A 1998. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Beregi Endre                (1940), Mezőberény, 58 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Nagy Róbert            1970Gyöngyös3:23
2.Farkas Tamás      1980Eger3:24
3.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest3:49
4.Kisházi László      1967Hódmezővásárhely3:50
5.Szabó Zoltán            1967Budapest4:02
6.Görbe Zoltán   1979Hódmezővásárhely4:07
7.Bán Sándor TMM 5x 1941Hódmezővásárhely4:25
8.Daróczi Zoltán         1968Kecskemét5:08
9.Dósa Zoltán      1970Jászárokszállás5:14
10.Ecser Béla            1972Cegléd5:18
11.Ócsai Sándor         1971Cegléd5:19
12.Cseh Zoltán   1977Cegléd5:20
13.Bihari János MB 7x       1977Mezőberény5:22
14.Lassú Tibor   1978Karácsond5:24
15.Semsei Lajos       TMM 6x    1974Cegléd5:30
16.Kelemen Róbert      1974Szolnok5:35
16.Menyhárt Károly      1973Szolnok5:35
18.Csonka Antal TMM 7x       1961Szeged5:45
19.Daróczi László      1964Kecskemét5:46
20.Bán Gergely   1982Hódmezővásárhely5:50
20.Baranyák Béla   1965Füzérkomlós5:50
20.Horváth Zoltán         1978Halásztelek5:50
23.Toldi Miklós   1981Gyöngyös5:52
23.Vámosi András               1982Gyöngyös5:52
25.Baksa József HK 5x       1985Visonta5:55
26.Jolndoner András   1985Szigetbecse5:59
26.Kossuth Gergely   1980Arnót5:59
26.Móricz Ádám         1981Sajószentpéter5:59
29.Bokor J. Márk      1973Budapest6:02
29.Hoffmann Ádám          MB 17x          1940Mezőberény6:02
31.Nagy Attila         1975Mezőberény6:07
32.Nagygyőr Zoltán HK 5x    1973Csemő6:10
33.Gitye Zsolt      1971Szolnok6:11
34.Simó Szilveszter   1900Eger6:15
35.Tamics Gábor dr.               1958Budapest6:19
36.Zrupos Szabolcs   1980Miskolc6:20
37.Bucsák Győző      1976Tata6:22
37.Darabos Péter   1978Tiszakécske6:22
39.Kováts Péter         1983Gyöngyös6:23
39.Tyavoda Attila   1971Tiszakécske6:23
41.Dr. Barta Zsolt    MB 8x       1983Gyöngyös6:25
41.Sánta Zoltán      1974Mezőtúr6:25
41.Soltész Gábor      1972Mezőtúr6:25
44.Tátrai Attila   1965Tiszavasvár6:28
45.Csajka Ferenc         1961Budapest6:29
45.Hábel György   1966Budapest6:29
47.Bürger Csaba            1980Hatvan6:30
47.Katona Gábor            1965Csepel6:30
47.Tóth Norbert               1979Hatvan6:30
50.Czank Norbert         1978Hatvan6:35
50.Czank Péter         1982Hatvan6:35
50.Handrik Péter      1983Visonta6:35
50.Mohácsi Péter      1984Visonta6:35
54.Nagy László      1958Szigethalom6:38
55.Jánosi László   1954Erdőtelek6:39
56.Kelemen Tibor   1982Pásztó6:40
56.Tóth Krisztián   1982Pásztó6:40
58.Sarkadi István   1984Szigethalom6:41
59.Vajtkó Ferenc   1975Siófok6:42
60.Kovács Lajos         1985Hatvan6:43
60.Simkó Endre      1985Hatvan6:43
62.André Béla      1957Jászárokszállás6:44
62.Kovácsik Ákos HK 7x  MB 8x       1979Miskolc6:44
64.Ambrúzs Sándor            1961Gyöngyös6:45
64.Kroffinger József HK 8x     TMM 6x       1954Gyöngyös6:45
64.Lantos Ferenc   1975Gyöngyös6:45
64.Rákosi János      1951Nyíregyháza6:45
68.Magnucz Zsolt   1968Felsőzsolca6:46
68.Püspöki Péter            1967Miskolc6:46
68.Püspökiné Papp Mónika         1966Miskolc6:46
71.Horváth János      1962Budapest6:48
71.Kovács Attila      1956Budapest6:48
73.Jakó Szabolcs   1980Miskolc6:49
73.Kutasi Zoltán MB 6x    1967Mezőberény6:49
73.Márta Zoltán   1984Mezóberény6:49
76.Beleznai Péter   1978Nyíregyháza6:50
76.Beregi Endre               1940Mezőberény6:50
76.Bíró Krisztián      1978Oros6:50
76.Feigl Péter   1978Szigetbecse6:50
76.Gáva János    TML 5x    1978Napkor6:50
76.Gyetkó Krisztián   1982Nyíregyháza6:50
76.Kausitz Barnabás   1981Szigetbecse6:50
76.Keresztényi Tamás   1980Nyíregyháza6:50
76.Kiss András MB 5x          1963Nyíregyháza6:50
76.Kovács János   1978Nyíregyháza6:50
76.Kovács Tibor   1982Nyiregyháza6:50
76.Schwanczenberger János   1984Szigetbecse6:50
76.Szemán István   1965Budapest6:50
76.Tari Attila            1965Gyöngyös6:50
76.Tóth Mihály   1983Gyöngyös6:50
76.Virág Sándor   1982Nyíregyháza6:50
92.Buri Péter   1982Nyíregyháza6:52
92.Ecser Gábor    MB 20x  TMM 15x       1973CEGLÉD6:52
92.Lövei Norbert   1982Mátészalka6:52
92.Meixner Károly      1972Miskolc6:52
96.Balogh Krisztián      1985Szigethalom6:53
96.Merva László HK 9x        TMXL 11x 1953Detk6:53
98.Hatala Levente         1972Gyöngyös6:54
98.Jójárt Csaba   1983Cegléd6:54
98.Kozma Sándor   1956Cegléd6:54
98.Murányi Csaba   1983Cegléd6:54
98.Nagy Gábor         1979Gyöngyössolymos6:54
98.Nagy István   1965Szigetcsép6:54
104.Juhász Gábor      1966Hódmezővásárhely6:55
104.Kozma Tamás   1983Cegléd6:55
104.Mező István   1972Cegléd6:55
104.Nagy István         1981Székesfehérvár6:55
104.Német Sándor          TMM 17x 1967Cegléd6:55
104.Páldi Roland      1984Hatvan6:55
110.Berényi Zoltán   1968Budapest6:56
110.Csontos László   1968Kikunmajsa6:56
110.Tevesz Zsolt            1967Gyöngyös6:56
110.Trombitás Zoltán   1966Gyüngyös6:56
114.Magócsi László   1973Óvadaskert6:57
115.Berki Zoltán      1965Budapest6:58
115.Simon Attila   1968Kalocsa6:58
117.Béla Gyula   1968Kalocsa7:00
117.Hevér József HK 6x     TMM 6x 1941Gyöngyös7:00
117.Kozma János   1981Cegléd7:00
117.Németh Zoltán   1972Kalocsa7:00
117.Palásti Attila      1966Budapest7:00
117.Simon Zoltán      1982Eger7:00
123.Bácskai László   1974Nyíregyháza0:00
123.Baraksó János   1966Budapest0:00
123.Baranics Gábor   1973Budapest0:00
123.Burján T   1900Mezőtúr0:00
123.Csulya Viktor         1985Hatvan0:00
123.Domokos Roland   1976Hatvan0:00
123.Eördögh József   1993Budapest0:00
123.Farkas István      1968Miskolc0:00
123.Fehér István András      1981Gyöngyös0:00
123.Gábor József         1978Cegléd0:00
123.Gedeon Bertalan   1976Budapest0:00
123.Gergely Norbert   1986Hatvan0:00
123.Gulyás Attila   1983Hatvan0:00
123.Gyöngyösi Péter      1981Gyöngyös0:00
123.Horváth Adrián   1981Szolnok0:00
123.Igvos Mihály   1979Gyöngyös0:00
123.Izsépi Béla      1949Nyíregyháza0:00
123.Jandó Gábor         1974Sülysáp0:00
123.Juhász László Arnold   19720:00
123.Kasziba István   1979Kalocsa0:00
123.Kis István Péter   1938Hatvan0:00
123.Kisházi Gábor         1973Hódmezővásárhely0:00
123.Koczó Gyula   1966Szigetszentmiklós0:00
123.Kovács Gergely   1976Budapest0:00
123.Kovács Iván   1965Budapest0:00
123.Kovács János   1973Kalocsa0:00
123.Kurucz Péter   1977Budapest0:00
123.Lambert Péter   1977Budapest0:00
123.Litványi Károly   1970Budapest0:00
123.Madarász Viktor   1984Hatvan0:00
123.Majer László   1961Szigethalom0:00
123.Maka Róbert      1979Gyöngyös0:00
123.Makleit László      1957Debrecen0:00
123.Marek Tibor      1972Budapest0:00
123.Mayer Csaba      1987Szigethalom0:00
123.Mészáros Zoltán   1984Hatvan0:00
123.Molnár Ádám         1981Gyöngyössolymos0:00
123.Molnár Lajos HK 5x  MB 6x              OM20 1x 1983Jászárokszállás0:00
123.Nagy Ádám      1976Kecskemét0:00
123.Nagy István      1978Gyöngyös0:00
123.Papp Szilárd HK 6x        TML 6x 1966Gyöngyössolymos0:00
123.Patirinszki András   1982Gyöngyös0:00
123.Petrovics Attila   1986Hatvan0:00
123.Sebestyén Andor      1974Hatvan0:00
123.Sebestyén Zoltán   1972Budapest0:00
123.Shönléber György   1975Ceglédbercel0:00
123.Szabó Péter   1977Bágyogszovát0:00
123.Szabó Zsolt   1964Budapest0:00
123.Szathmáry Zoltán   1971Cegléd0:00
123.Szattler Gábor   1973Kalocsa0:00
123.Szentkuti Zsolt      1972Budapest0:00
123.Takács Michael Zoltán      1973Budapest0:00
123.Tarr András   1982Orosháza0:00
123.Tarr István   1949Orosháza0:00
123.Terjék Tamás   1983Budapest0:00
123.Török Gábor      1982Gyöngyös0:00
123.Tuza Kornél   1972Tiszakécske0:00
123.Vajk Ödön      1944Szolnok0:00
123.Varjassy Gergely   1987Budapest0:00
123.Zsák Ferenc   1959Debrecen0:00
123.Zsarkó László      1979Gyöngyös0:00