A 2013. évi Téli Mátra S teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Perényi János     HK 7x     TMS 9x       (1942), Gyöngyös, 71 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Bérczi Kristóf    MB 6x          1984Szeged1:49
2.Bendiák István         1988Gyöngyöshalász2:03
2.Rusvai László TMS 8x  TMM 7x    1963Jászárokszállás2:03
2.Szabó Róbert MB 7x  TMS 5x       1972Abasár2:03
5.Tarnóczi Tamás               1971Salgótarján2:04
6.Vajda Balázs TMS 5x    1978Gödöllő2:05
7.Palásti-Kovács Bálint            1996Keszü2:07
8.Balogh Péter MU 5x  TMS 11x       1977Jászárokszállás2:13
8.Megyeri Zsolt    MB 5x    1966Szolnok2:13
8.Szikra Zoltán TMS 8x 1977Jászárokszállás2:13
11.Szabó Albert Manassé      1976Jászberény2:15
12.Mohácsy Tamás dr.      1964Gyöngyös2:21
12.Reviczki Zsolt   1972Pásztó2:21
14.Nagy Zoltán         1974Eger2:25
15.Kiss Tibor HK 7x  TMS 5x    1957Jászárokszállás2:29
16.Gyetvai Zsolt          TMS 6x    1966Gödöllő2:32
17.Sinka Sándor         1973Abasár2:33
18.Petró Árpád         1980Jászárokszállás2:34
19.Tóth Ervin   2:35
20.Cetner Roland      1972Gyöngyös2:40
20.Szabó Gyula    HK 6x    1970Gyöngyös2:40
22.Fehér Péter               1988Gyöngyös2:43
23.Iványi János   1988Kiskunfélegyháza2:45
23.Iványi Zoltán   1984Kecskemét2:45
23.Lukács Zsolt            1973Vámosgyörk2:45
26.Bihari Péter         19902:46
26.Bohács Szabolcs MU 6x     TMS 8x    1977Bárna2:46
28.Paksa Sebestyén            1973Úri2:48
29.Koperla Zsolt      1970Salgótarján2:49
30.Bartkó Zoltán            1983Nagykeresztúr2:50
30.Rendessy Roland      1973Halásztelek2:50
32.László Károly MB 5x        TMXL 5x 1954Nyergesújfalu2:51
33.Szkalák Péter      1977Erdőkertes2:56
34.Gál Zoltán      1978Hévízgyörk2:57
34.Kőrösi Zsolt      1967Gödöllő2:57
36.Bak Balázs   1975Debrecen2:59
37.Harsányi Levente   1999Gyöngyös3:01
37.Harsányi Péter MB 15x     TMXL 11x 1966Gyöngyös3:01
39.Perényi János    HK 7x     TMS 9x       1942Gyöngyös3:02
40.Szász Viktor      1976Balassagyarmat3:04
41.Bialkó Dezső János         1961Erdőkertes3:05
41.Tóth Tamás               1978Gyöngyös3:05
43.Szilágyi László    MB 11x             1982Debrecen3:06
44.Kiss Máté Illés            1988Gyöngyössolymos3:09
44.Tóth Gergő         1989Gyöngyössolymos3:09
44.Veres János            1956Lőrinci3:09
47.Tolnai Balázs      1988Budapest3:10
48.Barbalics Zoltán      1977Gyöngyös3:12
49.Tóth Tibor Áron    TMS 5x 1995Jászárokszállás3:15
50.Nagy Árpád dr.      19443:23
51.Várallyay Péter dr.      1967Gyöngyös3:26
52.Zsoldos Tamás   1991Szirmabesenyő3:29
53.Juhász Ákos         1976Gyöngyös3:30
53.Juhász Patrik   2002Gyöngyös3:30
55.Csatári Tibor MU 11x  TMS 6x    1967Gyomaendrőd3:35
55.Harmati Sándor         1976Dévaványa3:35
57.Vasvári Zoltán   1967Kecskemét3:36
58.Petrovics Benjámin   2001Hort3:39
58.Petrovics Csaba         1971Hort3:39
60.Rácz Gábor    HK 6x          1975Gyöngyös3:40
61.Gál Zoltán MU 5x  HK 5x          1967Hatvan3:42
61.Gyulai István    TMS 9x 1955Debrecen3:42
63.Szomszéd Sándor    HK 6x             1963Bátonyterenye3:45
64.Révész Gábor    MB 9x           TMXL 9x  OM35 1x 1977Szeged3:50
65.Tisza Kálmán             TMM 7x 1965Szolnok3:51
65.Vojtek Ian   1995Brno, Csehország3:51
67.Varga Attila HK 9x  TMS 5x    1984Szurdokpüspöki3:52
68.Bőgős Zsolt      1977Kompolt3:54
68.Csete Csaba   1969Pély3:54
68.Debrei Ádám      1983Gyöngyös3:54
68.Debrei Gábor          TMM 5x 1981Veresegyház3:54
68.Makranczi Géza   1970Budapest3:54
68.Zsiga Mihály      1970Kartal3:54
74.Palczert Tamás               1969Debrecen3:56
75.Nagy Bálint Máté   1994Vámosgyörk3:57
75.Pavkó Tibor      1974Lőrinci3:57
75.Pintér Nándor          TMM 7x 1995Gyöngyös3:57
78.Dely Péter      1974Budapest3:58
79.Máriás Bence Dániel      1997Földeák3:59
79.Nagy Imre      1984Gyöngyös3:59
79.Paskuj Mátyás         1967Szeged3:59
82.Boros András       TMM 5x 1960Mátrafüred4:01
82.Szabó József TMS 5x    1971Debrecen4:01
84.Horváth József   1955Gyöngyös4:02
84.Zsákai Levente    TMS 11x 2000Jászszentandrás4:02
86.Nagy Zoltán            1965Szolnok4:03
86.Sümegi Gábor MB 6x        TMXL 5x 1978Ecséd4:03
86.Veres Zsolt      1974Szolnok4:03
86.Zsákai Gábor TMS 5x 1976Tarnaméra4:03
90.Balás Csaba    MU 8x  TMS 6x 1953Pásztó4:04
90.Dr. Czakó Péter         1965Szolnok4:04
92.Jenei Sándor   1971Nyíregyháza4:05
92.Kerekes Tamás    MU 7x  TMS 7x 1977Budapest4:05
94.Babicz Sándor TMS 7x 1957Agárd4:06
94.Füredi Gábor   1987Gyöngyös4:06
96.Kis Péter          TMXL 5x 1983Hort4:07
96.Végh Richárd         1998Gyöngyös4:07
98.Molnár Gábor TMS 5x          1979Gyöngyössolymos4:08
99.Molnár Csaba   1980Gyöngyössolymos4:09
100.Marton László         1960Mezőkövesd4:10
100.Marton Miklós   1987Mezőkövesd4:10
102.Csépány György Dávid    TMS 6x 1988Gyöngyös4:11
102.Grimplinyi Péter MU 5x  HK 6x  MB 6x  TMS 7x       1969Gyöngyös4:11
102.Lebedy Máté         1981Szentendre4:11
102.Menyhárt Krisztián   1988Gyöngyös4:11
106.Hartyányi Arnold      1993Petőfibánya4:12
106.Kerek István      1973Abasár4:12
106.Végh Zsolt       TMS 7x  OM10 1x 1967Gyöngyös4:12
109.Balás Attila MU 5x    1986Pásztó4:13
110.Lapostyán Péter   1983Tiszaújváros4:15
110.Opolcsik Iván    TMS 5x 1988Pásztó4:15
112.Bata Tamás         1974Felsőtárkány4:16
112.Bata Zalán   1997Felsőtárkány4:16
112.Kupihár Miksa   19974:16
112.Szolod Denisz      1993Pásztó4:16
116.Ködmön Csaba    TMS 9x  OM10 1x 1974Bükkszenterzsébet4:17
116.Maczák Attila             TMS 5x       1977Márkháza4:17
116.Molnár Erik   2000Pétervására4:17
119.Barna Zoltán   1967Abony4:18
120.Bárdos Bence   1980Budapest4:19
120.Bodnár Ákos   1982Nyíregyháza4:19
120.Lengyel Tamás      1977Tiszakécske4:19
123.Biró Bálint   2000Telki4:20
123.Biró László      1967Telki4:20
125.Ádám Attila   1981Polgár4:21
125.Dormány Imre   1968Kartal4:21
125.Fehér József Mátyás   2000Hatvan4:21
125.Gruchman István   1972Budapest4:21
125.Ipacs Balázs   1991Budapest4:21
125.Nyitrai Károly   1969Budapest4:21
125.Padányi József    TMS 8x 1959Hatvan4:21
125.Padányi Zoltán    TMS 8x 1987Hatvan4:21
125.Zádeczki Zoltán   1968Kartal4:21
134.Komjáti Gergely       MB 5x          1980Gyöngyöshalász4:22
134.Pénzes Szabolcs         1984Nyírmeggyes4:22
134.Seprenyi Imre       TMS 6x       1981Nagyoroszi4:22
137.Füleky Endre      1975Szeged4:23
137.Gácsi Péter       TMM 6x    1977Mezőnyárád4:23
137.Komoróczki András            1951Budapest4:23
137.Semsei Lajos       TMM 6x    1974Cegléd4:23
141.Kozma Barabás   1975Üröm4:24
141.Posztós György   1968Dunakeszi4:24
143.Eduard Nedelcin   1989Budapest4:25
143.Fazekas Gábor          TMM 5x     OM15 1x 1982Eger4:25
143.Kurilla Zsolt MU 5x       1995Gyomaendrőd4:25
143.Lipták Mihály   1979Jászboldogháza4:25
143.Román Tamás                         OM10 1x 1978Kerecsend4:25
143.Széll Sándor         1990Budapest4:25
149.Nógrádi József   1980Szentes4:26
150.Árvai Zoltán   1970Tura4:27
150.Galicz László   1977Nyíregyháza4:27
150.Hulvej Tamás   1982Nyíregyháza4:27
150.Várkonyi István   1973Nyírpazony4:27
154.Csatári Zoltán         1972Budapest4:28
154.Hideg István   1959Hódmezővásárhely4:28
154.Kiss Attila             TMXL 7x 1976Debrecen4:28
154.Misik Tamás      1978Budapest4:28
154.Nagy László MU 9x     TMS 17x 1955Jászárokszállás4:28
159.Csörgő Zoltán      1972Érd4:29
159.Czafit Attila      1983Budapest4:29
159.Hegyi Barnabás   1977Zalaegerszeg4:29
159.Kovács Ambrus         1981Budapest4:29
159.Polgár Zoltán       TMS 8x    1948Vecsés4:29
164.Kormos István         1961Gyöngyöstarján4:30
164.Kovács Károly          TMXL 10x 1970Vác4:30
164.Polony István   1972Budapest4:30
167.Balázs László            1978Gomba4:31
167.Barna Péter            1994Detk4:31
167.Dr. Marosi Tibor MU 7x             1963Szeged4:31
167.Fábián Róbert            1983Ipolyvece4:31
167.Kiss Antal Zoltán   1976Hajdúdorog4:31
167.Lukovszki László MU 6x     TMS 6x       1974Hort4:31
167.Tóth Patrik   1998Heréd4:31
167.Tóth Renátó   1995Heréd4:31
175.Csur József      1965Budapest4:32
175.Farkas Lóránd            1972Nagykáta4:32
175.Lázár István      1978Tiszakécske4:32
175.Sárközi Balázs            1977Hatvan4:32
179.Brunda Tibor   1977Pásztó4:33
179.Herédi János    HK 9x     TMS 5x    1966Abony4:33
179.Kovács Gábor TMS 6x 1979Cegléd4:33
179.Kovács László   1983Abony4:33
179.Lázár Csaba         1974Tiszakécske4:33
179.Miklós Péter   1985Jászberény4:33
185.Czudák Károly   19624:34
185.Czudar Kristóf   1991Egerszalók4:34
185.Zsanda Gábor   1979Nyíregyháza4:34
188.Bacsa Tibor   1992Szurdokpüspöki4:35
188.Jenei Csaba   1974Nyíregyháza4:35
190.Fehér Dániel   1995Törökszentmiklós4:36
190.Hoboli László      1990Gyöngyös4:36
190.Korcz Roland   1990Siófok4:36
190.Misi Balázs         1979Gyöngyös4:36
190.Sebők Ottó   1974Pásztó4:36
195.Csollák Dezső         1983Budapest4:37
195.Gyárfás Sándor   1963Hatvan4:37
195.Horváth Jenő      1972Budapest4:37
195.Tóth Balázs         1978Budapest4:37
195.Varga Csaba   1977Aszód4:37
200.Halász László   1979Pálosvörösmart4:38
200.Konrád Gergő   1992Visonta4:38
200.Kovács Tibor HK 6x              OM15 1x 1974Gyöngyös4:38
200.Sipos Tamás      1970Gyöngyöshalász4:38
204.Balla János   1967Hajdúszoboszló4:39
204.Béres-Deák Endre   1965Besnyő4:39
204.Béres-Deák Ferenc TMS 5x 1943Gyöngyös4:39
204.Huszta Dániel   1976Szeged4:39
204.Seres Dávid            1987Gyöngyös4:39
204.Szigethy Tamás         1983Budapest4:39
210.Bálint Sándor TMS 8x 1972Gyömrő4:40
210.Deák Dániel               1983Budapest4:40
210.Glasza Gergely   1977Dunakeszi4:40
210.Juhász Géza   1979Abony4:40
210.Kéri Kornél       TMS 5x    1999Visonta4:40
210.Pogácsás György      1983Martonvásár4:40
210.Vanderlaár Frigyes   1959Budapest4:40
217.Lovas Lajos      1984Tiszakécske4:41
217.Monoki Tamás         1972Dunakeszi4:41
217.Orbán Tamás TMS 5x 1968Gyöngyös4:41
217.Papp József      1956Sajószöged4:41
217.Szirony Ákos            1980Budapest4:41
217.Tari Gyula                OM30 1x 1969Tiszakécske4:41
217.Ungi László               1973Szeged4:41
224.Bársony Zsolt         1986Gyöngyöshalász4:42
224.Kovács Tamás HK 10x       1982Szurdokpüspöki4:42
226.Ander Péter    MU 5x    1974Hatvan4:43
226.Bukovinszki Donát      1998Budapest4:43
226.Szabó Tibor   1987Hajdúböszörmény4:43
226.Varga Dénes   1969Gyöngyös4:43
226.Vincze István         1948Tiszaújváros4:43
231.Balogh Máté   1986Kőbánya4:44
231.Barti Károly   1977Budapest4:44
231.Buna Elemér HK 5x  TMS 7x 1969Visonta4:44
231.Buna Levente         1998Visonta4:44
231.Magyar Tibor         1963Abony4:44
231.Pócsai László   1975Budapest4:44
231.Porupsánszki Bence       TMS 5x 2001Abasár4:44
231.Simon András         1988Gyöngyös4:44
231.Takács Sándor MU 13x  TMS 10x    1954Budapest4:44
231.Tóth Gergely   1983Eger4:44
231.Vásárhelyi Viktor      1988Budapest4:44
242.Balogh Gergely   1986Verőce4:45
242.Beke Tibor         1954Maglód4:45
242.[Nem publikus]4:45
242.Horváth Attila   1976Budapest4:45
242.Kovács Attila HK 15x          1983Gyöngyös4:45
242.Szécsényi Zoltán MU 5x          1957Mátrafüred4:45
242.Wiedermann Károly   1946Verőce4:45
249.Deme Norbert      19794:46
249.Hansel Soma   1998Szeged4:46
249.Katona Tibor               1972Gyöngyös4:46
249.Melihercsik János TMS 6x 1950Salgótarján4:46
249.Németh Antal   1975Budapest4:46
249.Szabó Gyula    TMS 5x 1954Eger4:46
249.Szöllősi Tibor   1985Szeged4:46
256.Blaskovits István      1968Budapest4:47
256.Göldner Tamás   1982Szeged4:47
256.Hansel Botond   2000Szeged4:47
256.Hansel Miklós   1969Szeged4:47
256.Kosik Levente   2001Szeged4:47
256.Pesti György         1981Budapest4:47
256.Vajda István         1965Hajdúböszörmény4:47
263.dr. Kuti Norbert HK 9x     TMM 6x 1972Kecskemét4:48
263.Horváth Zoltán      1974Vámoscsalád4:48
263.Huber József      1953Gyöngyös4:48
263.Jójárt Tibor   1961Budapest4:48
263.Kelemen Péter   1978Eger4:48
263.Kováts Gábor   19684:48
263.Odler Dániel         1988Pásztó4:48
263.Porupsánszki Róbert       TMS 5x       1974Abasár4:48
263.Szőcs Andor   1983Debrecen4:48
263.Takács Ádám   1999Hajdúszoboszló4:48
263.Takács Csaba            1974Hajduszoboszló4:48
263.Varga Balázs            1975Gyöngyös4:48
275.Balázs Péter   1979Balatonfüred4:49
275.Borbély József   1943Tiszaújváros4:49
275.Buliczka János       TML 6x 1969Budapest4:49
275.Csonka Attila   1999Szeged4:49
275.Fantoly Gábor   1979Pilisborosjenő4:49
275.Koncz Jánosné      1966Tiszaújváros4:49
275.Kovács Bálint   2002Budapest4:49
275.Kovács Gergely   19914:49
275.Kovács István    TMS 5x       1972Budapest4:49
275.Kührner László         1969Érd4:49
275.Kührner Olivér   2001Érd4:49
275.Segal Péter   1964Budapest4:49
275.Tőkés László         1985Gyöngyös4:49
275.Welker Péter      1978Dunakeszi4:49
289.Lipták Tibor TMS 6x    1963Makó4:50
289.Máté Pál Péter               1983Mátrafüred4:50
291.Fenyvesi Zsolt               1981Budapest4:51
291.Fülöp Zoltán   1979Budapest4:51
291.Hideg Sándor   1963Hódmezővásárhely4:51
291.Kis Norbert   1977Szolnok4:51
291.Számpor Richárd   1982Budapest4:51
296.Csikós Attila   1977Pásztó4:52
296.Csomós Balázs      1986Solymár4:52
296.Gonda György   1958Gyöngyössolymos4:52
296.Hajdú Csongor         1976Budapest4:52
296.Hucka Péter         1980Nagyréde4:52
296.Révész Benjámin      1960Budapest4:52
302.Balogh Péter          TMM 7x 1971Besenyszög4:53
302.Berényi Attila   1996Besenyszög4:53
302.Erdei Antal dr.      1950Gyöngyössolymos4:53
305.Csonka Zoltán TMS 9x 1971Szeged4:54
305.Hradeczky Zsolt   1976Budapest4:54
305.Kovács Viktor   1967Kecskemét4:54
305.Pintér Ákos            1967Debrecen4:54
305.Wiedermann Erik   1971Győr4:54
310.Bordás Sándor   1965Úri4:55
310.Gedei Ákos   1987Úri4:55
310.Szabó Csaba      1969Budapest4:55
313.Adamecz Károly      1987Szolnok4:56
313.Brúzsa László   1975Budapest4:56
313.Győri Gábor   1975Budapest4:56
313.Hadas Ferenc   1952Budapest4:56
313.Horváth István    MU 5x       1983Úri4:56
313.Nagy Bálint   1995Miskolc4:56
313.Németh József   1972Budapest4:56
313.Rapi Tibor TMS 12x    1965Adács4:56
313.Szabó Márton         1989Budapest4:56
322.Bognár Márton   1989Budapest4:57
322.Mandel Gábor   1978Budaörs4:57
324.Budenszki Péter         1973Dejtár4:58
325.Csoór J. Tibor   1973Pásztó4:59
325.Szerdahelyi Balázs   1972Budaörs4:59
327.Adorján Béla    TMS 9x 1973Kecskemét5:00
327.Czégény Zoltán   1978Debrecen5:00
327.Kosik Roland   2001Kecskemét5:00
327.Laczházi Zoltán   1982Gyöngyös5:00
327.Németh András   1972Bátonyterenye5:00
327.Oláh János   1980Budapest5:00
327.Papp Gábor      1981Abasár5:00
327.Szente Péter   1976Budapest5:00
327.Sztankó István   1982Mátrafüred5:00
Sári Zoltán1977Budapest5:03
Sipos Péter dr1975Ebes5:03
Tóth Gábor         1981Budapest5:04
Debreczeni Gergely1979Budapest5:07
Fehér Lajos      1973Veresegyház5:07
Bölkei Zsolt         1978Lőrinci5:08
Krausz János1977Érd5:08
Szabó István         1982Vecsés5:08
Zilahy András dr.            1972Tárnok5:08
Zilahy Bendegúz   1999Tárnok5:08
Mester Tibor                  1975Cegléd5:09
Zilahy Botond   2002Tárnok5:09
Zombori Gergely1982Budapest5:09
Bajnóczi Mihály            1978Salgótarján5:11
Gáspár Attila MB 23x  TMM 5x       1978Salgótarján5:11
Institórisz Árpád   19785:11
Antal Attila   1972Budapest5:12
Tóth Marcell2001Gyöngyös5:12
TóthBéla1976Gyöngyös5:12
Lengyel István       TMS 6x 1973Salgótarján5:13
Fedelin Tibor    MB 6x  TMS 5x       1976MÁTRASZŐLŐS5:15
Kovács Kornél1981Bicske5:15
Verdó István1951Sajóörs5:15
Miha 3Alej1980Lotmerk5:16
Papp Ernő1976Budapest5:16
Kobolák István1974Atkár5:18
Kobolák Máté2006Atkár5:18
Vernyik Zoltán1971Atkár5:18
Zsiga Gábor      1970Budapest5:22
Zsiga Milán2002Budapest5:22
Papp Gábor   1987Zamárdi5:23
Kenyeres József   1978Lovasberény5:25
Szüle Zsolt   1979Budapest5:25
Asztalos Béla   1984Budapest5:26
Tóth Péter1975Veresegyház5:26
Váradi Zoltán1961Tiszaújváros5:26
Velkei Viktor1985Farmas5:26
Dancs Péter1983Cegléd5:28
Dóczi Ákos      1976Gyál5:29
Dóczi Kristóf2000Baja5:29
Ábry Csaba1979Budapest5:31
Bendász Tamás1981Budapest5:31
Kezán András1976Budapest5:31
Tóth Béla   1964Budapest5:34
Prakfalvi Péter      1957Salgótarján5:37
Gelencsér Péter      1979Pécs5:38
Somos Zoltán HK 9x       1979Budapest5:38
Stégmár Ágoston   1976Budapest5:39
Ferge Roland Sándor1991Hódmezővásárhely5:45
Kiss András   1973Tiszaug5:47
Pelikán Sándor   1978Kecskemét5:47
Pap Marcell Zoltán   1979Kecskemét5:48
Csenki Pál1974Gyöngyös5:51
Oláh Róbert1979Debrecen5:51
Bányai János1946Szeged5:52
Zombory Zsolt1976Hódmezővásárhely5:52
Márk Miklós1975Vasvár5:55
Szabó Roland      1978Zagyvaszántó5:56
Bánkuti Attila1965Hatvan5:58
Csihi Gábor1962Hatvan5:58
Hatalyák István Dr.19535:58
Pápista Gábor   1979Gyöngyös5:58
Wunderlich Róbert   1974Hatvan5:58
Dudás László1977Budapest5:59
Seprős Levente19856:01
Bakos Norbert      1985Sülysáp6:11
Baksics András1979Hódmezővásárhely6:16
Kristóf Balázs2003Budapest6:16
Kristóf Norbert1980Budapest6:16
Kristóf Richárd1975Budapest6:16
Rutay Péter1979Baja6:16
Lipcsei Tibor1954Miskolc6:18
Sárközi Dávid          TMS 7x 1987Sülysáp6:18
Zsitnyák János Zsitnyák János1963Veresegyház6:18
Barczi Balázs1981Mezőkövesd6:21
Szepesi Péter HK 12x    1979Úri6:22
Kotrás Gábor19576:23
Fehér József1964Törökszentmiklós6:27
Zsida László1963Budapest6:28
Győri Botond1983Eger6:31
Magyar Csaba1971Szeged6:31
Üveges Tamás1982Budapest6:31
Buday Gergely      1972Gyöngyös6:41
Batta Gergő   1986Szob6:44
Kiss János      1958Gyöngyös6:44
Veszprémi Balázs1989Budapest6:44
Danicska János1948Nagyvárad6:55
Csete Sándor   1981Nagykőrös6:57
Kisházi Gábor         1973Hódmezővásárhely7:05
Kisházi Gábor ifj.   2001Hódmezővásárhely7:05
Nagy Sándor1986Debrecen7:31
Svédu Zoltán1971Hajdúböszörmény7:31
Vannyu Mihály2000Gyöngyös8:08
Arató Bálint   1979Esztergom8:16