A 2012. évi Téli Mátra S teljesítménytúra teljesítői

A legidősebb teljesítő
Hoffmann Ádám           MB 17x          (1940), Mezőberény, 72 évesen

A beérkezettek idő és kor szerinti eloszlása


A beérkezettek névsora

A vastaggal szedett nevek jelzik a túra szintidőn belüli teljesítését.

HelyezésNévSzül. évTelepülésIdő
1.Bakos Gergő Dr.            1981Bátonyterenye2:02
2.Szendi Ádám                  1973Verpeléz2:08
3.Blaskovics György         1965Budapest2:11
4.Palásti-Kovács Bálint            1996Keszü2:12
5.Demény Tibor         1972-2:15
6.Balázs Dénes   1971Salgótarján2:16
6.Huszár Norbert               1970Somoskőújfalu2:16
6.Sályi Milán      1994Cegléd2:16
9.Balogh Péter MU 5x  TMS 11x       1977Jászárokszállás2:18
10.László Károly MB 5x        TMXL 5x 1954Nyergesújfalu2:28
11.Győrffy Levente   1983Salgótarján2:29
12.Farkas Márton      1984Gyöngyös2:38
12.Koperla Zsolt      1970Salgótarján2:38
12.Nádudvari Péter               1984Gyöngyös2:38
15.Bársony Zsolt         1986Gyöngyöshalász2:41
15.Héjja Imre      1956Szentes2:41
17.Gál Zoltán      1978Hévízgyörk2:43
18.Szabó Gyula    HK 6x    1970Gyöngyös2:44
19.Nagy Zoltán         1974Eger2:46
19.Szabó János            1977Gyöngyössolymos2:46
21.Fehér Péter               1988Gyöngyös2:56
21.Hűvös Krisztián   1972Dunakeszi2:56
21.Turóczy András    TMM 8x 1974Budapest2:56
24.Sályi Ferenc MB 10x     TMXL 6x 1968Karácsond2:59
25.Cetner Miklós      1974Gyöngyös3:00
25.Cetner Roland      1972Gyöngyös3:00
27.Szabó Tamás   1956Felsőzsolca3:01
28.Sztruhár Róbert            1978Mátrafüred3:03
29.Tóth Zsolt                  1979Jászalsószentgyörgy3:06
30.Rontó Zoltán    TMS 9x    1969Gyömrő3:15
31.Nagy Árpád dr.      19443:17
32.Iványi János   1988Kiskunfélegyháza3:19
32.Iványi Zoltán   1984Kecskemét3:19
34.Bagdány Zoltán      1968Herceghalom3:31
35.Hegedűs Viktor   1977Gyöngyössolymos3:32
35.Juhász Ákos         1976Gyöngyös3:32
37.Bialkó Dezső János         1961Erdőkertes3:35
37.Gyulai István    TMS 9x 1955Debrecen3:35
39.Ködmön Csaba    TMS 9x  OM10 1x 1974Bükkszenterzsébet3:42
40.Tóth Tibor Áron    TMS 5x 1995Jászárokszállás3:43
41.Pénzes Szabolcs         1984Nyírmeggyes3:44
41.Seprenyi Imre       TMS 6x       1981Nagyoroszi3:44
41.Varga Gábor               1978Dorogháza3:44
44.Láng András             TMXL 5x  OM25 1x 1971Budapest3:45
45.Debrei Ádám      1983Gyöngyös3:46
45.Debrei Gábor          TMM 5x 1981Veresegyház3:46
45.Halázs János Gergő Dr.   1978Gyöngyössolymos3:46
48.Molnár László         1976Budapest3:47
48.Pavkó Tibor      1974Lőrinci3:47
50.Farkas Imre         1954Aszód3:49
50.Rozsnyay Szabolcs         1979Budapest3:49
52.Seres László            1967Gyöngyössolymos3:50
52.Vincze Ákos                  2002Jászberény3:50
54.Vincze Gyula MB 7x     TMM 6x       1969Jászkisér3:51
55.Molnár Zoltán   1961Gyöngyöshalász3:52
55.Péter Hunor   1979Hollókő3:52
55.Péter Magor   1981Budapest3:52
58.Csajbók Viktor   1994Abony3:53
58.Hegyi Gergely   1992Budapest3:53
60.Képe Tibor   1964Hatvan3:54
60.Kiss Máté Illés            1988Gyöngyössolymos3:54
60.Mák Máté      1986Gyöngyössolymos3:54
60.Tóth Attila      1986Gyöngyössolymos3:54
64.Ujvári Attila   1972Budapest3:55
65.Sramkó Szilárd   1973Mátrafüred3:56
65.Sramkó Zsolt   1970Mátrafüred3:56
67.Szűcs Tamás   1990Vecsés4:00
68.Bakos Szabolcs   1992Salgótarján4:01
68.Bendiák István         1988Gyöngyöshalász4:01
70.Domoszlai Dávid      1991Kányás4:02
70.Hoffmann Ádám          MB 17x          1940Mezőberény4:02
70.Králik Zsolt MB 7x        TMXL 5x 1991Bátonyterenye4:02
73.Kaszás József   1956Bátonyterenye4:04
73.Varga Attila HK 9x  TMS 5x    1984Szurdokpüspöki4:04
75.Papp István Gábor         1968Szilvásvárad4:05
75.Papp Tamás      1992Arló4:05
77.Csukás Gábor         1986Budapest4:06
77.Czudar Kristóf   1991Egerszalók4:06
77.Farkas Gábor      1991Arló4:06
80.Herczig András            1979Gyor4:07
80.Okolicsányi Zoltán   1972Budapest4:07
80.Pecze Zoltán          TMM 6x       1966Budapest4:07
80.Tóth Attila László               1969Budapest4:07
84.Krakkai Tibor            1972Hernádszurdok4:08
85.Makranczi Géza   1970Batthány4:09
86.Kerekes Tamás    MU 7x  TMS 7x 1977Budapest4:10
87.Pintér Levenete   1988Noszvaj4:12
87.Rékasi János   1969Ózd4:12
89.Hampl Attila      1967Jobbágyi4:13
90.Csépány György Dávid    TMS 6x 1988Gyöngyös4:14
90.Lajgut Zsolt   1992Bátonyterenye4:14
90.Menyhárt Krisztián   1988Gyöngyös4:14
90.Pető Kristóf   1985Sajóvámos4:14
90.Szabados László   1997Budapest4:14
90.Végh Richárd         1998Gyöngyös4:14
90.Végh Zsolt       TMS 7x  OM10 1x 1967Gyöngyös4:14
90.Végh Zsolt   1997Gyöngyös4:14
98.Boda Attila            1968Maklár4:15
98.Boda Ferenc            1976Maklár4:15
98.Gregor Dániel      1983Gyömrő4:15
98.Grimplinyi Péter MU 5x  HK 6x  MB 6x  TMS 7x       1969Gyöngyös4:15
98.Takács Bálint MU 12x  TMS 8x    1982Budapest4:15
103.Gruchman István   1972Budapest4:17
103.Kovács Gábor TMS 6x 1979Cegléd4:17
103.Nyitrai Károly   19694:17
103.Varga Dénes   1969Gyöngyös4:17
103.Varga Viktor   Gyöngyös4:17
108.Berecz Gábor         1968Eger4:18
108.Darvas László         1968Budapest4:18
110.Katona Tamás MU 8x             1978Budapest4:19
110.Kis György   1982Szeged4:19
110.Zahn László   1957Budapest4:19
113.Gál Zoltán MU 5x  HK 5x          1967Hatvan4:20
113.Nagy Zsolt MU 6x    1976Kecskemét4:20
113.Ocsovai Róbert         1987Hatvan4:20
113.Padányi József    TMS 8x 1959Hatvan4:20
117.Bálint Sándor TMS 8x 1972Gyömrő4:21
117.Csörgő Zoltán      1972Érd4:21
117.Gerliner Gábor   1979Érd4:21
117.Padányi Zoltán    TMS 8x 1987Hatvan4:21
121.Bálint Gergő   1998Gyömrő4:22
121.Juhász László      1972Halmaj4:22
121.Kutalik Tamás Dr.   1951Kiskunfélegyháza4:22
121.Polgár Zoltán       TMS 8x    1948Vecsés4:22
121.Zólyomi Géza   1965Gyöngyös4:22
126.Füleky Endre      1975Szeged4:23
126.Gutúz András   1960Gyöngyös4:23
126.Koronka Dániel            1991Budapest4:23
126.Kovács Gyula      1953Gyöngyöshalász4:23
126.Mike Attila       MB 6x       1941Hatvan4:23
126.Pári Vilmos TMS 5x    1981Vámosgyörk4:23
126.Zsákai Levente    TMS 11x 2000Jászszentandrás4:23
126.Zsákai Zsolt             TMM 11x    1972Jászszentandrás4:23
134.Koronka Gábor         1989Budapest4:24
134.Pápai Benedek         1998Gödöllő4:24
134.Pápai Gergely      1993Gödöllő4:24
134.Pápai Márton      1995Gödöllő4:24
134.Pápai Miklós      1960Gödöllő4:24
134.Szolod Denisz      1993Pásztó4:24
140.Csikós Attila   1977Pásztó4:25
140.Karsai Tamás            1969Tar4:25
140.Kecskeméti István         1976Cegléd4:25
140.Péter Balázs      1977Kartal4:25
144.Bajkay Péter            1974Budapest4:26
144.Felker László Dr.   1958Pálosvörösmart4:26
144.Tóth Bence         1995Tiszaföldvár4:26
144.Tóth László         1964Tiszaföldvár4:26
148.Babicz Márton      1986Budapest4:27
148.Babicz Sándor TMS 7x 1957Agárd4:27
148.Brunda Tibor   1977Pásztó4:27
148.Opolcsik Iván    TMS 5x 1988Pásztó4:27
148.Rigó István MB 18x     TMXL 7x 1980Mezőkövesd4:27
153.Farkas József Gergő      1993Jászszentandrás4:28
153.Konkoly Viktor      1987Jászberény4:28
153.Kui Dániel         1989Kerekharaszt4:28
153.Odler Dániel         1988Pásztó4:28
153.Oláh Gábor   1982Miskolc4:28
153.Semsei Lajos       TMM 6x    1974Cegléd4:28
159.Gergely László      1961Budapest4:29
159.Pék Zoltán      1986Solt4:29
159.Sztupák Péter   1977Sajóbábony4:29
162.Bede Zoltán    HK 7x  MB 7x       1976Debrecen4:30
162.Budai Gábor   1983Nagyréde4:30
162.Deáki Bence   1995Hatvan4:30
162.Előházi János      1974Mátrafüred4:30
162.Fuchs Gábor Andor   1979Miskolc4:30
162.Jeszenszki András      1961Nagyréde4:30
162.Jeszenszki Dániel   1983Nagyréde4:30
162.Kovács Péter Gábor      1978Budapest4:30
162.Országh János               1951Hatvan4:30
162.Pápai Sándor      1959Gyöngyös4:30
162.Pék András   1981Budapest4:30
162.Szilágyi Dénes   1995Pécel4:30
174.Deáki Attila   1967Hatvan4:31
174.Juhász István    TMS 6x    1983Vámosgyörk4:31
174.Lukácsi Ádám      1985Vámosgyörk4:31
174.Pálinkás Zoltán      1964Lőrinci4:31
174.Szeri Richárd         1989Gyöngyös4:31
179.Bardóczki Erik         1990Nagyréde4:32
179.Buda Viktor      1995Gyöngyös4:32
179.Kósa László         1968Eger4:32
179.Nagy László MU 9x     TMS 17x 1955Jászárokszállás4:32
179.Szabó Gergely Levente      1988Budapest4:32
184.Molnár Gábor      1998Bátonyterenye4:33
184.Molnár Tamás      1997Bátonyterenye4:33
186.Kékkő Dániel   1984Lőrinci4:34
186.Takács Sándor MU 13x  TMS 10x    1954Budapest4:34
188.Bácsi Lajos András   1980Budapest4:35
188.Csatári Viktor    TMS 5x    1974Gyomaendrőd4:35
188.Kurilla Zsolt MU 5x       1995Gyomaendrőd4:35
188.Szabolcs Zoltán   1968Mezőtúr4:35
188.Szécsényi Zoltán MU 5x          1957Mátrafüred4:35
193.Farkas Gábor   1981Tiszahíd4:36
193.Praksch András   1987Budapest4:36
193.Szabó Attila      1972Szeged4:36
193.Tóth Csaba HK 5x    1970Pilisborosjenő4:36
197.Ocskó Géza            1966Szeged4:37
197.Regős Péter            1986Kaposvár4:37
197.Semsei János         1973Cegléd4:37
197.Szigeti Péter   1954Tiszaújváros4:37
197.Tóth Péter            1978Budapest4:37
202.Győri Bence      1997Jászárokszállás4:38
202.Presztóczki Mihály   1967Hódmezővásárhely4:38
202.Szűcs Péter   1995Szeged4:38
205.Berecz Lajos               1983Kecskemét4:39
205.Káposztás Dávid   1983Budapest4:39
205.Pesthy Balázs   1975Budapest4:39
205.Porupsánszki Bence       TMS 5x 2001Abasár4:39
205.Porupsánszki Róbert       TMS 5x       1974Abasár4:39
210.Csorba Norbert      1997Tura4:40
210.Kis Gábor HK 20x     TMM 8x    1970Tura4:40
210.Kiss László      1981Domaszék4:40
210.Komenda Tamás         1969Budapest4:40
210.Merza József MU 8x             1957Budapest4:40
210.Rózsa Attila             TML 7x 1962Rozsaszentmarton4:40
210.Szeesváry Péter   1977Őrbottyán4:40
210.Török Zsolt   1980Budapest4:40
218.Barta Ferenc dr.      1952Salgótarján4:41
218.Bertók Ákos         1997Tura4:41
218.Bíró Bálint   2000Telki4:41
218.Bíró László         1967Telki4:41
218.Donka László      1956Tiszalök4:41
218.Gólya Ádám      1995Tura4:41
218.Iszlai Zoltán Dr.   1959Tiszaújváros4:41
218.Miklósik Tamás         1977Szeged4:41
218.Szabó István         1982Vecsés4:41
227.Barna Zoltán   1967Abony4:42
227.Fodor Endre Dr.      1966Városföld4:42
227.Klippan Zsolt   1968Gyöngyös4:42
227.Melihercsik János TMS 6x 1950Salgótarján4:42
231.Csobán Attila         1967Aszód4:43
231.Halaj Balázs   2001Jászberény4:43
231.Kiss Antal Zoltán   1976Hajdúdorog4:43
231.Kovács Máté   19984:43
231.Nyáry Viktor      1997Etyek4:43
236.Csobán Attila      1997Aszód4:44
236.Fehér József Mátyás   2000Hatvan4:44
236.Szajkó Roland   1975Gyöngyös4:44
236.Szomszéd Sándor    HK 6x             1963Bátonyterenye4:44
240.Orbán Tamás TMS 5x 1968Gyöngyös4:45
241.Adorján Béla    TMS 9x 1973Kecskemét4:46
241.Fazekas Zsolt   1971Debrecen4:46
241.Forgács Attila   1985Hajdúböszörmény4:46
241.Forgács Zoltán   1974Hajdúböszörmény4:46
241.Győri Lajos         1969Jászárokszállás4:46
241.Kéri Kornél       TMS 5x    1999Visonta4:46
241.Pál Béla      1972Jászárokszállás4:46
248.Balla János   1967Hajdúszoboszló4:47
248.Hideg Gábor      1991Hódmezővásárhely4:47
248.Hideg Sándor   1963Hódmezővásárhely4:47
248.Huber József      1953Gyöngyös4:47
248.Kovács Bálint   2002Budapest4:47
248.Kovács István    TMS 5x       1972Budapest4:47
248.Márczy Marcell   1991Budapest4:47
248.Márczy Péter   1967Budapest4:47
248.Somogyi István   1964Budapest4:47
257.Neisz Ferenc         1965Budapest4:48
257.Páldi Roland            1984Herceghalom4:48
257.Várady László   1955Gyöngyös4:48
260.Bánrévi Tamás               1988Tiszaújváros4:49
260.Kiss Gergő         1992Úri4:49
260.Koncz Jánosné      1966Tiszaújváros4:49
260.Molnár Ádám József   2001Gyöngyös4:49
260.Molnár József                  1967Gyöngyös4:49
260.Rábaközi Gábor   1981Markaz4:49
260.Széll Attila               1979Markaz4:49
267.Antal Attila   1972Budapest4:50
267.Császár Benedek   1983Kistarcsa4:50
267.Csatári Zoltán         1972Budapest4:50
267.Cseh Richárd         1979Budapest4:50
267.Hradeczky Zsolt   1976Debrecen4:50
267.Huszár Balázs Krisztián      1986Paks4:50
267.Komjáti Attila                     1977Gyöngyös4:50
267.Ladjánszki Endre   1984Budapest4:50
267.Szendi István   1961Nagykőrös4:50
276.Bali János dr.       TMXL 5x 1970Szolnok4:51
276.Bali Milán   2001Szolnok4:51
276.Bognár Ákos    HK 5x             1977Érd4:51
276.Csáki Tibor               1981Budapest4:51
280.Balog Péter         1973Vámosgyörk4:52
280.Buna Elemér Levente         1969Visonta4:52
280.Buna Levente         1998Visonta4:52
280.Csordás Károly      1979Úri4:52
280.Farkas Bálint      2001Jobbágyi4:52
280.Farkas Zoltán         1971Jobbágyi4:52
280.Kedves Tamás   1982Debrecen4:52
280.Koós István   1965Bátonyterenye4:52
280.Kovács Richárd   1989Zagyvaszántó4:52
280.Kozma Attila   1954Visonta4:52
280.Mező Szabolcs      1979Gyöngyös4:52
280.Mihály Menyhért   1973Dabas4:52
280.Őszi Krisztián            1988Budapest4:52
280.Sárközi Dávid          TMS 7x 1987Sülysáp4:52
280.Szultanov Dávid   1979Budapest4:52
280.Varga Tamás   1978Budapest4:52
296.Balogh Máté   1986Kőbánya4:53
296.Beke Tibor         1954Maglód4:53
296.Gál Sándor   1961Parádsasvár4:53
296.Rostás Ákos    HK 7x          1977Gyöngyös4:53
296.Suba László TMS 6x 1978Debrecen4:53
296.Szemere Attila   1977Sajóbábony4:53
296.Tóth Béla      1974Szücsi4:53
296.Tóth István   1975Szücsi4:53
304.Marcus Armbruster      1979Kecskemét4:54
304.Molnár Bendegúz Gusztáv   2001Budapest4:54
304.Zvara Ernő    HK 7x     TMS 5x       1976Abasár4:54
304.Zvara Zsolt Csongor         2001Abasár4:54
308.Bölcsföldi Ádám   1978Pomáz4:55
308.Lajkó Zoltán   1980Gyöngyös4:55
308.Rapi Tibor TMS 12x    1965Adács4:55
308.Varga Zoltán      1963Adács4:55
312.Füzesi Zsolt   1975Debrecen4:56
312.Kékkő Illés      1948Lörinci4:56
312.Pálos Attila   1975Budapest4:56
312.Szép Zsolt   1975Dunavarsány4:56
312.Varga Dániel   1978Gyöngyös4:56
317.Baranya Csaba      1980Husszúpályi4:57
317.Benchea György   1999Göngyöstarján4:57
317.Borbás Tamás   1969Gyöngyöshalász4:57
317.Horváth Zoltán      1974Vámoscsalád4:57
317.Nyirfalvi Ádám   1982Nagyréde4:57
317.Sőregi András      1988Vámosgyörk4:57
323.Papp László   1975Balatonboglár4:58
323.Tóth László MU 5x     TMM 5x 1972Kiskunfélegyháza4:58
323.Veres Szabolcs          TMM 8x 1975Bátonyterenye4:58
326.Mező Marcell   1965Hatvan4:59
326.Mozolai Sándor   1979Szolnok4:59
328.Csonka Zoltán TMS 9x 1971Szeged5:00
328.Gulyás Attila   1967Szeged5:00
328.Molnár Roland   1980Bátaszék5:00
328.Óvári-Timár Gergely   1992Gyöngyös5:00
328.Rapcsák János TMS 7x 1962Ruzsa5:00
328.Trombitás Zoltán            1966Gyöngyössolymos5:00
Papp Ernő1976Budapest5:02
Béres-Deák Ferenc TMS 5x 1943Gyöngyös5:03
Kutyifa Csaba1970Hatvan5:03
Balás Csaba    MU 8x  TMS 6x 1953Pásztó5:04
Schmitt Balázs1985Budapest5:05
Fábián Róbert            1983Ipolyvece5:06
Kosztolányi Vince   1950Dabas5:06
Nagy Róbert Csaba   1988Miskolc5:06
Varjú Norbert    HK 5x             1977Abony5:08
Baraksó János1966Erdőkertes5:09
Horváth László1990Tiszaújváros5:09
Kolimár József1979Budapest5:09
Mályi Gyula1990Polgár5:09
Csépe Zsolt1983Pásztó5:10
Virág András1986Bajna5:10
Csókás József MU 5x  TMM 5x 1976Tiszaalpár5:11
Hajdú Csongor         1976Budapest5:11
Kapás Ervin1966Kecskemét5:11
Rübiger Christian1968Hatvan5:11
Farkas Attila1980Eger5:12
Malomházi Csaba1985Bajna5:12
Pethő Árpád Dr.1973Piliscsaba5:12
Szöllősi Tibor   1985Szeged5:12
Pethő Árpád   1997Piliscsaba5:13
Bartal Norbert2002Bátonyterenye5:15
Pap Ádám Dr.1976Szolnok5:15
Köteles Gábor1983Gödöllő5:18
Szerencsi Péter   1980Budapest5:18
Kovács Gellért   1995Gyöngyös5:19
Kovács László1969Gyöngyös5:19
Nagy Béla1961Gyöngyös5:19
Petrucz Gábor1966Budapest5:19
Horváth László1973Cegléd5:20
Lantos Attila1978Kiskunfélegyháza5:20
Babka Sándor1966Domonyvölgy5:22
Orova László      1957Gödöllő5:22
Bogatin János1962Budapest5:25
Marusák Tamás   1965Debrecen5:25
Varga Zsigmond         1975Budapest5:25
Jankovics László1974Budapest5:30
Laczkó Mihály1972Kakucs5:30
Földesi Tamás      1990Hatvan5:34
Lányi József         1950Hatvan5:34
Farkas János   1964Tiszaújváros5:35
Horváth Szabolcs1972Mosonszentmiklós5:36
Szatmári Szabolcs1973Dunaharaszti5:36
Kertész Áron1976Budapest5:37
Ecseki Roland      1977Cegléd5:38
Kiss Attila1979Szászberek5:38
Czibik Norbert      1976Eger5:39
Bene Lajos1959Nagykőrös5:40
Gulyás Róbert1970Miskolc5:40
Pápista Gábor   1979Gyöngyös5:40
Wunderlich Róbert   1974Hatvan5:40
Kovács László1972Gyöngyös5:41
Nagy Zoltán   1973Gyöngyös5:41
Tasi Tamás1971Gyöngyös5:41
Csernék Bálint Csaba1998Heréd5:42
Tóth Patrik   1998Heréd5:42
Benchea Dávid      2007Gyöngyöstarján5:43
Benchea Márton      2003Gyöngyöstarján5:43
Benke Grátzy      1971Gyöngyöstarján5:43
Kelemen Bence1998Venzey5:43
Kormány Zoltán1992Ibrány5:44
Pálinkás Tamás1997Heréd5:44
Kiss Lajos Dr.1949Debrecen5:45
Szabó András Gábor1960Debrecen5:45
Ferkelt Balázs Dr.1977Budapest5:47
Varga Sándor1983Hódmezővásárhely5:47
Faragó Péter   1977Gyöngyös5:48
Kathi Attila1971Debrecen5:50
Kathi Balázs2000Debrecen5:50
Gazsi Péter1996Budapest5:51
Hollander Sebastian1991Budapest5:51
Tátrai Róbert1991Szögliget5:52
Baksics András1979Hódmezővásárhely5:53
Rutay Péter1979Baja5:53
Soltész Károly      1962Budapest5:53
Zombory Zsolt1976Hódmezővásárhely5:53
Szilágyi Dávid1993Balmazújváros5:54
Koronka Ádám         1986Budapest5:58
Móréh Tamás1989Budapest5:58
Jáky András1989Budapest6:00
Hangácsi József1966Eger6:01
Bene Zoltán1966Debrecen6:03
Szarvas István1965Debrecen6:03
Buliczka János1969Budapest6:05
Batta Gergő   1986Szob6:07
Kiss János      1958Gyöngyös6:07
Kührner Bálint2001Érd6:07
Kührner László         1969Érd6:07
Kührner Olivér   2001Érd6:07
Gajdov Gábor1984Budapest6:10
Gálicz Gabriella Dr.1940Budapest6:11
Kiss Jenő1983Székesfehérvár6:11
Pálmüller Béla1983Székesfehérvár6:11
Vajna Dániel1989Csömör6:11
Bélteki Árpád1974Dunavarsány6:15
Toronyi Attila1969Budapest6:15
Buday Gergely      1972Gyöngyös6:16
Oroszi György   1980Gyöngyös6:17
Szemán József1971Szigethalom6:21
Kovács Kornél1981Bicske6:23
NévtelenSzigethalom6:23
Oláh János   1980Budapest6:24
Veisz Tibor1974Szentendre6:24
Jutasi Gábor1983Győr6:38
Miklós Dániel1990Salgótarján6:38
Molnár László Dr.1952Szentendre6:47
Kaszab János1982Jászárokszállás6:48
Kovács Tibor   1984Jászárokszállás6:48
Major Csaba1986Jászárokszállás6:50
Labádi Zoltán1976Nagymágocs6:53
Andócs László1977Budapest6:54
Gyimesi László1970Budapest6:54
Lipcsei Tibor1954Miskolc7:00
Csonka Imre1980Szeged7:09
Horváth Tamás   1976Szeged7:09
István Róbert1977Szeged7:09
Zsiga Gábor      1970Budapest7:42
Zsiga Milán2002Budapest7:42