A 1998. évi Téli Mátra M teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Almássy Lászlóné (1940), Nyíregyháza, 58 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Nagy Róbert1970Gyöngyös3:23
2.Farkas Tamás1980Eger3:24
3.Forrai Miklós TMM 15x 1979Budapest3:49
4.Kisházi László1967Hódmezővásárhely3:50
5.Szabó Zoltán1967Budapest4:02
6.Görbe Zoltán1979Hódmezővásárhely4:07
7.Bán Sándor TMM 5x 1941Hódmezővásárhely4:25
8.Szilágyi Zsuzsa1977Hajdúböszörmény4:35
9.Farkas Gabriella1979Jászapáti4:56
10.Petrócki Szilvia TMM 5x 1980Hódmezővásárhely4:57
11.Bán Borbála1981Hódmezővásárhely4:59
12.Tóth Ágnes1982Hódmezővásárhely5:01
13.Borbásné Rostás Anikó1975Jászapáti5:02
14.Daróczi Zoltán1968Kecskemét5:08
15.Almássy Lászlóné1940Nyíregyháza5:10
16.Dósa Zoltán1970Jászárokszállás5:14
17.Ecser Béla1972Cegléd5:18
18.Ócsai Sándor1971Cegléd5:19
19.Cseh Zoltán1977Cegléd5:20
20.Bihari János MB 6x 1977Mezőberény5:22
21.Pántya Györgyné1953Szigethalom5:23
22.Lassú Tibor1978Karácsond5:24
23.Semsei Lajos TMM 6x 1974Cegléd5:30
24.Kelemen Róbert1974Szolnok5:35
24.Menyhárt Károly1973Szolnok5:35
26.Csonka Antal TMM 7x 1961Szeged5:45
27.Daróczi László1964Kecskemét5:46
28.Bán Gergely1982Hódmezővásárhely5:50
28.Baranyák Béla1965Füzérkomlós5:50
28.Horváth Zoltán1978Halásztelek5:50
31.Toldi Miklós1981Gyöngyös5:52
31.Vámosi András1982Gyöngyös5:52
33.Baksa József HK 5x 1985Visonta5:55
34.Jolndoner András1985Szigetbecse5:59
34.Kossuth Gergely1980Arnót5:59
34.Móricz Ádám1981Sajószentpéter5:59
37.Bokor J. Márk1973Budapest6:02
37.Hoffmann Ádám MB 17x 1940Mezőberény6:02
39.Németh Zsuzsanna1959Hódmezővásárhely6:06
40.Nagy Attila1975Mezőberény6:07
40.Pauló Márta1976Békéscsaba6:07
42.Nagygyőr Zoltán HK 5x 1973Csemő6:10
43.Gitye Zsolt1971Szolnok6:11
43.Keresztfalvi Zsuzsanna1978Szolnok6:11
45.Simó Szilveszter1900Eger6:15
46.Tamics Gábor dr.1958Budapest6:19
47.Minkó Gabriella1982Miskolc6:20
47.Zrupos Szabolcs1980Miskolc6:20
49.Bucsák Győző1976Tata6:22
49.Darabos Péter1978Tiszakécske6:22
51.Kováts Péter1983Gyöngyös6:23
51.Tyavoda Attila1971Tiszakécske6:23
53.Dr. Barta Zsolt MB 8x 1983Gyöngyös6:25
53.Sánta Zoltán1974Mezőtúr6:25
53.Soltész Gábor1972Mezőtúr6:25
56.Tátrai Attila1965Tiszavasvár6:28
57.Csajka Ferenc1961Budapest6:29
57.Hábel György1966Budapest6:29
59.Bürger Csaba1980Hatvan6:30
59.Katona Gábor1965Csepel6:30
59.Tóth Norbert1979Hatvan6:30
62.Czank Norbert1978Hatvan6:35
62.Czank Péter1982Hatvan6:35
62.Handrik Péter1983Visonta6:35
62.Mohácsi Péter1984Visonta6:35
62.Tóth Anikó1972Tolna6:35
67.Nagy László1958Szigethalom6:38
68.Jánosi László1954Erdőtelek6:39
68.Jánosi Réka1979Erdőkertes6:39
70.Kelemen Tibor1982Pásztó6:40
70.Pintér Éva HK 5x 1973Gyöngyös6:40
70.Tóth Krisztián1982Pásztó6:40
73.Sarkadi István1984Szigethalom6:41
74.Csányi Mária1900Budapest6:42
74.Vajtkó Ferenc1975Siófok6:42
76.Kovács Lajos1985Hatvan6:43
76.Simkó Endre1985Hatvan6:43
78.André Béla1957Jászárokszállás6:44
78.Kovácsik Ákos HK 7x  MB 8x 1979Miskolc6:44
80.Ambrúzs Sándor1961Gyöngyös6:45
80.Kroffinger József HK 8x  TMM 6x 1954Gyöngyös6:45
80.Lantos Ferenc1975Gyöngyös6:45
80.Paulenka Mária1978Domoszló6:45
80.Rákosi János1951Nyíregyháza6:45
85.Magnucz Zsolt1968Felsőzsolca6:46
85.Püspöki Péter1967Miskolc6:46
85.Püspökiné Papp Mónika1966Miskolc6:46
88.Tarrné Kiss Hajnalka1956Orosháza6:47
89.Baricsa Hajnalka1981Hódmezővásárhely6:48
89.Horváth János1962Budapest6:48
89.Kovács Attila1956Budapest6:48
92.Jakó Szabolcs1980Miskolc6:49
92.Kutasi Annamária1971Mezőberény6:49
92.Kutasi Zoltán MB 6x 1967Mezőberény6:49
92.Márta Zoltán1984Mezóberény6:49
96.Beleznai Péter1978Nyíregyháza6:50
96.Beregi Endre1940Mezőberény6:50
96.Bíró Krisztián1978Oros6:50
96.Faragó Katalin1967Jászárokszállási6:50
96.Feigl Péter1978Szigetbecse6:50
96.Gáva János TML 5x 1978Napkor6:50
96.Gyetkó Krisztián1982Nyíregyháza6:50
96.Halász Márta1978Gyöngyös6:50
96.Kausitz Barnabás1981Szigetbecse6:50
96.Keresztényi Tamás1980Nyíregyháza6:50
96.Kiss András MB 5x 1963Nyíregyháza6:50
96.Kovács János1978Nyíregyháza6:50
96.Kovács Tibor1982Nyiregyháza6:50
96.Schwanczenberger János1984Szigetbecse6:50
96.Szemán István1965Budapest6:50
96.Tari Attila1965Gyöngyös6:50
96.Tóth Mihály1983Gyöngyös6:50
96.Tősér Gabriella1978Gyöngyös6:50
96.Virág Sándor1982Nyíregyháza6:50
115.Buri Péter1982Nyíregyháza6:52
115.Ecser Gábor MB 19x  TMM 15x 1973CEGLÉD6:52
115.Herendi Zsuzsanna1976Miskolc6:52
115.Lövei Norbert1982Mátészalka6:52
115.Meixner Károly1972Miskolc6:52
120.Balogh Károlyné1964Szigethalom6:53
120.Balogh Krisztián1985Szigethalom6:53
120.Izsó Katalin1975Miskolc6:53
120.Merva László HK 8x  TMXL 11x 1953Detk6:53
120.Merva Szabina HK 6x 1984Detk6:53
120.Vincze Klára1973Miskolc6:53
126.Hatala Levente1972Gyöngyös6:54
126.Jójárt Csaba1983Cegléd6:54
126.Kezes Ágnes1973Gyöngyös6:54
126.Kozma Sándor1956Cegléd6:54
126.Murányi Csaba1983Cegléd6:54
126.Nagy Gábor1979Gyöngyössolymos6:54
126.Nagy István1965Szigetcsép6:54
126.Palcsó Andrea1980Cegléd6:54
134.Juhász Gábor1966Hódmezővásárhely6:55
134.Juhászné Bálint Ildikó1967Hódmezővásárhely6:55
134.Karkusz Anett HK 10x 1977Budapest6:55
134.Kozma Tamás1983Cegléd6:55
134.Mező István1972Cegléd6:55
134.Nagy István1981Székesfehérvár6:55
134.Német Sándor TMM 16x 1967Cegléd6:55
134.Páldi Roland1984Hatvan6:55
134.Szokol Fedóra1983Cegléd6:55
143.Berényi Zoltán1968Budapest6:56
143.Csontos László1968Kikunmajsa6:56
143.Tevesz Zsolt1967Gyöngyös6:56
143.Trombitás Zoltán1966Gyüngyös6:56
143.Verets Zsuzsanna1959Miskolc6:56
148.Magócsi László1973Óvadaskert6:57
149.Berki Zoltán1965Budapest6:58
149.Simon Attila1968Kalocsa6:58
151.Kerekes Krisztina1975Gyöngyös6:59
151.Laczik Lívia1973Gyöngyöshalász6:59
151.Vas-Borosi Tímea1974Gyöngyös6:59
154.Béla Gyula1968Kalocsa7:00
154.Fister Anita1973Gyöngyös7:00
154.Fodróczi Kármen1978Győr7:00
154.Hevér József HK 5x  TMM 6x 1941Gyöngyös7:00
154.Kozma János1981Cegléd7:00
154.Németh Zoltán1972Kalocsa7:00
154.Palásti Attila1966Budapest7:00
154.Simon Zoltán1982Eger7:00
154.Szabó Kornélia1981Eger7:00
154.Zombory Erika1978Hódmezővásárhely7:00
Asztalos Tímea1985Gyöngyös0:00
Bácskai László1974Nyíregyháza0:00
Bánki Rózsa1980Gyöngyöshalász0:00
Baraksó János1966Budapest0:00
Baranics Gábor1973Budapest0:00
Benedek Hajnal Virág1978Bercel0:00
Bolla Csilla1973Budapest0:00
Burján T1900Mezőtúr0:00
Csordás Anita1986Szigetbecse0:00
Csuka Dolli1975Szeged0:00
Csulya Viktor1985Hatvan0:00
Csulyáné Rácz Erika1957Hatvan0:00
Deli Piroska1973Budapest0:00
Domokos Roland1976Hatvan0:00
Eördögh József1993Budapest0:00
Farkas István1968Miskolc0:00
Fehér Éva Katalin1984Gyöngyös0:00
Fehér István András1981Gyöngyös0:00
Gábor Ágnes1976Cegléd0:00
Gábor József1978Cegléd0:00
Gbúr Viktória1947Szigethalom0:00
Gedeon Bertalan1976Budapest0:00
Gergely Norbert1986Hatvan0:00
Gulyás Attila1983Hatvan0:00
Gyöngyösi Péter1981Gyöngyös0:00
Horváth Adrián1981Szolnok0:00
Horváth Katalin1957Szigethalom0:00
Huszár Istvánné1963Szigetbecse0:00
Igvos Mihály1979Gyöngyös0:00
Izsépi Béla1949Nyíregyháza0:00
Jablonkay Judit1973Budapest0:00
Jandó Gábor1974Sülysáp0:00
Juhász László Arnold19720:00
Kanalas Erzsébet1958Szolnok0:00
Kasziba István1979Kalocsa0:00
Kerégyártó Ildikó1974Eger0:00
Kis István Péter1938Hatvan0:00
Kis-Jucsala Kata1985Hatvan0:00
Kisházi Gábor1973Hódmezővásárhely0:00
Kiss Dezső1978Cegléd0:00
Koczó Gyula1966Szigetszentmiklós0:00
Komáromi Renáta1977Debrecen0:00
Komjáti Bernadett1985Gyöngyös0:00
Kovács Éva Petra1978Albertirsa0:00
Kovács Gergely1976Budapest0:00
Kovács Iván1965Budapest0:00
Kovács János1973Kalocsa0:00
Kurucz Péter1977Budapest0:00
Lambert Péter1977Budapest0:00
Litványi Károly1970Budapest0:00
Lőrincz Renáta1981Hatvan0:00
Madarász Viktor1984Hatvan0:00
Majer László1961Szigethalom0:00
Maka Róbert1979Gyöngyös0:00
Makleit László1957Debrecen0:00
Marek Tibor1972Budapest0:00
Mayer Csaba1987Szigethalom0:00
Mayer Lászlóné1961Szigethalom0:00
Méri Katalin1972Ráckeve0:00
Mészáros Etelka1974Budapest0:00
Mészáros Zoltán1984Hatvan0:00
Molnár Ádám1981Gyöngyössolymos0:00
Molnár Lajos HK 5x  MB 5x  OM20 1x 1983Jászárokszállás0:00
Morvai Edina1984Gyöngyös0:00
Nádor Krisztina1974Budapest0:00
Nagy Ádám1976Kecskemét0:00
Nagy Gyuláné TML 6x 1957Gyöngyössolymos0:00
Nagy István1978Gyöngyös0:00
Nagy Patrícia1975Gyöngyös0:00
Németi Mária1968Debrecen0:00
Papp Szilárd HK 6x  TML 6x 1966Gyöngyössolymos0:00
Patirinszki András1982Gyöngyös0:00
Pető Anna Krisztina1974Debrecen0:00
Petrovics Attila1986Hatvan0:00
Petrovics Ibolya1984Hatvan0:00
Rendi Nikolett1986Szigetbecse0:00
Reuter Fanni1978Budapest0:00
Rizmayer Andrea1978Budapest0:00
Rózsahegyi Éva1974Eger0:00
Sári Lajosné19550:00
Sebestyén Andor1974Hatvan0:00
Sebestyén Zoltán1972Budapest0:00
Shönléber György1975Ceglédbercel0:00
Szabó Péter1977Bágyogszovát0:00
Szabó Zsolt1964Budapest0:00
Szathmáry Zoltán1971Cegléd0:00
Szattler Gábor1973Kalocsa0:00
Szentkuti Zsolt1972Budapest0:00
Szick Edit1969Budapest0:00
Szűcs Alexandra1988Szigetbecse0:00
Szűcs Ferencné1966Szigetbecse0:00
Takács Michael Zoltán1973Budapest0:00
Tarr András1982Orosháza0:00
Tarr István1949Orosháza0:00
Terjék Tamás1983Budapest0:00
Tokaj Nikolett1985Szigetbecse0:00
Torma Tímea1973Hort0:00
Tóth Sarolta1976Eger0:00
Török Gábor1982Gyöngyös0:00
Tuza Kornél1972Tiszakécske0:00
Vajk Ödön1944Szolnok0:00
Varjassy Gergely1987Budapest0:00
Zilahi-Szabó Edit1964Gyöngyös0:00
Zsák Ferenc1959Debrecen0:00
Zsarkó László1979Gyöngyös0:00