963Szeged6:25
141.Tamás Richárd    TMM 5x 1982Szigetszentmiklós6:25
148.Ferenci Tamás    TMM 5x    1985Budapest6:26
148.Katona Kálmán    HK 5x       1981Martfű6:26
148.Pfiszterer Róbert    TMM 5x 1966Vértessomló6:26
151.Bordács Sándor               1984Budapest6:27
151.Gruber Mihály      1980Pécs6:27
151.Németh Atilla TMM 5x 1964Verőce6:27
151.Székely László         1960Kisoroszi6:27
151.Tóth Dénes   1988Gyöngyös6:27
151.Tóth István      1957Budapest6:27
157.dr. Bródi Béla      1969Szentendre6:28
157.Havran Zsolt         1984Budapest6:28
157.Rusz Dániel         1983Karancslapujtő6:28
157.Tarján Péter dr.      1959Szolnok6:28
161.Geresdi Attila         1984Pécs6:29
161.Makk Péter         1983Budapest6:29
161.Milicz Péter   1973Mezőkeresztes6:29
164.Gácsi Péter       TMM 6x    1977Mezőnyárád6:30
164.Katona Tamás MU 8x             1978Budapest6:30
164.Kovács Imre      1976Csongrád6:30
164.Laczkó Norbert          TMXL 6x 1979Miskolc6:30
164.Steuer Róbert         1989Adács6:30
164.Zilahi Ádám   1988Gyöngyös6:30
170.Szaszkó János   1983Orosháza6:31
171.Nagy Róbert Sándor HK 5x                1974Gyöngyös6:32
171.Patakfalvi Zoltán    MB 9x             1979Salgotarjan6:32
173.Demkó Levente   1972Kazincbarcika6:33
173.Kiss-Csitári Péter            1975Budapest6:33
173.Szalánczi Zoltán         1983Alsózsolca6:33
173.Varga Balázs      1974Kazincbarcika6:33
177.Bocsi Barna         1979Budapest6:34
177.Honty István   1942Budapest6:34
177.Juhász István    TMM 9x 1953Gyöngyös6:34
177.Martinka István   1980Pécs6:34
177.Zsiros Sándor MB 31x  TMM 5x       1967Tiszalök6:34
182.Bakó Gyula      1981Miskolc6:35
182.Bocsi István HK 9x    1969budakalász6:35
182.Bogárdi Balázs   1982Szentistván6:35
182.Dr. Gerály László HK 12x    1968SZOLNOK6:35
182.Simon Zoltán      1982Eger6:35
182.Vörös Zsolt   1979Pápa6:35
188.Androvics Mihály            1982Mezőkövesd6:36
188.Bányai Zoltán   1981Andornaktálya6:36
188.Gerály Zoltán HK 11x       1993Szolnok6:36
188.Lábodi Róbert   1979Zalaegerszeg6:36
188.Zeke László   1982Hajdúböszörmény6:36
193.De La Casse Gábor HK 6x  MB 11x  TMM 6x    1977Budapest6:37
193.De La Casse László            1980Salgótarján6:37
193.Hegedűs Gábor      1979Gyöngyös6:37
193.Országh János               1951Hatvan6:37
193.Rákos Imre                  1981Hajdűböszörmény6:37
193.Semsei Lajos       TMM 6x    1974Cegléd6:37
193.Vágner Lóránt HK 10x             1983Gyöngyöspata6:37
200.Kovács Balázs      1977Pápa6:38
200.Kulcsár Zoltán János         19806:38
200.Pál Sándor TMM 5x 1964Budaörs6:38
200.Scultéty Balázs      1975Budapest6:38
200.Vágner József HK 6x             1955Gyöngyöspata6:38
205.Kirisics Ákos          TMXL 5x 1987Salgótarján6:39
205.Kovács Viktor      1986Tiszaújváros6:39
205.Molnár Gábor         1979Győr6:39
205.Pethes Róbert            1980Jászárokszállás6:39
205.Sréter Ádám      1987Salgótarján6:39
205.Varga Gábor   1988Salgótarján6:39
211.Bakó Miklós HK 6x        TMXL 6x 1980Jászárokszállás6:40
211.Debrei-Nagy Zoltán TMM 5x       1963Kál6:40
211.Heidrich Márk      1989Kompolt6:40
211.Kardos Gábor      1977Budapest6:40
211.Mezei Krisztián             TMXL 7x 1980Pomáz6:40
211.Pokovai László    HK 11x     TML 5x  TMXL 5x 1973Hatvan6:40
211.Sneider István   1988Kompolt6:40
218.Ángyán Balázs   1969Keszthely6:41
218.Bondár Tamás   1991Mezőtúr6:41
218.Bozsó Balázs         1985Gyöngyös6:41
218.Erdős Péter      1993Hajdúböszörmény6:41
218.Hodován László   1961Kecskemét6:41
218.Huri Arnold   1978Kaposvár6:41
218.Lévai Péter   1992Hajdúböszörmény6:41
218.Morosics Tamás   1975Szombathely6:41
218.Semsei János         1973Cegléd6:41
218.Székén János   1971Budapest6:41
228.Ángyán Péter      1973Erdőkertes6:42
228.Csutak Álmos   1992Mezőtúr6:42
228.Farkas Zsolt         1976Gyöngyös6:42
228.Molnár Róbert               1976Hajdúböszörmény6:42
232.Bozsó Domonkos         1989Gyöngyös6:43
232.Bujda Lajos         1968Mezőtúr6:43
232.Szűcs István    MB 10x       1962Mezőtúr6:43
235.Molnár László            1960Telki6:44
235.Nagy Gábor Péter            1988Mátraszőlős6:44
235.Orosz Csaba       TMM 6x    1975Salgótarján6:44
235.Szalánczi Viktor   1985Miskolc6:44
235.Szentesi Ákos   1995Mátraballa6:44
240.Matus Márk   1974Budapest6:45
240.Somodi Tamás   1956Budapest6:45
240.Somogyi Márk      1975Kaposvár6:45
243.Egervári Dénes   1973Budapest6:46
243.Juhász Gábor dr.   1976Gyöngyös6:46
243.Kocsis János      19536:46
243.Mólusz Béla      1952Budapest6:46
243.Vidács László   1979Szeged6:46
248.Gazdag Sándor   1957Hajdúböszörmény6:47
248.Vancsó Viktor    TMS 5x    1980Kerepes6:47
250.Fancsik György         1950Márkháza6:48
251.Garamvölgyi Péter         1977Miskolc6:49
251.Nagy Antal   1965Pásztó6:49
253.Juhász Tamás   1981Debrecen6:50
253.Kaderják Dániel   1985Érd6:50
253.Szentesi Miklós      1973Mátraballa6:50
256.Sebestyén Lajos            1977Bokod6:51
256.Vörös Tamás    TMS 5x  TMM 6x    1939Gyöngyös6:51
258.Gortva József HK 5x     TMM 8x    1958Budapest6:52
258.Nagy Sándor Tibor MU 10x     TMM 10x 1953érd6:52
258.Nuszer István   1974Győr6:52
261.Berta László      1982Alsózsolca6:53
261.Hives Zsolt            1984Karancsalja6:53
261.Mateovics György         1973Rózsaszentmárton6:53
261.Pocsai László    MB 16x       1973Budapest6:53
261.Tóth Attila László               1969Budapest6:53
261.Tóth Benedek Ábel      1996Budapest6:53
267.Egri Zoltán            1977Császár6:54
268.Duka Pál MU 12x       1949Recsk6:55
268.Kolozsi András   1982Pécs6:55
268.Kondorosi László            1975Szentes6:55
268.Paulovics Zoltán            1965Kunszentmárton6:55
268.Szécsényi Tamás HK 10x  MB 7x     TML 5x  TMXL 7x 1983Mátrafüred6:55
273.Balla Zoltán               1986Gyöngyös6:56
273.Barta Gergő    HK 6x                1985Gyöngyös6:56
273.Bognár Ákos    HK 5x             1977Érd6:56
273.Dóra Szabolcs      1986Gyöngyös6:56
273.Mogyorósi Zoltán   1973Szeged6:56
273.Radnai István Róbert      1972Jászberény6:56
273.Sréter Zoltán   1960Salgótarján6:56
280.Brindza Zoltán          TMM 5x    1970Gyöngyös6:57
280.Holecz Péter         1985Salgótarján6:57
280.Hornyánszki Gyula    HK 11x     TMM 16x  TML 6x    1948Gyöngyös6:57
280.Huber Tamás             OM45 1x 1976Kaposvár6:57
280.Kaderják Levente TMM 5x 1984Érd6:57
280.Kincses Róbert    HK 5x  TMM 16x 1979Budapest6:57
280.Kovács Gábor      1987Hatvan6:57
280.Matin Gábor      1990Nagyréde6:57
280.Patyik Tamás            1976Budapest6:57
280.Szoó Bence      1989Nagyréde6:57
280.Vig Gergely HK 5x    1988Hatvan6:57
291.Czumbel Tamás Áron   1974Budapest6:58
291.Kerék Attila TMM 11x 1974Budapest6:58
293.Kecskés György       TMM 6x       1951Gyöngyös6:59
294.Bánhidi Zoltán   Budapest7:00
294.Farkas Lóránd            1972Nagykáta7:00
294.Fekete Botond          TMM 6x 1960Aszód7:00
294.Horváth Péter   1979Szombathely7:00
294.Józsa János      1975Újszilvás7:00
294.Malicza Ferenc MB 6x    1975Budapest7:00
294.Nagy Gábor         1975Budapest7:00
294.Pintér Ábel    HK 5x     TMM 8x 1993Gyöngyös7:00
294.Vincze Barnabás      1977Budapest7:00
Leinwander Gábor1974Budapest7:02
Novák Róbert   1971Gyöngyös7:02
Mayer Tamás      1977Aszód7:03
Kiss Szabolcs   1980Balatonendréd7:05
Baki Ádám TMM 5x 1978Budapest7:06
Déri Gábor   1970Cegléd7:06
Harangozó Károly            1969Jászberény7:06
Orosz Péter         1973Székesfehérvár7:06
Tóth Lajos1967Budapest7:07
Barta Olivér   1991Gyöngyös7:08
Rózsavölgyi János Péter   1980Gödöllő7:08
Rózsavölgyi Miklós       TMM 15x 1983Budapest7:08
Komláti Roland1983Szada7:09
Koza Mihály   1983Gödöllő7:09
Fortuna Zoltán         1978Budapest7:10
Kelemen Dávid1987Székesfehérvár7:10
Végh György   1957Székesfehérvár7:10
Benkő Richárd1968Budapest7:11
László Zoltán         1974Budapest7:11
Vasas Péter1975Budapest7:11
Hevér József HK 6x     TMM 6x 1941Gyöngyös7:12
Kovács György      1975Budapest7:12
László Dénes1994Budapest7:12
Répássy Gergely         1972Budapest7:13
Zsiborács György   1974Maglód7:13
Farkas Gabi1973Karcag7:15
Urbán Dániel1995Isaszeg7:15
Varga Tamás   1987Mesterszállás7:16
Vaszkó Gábor   1979Debrecen7:16
Mátrai Gábor   1967Budapest7:17
Aradi György         1959Dunakeszi7:19
Kovács Péter1969Abasár7:20
Madai Péter      1980Budapest7:20
Szabó Balázs   1971Gyömrő7:20
Sánta Miklós Attila    HK 5x    1975Hatvan7:22
Troppauer Hümér id.1980Miskolc7:22
Kálmán Richárd         1977Rózsaszentmárton7:23
Kotroczó Gedeon                  1951Érd7:23
Lányi József         1950Hatvan7:23
Pál Tamás1989Jászberény7:23
Mollenkopf Matthias      1967Gyöngyössolymos7:24
Kun András1973Budapest7:26
Spreitzer Szabolcs dr.1971Kálló7:27
Tasnády-Szeőcs Zoltán            1980Szeged7:27
Borbély Zoltán1985Gyöngyös7:28
Bozsó János   1978Szolnok7:29
Pék András   1981Budapest7:29
Szabó György            1971Budapest7:29
[Nem publikus]7:30
Eszes Mihály1967Szentes7:32
Laczay Gábor1963Vécs7:32
Orbán Tibor1963Szegvár7:32
Balogh Károly1952Budapest7:33
Megyaszai Sándor      1975Budapest7:33
Barócsi Balázs      1984Verpelét7:34
Orcsik Ferenc1984Kalocsa7:34
Ozgyún Balázs1983Hódmezővásárhely7:34
Pásztor László   1983Biatorbágy7:35
Veréb Zoltán1990Karácsond7:37
Pintér Szabolcs1978Verpelét7:40
Erdei Csaba      1981Tarnaszentmária7:41
Hajdú Ferenc    MB 6x  TMXL 14x 1975Kecskemét7:41
Katona Levente1975Verpelét7:41
Tóth László MU 5x     TMM 5x 1972Kiskunfélegyháza7:42
Varga Dániel1978Miskolc7:44
Bóka Csaba         1954Debrecen7:46
Kocsis Tibor         1979Budapest7:50
Szavari Ádám      1988Budapest7:50
Szavari Ferenc1991Budapest7:50
Kondás Tibor1974Kesztölc-Klastrom7:51
Nasztanovics Ferenc                OM45 1x 1980Budapest7:51
Szórád Gábor   1971Budapest7:51
Plant Robert1963USA7:52
Hotzi György          TMXL 5x 1947Eger7:56
Üveges András   1972Budapest7:57
Molnár József1964Debrecen7:58
Tóth István1975Debrecen7:58
Semperger József1952Gyöngyös8:02
Farkas István1974Bodony8:04
László Miklós   1984Szeged8:05
Fitos József         1981Mezőtúr8:07
Pap Viktor19728:07
Bencze Gábor19828:08
Futó Tamás1961Isaszeg8:08
Katona Balázs1989Hajdúböszörmény8:09
Jávor Zoltán    MB 10x     TMXL 6x 1964Budapest8:14
Sőregi András      1988Vámosgyörk8:18
Kiszály Gábor      1963Mátrafüred8:20
Balog Zoltán   1971Adács8:21
Balogh Ádám1992Adács8:21
Fehér Norbert   1989Adács8:21
Kui László       TMM 16x 1989Adács8:21
Molnár Tamás   1989Adács8:21
Nagy Róbert1987Karácsond8:21
Ondrésik László   1989Adács8:21
Rapi Tibor TMS 12x    1965Adács8:21
Reizner Róbert   1990Adács8:21
Uri-Kovács István   1987Karácsond8:21
Varga Zoltán   1989Adács8:21
Pusztai László      1956Miskolc8:25
Varga Zsigmond         1975Budapest8:25
Fodor Ádám   1977Budapest8:26
Fülöp György       TMXL 5x 1972Veszprém8:26
Szabó Gábor19268:27
Somogyi Tibor    MB 15x        TMXL 10x 1978Szentendre8:29
Debrei Attila   1977Gyöngyössolymos8:30
Dongó Attila   1977Veszprém8:30
Kónya Kornél1977Veszprém8:30
Varga András1976Hajdúböszörmény8:31
Csorba András   1974Veszprém8:32
Hornok Sándor      1981Gyomaendrőd8:32
Értékes László   1972Biatorbágy8:34
Schunck Péter1965Budapest8:47
Szakál LászlóSzeged8:48
Molnár Gábor1980Budapest8:50
Danó Péter   1976Budapest8:51
Mokrán Zoltán1965Békéscsaba9:01
Vozár Zoltán Róbert1968Békéscsaba9:01
Folcsik Viktor1986Gyöngyös9:10
Nagy Tamás1983Füzesabony9:13
Puskás Gellért MB 10x    1981Budapest9:13
Éliás Tamás1982Mór9:14
Szűcs Péter   1986Karácsond9:15
Gáli Csaba   1981Budapest9:28
Szikszai Bálint      1980Dunakeszi9:31
Iváncza Lajos1980Nyíregyháza10:05
Augusztin Péter1993Debrecen10:11
Gáll Richárd   1983Budapest10:14
Király József1970Szeged10:17